Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 11 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Matty fizetési összegében a Brees féle fizit célozta meg, de figyelik Flacco tárgyalási összegét is aki állítólag szintén a Breeshez hasonló összeget szeretne.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
arra azért nem nagyon kell számítani, hogy egy drafton beletrafálunk egy raji-matthews féle kombóba. plána h rajis is 2. év közepétől lett ennyire hatékony. tapasztalataim szerint rookie NT-vel baszhatjuk.peach
Raji 1. évében DE volt valóban, utána lett NT, alapvetően bármilyen DL esetében szokták volt mondani h nem ritka h vki csak a 3. évére lesz NFL ready, szal részben igazad van jah. Ugyanakkor nem feltétlen jövőre kell nekünk SB-t nyerni, igazából Turner, McClure és esetleg Gonzo nyugdíjazása után ugye Abraham maradt veterán, rajtuk kívül akikben már nincs olyan sok (kb. 2-3 év a mostani szinten) az Babs, White, Clabo és a CB-sor, ez megoldható az elkövetkezendő draftokon szvsz.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 674 — a new hope (again)
arra azért nem nagyon kell számítani, hogy egy drafton beletrafálunk egy raji-matthews féle kombóba. plána h rajis is 2. év közepétől lett ennyire hatékony. tapasztalataim szerint rookie NT-vel baszhatjuk.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 028 — Egyéb témák lakó
A másik aggályom h tény és való h Spagnuolo első éve borzalmasra sikeredett ettől függetlenül Payton első dolga volt egy ligaszinten elismert szakembert kirúgni miután visszajött, ezután nem tudom h komoly, tapasztalt szakemberek mennyire hajlandóak New Orleansba menni.empty taxi
Ez aranyos, de ezt te sem gondolhatod teljesen komolyan. Nyilván úgy zajlott minden, hogy Payton belépett az ajtón, és kirúgta Spagnoulot. Ja igen, majd elfelejtettem, Payton maga az ördög.
Gyurma Pappa
Nincs különösebb bajom Paytonnal, ettől függetlenül ha jól emlékszem azon a napon rúgták ki Spagnuolot, amikor Payton munkába állt.empty taxi
Most nyilván nem rúgnak ki egy edzőt anélkül, hogy ott lenne a HC. Egyébként pedig másnap.

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
A másik aggályom h tény és való h Spagnuolo első éve borzalmasra sikeredett ettől függetlenül Payton első dolga volt egy ligaszinten elismert szakembert kirúgni miután visszajött, ezután nem tudom h komoly, tapasztalt szakemberek mennyire hajlandóak New Orleansba menni.empty taxi
Ez aranyos, de ezt te sem gondolhatod teljesen komolyan. Nyilván úgy zajlott minden, hogy Payton belépett az ajtón, és kirúgta Spagnoulot. Ja igen, majd elfelejtettem, Payton maga az ördög.
Gyurma Pappa
Nincs különösebb bajom Paytonnal, ettől függetlenül ha jól emlékszem azon a napon rúgták ki Spagnuolot, amikor Payton munkába állt.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 028 — Egyéb témák lakó
A másik aggályom h tény és való h Spagnuolo első éve borzalmasra sikeredett ettől függetlenül Payton első dolga volt egy ligaszinten elismert szakembert kirúgni miután visszajött, ezután nem tudom h komoly, tapasztalt szakemberek mennyire hajlandóak New Orleansba menni.empty taxi
Ez aranyos, de ezt te sem gondolhatod teljesen komolyan. Nyilván úgy zajlott minden, hogy Payton belépett az ajtón, és kirúgta Spagnoulot. Ja igen, majd elfelejtettem, Payton maga az ördög.

A többi részével egyetértek. Egyébként ha Crennelt akartuk volna, akkor már elhozza Payton. Nagyobb esélyt látok arra, hogy a két SB csapatból akarunk valakit, és a jelenlegi kerethez jobban illene egy olyan jellegű védelem, mint ami SF-ban van, persze lényegesen gyengébb az emberanyag hozzá (bár állítom, hogy a CB-ink jobbak, ha nem zónázni kell).

