Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Baltimore Ravens

47 feliratkozó

több mint 3 éve
lucio 329
[
[/quote]2012-ben volt pár egyéniség még a csapatban, akik felálltak és helyrerakták a csapatot. JH-nak annyi köze volt akkor is a dolgokhoz mint most. Ezredszerre mentik meg a játékosok, legutóbb LJ.
Most belöki a busz alá Romant és kész.
[/quote]Az a jó, hogy mi, szurkolók ezen a fórumon mondunk véleményt és nem mondjuk NFL franchise-t irányítunk.
Nekem teljesen más a véleményem. Tudom kritizálni Haribót (meg tudnám Tomlint is). De ez a fenti vélemény pl. nettó rövidlátás. A: mi, itt, kívülről tudjuk a tutit, ott, aki a tűz közelében van, pedig idióta, élén a klubtulajjal, aki ezt hagyja.

Egy NFL klubban kb. 3-4 évente lecserélődik a játékosállomány 70-80 %-a. Legalábbis tudás kell ahhoz is, hogy úgy variáljam ezt, hogy mindig megmentsék a seggemet...Vagy messzebb menve: tán értek ahhoz, hogyan kell csapatot építeni? olyannyira, ha itt nem kellek, másnapra az összes, edzőt kereső csapat megkeresne? (mer' ők hülyék persze). Ez a játékosok mentik meg, meg a haverok, meg ilyenek: kb. kocsmai hőzöngés.

Hosszú távon véleményem szerint egy NFL klub életét a tulaj határozza, meg, aztán a GM, aztán a vezetőedző. Ha egy klub hosszú távon sikeres, akkor ezek alapvetően jól működnek. Követhetnek el komoly, akár stratégiai hibákat is, managelhetnek félre éveket, de ha olyan számokat hoznak, mint pl. Haribó vagy Tomlin, akkor a kvalitásaikat teljesen kétségbe vonni (és itt nem azt mondom, hogy a hiányosságaikat nem lehet kritizálni) badarság. Lehet, hogy a hiányosságaik miatt váltani kell, vagy egyszerűen elfárad egy kapcsolat. De tökidiótának feltüntetni egyiket-másikat szamárság.
több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 8 897
Tomlin ért a D-hez 1 évig DC is volt a Vikingsnál. A D neki köszönhetően is jó.
KeyG
Szerintem inkább Tomlin ellenére. Legalább is ez a soft zone coverage az ő mániája.

Nagyon alulértékelitek a manager tipusú vezetőedzőket. Nyilvan jobb, ha egy Shanahan a vezetőedző, de belőlük vagy 3 van a ligában.
Szokol
A frontot és a pass rusht biztos Tomlin rakja össze, ő határozza meg a konkrét blitz és stunt sémákat is, erről több beat írt.
Korábban biztos, hogy a cov2 msjd a cov3-al vegyes zónákat is ő gondolta ki (hullámzó eredménnyel, de azért legink átlag felett), viszont az idei sec tuti, h Flores, mert többet embereztetnek.

Tomlin egyébként beleszól az O-ba is bőszen, m van WR coach múltja, s a draft elemzésben is részt vesz (elkapókhoz jó szeme van), sőt voltak hírek, h anno Ol-en is dolgozott Munchakkal (pl a húzásos zónablokkot ők találták ki DeCastroéknak, mert előtte powerblokk vt évekig).

Szóval az csúsztatás, h csak menedzsel.
Willie Parker
Mindketto ert a jatekhoz de nem a legjobbak szintjen. Ami inkabb az ido kerdese, mert papiron biztos 100%-os a megoldasaik.

Tomlin eseten is a velemenyem ugyanaz, vannak elonyei es amiben jo abban jo, de ami a hatranya az osszesegeben nagyobb gat. Mikor teljesitett utoljara tul a csapat amikor a plafonrol beszelunk? Barmelyik egyseg akar kulon A padlo az egy mas kerdes es a lenyegtelen kerdes, az megy mindkettonek es annak is tobb oka van es nem sportszakmi. Mikor volt utoljara jo szakember nalatok akit o hozott?

