Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 864
Gratula, kiegyenlített erők küzdelme volt. Nektek van futótok, nekünk nincs, ez döntő volt.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hatalmas W, playoff-ban is előfordulhat majd ez a meccs. Egyre inkább kézzelfoghatóbbá válik a Super Bowl. 😊shawnka
😊 télleg istentelen fontos nagy győzelem...de a SB-ről sztem még ne beszéljünk...naon rögös az út még odáig...

GO FALCONS!!!M_ViCk
a SB-ról szerintem is még korai beszélni! jó úton járunk az tuti, de még az alapszakaszban is lehetnek necces meccsek (Bucs, Saints) nem hogy a PO-ban! én az Eaglestől nagyon tartok, bár hazai pályán nem...! 😛 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hatalmas W, playoff-ban is előfordulhat majd ez a meccs. Egyre inkább kézzelfoghatóbbá válik a Super Bowl. 😊shawnka
😊 télleg istentelen fontos nagy győzelem...de a SB-ről sztem még ne beszéljünk...naon rögös az út még odáig...

GO FALCONS!!!
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 261 — Tyrone Creek
Hatalmas W, playoff-ban is előfordulhat majd ez a meccs. Egyre inkább kézzelfoghatóbbá válik a Super Bowl. 😊
több mint 13 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 058 — Falcons Fan
Ááááá a szokásos uccsó másodpercig izgulós meccs, de megvan...9-2 :cool:


több mint 13 éve
KGB 79
Cid én vagyok, csak meguntam azt a nevet 😀 😀 😀aztec
lol. miért nem kérted meg az adminokat, hogy írják át a neved? 😀

GAMEDAY!!!!!
legnézősebb meccs
nagyon várom már a Roddy-Woodson párharcot. 😊 😊Zsoca
Azt várhatod, valószínűleg Tramon Williams lesz ráállítva
több mint 13 éve
peach Atlanta Falcons 14 662 — a new hope (again)
baker idén nincs élete formájában , kulcs kérdés lesz h matthewst meg bírjuk állítani...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 13 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 875 — Omar's Coming Yo!
Sajnos nem látom a mai meccset.Majd letöltöm,mert ezt látni kell!
GO FALCONS!

több mint 13 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
Hát a Dallas nem segített rajtunk, mindenféleképp be kell húzni a meccset.
Mondjuk a DC kezében volt a meccs a vége előtt 3 perccel, aztán a sec. szétszedte a NO O.
Ravensben bízhatunk most játszik a TB és a 14 week az NO-val remélhetőleg ott nem dől el a csoport elsőség így teljes gőzzel hajtanak majd. Hát ilyet még a PS-nek is kell szorítanom hogy jól szerepeljenek ki látott ilyen 😕 😂 :mad:errorlacy6
szerintem meglepetésre nyer a Tampa és robog tovább előre a csoport. 😊

több mint 13 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
Cid én vagyok, csak meguntam azt a nevet 😀 😀 😀aztec
lol. miért nem kérted meg az adminokat, hogy írják át a neved? 😀

GAMEDAY!!!!!
legnézősebb meccs
nagyon várom már a Roddy-Woodson párharcot. 😊 😊

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
na akkor még egyszer, ki az aki tuti jön holnap közös meccsnézésre??
én úgy volt. hogy megyek, de ha nem jönnek atlantás pajtások nem megyek! 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
http://sportsillustrated.cnn.com/behindthemic/#20101123_btm_boomer_GBAY_ATL

http://espn.go.com/nfl/picks
több mint 13 éve
errorlacy6 189 — Falcons fan
Antone Smith 1 futás -3yrd és kidőlt a sorból... :/
több mint 13 éve
errorlacy6 189 — Falcons fan
Hát a Dallas nem segített rajtunk, mindenféleképp be kell húzni a meccset.
Mondjuk a DC kezében volt a meccs a vége előtt 3 perccel, aztán a sec. szétszedte a NO O.
Ravensben bízhatunk most játszik a TB és a 14 week az NO-val remélhetőleg ott nem dől el a csoport elsőség így teljes gőzzel hajtanak majd. Hát ilyet még a PS-nek is kell szorítanom hogy jól szerepeljenek ki látott ilyen 😕 😂 :mad:
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Ha a saints is meglesz otthon, akkor már én is elhiszem, hogy SB esélyes.Ez a két húzós meccs van hátra.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 875 — Omar's Coming Yo!
Én azt mondom hogyha behúzzuk a hétvégi meccset,akkor megérett a csapat arra,hogy SB-t játszon.
Lehet korai kicsit kijelenteni,de én ezt érzem.

több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Cid én vagyok, csak meguntam azt a nevet 😀 😀 😀

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 263 — 49ers GM
http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1710

NFC South heti körkép - kicsit másképp

több mint 13 éve
adyno12 Atlanta Falcons 294 — Falcons fan
Én úgy gondolom, hogy Turner lesz az X-factor, ha mennek a futások akkor nagy bajok nem lesznek, sőt még egy Grimes INT-et is érzek a levegőben. Bár szvsz, Bryant utolsó mp-es FG-vel nyerünk 30-27-re ! 😊

Kezdő5 - Öt szakág, egy helyen! : http://www.kezdo5.hu

Think about first ever victory! - BTK Boys!
több mint 13 éve
errorlacy6 189 — Falcons fan
ahogy látom errorlacy6 prognózisa az idei szezonra inkább szerény volt, 😀 a 11-5 szerintem már csalódás lenne egy ilyen remek szezon végén.kopp-kopp-koppaztec
Azt azért kijelenthetjük, hogy kellemes meglepetés a csapat... Remélem marad is.