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Jön most ugye a séma váltás, én ebben nem igazán vagyok otthon. Hogy megy ez? Mennyi idő mehet rá mire rendesen működik a rendszer? Milyen hiányosságaink vannak és mely játékosok fognak a jelenlegi keretből is jól működni ebben? A Saints is váltani fog, melyik csapatnak jobb az játékos állománya ehhez ill. melyik csapatnak mehet könnyebben az átállás? valaki összegezhetne nekem 😊Buga
Kiderül. Nincs NT ill. öreg a ROLB, A GB anno ezt egy drafton frankón megoldotta (Raji plusz Matthews), utána az első évben ligaelit védelmük volt, persze kérdés h nekünk sikerül-e, nem lehetetlen, de igazából idén is látszott h akk voltunk igazán jók mikor jöttek a turnoverek ha jövőre állandósítani sikerül a sok labdaszerzést akk nem lesz gond. Engedett yardban nem hinném h a liga eleje lennénk jövőre ink vhol a középmezőny és emellé kell a sok turnover.
A Saints: ahogy hallottam 2-gap 3-4 DC-kkel hozták őket szóba (Mangini, Crennel). Mindkettőjük védelme akkor működik jól ha a 3-emberes DL nem csak run supportban, hanem pass rushban is komoly faktor, hiszen kevés blitz-cel dolgoznak, javarészt cover 3-at játszik a védelem. Nos a probléma az h a Saints védelem idén mind futás ellen mind passz ellen gyenge volt, jelenleg én náluk nem látom a keretet amivel működne Crennel védelme. Cap space-ük nincs nagyon, egy 2. kör nélküli drafttal nehéz lesz mindent rendbe hozni, persze az idei produkciójukhoz képest lehet ez is előrelépés lesz. A másik aggályom h tény és való h Spagnuolo első éve borzalmasra sikeredett ettől függetlenül Payton első dolga volt egy ligaszinten elismert szakembert kirúgni miután visszajött, ezután nem tudom h komoly, tapasztalt szakemberek mennyire hajlandóak New Orleansba menni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
pár napos hír, de azért fontos lehet: Glenn Thomas, jelenlegi QB edzőnket kiszemelte az OSU offensive coordinatornak. Még csak egy éve dolgozik ezen a poszton. Persze nem meglepő, hogy Smith edző unokahúgának a férje. Reméljük Smitty maradásra bírja. 😊
több mint 11 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Nekem reebok-os mezem van még abból az időből amikor Vick irányitót 😀 és persze hogy 7 -es 😀GoFalconsGo
igen, van különbség, vannak a neten táblázatok (persze nem cm-ben megadva)
több mint 11 éve
Animarum Atlanta Falcons 83
Nekem reebok-os mezem van még abból az időből amikor Vick irányitót 😀 és persze hogy 7 -es 😀
több mint 11 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 058 — Falcons Fan
van különbség a régi Reebok mezek és az új Nike mezek méretezése között ?


több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
van már valamelyikőtöknek Nike Falcons cucca?? én most nézegetem, szerintem rendelek egy pár dolgot! 😊
 store.nike.com/us/en_us/?l=shop,atlanta_falconsSugar611
#2 Ryan hazai mez, egyenesen az Államokból... bár nem mondom, a kiesés után megfordult a fejemben, hogy felgyújtom 😀deadmike
a csak nekem legyártott Reebok Chris Owens meznél sosem fogok tudni beszerezni nagyobb ereklyét 😀
több mint 11 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
van már valamelyikőtöknek Nike Falcons cucca?? én most nézegetem, szerintem rendelek egy pár dolgot! 😊
 store.nike.com/us/en_us/?l=shop,atlanta_falconsSugar611
#2 Ryan hazai mez, egyenesen az Államokból... bár nem mondom, a kiesés után megfordult a fejemben, hogy felgyújtom 😀
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
van már valamelyikőtöknek Nike Falcons cucca?? én most nézegetem, szerintem rendelek egy pár dolgot! 😊
 store.nike.com/us/en_us/?l=shop,atlanta_falcons
több mint 11 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
Bocs, hogy kéretlenül ide írok, de kikívánkozik belőlem!
Megértem a csalódottságotokat, a Jets 2x veszített főcsoport-döntőt a közelmúltban, az sem volt éppen kellemes. Nagyon erős csapatotok van, brutális O-val és egy jó drafttal meg Grimes visszatérésével a D is rendben lehet. A csapat jövőképe egyáltalán nem borús, sőt ..., most már azért a komoly PO tapasztalat is sokat fog segíteni.
Most tényleg, egy Browns vagy Jags drukker az anyját is eladná egy PO részvételért, de Jets szurkolóként sincs ok túl sok optimizmusra az elkövetkező évekre tekintve.
Szóval tessék szépen megbecsülni a csapat eredményét - még ha fájó is volt a kiesés mikéntje - mert jövőre már a csoporton belül is sokkal nehezebb lesz!
több mint 11 éve
csizizoli Atlanta Falcons 94 — Falcons fan
Nehezen emésztem meg én is ezt a vereséget, de Szeptemberig van idő! 😊
Sztem. már Júniusban enni fog a fene, hogy mennyit kell még várni.