Leirtam a mostani meccsosszefoglalojabol egy jatekot. Arra a blitzre nem lennek buszke, pedig bejott. De a D tobb helyen kikapott de semmi koze nem volt abban hogy nem lett meg a ravens jatek, hacsak nem a ravens OL blokkolasat is o vezenyelte.
több mint 3 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 699
Tomlin ért a D-hez 1 évig DC is volt a Vikingsnál. A D neki köszönhetően is jó.
KeyG
Szerintem inkább Tomlin ellenére. Legalább is ez a soft zone coverage az ő mániája.

Nagyon alulértékelitek a manager tipusú vezetőedzőket. Nyilvan jobb, ha egy Shanahan a vezetőedző, de belőlük vagy 3 van a ligában.
Szokol
A frontot és a pass rusht biztos Tomlin rakja össze, ő határozza meg a konkrét blitz és stunt sémákat is, erről több beat írt.
Korábban biztos, hogy a cov2 msjd a cov3-al vegyes zónákat is ő gondolta ki (hullámzó eredménnyel, de azért legink átlag felett), viszont az idei sec tuti, h Flores, mert többet embereztetnek.

Tomlin egyébként beleszól az O-ba is bőszen, m van WR coach múltja, s a draft elemzésben is részt vesz (elkapókhoz jó szeme van), sőt voltak hírek, h anno Ol-en is dolgozott Munchakkal (pl a húzásos zónablokkot ők találták ki DeCastroéknak, mert előtte powerblokk vt évekig).

Szóval az csúsztatás, h csak menedzsel.
Willie Parker
És tessék, a front 7 a Steelersbe kb. mindig jó volt és WR poszton is nem emlékszem arra, hogy hiány lett volna bármikor is.
JH-nak viszont nincs hatása semmire.....
KeyG
Nálunk a ST volt mindig átlag feletti 😀 egyébként szerintem nem baj ha egy vezetőedző manageli a csapatot és nem hívja a játékokat. Meccs közben több ideje van a.merkozessel foglalkozni. Persze van aki multi tasker és egyszerre megy neki minden de ez a.legritkabb szerintem. Nekem mindig homály volt hogy Harbough mennyire folyik bele a mérkőzésekre való felkészülésben vagy a play design kialakításában. Van egy videó a 2012-es new englandi rájátszás meccsről ahol a második félidőben ő mondja az OC-nak hogy adjuk Joe kezébe a labdát mert a futás nem nagyon megy. Ezek szerint volt időszak amikor igenis belefolyt a játék képének alakitasaba. Az biztos azonban hogy egy ilyen edzőnek kicsit mindenben képben kell lennie ( a mostani nyilatkozataival erre erősen rácáfol) és a személyzet kiválasztásnál is jól kell felmernie az egyes emberek erősségeit és.limitacioit. Nekem iugy tűnik mintha kicsit belefasult volna és nem tud / nem akar megújulni. Kicsit olyan mint a rozmàr volt az utolsó éveiben Phillyben.
Benibácsi
2012-ben volt pár egyéniség még a csapatban, akik felálltak és helyrerakták a csapatot. JH-nak annyi köze volt akkor is a dolgokhoz mint most. Ezredszerre mentik meg a játékosok, legutóbb LJ.
Most belöki a busz alá Romant és kész.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 3 éve
Benibácsi Baltimore Ravens 972
Tomlin ért a D-hez 1 évig DC is volt a Vikingsnál. A D neki köszönhetően is jó.
KeyG
Szerintem inkább Tomlin ellenére. Legalább is ez a soft zone coverage az ő mániája.

Nagyon alulértékelitek a manager tipusú vezetőedzőket. Nyilvan jobb, ha egy Shanahan a vezetőedző, de belőlük vagy 3 van a ligában.
Szokol
A frontot és a pass rusht biztos Tomlin rakja össze, ő határozza meg a konkrét blitz és stunt sémákat is, erről több beat írt.
Korábban biztos, hogy a cov2 msjd a cov3-al vegyes zónákat is ő gondolta ki (hullámzó eredménnyel, de azért legink átlag felett), viszont az idei sec tuti, h Flores, mert többet embereztetnek.

Tomlin egyébként beleszól az O-ba is bőszen, m van WR coach múltja, s a draft elemzésben is részt vesz (elkapókhoz jó szeme van), sőt voltak hírek, h anno Ol-en is dolgozott Munchakkal (pl a húzásos zónablokkot ők találták ki DeCastroéknak, mert előtte powerblokk vt évekig).

