Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 11 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
Douglast el kéne cserélni Harvinra 😀 igaz pénz nincs rá és nem lenne pálya neki 3. számú wr-nek menni 😀 szóval csak jó lenne 😊Buga
Douglast?Szerintem tökéletes ember a 3. wr pozicióra.Meg én kedvelem a játékát,ha játszik.Kenny
hiába kedvelem sztem még 3. számúnak is kevés, meccsenként van kb egy elkapása és amikor nagyon fontos lenne hasra esik... nem gyors se nem erős, returnerként se vált be, amikor nagy játékot hozott össze általában elváltottak róla a védők... amiben jó az az elkapás után megszerzett yardok ill. a kis pénz. Szóval én nem ragaszkodnék hozzá.

több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
Douglast el kéne cserélni Harvinra 😀 igaz pénz nincs rá és nem lenne pálya neki 3. számú wr-nek menni 😀 szóval csak jó lenne 😊Buga
Douglast?Szerintem tökéletes ember a 3. wr pozicióra.Meg én kedvelem a játékát,ha játszik.

több mint 11 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Douglast el kéne cserélni Harvinra 😀 igaz pénz nincs rá és nem lenne pálya neki 3. számú wr-nek menni 😀 szóval csak jó lenne 😊Buga
remélem csak viccelsz 😀 bár ez még viccnek is rossz
több mint 11 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
Douglast el kéne cserélni Harvinra 😀 igaz pénz nincs rá és nem lenne pálya neki 3. számú wr-nek menni 😀 szóval csak jó lenne 😊

több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
 grandstandgazette.com/2013/02/08/tony-gonzalez-winning-a-super-bowl-would-have-trumped-ray-lewis-ride/Sugar611
Annyira igaza van.
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
 grandstandgazette.com/2013/02/08/tony-gonzalez-winning-a-super-bowl-would-have-trumped-ray-lewis-ride/
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
jó lenne nekünk Ahmad Bradshaw??Sugar611
Nem szeretném, mostanra már neki sincs sok a tankban, kissé sérülékeny és Quizz mellé vmi nagyobb futó jobban jönne.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Defensive end John Abraham and running back Michael Turner are candidates to be released by the Falcons to create cap room, writes D. Orlando Ledbetter of the Atlanta Journal-Constitution.

Itt meg egy latolgatás arról h kinek lehet breakout szezonja jövőre:  www.thefalcoholic.com/2013/2/6/3954698/2013-atlanta-falcons-breakout-candidates-already-on-the-rosterempty taxi
Abraham ne menjen SEHOVA!!

jó lenne nekünk Ahmad Bradshaw??
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Defensive end John Abraham and running back Michael Turner are candidates to be released by the Falcons to create cap room, writes D. Orlando Ledbetter of the Atlanta Journal-Constitution.

Itt meg egy latolgatás arról h kinek lehet breakout szezonja jövőre:  www.thefalcoholic.com/2013/2/6/3954698/2013-atlanta-falcons-breakout-candidates-already-on-the-roster


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
ezen még mindig besírok! 😀
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
szerencsére senkit nem érdekel, hogy a szurkolók kit akarnak.
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 674 — a new hope (again)
ha nem tudjuk megtartani willymot akkor rambót 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Falcons hivatalos Mock Monitor 1.0 summázva:
összesen 13 mock
6 TE (Ertz*3, Eifert*3)
4 DE (Hunt, Jordan, Okafor, Montgomery)
1 DT (Short)
1 OG (Cooper)
1 CB (Rhodes) -> wtf