GO FALCONS!
több mint 11 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
Jön most ugye a séma váltás, én ebben nem igazán vagyok otthon. Hogy megy ez? Mennyi idő mehet rá mire rendesen működik a rendszer? Milyen hiányosságaink vannak és mely játékosok fognak a jelenlegi keretből is jól működni ebben? A Saints is váltani fog, melyik csapatnak jobb az játékos állománya ehhez ill. melyik csapatnak mehet könnyebben az átállás? valaki összegezhetne nekem 😊

több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
Mondjuk vannak csapatok, akik az eltelt 6-7 évben még PO közelbe se jutottak...azok a drukkerek mit érezhetnek ? miben bízhatnak ? Keano
itt nem a sikertelenségről van szó, hanem annak a módjáról.
Zsoca
Várunk vissza!

több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 674 — a new hope (again)
egyébként most nekem is csömöröm van az egésztől, majd a draft környékén gondolom újra elkezd érdekelni, hogy mi merre-meddig 😊
azzal továbbra is egyetértek én is, hogy nem a kiesés a baj, hanem annak mikéntje.

am. ahhoz képest, hogy eleinte a csapattopikok allján kullogtunk és voltunk kb 4en, egész szépen összejöttünk az évek alatt, ami azért örömteli mint amire régebben sonka is utalt. 😊 valahogy most tűnik fel a dolog 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Animarum Atlanta Falcons 83
azon vettem észre magam, hogy belenéztem az NBA topicba és utána rutinból benéztem ide is, hogy mi van, de az első komment után rájöttem, hogy már rég nem érdekel miről beszélünk a 7. év után(nálam). tavaly óta nem vagyok túl aktív.
rájöttem, hogy ez egy elcseszett csapat, elcseszett sport. inkább nézem a Lakers szenvedéseit (nameg Juvét, de ők végre királyak 7 év után)!
offseasonben nyilván nem leszek, az eddig sem érdekelt nagyon.
örőkké Falcons fan maradok, de mivel az elmúlt 7-8évben csak az ő meccseiket néztem, azért hogy pofáraessek nálam elveszítette az értékét ez a sport és a fanatizálás, mert szinte csak ez az egy csapat érdekelt.
szerencse, hogy nincs már dislike gomb. jó fórumozást srácok! 😊Zsoca
Ez volt a legfontosabb amit tudnunk kellett 2013-ban 😀 köszönjük Emese xD GoFalconsGo
ha nem egy éve néznél összességében NFL-t vagy akár bármilyen sportot (a köszönjük Emese és az XD együtt azt sugallja, hogy nem lehetsz több 15-nél), akkor tudhatnád, hogy mennyire idegesítő dolog az utóbbi 6-7-8 évben a Falconsnak drukkolni. ezt a fórumon peach és Buga pl biztosan átérzi. Anno Vicknél is már szar volt, mikor lecsukták, de rájöttem, hogy a Ryan éra rosszabb, mert 16 meccset szurkolok végig azért, hogy utána a PO-ban egy másik csapat játsszon. egyszerűen unalmas
nem akartam ezzel a kommenttel drámázni csak kifejtettem, hogy mennyire csalódott vagyok. biztos fogok idén is meccseket nézni, de nem fogom többet lemondani pl a vasárnapi barátnőzéseket, programokat stb.

off: volt már számotokra ilyen érdektelen SB? 😊 Zsoca
ŐŐ elnézést az epés megjegyzésemért ne haragudj hogy a lelkedbe gázoltam vele és attól hogy a regisztráció mit mutat nem tudhatod hány éves vagyok és hogy mióta szurkolok az Atlantának azt se nagyon bíráld ha nem ismersz, amióta közvetítik az NFL-t Magyarországon én nézem és Vick miatt lett a kedvencem és azután is szeretem őket miután lecsukták Vicket és mióta búgdácsolnak a rájátszásban ez mind nem változtatott a helyzet az hogy te divatból szurkolsz valakinek és hogy szereted a szappan operát az megint csak a te dolgod és hogy ezt mért kellett velünk meg osztani azt megint csak nem tudom ezért volt a szarkazmusom ( köszönjük Emese) de látom hogy te nem ismered fől az ilyet ezért elnézést legközelebb konkrétabban fogok fogalmazni további szép napot 😀
több mint 11 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
Mondjuk vannak csapatok, akik az eltelt 6-7 évben még PO közelbe se jutottak...azok a drukkerek mit érezhetnek ? miben bízhatnak ? Keano
itt nem a sikertelenségről van szó, hanem annak a módjáról.
Zsoca
Mondjuk azért a helyzet nem olyan súlyos, csak kellemetlen 😊 gondoljunk bele pl. egy Dallas rajongónak sztem rosszabb, mivel neki mindig is nagyobb elvárásai lesznek (amerika csapata stb...) és régebb óta sikertelenek(jelenleg) 😊
Ha azt vesszük alapul, hogy a 49ers tavaly otthon kapott ki épphogy a Giants-tól NFC döntőben, idén pedig már nem hibáztak és bejutottak a SB-ba, akkor mi is bizakodhatunk, Szerintem az Offense képes lesz ismét top csapat módjára játszani, úgy gondolom Gonzo 95% hogy folytatja 😊 a védelem kérdéses de valami azt érezteti velem, hogy be fog válni a séma váltás és egy sokkal agresszívabb védelem fog hatékonyabban működni ezentúl 😊