Szóval az csúsztatás, h csak menedzsel.
Willie Parker
És tessék, a front 7 a Steelersbe kb. mindig jó volt és WR poszton is nem emlékszem arra, hogy hiány lett volna bármikor is.
JH-nak viszont nincs hatása semmire.....
KeyG
Nálunk a ST volt mindig átlag feletti 😀 egyébként szerintem nem baj ha egy vezetőedző manageli a csapatot és nem hívja a játékokat. Meccs közben több ideje van a.merkozessel foglalkozni. Persze van aki multi tasker és egyszerre megy neki minden de ez a.legritkabb szerintem. Nekem mindig homály volt hogy Harbough mennyire folyik bele a mérkőzésekre való felkészülésben vagy a play design kialakításában. Van egy videó a 2012-es new englandi rájátszás meccsről ahol a második félidőben ő mondja az OC-nak hogy adjuk Joe kezébe a labdát mert a futás nem nagyon megy. Ezek szerint volt időszak amikor igenis belefolyt a játék képének alakitasaba. Az biztos azonban hogy egy ilyen edzőnek kicsit mindenben képben kell lennie ( a mostani nyilatkozataival erre erősen rácáfol) és a személyzet kiválasztásnál is jól kell felmernie az egyes emberek erősségeit és.limitacioit. Nekem iugy tűnik mintha kicsit belefasult volna és nem tud / nem akar megújulni. Kicsit olyan mint a rozmàr volt az utolsó éveiben Phillyben.
több mint 3 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 699
Tomlin ért a D-hez 1 évig DC is volt a Vikingsnál. A D neki köszönhetően is jó.
KeyG
Szerintem inkább Tomlin ellenére. Legalább is ez a soft zone coverage az ő mániája.

Nagyon alulértékelitek a manager tipusú vezetőedzőket. Nyilvan jobb, ha egy Shanahan a vezetőedző, de belőlük vagy 3 van a ligában.
Szokol
A frontot és a pass rusht biztos Tomlin rakja össze, ő határozza meg a konkrét blitz és stunt sémákat is, erről több beat írt.
Korábban biztos, hogy a cov2 msjd a cov3-al vegyes zónákat is ő gondolta ki (hullámzó eredménnyel, de azért legink átlag felett), viszont az idei sec tuti, h Flores, mert többet embereztetnek.

Tomlin egyébként beleszól az O-ba is bőszen, m van WR coach múltja, s a draft elemzésben is részt vesz (elkapókhoz jó szeme van), sőt voltak hírek, h anno Ol-en is dolgozott Munchakkal (pl a húzásos zónablokkot ők találták ki DeCastroéknak, mert előtte powerblokk vt évekig).

Szóval az csúsztatás, h csak menedzsel.
Willie Parker
És tessék, a front 7 a Steelersbe kb. mindig jó volt és WR poszton is nem emlékszem arra, hogy hiány lett volna bármikor is.
JH-nak viszont nincs hatása semmire.....

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 739
Tomlin ért a D-hez 1 évig DC is volt a Vikingsnál. A D neki köszönhetően is jó.
KeyG
Szerintem inkább Tomlin ellenére. Legalább is ez a soft zone coverage az ő mániája.

Nagyon alulértékelitek a manager tipusú vezetőedzőket. Nyilvan jobb, ha egy Shanahan a vezetőedző, de belőlük vagy 3 van a ligában.
Szokol
A frontot és a pass rusht biztos Tomlin rakja össze, ő határozza meg a konkrét blitz és stunt sémákat is, erről több beat írt.
Korábban biztos, hogy a cov2 msjd a cov3-al vegyes zónákat is ő gondolta ki (hullámzó eredménnyel, de azért legink átlag felett), viszont az idei sec tuti, h Flores, mert többet embereztetnek.

Tomlin egyébként beleszól az O-ba is bőszen, m van WR coach múltja, s a draft elemzésben is részt vesz (elkapókhoz jó szeme van), sőt voltak hírek, h anno Ol-en is dolgozott Munchakkal (pl a húzásos zónablokkot ők találták ki DeCastroéknak, mert előtte powerblokk vt évekig).