Persze a mostani mockok addig totál lényegtelenek, míg nem dől el véglegesen Gonzo sorsa. De a szakértők tippjei alapján Gonzo hiányában TE, visszatérésével DE lesz az első körös pick.
Szerk: A szurkolók szavazatai alapján Okafor, Ertz, Eifert a sorrend, hogy kit kéne elsőnek húzni.
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Final NFL Power Rankings:
 www.nfl.com/m/article/0ap1000000136368/nfl-power-rankings-ravens-earn-top-spot-going-into-offseason?campaign=Facebook_writers_harrison
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
Rövid kitekintés a fizetési sapka ügyében:
2013-ban várhatóan 120.6 milla lesz a sapka teteje, jelen állás szerint nekünk 120.2 van. Ebben már nincs benne Gonzo. Van a múlt szezonról 0.3+1.0 milla cap tér. Összesen jelenleg soványka, 1,7 millió dolláros mozgástere van a csapatnak. Sok munkája lesz a front office-nak, rengeteg szerződést újra kell gondolni. Turner és Abraham ki lesznek vágva az tuti, ezzel összesen nettó 10.4 millió dollárt nyernénk a sapka alatt. Nicholas, Robinson és Clabo több mint valószínű, hogy átalakított szerződést kapnak. Még így sem biztos, hogy a Gonzo (már ha)-Baker-Moore trióból mindenkit le tudnánk szerződtetni újra. Ryan, Peters, White és Spoon is kaphatnak új szerződést, de ők inkább csak rontanának a sapka helyzetén.deadmike
Viszont a nem sokat érő Duntát dobnánk akkor jobb lenne a helyzet.6atos
Duntát én is kivágnám a f@szba! mondjuk szerintem idén játszott a legjobban, de még így is egy fostalicska a fizujához képest! majd Owens kezd helyette!!Sugar611
te egy remek ember vagy!
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Rövid kitekintés a fizetési sapka ügyében:
2013-ban várhatóan 120.6 milla lesz a sapka teteje, jelen állás szerint nekünk 120.2 van. Ebben már nincs benne Gonzo. Van a múlt szezonról 0.3+1.0 milla cap tér. Összesen jelenleg soványka, 1,7 millió dolláros mozgástere van a csapatnak. Sok munkája lesz a front office-nak, rengeteg szerződést újra kell gondolni. Turner és Abraham ki lesznek vágva az tuti, ezzel összesen nettó 10.4 millió dollárt nyernénk a sapka alatt. Nicholas, Robinson és Clabo több mint valószínű, hogy átalakított szerződést kapnak. Még így sem biztos, hogy a Gonzo (már ha)-Baker-Moore trióból mindenkit le tudnánk szerződtetni újra. Ryan, Peters, White és Spoon is kaphatnak új szerződést, de ők inkább csak rontanának a sapka helyzetén.deadmike
Viszont a nem sokat érő Duntát dobnánk akkor jobb lenne a helyzet.6atos
Duntát én is kivágnám a f@szba! mondjuk szerintem idén játszott a legjobban, de még így is egy fostalicska a fizujához képest! majd Owens kezd helyette!!
több mint 11 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Viszont a nem sokat érő Duntát dobnánk akkor jobb lenne a helyzet.6atos
Ha jól emlékeszem 9 milliós lenne a cap hit akkor is. Nála csak az új szerződés segíthet. De őt mindenképp tartsátok meg! 😊Gyurma Pappa
egészen pontosan Dunta kivágásával 8 millió szabadulna fel, de még van hátra 2,4 millió bónusza, ami a 2013-as sapkát terhelné. Így nettó 5,6 millió helyet nyernénk vele az új szezonban.deadmike
most utánanéztem Abraham fizujának, mert gyanúsan sok volt az összeg, amit a cikk ír. Szerintem ott elrontották a számítást, mert 6 millió cap space csak 2013-2014-ben együtt jönne ki. Ab 13-ban 4,25 millát, 14-ben 3,25 millát keresne (ez így 7,5 millió) és fennmaradó bónusza erre a 2 évre összesen 1,5 milla. Tehát ha kivágjuk, valóban 6 millát nyerünk (összesen), de 2013-ban csak 4,25-1,5, vagyis 2,75 millió dollárt tudnánk nyerni a sapkára vonatkozóan.
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 028 — Egyéb témák lakó
Viszont a nem sokat érő Duntát dobnánk akkor jobb lenne a helyzet.6atos
Ha jól emlékeszem 9 milliós lenne a cap hit akkor is. Nála csak az új szerződés segíthet. De őt mindenképp tartsátok meg! 😊Gyurma Pappa
egészen pontosan Dunta kivágásával 8 millió szabadulna fel, de még van hátra 2,4 millió bónusza, ami a 2013-as sapkát terhelné. Így nettó 5,6 millió helyet nyernénk vele az új szezonban.deadmike
akkor rosszul emlékeztem. így viszont kuka, sajnos 😕 hiányozni fognak csodálatos megmozdulásai 😕

