Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 13 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 058 — Falcons Fan
Jó lett volna - ahogy eddig is - ha levett volna valamicske terhet Turner válláról és ketten szétfutják a Tampa D#-ét....


több mint 13 éve
errorlacy6 189 — Falcons fan
Antone Smith RB Hamstring Did Not Participate In Practice Questionable
Jason Snelling RB Hamstring Did Not Participate In Practice Questionable
John Abraham DE Groin Full Participation in Practice Probable
Kroy Biermann DE Ankle Full Participation in Practice Probable
Michael Jenkins WR Quadricep Full Participation in Practice Probable
Curtis Lofton LB Knee Full Participation in Practice Probable
William Moore S Thigh Full Participation in Practice Probable
Eric Weems WR Pectoral Full Participation in Practice Probable
Roddy White WR Knee Full Participation in Practice Probable

Elég szép listát sikerült összehozni.
Snelling nem lesz az kicsit aggasztó lehet.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
http://www.nfl.com/videos/atlanta-falcons/09000d5d81c973c7/GameDay-Morning-Ryan-and-White-sit-down
több mint 13 éve
errorlacy6 189 — Falcons fan
NFC South heti körkép, messzebbre előretekintéssel:

http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1752somoskovig
Hát ehhez nincs mit hozzáfűzni, teljes mértékben egyetértek a felvetéssel.
A sec. teljesítménye mindenkit aggaszt, hát van is miért. A harciassággal nincs gond de fizikálisan nagyon gyengék, rengetegszer odaérnek az emberhez akár hárman is és még így is a hátukon elmennek 4-5yrdot. Ezek nem férnek bele.
több mint 13 éve
peach Atlanta Falcons 14 662 — a new hope (again)
NFC South heti körkép, messzebbre előretekintéssel:

http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1752somoskovig
tetszik ez a vonulat amit az elmúlt 2 héten elindítottál , ez is jó írás lett. grat érte és köszi.
külön respect h az NFC south nem is a te reszortod lenne , de szépen egyengeted a mostoha gyerek sorsát 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 263 — 49ers GM
NFC South heti körkép, messzebbre előretekintéssel:

http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1752

több mint 13 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
Matt Ryan has been named the NFC Offensive Player of the Month.Sugar602
grat neki! 😀 😉

http://www.atlantafalcons.com/2010/12/ryan-named-nfc-player-of-the-month/aztec
megérdemelte. 😊 3-0 (22-11-es összmérlegű csapatok ellen) + Rams elég simán, 2 gw drive. nem nagyon lehetett volna meggyőzőbb.

In his career, Ryan has led the Falcons to a 15-0 record when he records a passer rating of 100 or higher.
It was the 12th time that Ryan has led the Falcons on a game-winning drive in either the fourth quarter or overtime and the fifth time he’s done so this season.

most jön 3 idegenbeli meccs. kiváncsi leszek Ryan-re. a Tampát elkaphatjuk(ez lesz a legnehezebb, Ryan bele fog futni ott pár INT-be), utána Carolina és Seahawks. a Pantherst nagyon kell majd ütni, de a Seahawks-ot is kötelező lenne. a Qwest Field nem annyira bevehetlen.

több mint 13 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
http://www.profootballmagazin.hu/cikk/4287/hazafiszeru_solymok
Nagyon jó és igaz cikk 😊 nem jó a védelmünk és sok a bekapott "elkerülhető" play de valahogy mikor nagyon kell jön valami plusz idén, ami segít és bizony ez szvsz az egyéni teljesítményeknek köszönhető! Bebineaux idén megint jó teljesítmény nyújt igaz most inkább a futás ellen kiemelkedő. Mi lenne ha lenne egy liga elit D mint a Steelers, Ravens vagy Jets?! 😊 Remélem pár éven belül sikerül összerakni. Safety posztokon sztem nagyon jól állunk még fiatalok, LB sor is jó de hamarosan Petersonnak sztem lejár a pályafutása, de ha Spoon átveszi a helyét Nicolas megy a Spoon helyére, ő se olyan rossz! DT poszton most tele vagyunk fiatal és tehetséges játékosokkal. DE és CB ami nagyon kell, mert Abraham már öreg, Biermann-t sokan dicsérik de sztem nem az az elit passz siettető mint aminek kikiáltják, a CB meg hát ugye Grimes... hihetetlen képességei vannak de nagyon ritkán mutatja meg :/ nem kezdő szintű( dicséretes, hogy a semmiből idáig küzdötte magát, de akkor se kéne sokáig erőltetni)

több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Matt Ryan has been named the NFC Offensive Player of the Month.Sugar602
grat neki! 😀 😉

http://www.atlantafalcons.com/2010/12/ryan-named-nfc-player-of-the-month/

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Matt Ryan has been named the NFC Offensive Player of the Month.
több mint 13 éve
errorlacy6 189 — Falcons fan
Az is biztos, hogy csapat történelmet látunk mert ez már a harmadik pozitív mérlegű szezonunk lesz zsinorban :cool:Buga
Igazi nagy történelmet kellene írnunk 😀 az lenne az igazi.
A Tampa nagyon cserélgeti az emberkéit ebből még akár jól is kijöhetünk
több mint 13 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
Az is biztos, hogy csapat történelmet látunk mert ez már a harmadik pozitív mérlegű szezonunk lesz zsinorban :cool:

több mint 13 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
Csak nekem tűnik úgy 1ébként h kedves HC-nk kevesebbet ordít a partvonal mellett mint korábban?empty taxi
a feje se mindig olyan vörös, de hát nyerünk... 😊
Roddy kiszállni látszik az MVP versenyfutásból. tőlünk most Ryan-t erősebbnek érzem.