Szóval az csúsztatás, h csak menedzsel.
több mint 3 éve
hamsterdealer Baltimore Ravens 225
azért ez így meredek, hogy az edző nem érti, miért nem játszik az egyik játékosa többet
rkstzz
több mint 3 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 7 420 — Steelers fan
Tomlin ért a D-hez 1 évig DC is volt a Vikingsnál. A D neki köszönhetően is jó.
KeyG
Szerintem inkább Tomlin ellenére. Legalább is ez a soft zone coverage az ő mániája.

Nagyon alulértékelitek a manager tipusú vezetőedzőket. Nyilvan jobb, ha egy Shanahan a vezetőedző, de belőlük vagy 3 van a ligában.
több mint 3 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 699
azért ez így meredek, hogy az edző nem érti, miért nem játszik az egyik játékosa többet
rkstzz
erről már volt szó, jh egy menedzser típusú főedző: haverokatodaviszi oc-nek, dc-nek és ők teljes szabadkezet kapnak, mert jh nem ért hozzá. ő a megfelelő embereket keresi az adott pozicióba és ennyi.+ lemenedzseli a meccset. már említettem korábban is, hogy amikor rendszeresen megkérdezte lj-t, hogy nekimenjünk 4.-nek azt nem azért tette, hogy ő mennyire bízik lamarban, hanem rátolja a felelőséget. most éppen a románra, mert ugye neki már kalap-kabát. megúszós csávó. egyébként tomlin is ilyen. ezek az edzők elügyeskednek évtizedekig úgy, hogy tulképpen nem értenek igazán semmihez. jó ez túlzás, úgy értenek mindenhez, hogy semmiben sem kiemelkedőek, nem nfl szintűek.
a másik most néztem, hogy edc vice president is, gondolom keksz nem folyik bele a csapat ügyeibe és edc intéz mindent. ez magyarázat, hogy miért nem veszi elő senki lamar miatt.
lamart szerződés nélkül nem tudja a ravens pályára kényszeríteni. és lamar helyébe nem is játszanék, ha minimális esélye van a rásérülésnek. nem kockáztatnék 250milliót ezért a csapatért. mondjuk én a szezont sem kezdtem volna el a helyében szerződés nélkül. ez a helyzet mindenkinek rossz volt így.
gedam
Tomlin ért a D-hez 1 évig DC is volt a Vikingsnál. A D neki köszönhetően is jó.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 3 éve
gedam 6 508
azért ez így meredek, hogy az edző nem érti, miért nem játszik az egyik játékosa többet
rkstzz
erről már volt szó, jh egy menedzser típusú főedző: haverokatodaviszi oc-nek, dc-nek és ők teljes szabadkezet kapnak, mert jh nem ért hozzá. ő a megfelelő embereket keresi az adott pozicióba és ennyi.+ lemenedzseli a meccset. már említettem korábban is, hogy amikor rendszeresen megkérdezte lj-t, hogy nekimenjünk 4.-nek azt nem azért tette, hogy ő mennyire bízik lamarban, hanem rátolja a felelőséget. most éppen a románra, mert ugye neki már kalap-kabát. megúszós csávó. egyébként tomlin is ilyen. ezek az edzők elügyeskednek évtizedekig úgy, hogy tulképpen nem értenek igazán semmihez. jó ez túlzás, úgy értenek mindenhez, hogy semmiben sem kiemelkedőek, nem nfl szintűek.
a másik most néztem, hogy edc vice president is, gondolom keksz nem folyik bele a csapat ügyeibe és edc intéz mindent. ez magyarázat, hogy miért nem veszi elő senki lamar miatt.
lamart szerződés nélkül nem tudja a ravens pályára kényszeríteni. és lamar helyébe nem is játszanék, ha minimális esélye van a rásérülésnek. nem kockáztatnék 250milliót ezért a csapatért. mondjuk én a szezont sem kezdtem volna el a helyében szerződés nélkül. ez a helyzet mindenkinek rossz volt így.