több mint 11 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Viszont a nem sokat érő Duntát dobnánk akkor jobb lenne a helyzet.6atos
Ha jól emlékeszem 9 milliós lenne a cap hit akkor is. Nála csak az új szerződés segíthet. De őt mindenképp tartsátok meg! 😊Gyurma Pappa
egészen pontosan Dunta kivágásával 8 millió szabadulna fel, de még van hátra 2,4 millió bónusza, ami a 2013-as sapkát terhelné. Így nettó 5,6 millió helyet nyernénk vele az új szezonban.
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 028 — Egyéb témák lakó
Viszont a nem sokat érő Duntát dobnánk akkor jobb lenne a helyzet.6atos
Ha jól emlékeszem 9 milliós lenne a cap hit akkor is. Nála csak az új szerződés segíthet. De őt mindenképp tartsátok meg! 😊

több mint 11 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Rövid kitekintés a fizetési sapka ügyében:
2013-ban várhatóan 120.6 milla lesz a sapka teteje, jelen állás szerint nekünk 120.2 van. Ebben már nincs benne Gonzo. Van a múlt szezonról 0.3+1.0 milla cap tér. Összesen jelenleg soványka, 1,7 millió dolláros mozgástere van a csapatnak. Sok munkája lesz a front office-nak, rengeteg szerződést újra kell gondolni. Turner és Abraham ki lesznek vágva az tuti, ezzel összesen nettó 10.4 millió dollárt nyernénk a sapka alatt. Nicholas, Robinson és Clabo több mint valószínű, hogy átalakított szerződést kapnak. Még így sem biztos, hogy a Gonzo (már ha)-Baker-Moore trióból mindenkit le tudnánk szerződtetni újra. Ryan, Peters, White és Spoon is kaphatnak új szerződést, de ők inkább csak rontanának a sapka helyzetén.deadmike
Viszont a nem sokat érő Duntát dobnánk akkor jobb lenne a helyzet.
több mint 11 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Rövid kitekintés a fizetési sapka ügyében:
2013-ban várhatóan 120.6 milla lesz a sapka teteje, jelen állás szerint nekünk 120.2 van. Ebben már nincs benne Gonzo. Van a múlt szezonról 0.3+1.0 milla cap tér. Összesen jelenleg soványka, 1,7 millió dolláros mozgástere van a csapatnak. Sok munkája lesz a front office-nak, rengeteg szerződést újra kell gondolni. Turner és Abraham ki lesznek vágva az tuti, ezzel összesen nettó 10.4 millió dollárt nyernénk a sapka alatt. Nicholas, Robinson és Clabo több mint valószínű, hogy átalakított szerződést kapnak. Még így sem biztos, hogy a Gonzo (már ha)-Baker-Moore trióból mindenkit le tudnánk szerződtetni újra. Ryan, Peters, White és Spoon is kaphatnak új szerződést, de ők inkább csak rontanának a sapka helyzetén.
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 028 — Egyéb témák lakó
Így van, mindkét ítélet dobható lett volna, Roddy-é kevésbé, 5 yardon belül mindent lehet. A tegnapi jelent pedig abszolút nem lett volna igazságos, előtte azért elég sok szép holdingot engedtek el a végső drive-ban. Következetesek voltak a bírók, és nem fújtak be szinte semmit. Egy DPI volt, de ott azt nem lehetett nem bedobni.

több mint 11 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
KisHarbaugh a meccs vége óta panaszkodik, hogy nem fújták be a DPI-t Crabtreen. Bezzeg amikor Bowman csinálta ugyanezt Roddy-val, akkor rendben volt az ítélet...shawnka
Támadó kéz végig ott volt a sisakon és tolta el, előtte mind a ketten lökdösték egymást. Lehetett volta kifelé ítélni. Roddynál 5yrdn belül volt az eset mondjuk én akkor is reklamáltam hogy két kézzel izomból ellökte, de nálam sokkal jobban értők azt mondták ez így szabályos volt, én meg elhiszem az okosabbaknak.

Megy a szavazás hogy kit húzunk elsőre a DE kb 67% vezet DT,TE, EGYÉB osztozik a maradék %-on.
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
KisHarbaugh a meccs vége óta panaszkodik, hogy nem fújták be a DPI-t Crabtreen. Bezzeg amikor Bowman csinálta ugyanezt Roddy-val, akkor rendben volt az ítélet...