Ha visszanézzük az idény elején ki mit mondott és tippelt:

idézetek:

peach: "a szezon első fele valóban keményebbnek tűnik legrosszabb esetben lehet akár 0-3 is" "9-7 el necces a WC , nah meg ha uccsó WC helyen jutsz be , nemnagyon tudsz gyenge csapatot kapni szvsz.
am. ennél bőven jobb lesz a mutatónk!"

szasza0725: "Én 11-5-öt várok, csoportgyőzelemmel." "Szerintem 2-1 lesz az első három meccsen. A Saintstől kikapunk(sajnos)"

Cid:"Én reménykedem egy 10-6ban"

berger90: "Én az első 3 meccset 0-3-mal számoltam, viszont a végére 9-7"

FViktor93: válasz szaszának "Huh big_smile Ez aztán az optimista hozzáállás úgy, hogy ott a Bajnok tongue"

empty taxi:"10-6-ot mondanék így 1. blikkre jövő évre"

Tehát senki nem számított ilyen jó kezdésre.

A hétvégén remélem a cowboys is előhúz valamit a cowboykalapból mert az nekünk jól jönne remélem nem egy L lesz.
És hát bízzunk a revans jó játékában is.
A GB ellen mire számítotok, hogy fogjuk túlélni. Mondhatnám hogy 1 TD előnnyel kezdünk a Dome varázsa. 😀
több mint 13 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
ahogy látom errorlacy6 prognózisa az idei szezonra inkább szerény volt, 😀 a 11-5 szerintem már csalódás lenne egy ilyen remek szezon végén.kopp-kopp-koppaztec
Én azóta is csak hüledezek miként vertünk meg titeket 😊 lehet ha nálatok játszunk ti nyertek. Azért remélem a visszavágás majd legfeljebb csak jövőre következik be akkor is ha mondjuk idén még a PO-ban találkozunk 😛dande
méghozzá mennyire simán....a sec akkor már teljesen mélyponton volt és a pick-ek is elmaradtak. Kolb-nak az egy hatalmas lehetőség volt, amivel meglepő módon akkor élt is. 3 héttel ezelőtt is el tudtam volna képzelni, h visszavágó a PO-ban (természetesen hazai pályán). most végképp, csak a hazai pályában nem vagyok biztos. ha Vick így folytatja, akkor simán kijelenthető, hogy az NFC két legesélyesebb csapatáról van szó.

több mint 13 éve
errorlacy6 189 — Falcons fan
Én azóta is csak hüledezek miként vertünk meg titeket 😊 lehet ha nálatok játszunk ti nyertek. Azért remélem a visszavágás majd legfeljebb csak jövőre következik be akkor is ha mondjuk idén még a PO-ban találkozunk 😛dande
pedig lehet, hogy a PO-ban még összefutunk! és akkor tuti visszavágunk! 😛 egyébként ha nem a Falcons nyeri a SB akkor az Eagles nyerje! imádom őket! Vick, McCoy, Maclin, Jackson brutál...Sugar602
Hát ha az 54-s világbajnokságot nézzük a németekkel kapcsolatban akkor valóban nekünk rossz érzéseink lehetnek (ugye a csoportban 8-3 nekünk aztán a VB döntőben 3-2 oda) bár mint kiderült ez nekik is csak doppinggal sikerült lehet nektek is csak így lenne esélyetek 😉dande
És azt azért tedd hozzá hogy a félidőben 0-2 vezettünk így lett a vége 3-2
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 050 — Így remélem megfelelek nektek.....
ahogy látom errorlacy6 prognózisa az idei szezonra inkább szerény volt, 😀 a 11-5 szerintem már csalódás lenne egy ilyen remek szezon végén.kopp-kopp-koppaztec
Én azóta is csak hüledezek miként vertünk meg titeket 😊 lehet ha nálatok játszunk ti nyertek. Azért remélem a visszavágás majd legfeljebb csak jövőre következik be akkor is ha mondjuk idén még a PO-ban találkozunk 😛dande
pedig lehet, hogy a PO-ban még összefutunk! és akkor tuti visszavágunk! 😛 egyébként ha nem a Falcons nyeri a SB akkor az Eagles nyerje! imádom őket! Vick, McCoy, Maclin, Jackson brutál...Sugar602
Hát ha az 54-s világbajnokságot nézzük a németekkel kapcsolatban akkor valóban nekünk rossz érzéseink lehetnek (ugye a csoportban 8-3 nekünk aztán a VB döntőben 3-2 oda) bár mint kiderült ez nekik is csak doppinggal sikerült lehet nektek is csak így lenne esélyetek 😉
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ahogy látom errorlacy6 prognózisa az idei szezonra inkább szerény volt, 😀 a 11-5 szerintem már csalódás lenne egy ilyen remek szezon végén.kopp-kopp-koppaztec
Én azóta is csak hüledezek miként vertünk meg titeket 😊 lehet ha nálatok játszunk ti nyertek. Azért remélem a visszavágás majd legfeljebb csak jövőre következik be akkor is ha mondjuk idén még a PO-ban találkozunk 😛dande
pedig lehet, hogy a PO-ban még összefutunk! és akkor tuti visszavágunk! 😛 egyébként ha nem a Falcons nyeri a SB akkor az Eagles nyerje! imádom őket! Vick, McCoy, Maclin, Jackson brutál...
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 050 — Így remélem megfelelek nektek.....
ahogy látom errorlacy6 prognózisa az idei szezonra inkább szerény volt, 😀 a 11-5 szerintem már csalódás lenne egy ilyen remek szezon végén.kopp-kopp-koppaztec
Én azóta is csak hüledezek miként vertünk meg titeket 😊 lehet ha nálatok játszunk ti nyertek. Azért remélem a visszavágás majd legfeljebb csak jövőre következik be akkor is ha mondjuk idén még a PO-ban találkozunk 😛