Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
ahogy látom errorlacy6 prognózisa az idei szezonra inkább szerény volt, 😀 a 11-5 szerintem már csalódás lenne egy ilyen remek szezon végén.kopp-kopp-kopp

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
amióta Falcons szurkoló vagyok nem éreztem így magam. jövő héten jön hozzánk az idén SB-ra esélyesnek tartott GB, akik ugyan döcögősen kezdték az idényt, de rendesen kezdenek belejönni. egyértelműen elit csapat. mi Falcons szurkolók pedig nyugodtak lehetünk, mert igazából mi vagyunk az esélyesebbek. egyenlőre én még csak ismerkedek az érzéssel, hogy nem vagyunk messze attól, hogy mi legyünk a legjobbak. mikor lement a Matty éra alatt az első szezon, nyilván mindenki látta, hogy ez egyszer valósággá válhat. most az. durva. hajrá!!!

több mint 13 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Turner folyton csak 2yardot, max 3at hozott), erre meccs után megnéztem a stat-ot és 131 yds! még most se értem, hogy hogy...Sugar602
Lehet beleírt a statokban szépen, csendben ! 😀

Egyébként bízzunk benne, hogy ilyen halkan hoz majd 100+ yardot a GB ellen is. Bár Hawk , Mattews kemények lesznek, de majd kiderül, vagy beborul.

Lényeg, hogy 8-2, ami az én elvárásaimat eddig felülmúlja.

Moore újabb pick, Grimes 3 DFL, mi lesz még itt ? 😀adyno12
Rodgers 450 yard 3 TD (Nálam van Fantasyben 😀)empty taxi
Nálam is! 😊
Ha már Brees nem volt bent 7re....

Falcons???? Nem is értelek... 😉




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Mondjuk ha gyorsan és hatékonyan odaérnénk Rodgers-hez...az sokat segitene... 😊

Azonban " féljenek ők " a Dome - Ryan - White - Turner négyes azért számít valamit... :cool:Keano
Én is azt szeretném h nyerjen a Falcons... meg azt h nyerjek fantasyben 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 058 — Falcons Fan
Mondjuk ha gyorsan és hatékonyan odaérnénk Rodgers-hez...az sokat segitene... 😊

Azonban " féljenek ők " a Dome - Ryan - White - Turner négyes azért számít valamit... :cool:


több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Turner folyton csak 2yardot, max 3at hozott), erre meccs után megnéztem a stat-ot és 131 yds! még most se értem, hogy hogy...Sugar602
Lehet beleírt a statokban szépen, csendben ! 😀

Egyébként bízzunk benne, hogy ilyen halkan hoz majd 100+ yardot a GB ellen is. Bár Hawk , Mattews kemények lesznek, de majd kiderül, vagy beborul.

Lényeg, hogy 8-2, ami az én elvárásaimat eddig felülmúlja.

Moore újabb pick, Grimes 3 DFL, mi lesz még itt ? 😀adyno12
Rodgers 450 yard 3 TD (Nálam van Fantasyben 😀)


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
adyno12 Atlanta Falcons 294 — Falcons fan
Turner folyton csak 2yardot, max 3at hozott), erre meccs után megnéztem a stat-ot és 131 yds! még most se értem, hogy hogy...Sugar602
Lehet beleírt a statokban szépen, csendben ! 😀

Egyébként bízzunk benne, hogy ilyen halkan hoz majd 100+ yardot a GB ellen is. Bár Hawk , Mattews kemények lesznek, de majd kiderül, vagy beborul.

Lényeg, hogy 8-2, ami az én elvárásaimat eddig felülmúlja.

Moore újabb pick, Grimes 3 DFL, mi lesz még itt ? 😀

Kezdő5 - Öt szakág, egy helyen! : http://www.kezdo5.hu

Think about first ever victory! - BTK Boys!
több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 020 — Egyéb témák lakó
(Turner folyton csak 2yardot, max 3at hozott), erre meccs után megnéztem a stat-ot és 131 yds! még most se értem, hogy hogy...
Sugar602
akkor nem én vagyok a hülye... néztem a meccseteket mert a miénk elég gyorsan unalmassá vált, és én is ezen gondolkodtam, hogy hol kaparta össze ezt a sok yardot 😊

naaagyon kíváncsi leszek a GB ellen, kivételesen szurkolok a GB-nek 😀

több mint 13 éve
peach Atlanta Falcons 14 662 — a new hope (again)
ettől ne féljél ,mert így lesz
a kérdés h hány turnovert bírunk csinálni és mire megyünk velük....
8-2 😀 , nagyon pofásan néz ki....



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
hát megint csak nyertünk! smile én annyira nem voltam elkápráztatva a játéktól... szerintem a futások nem nagyon mentek, legalábbis meccs közben végig ezt éreztem (Turner folyton csak 2yardot, max 3at hozott), erre meccs után megnéztem a stat-ot és 131 yds! még most se értem, hogy hogy...

Bryant előtt tényleg le a kalappal 4/4! mehet a ProBowlra! smile DE négyszer nem tudtunk TD-t csinálni, ami szerintem elég gáz...

Dunta még mindig iszonyat láma!!
megmondom őszintén be vagyok szarva, hogy Rodgers szétdobál minket!
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Durván jó lesz a Packers elleni meccsetek. 😀

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 261 — Tyrone Creek
Playbookot a félidők elején az öltözőben hagytuk, de aztán valami munkatárs kihozta szépen, és gond nélkül lehoztuk a meccset, egész pofás kis játékkal 😊

Matt Ryan finished the game 26-39 for 253 yards and 2 TDs & 0 INTs for a 101.7 QB Rating
Roddy White 9 receives and 83 yards
Matt Bryant with 4/4 field goals (longest was 42) XPs 2/2

after Week 11: Falcons 8-2, Saints 7-3, Bucs 7-3 and Panthers 1-9.
több mint 13 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 901
Kos-verős szép napot mindenkinek!