Szerkesztette: gedam
több mint 3 éve
rkstzz Baltimore Ravens 522 — justinblackmonpohara
azért ez így meredek, hogy az edző nem érti, miért nem játszik az egyik játékosa többet
több mint 3 éve
zsomborparrag Buffalo Bills Ohio State Buckeyes 15 702 — Tyrone Creek
(Aréna4 közvetítésen meglepődtem, hogy ennyi idő után is ennyire halál amatőr amit csinálnak. Nem értem a felvezető vidóba miért kell mindig belepofázni??
Bár a rutinos nézők nyilván tisztában vannak a PO scenariókkal, de azért akkor is gáz, hogy egy nyomorult PO táblájuk nem volt.
Azt sem vágom a kommentátorok min nézik ilyenkor a meccset de annyiszor vannak vakon, hogy nem lepődnék meg, ha valami 10 éves mobiltelefonon lenne a válasz.
Az meg sajnos, hogy nem tudnak sokszor egy rendes mondatot értelmesen megfogalmazni talán nem is az ő hibájuk, hanem azé aki nem tudott képzett kommentátort találni, ha már sok pénzért közvetítési jogokat megvették. Nem mindenki alkalmas kommentátornak, csak azért mert látott már NFL meccset - és nem a szakértelmüket vitatom, hanem hogy egyszerűen kommunikációban rém gyengék.)
Snagal
Sajnálom, hogy így élted meg.

Itt egy kép arról, hogy min nézzük:


Boldog új évet!
shawnka
Köszi a proofot.
Hát nem mondom, így kép alapján nem jön le, de azért úgy érzem mérettel nem vagytok elkényeztetve. Ez mondjuk némileg árnyalja a képet, de gondolom meg van az oka miért ilyen méretben kell követni a meccset.

Bár bízom benne, hogy azért HD-ban látjátok az adást, így félig meddig továbbra is fura, hogy mennyi meccsen van "vakon" a kommentátor egészen a visszajátszásokig.
(Még nem sikerült megjegyeznem a neveket,így nem tudnám megmondani, hogy vajon ezt mindig ugyanannál a kommentátornál veszem észre, vagy mindig másnál).

Azt meg nem tudom, hogy van e ott aki elsősorban kommentátor de ha igen, akkor jó lenne párba rakni azokkal akik inkább nfl szakértők, mert tényleg sokszor nagyon szerencsétlenül fogalmaznak. Engem pl. nem zavart, hogy Sport1es időkben nem a Fragó volt a legprofibb NFL elemző, viszont cserébe érthetően és összeszedetten tudott beszélni.
Nekem is van olyan haverom aki nagyon vágja a sportot, de nem ültetném a tv-be mert nem profi kommunikációban. Egy sör melletti beszélgetésben ez oké, de a tv-ben biztos nem szeretném hallgatni 😊

PS: mikor a 7 órás meccs csúszik, és közben elindul a következő, az saját döntés, hogy hogyan adjátok le a már futó meccset?
Szintén zavaró volt legutóbb, hogy mikor ilyen előfordult, hogy nem előről ment a közvetítés hanem meccs közben csatlazotatok be. Biztos nagyobb szívás a szüneteket átugorva ledarálni az első félidőt, de sokkal jobb megoldásnak tartottam, mint ezt, hogy egy másik meccs miatt az ember bukta a következő egy részét.

ps2: buék nektek is
Snagal
-Persze, HD - emiatt nem kell aggódni, bár köszönjük.

-Én ültem bent a Baltimore meccsen egyébként play-by-playként, tudom az okait, hogy miért nem voltam életem formájában - sajnálom, hogy így alakult, de szerintem azért túlnyomó részben nem ez a jellemző. Mindenesetre köszi a korrektül megfogalmazott észrevételeket! 😊

-Az előző két szezonban csúsztatva kezdtük el adni a 22-es sávból a meccset, ha összecsúsztak, viszont a nézői visszajelzések alapján ez nem volt annyira nyerő. Így idén változtattunk, és inkább becsatlakozunk (felvételről pedig beadjuk, ha valami történt addig a meccsen) - eddig azt hiszem 2 ilyen meccs volt idén, mindegyiknél 0-0-val érkeztünk meg.