több mint 11 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
Mondjuk vannak csapatok, akik az eltelt 6-7 évben még PO közelbe se jutottak...azok a drukkerek mit érezhetnek ? miben bízhatnak ? Keano
itt nem a sikertelenségről van szó, hanem annak a módjáról.

több mint 11 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 058 — Falcons Fan
Hát igen...Gyurma Pappa irásába vannak igazságok...
Ha az ember nem " divat " csapatnak szúrkol / Pats, Steelers / akkor ritkán adatik meg hogy a kedvenceiket a SB lássa..ne adj isten győztesként....
Talán 2 éve irta itt valaki, hogy de jó lenne átélni ugyanazt amit a Saints drukkerek....valóban nagyon jó lenne, főleg hogy az utóbbi években mindig nagy várakozással vágunk neki a PO-nak....
Mondjuk vannak csapatok, akik az eltelt 6-7 évben még PO közelbe se jutottak...azok a drukkerek mit érezhetnek ? miben bízhatnak ?

Remélem Zsoca pár éven belül úgy tér vissza mint a törzsszurkoló Randy Quaid a Nagy Csapat 2.-ben..😊


több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 028 — Egyéb témák lakó
mennyire idegesítő dolog az utóbbi 6-7-8 évben a Falconsnak drukkolni. ezt a fórumon peach és Buga pl biztosan átérzi.Zsoca
😕shawnka
Jövök trollkodni (nem).

Szerintem Zsoca hozzászólását a helyén kell kezelni. Amikor kirobbant (illetve tartott már egy ideje) a bounty botrány, kivettem egy-két hét teljes nfl szabadidőt. Egyszer csak megnéztem a SB győzelmünket, és túl is lendültem azon a tényen, hogy ez minden bizonnyal szar év lesz. Nektek nincs mit elővenni. Lehet mondogatni, hogy "hú, ez milyen jó csapat", de ettől még nem lesz gyűrű. Most, hogy évről-évre min múlik, az más kérdés, nem változtat azon a tényen, hogy minden évben "feleslegessé" válik a jó alapszakasz.

Ahogy olvastam a hozzászólást, eszembe jutott a 2008-as idény. A 2006-os Saints diadalmenet után 2007-ben úgy kezdte az évet a Saints, hogy belefutott egy 0-3-ba, és a 3. meccsen a számomra legnagyobb NFL ikon, Deuce McAllister lesérült. Végigszenvedtem az évet, de 2008-ban csak hébe-hóba néztem meccseket (ennek más oka is volt), nem kerestem közvetlenül a streameket, hogy nézzem a Saints meccseit (2006-2007-ből az összes Saints meccs és az NFL meccsek 80%-a meg van), ami ment a tv-ben, azt megnéztem, illetve az eredményeket, összefoglalókat megnéztem. Aztán jött az offseasonben Gregg Williams, és adott egy újabb lelkesedést, elkezdtem nézni újra hétről-hétre a meccseket, és azóta 3 meccset hagytam ki (egyszer elfelejtettem, aminek semmi köze nem volt az előző napi bortúrához, kétszer elutazás miatt), pedig azóta született egy gyermekem, felépítettem a cégemet, edzősködök, élek a többi hobbimnak is, amik mind időigényesek. De ott van, amire tudok támaszkodni, és Zsocának ez hiányzik.

Szóval én megértelek, kitartás!

több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
off: volt már számotokra ilyen érdektelen SB? 😊 [/quote]számomra, igen!! az Eagles-Patriots, a Cardinals-Steelers, a Packers-Steelers és a Giants-Patriots!! és azt még mindig nem tudom elhinni, hogy kikaptunk a 49ers-től!!!!