Jön valaki jövő héten a közös meccsnézésre? Én tuti ott leszek.berger90
ott voltam az előzőn is, ha nem jön közbe semmi, akkor most is ott leszek. nagyon jó hangulat volt, érdemes jönni! 😊
rams ellen egy kellemes, önbizalomnövelő játékot várok, bár ahogy ismerem magunkat az utolsó perc kezdetén még st. louis büszke fiai fognak vezetni 😀shawnka
Bánom is én, ha a végén nyerünk...

Mindig jövőre
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 471
Zsidók ősatyja játszik?
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 261 — Tyrone Creek
Kos-verős szép napot mindenkinek!

Jön valaki jövő héten a közös meccsnézésre? Én tuti ott leszek.berger90
ott voltam az előzőn is, ha nem jön közbe semmi, akkor most is ott leszek. nagyon jó hangulat volt, érdemes jönni! 😊
rams ellen egy kellemes, önbizalomnövelő játékot várok, bár ahogy ismerem magunkat az utolsó perc kezdetén még st. louis büszke fiai fognak vezetni 😀
több mint 13 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 901
Kos-verős szép napot mindenkinek!

Jön valaki jövő héten a közös meccsnézésre? Én tuti ott leszek.

Mindig jövőre
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
héj, jövő hét vasárnap közös meccsnézés van! és a Packers - Falcons meccset is adják, valakinek nincs kedve jönni??

http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1688
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 261 — Tyrone Creek
milyen új mez?peach
2012-től a Nike lesz a főszponzor. Közben kiderült, hogy amik felkerültek a netre, azok szurkolók által készített látványtervek voltak 😀
több mint 13 éve
peach Atlanta Falcons 14 662 — a new hope (again)
milyen új mez?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
az új mez concept artja 😀shawnka
adja 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 261 — Tyrone Creek


az új mez concept artja 😀
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
példaként az Eagels elleni meccs ( villanyvezetéknek szált sólymok) rövidzárlat. Jellemezhetném úgy is a piros-feketék passzoltak a zöld-fehéreknek. :o
errorlacy6
annyira igyekszem kerülni a "szárnyalás", "felemelkedés" szavakat is a Falcons meg az Eagles-szel kapcsolatos hozzászólásokban, erre tessék 😀


Én még tartom magam a 11-5 eredményhez remélem jobb lesz.errorlacy6
Ezt én is elfogadnám a Falcons végeredményének, mert ebbe simán belefér a hazai vereség tőlünk 😉 (mondjuk ahhoz kell az is, hogy annak még legyel jelentősége)

Egyébként még egy mondat a FG-kről: a nfl.com láttam, hogy a Falcons ellenfelei 16 FG kísérletéből 8 ment be... megijesztitek a labdát valahogy 😀Gyurma Pappa
Ez egy Dome-csapat ellen igen csak LOL 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
Curtis Lofton LB Knee Full Participation in Practice
Justin Peelle TE Groin Full Participation in Practice
John Abraham DE Groin Limited Participation in Practice
Sean Weatherspoon LB Knee Limited Participation in Practice

Gyógyulgatunk 😊 úgy néz ki Spoon is játékra fogható lesz a Rams ellen.

több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 020 — Egyéb témák lakó
példaként az Eagels elleni meccs ( villanyvezetéknek szált sólymok) rövidzárlat. Jellemezhetném úgy is a piros-feketék passzoltak a zöld-fehéreknek. :o
errorlacy6
annyira igyekszem kerülni a "szárnyalás", "felemelkedés" szavakat is a Falcons meg az Eagles-szel kapcsolatos hozzászólásokban, erre tessék 😀


Én még tartom magam a 11-5 eredményhez remélem jobb lesz.errorlacy6
Ezt én is elfogadnám a Falcons végeredményének, mert ebbe simán belefér a hazai vereség tőlünk 😉 (mondjuk ahhoz kell az is, hogy annak még legyel jelentősége)

Egyébként még egy mondat a FG-kről: a nfl.com láttam, hogy a Falcons ellenfelei 16 FG kísérletéből 8 ment be... megijesztitek a labdát valahogy 😀

több mint 13 éve
errorlacy6 189 — Falcons fan
pappa , hagyd már rá azt a fg-t , kicsit kezd uncsi lenni....a történelem könyvek csak azt fogják jegyezni h falcons W! 😛😀peach
fáj, na 😊Gyurma Pappa
Hát ezt látjuk is azóta....... 😂
Majdnem minden hozzászólásod ezzel kezdődik.

Csak a "ha ez lett volna" mindannyian tudjuk nem játszik a sportban.
Egyébként mi is mondhatnánk "HA" úgy játszunk mint a Hollók ellen akkor 14-2 és akkor megelőzünk mindenkit.
De ez butaság lenne, mert lesznek itt még izzadós meccsek, ki-ki alapon eldőlő W, amiből mi is rosszul jöhetünk ki, sőt szerintem mint amitől mindenki fél egy esetleges sérüléshullám komolyan átrendezheti a csapatokat, és példaként az Eagels elleni meccs ( villanyvezetéknek szált sólymok) rövidzárlat. Jellemezhetném úgy is a piros-feketék passzoltak a zöld-fehéreknek. :o

Én még tartom magam a 11-5 eredményhez remélem jobb lesz.