több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Csak nekem tűnik úgy 1ébként h kedves HC-nk kevesebbet ordít a partvonal mellett mint korábban?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
"It’s great to get winning season," Falcons coach Mike Smith said. "But our expectations and our goals are a lot higher than that. We want to keep them internally, but we are progressing on our journey to where we want to be as a football team.
"In December that’s when the games become very important."

jól mondja az öreg! 😊
több mint 13 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 875 — Omar's Coming Yo!
9-2!!!!
De jó látni nfl.com-on a playoff picture cimű bejegyzést.csak maradjon is igy😊

több mint 13 éve
csizizoli Atlanta Falcons 94 — Falcons fan
Nagyon boldog vagyok!
Vick utolsó éve óta szurkolok a Falcons-nak(addig nem tudtam mi az).
Ilyen csapatot rég nem látott Atlantában senki. (sztem.)
Bármi lesz ebből az idényből ..... az érzés, hogy bármi lehet!!! 😀 Az nagyszerű! 😀

GO FALCONS!
több mint 13 éve
peach Atlanta Falcons 14 662 — a new hope (again)
9-2 nincs mit magyarázni pláne nem a győzelmet , de...
engem baromira idegeített a play hívás. gyak. csak a se*g hülyék nem tudták az esetek 90%ban h mi fog következni... nem is tudtunk menni úgy előre mint ahogy megszoktuk. ravens ellen ment a passzjáték , erre most orrvérzésig futottunk... ami nem baj, de nagyon átlátszó volt. akárcsak a safety blitzek , de ezt már írta fentebb vki. sztem mákunk volt , mert a GB is szarul játszott.

jó meccs volt , de a színvonal nekem gyengébb volt mint amit vártam...

a SB necces , de sztem meglehet... attól függ h a védelem milyen napot fog ki. ha az ihletetebbet mint a ravens ellen az első félidőben akkor komolyan lehet rajta agyalni , mert az O az biztos h elég jó a SB-ra.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Huhh kemény meccs volt a tegnapi, bár kicsit jobb playcalling-gal talán simább lett volna. Némi kis jó tanács:
O#:
- 3rd & shortra az 1. félidőben erős pass rush ellen ne empty backfield-del álljunk fel...
- Látszott h a Packers D-nek gondjai vannak Gonzo levédésével, lehetett volna kicsit többet erőltetni
D#:
- Ha én látom a snap előtt, h Moore blitzre fog menni akk valószínűleg egy NFL QB is...
- Grimes teljesítménye nagyon ingadozó, lehet ha nem lenne pályán minden down-nál az hasznosabb lenne a csapatnak


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Passz ellen nagyon sebezhető a csapat 😕 és sajnos nem szedtünk picket.Bár a fumbli se rossz 😀aztec
főleg a gólvonalon! 😀
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Passz ellen nagyon sebezhető a csapat 😕 és sajnos nem szedtünk picket.Bár a fumbli se rossz 😀

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
héééé Falcons-Bucs jövő héten a Sport2-n! 😊Sugar602
ideje volt nem csak "kötelező" meccset közvetíteni tőlünk 😊shawnka
úgy néz ki , h kikap a Tampa, úgyh borzasztóan fontos meccs lesz nekik. jó meccs lesz nagyon.

én vártam ezt a győzelmet. fura meccs volt fura játékvezetői ítéletekkel, rohadt sok zászlóval. rangadó hangulata volt szoros végjátékkal. szerencsére a liga egyik legjobb támadósora van itt, aminek köszönhetően ez is W. 😊 most is végig a kezünkben tartottuk a meccset. ez most azért simább volt, mint a Ravens ellen.

a SB-ról pedig lehet álmodozni, mert nagyon tud nyerni ez a csapat(pláne ha lenne egy erősebb védelmünk), de először mondjuk tényleg a seed1 legyen meg.

több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 261 — Tyrone Creek
héééé Falcons-Bucs jövő héten a Sport2-n! 😊Sugar602
ideje volt nem csak "kötelező" meccset közvetíteni tőlünk 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
héééé Falcons-Bucs jövő héten a Sport2-n! 😊
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 261 — Tyrone Creek
Hatalmas W, playoff-ban is előfordulhat majd ez a meccs. Egyre inkább kézzelfoghatóbbá válik a Super Bowl. 😊shawnka
😊 télleg istentelen fontos nagy győzelem...de a SB-ről sztem még ne beszéljünk...naon rögös az út még odáig...

GO FALCONS!!!M_ViCk
a SB-ról szerintem is még korai beszélni! jó úton járunk az tuti, de még az alapszakaszban is lehetnek necces meccsek (Bucs, Saints) nem hogy a PO-ban! én az Eaglestől nagyon tartok, bár hazai pályán nem...! 😛 😊Sugar602
A mutatott játék, és a csapat egysége alapján bátorkodom megemlíteni. Nagyszerű lenne átélni azt, amit a Saints fanok tavaly 😀