-
több mint 3 éve
Snagal Baltimore Ravens 1 197
(Aréna4 közvetítésen meglepődtem, hogy ennyi idő után is ennyire halál amatőr amit csinálnak. Nem értem a felvezető vidóba miért kell mindig belepofázni??
Bár a rutinos nézők nyilván tisztában vannak a PO scenariókkal, de azért akkor is gáz, hogy egy nyomorult PO táblájuk nem volt.
Azt sem vágom a kommentátorok min nézik ilyenkor a meccset de annyiszor vannak vakon, hogy nem lepődnék meg, ha valami 10 éves mobiltelefonon lenne a válasz.
Az meg sajnos, hogy nem tudnak sokszor egy rendes mondatot értelmesen megfogalmazni talán nem is az ő hibájuk, hanem azé aki nem tudott képzett kommentátort találni, ha már sok pénzért közvetítési jogokat megvették. Nem mindenki alkalmas kommentátornak, csak azért mert látott már NFL meccset - és nem a szakértelmüket vitatom, hanem hogy egyszerűen kommunikációban rém gyengék.)
Snagal
Sajnálom, hogy így élted meg.

Itt egy kép arról, hogy min nézzük:


Boldog új évet!
shawnka
Köszi a proofot.
Hát nem mondom, így kép alapján nem jön le, de azért úgy érzem mérettel nem vagytok elkényeztetve. Ez mondjuk némileg árnyalja a képet, de gondolom meg van az oka miért ilyen méretben kell követni a meccset.

Bár bízom benne, hogy azért HD-ban látjátok az adást, így félig meddig továbbra is fura, hogy mennyi meccsen van "vakon" a kommentátor egészen a visszajátszásokig.
(Még nem sikerült megjegyeznem a neveket,így nem tudnám megmondani, hogy vajon ezt mindig ugyanannál a kommentátornál veszem észre, vagy mindig másnál).

Azt meg nem tudom, hogy van e ott aki elsősorban kommentátor de ha igen, akkor jó lenne párba rakni azokkal akik inkább nfl szakértők, mert tényleg sokszor nagyon szerencsétlenül fogalmaznak. Engem pl. nem zavart, hogy Sport1es időkben nem a Fragó volt a legprofibb NFL elemző, viszont cserébe érthetően és összeszedetten tudott beszélni.
Nekem is van olyan haverom aki nagyon vágja a sportot, de nem ültetném a tv-be mert nem profi kommunikációban. Egy sör melletti beszélgetésben ez oké, de a tv-ben biztos nem szeretném hallgatni 😊

PS: mikor a 7 órás meccs csúszik, és közben elindul a következő, az saját döntés, hogy hogyan adjátok le a már futó meccset?
Szintén zavaró volt legutóbb, hogy mikor ilyen előfordult, hogy nem előről ment a közvetítés hanem meccs közben csatlazotatok be. Biztos nagyobb szívás a szüneteket átugorva ledarálni az első félidőt, de sokkal jobb megoldásnak tartottam, mint ezt, hogy egy másik meccs miatt az ember bukta a következő egy részét.

ps2: buék nektek is
több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens 6 878 — maci faszán vitézkötés
Amugy tudja vki mi a hattere a Gus Edwards koruli meccs utan tamadt purparlenak??

Nem volt hajlando palyara allni?
RedFive
nálam ez ki is maradt.
volt ilyen?
Snagal
Az elobb idezett felreertesem volt. Gust megkovetem.

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
Snagal Baltimore Ravens 1 197
Amugy tudja vki mi a hattere a Gus Edwards koruli meccs utan tamadt purparlenak??

Nem volt hajlando palyara allni?
RedFive
nálam ez ki is maradt.
volt ilyen?
több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens 6 878 — maci faszán vitézkötés
Utanaolvasva ez a "nincs ra mentseg" (ertsd: Gus keves futasa) inkabb JH egy celzott lovese GR-re, vagyis szemrehanyas az OC fele, hogy ilyen keves futast vezenyelt a Busznak. Nem Gus rol szolt. Sorry. Mindenesetre JH kihirdette, hogy felole is indulhat a vadaszideny az OC fejere. No comment.

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens 6 878 — maci faszán vitézkötés
Ha ezt komolyan veszem, nem GR nek, de JH nak (is?) lefott a kave. Ha a jatekosai elott o ennyi, akassza szogre...

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens 6 878 — maci faszán vitézkötés
De most komolyan. Mi vaaan?


Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens 6 878 — maci faszán vitézkötés
Ez mi a fuck?


Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens 6 878 — maci faszán vitézkötés
Amugy tudja vki mi a hattere a Gus Edwards koruli meccs utan tamadt purparlenak??

Nem volt hajlando palyara allni?

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens 6 878 — maci faszán vitézkötés
Ha megengedtek egy külsős kritikát a tegnapi meccsel kapcsolatban: szóval az van, hogy olyat vártok el a támadósortól, amire nem képes, mert egyszerűen gyenge, középszerű játékosokból áll. Az irányító nem véletlenül csere, a fal összességében átlagos, az elkapósor ligaalja, Andrews okés, a futótandem jobbik tagja konkrétan rokkant. Az a csoda, hogy nyertetek három meccset ezzel a felállással.

Na de a csilivili védelem.. Hazai pályán egy rookie irányító meccsnyerő drive-ot vezethet? Egész meccsen szinte alig tudtok egy átlagos fal ellen nyomást rakni rá? 200 futott yard? Ezt a Lions védelmétől várnám el, nem a Varnyú D-től..

Lámát nem szeretem, nem szeretném az én csapatomban tudni, de nélküle felesleges bármit is várni ettől a támadósortól, klasszisokat emel rajta. Nélküle még kritikára sem érdemesek, mert nem ők tehetnek róla, hanem aki idehozta kezdőnek a cserejátékosokat...
Szokol
Jobb volt a gameplan odaat.
Illetve ott volt oan.
Ennyi.

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 7 420 — Steelers fan
Ha megengedtek egy külsős kritikát a tegnapi meccsel kapcsolatban: szóval az van, hogy olyat vártok el a támadósortól, amire nem képes, mert egyszerűen gyenge, középszerű játékosokból áll. Az irányító nem véletlenül csere, a fal összességében átlagos, az elkapósor ligaalja, Andrews okés, a futótandem jobbik tagja konkrétan rokkant. Az a csoda, hogy nyertetek három meccset ezzel a felállással.

Na de a csilivili védelem.. Hazai pályán egy rookie irányító meccsnyerő drive-ot vezethet? Egész meccsen szinte alig tudtok egy átlagos fal ellen nyomást rakni rá? 200 futott yard? Ezt a Lions védelmétől várnám el, nem a Varnyú D-től..

Lámát nem szeretem, nem szeretném az én csapatomban tudni, de nélküle felesleges bármit is várni ettől a támadósortól, klasszisokat emel rajta. Nélküle még kritikára sem érdemesek, mert nem ők tehetnek róla, hanem aki idehozta kezdőnek a cserejátékosokat...
több mint 3 éve
zsomborparrag Buffalo Bills Ohio State Buckeyes 15 702 — Tyrone Creek
(Aréna4 közvetítésen meglepődtem, hogy ennyi idő után is ennyire halál amatőr amit csinálnak. Nem értem a felvezető vidóba miért kell mindig belepofázni??
Bár a rutinos nézők nyilván tisztában vannak a PO scenariókkal, de azért akkor is gáz, hogy egy nyomorult PO táblájuk nem volt.
Azt sem vágom a kommentátorok min nézik ilyenkor a meccset de annyiszor vannak vakon, hogy nem lepődnék meg, ha valami 10 éves mobiltelefonon lenne a válasz.
Az meg sajnos, hogy nem tudnak sokszor egy rendes mondatot értelmesen megfogalmazni talán nem is az ő hibájuk, hanem azé aki nem tudott képzett kommentátort találni, ha már sok pénzért közvetítési jogokat megvették. Nem mindenki alkalmas kommentátornak, csak azért mert látott már NFL meccset - és nem a szakértelmüket vitatom, hanem hogy egyszerűen kommunikációban rém gyengék.)
Snagal
Sajnálom, hogy így élted meg.

Itt egy kép arról, hogy min nézzük:


Boldog új évet!

Szerkesztette: zsomborparrag
több mint 3 éve
lucio 329
Szerintem ez a csapat kb. ennyit tud. Hogy miért ez a csapat, az sem egyszerű kérdés, mert amíg támadóoldalon volt LJ, életképes elkapók, azért nem így néztünk ki, GR ide vagy oda. (Kirúgjuk GR-t, megtartjuk LJ-t, draftolunk megint egy első körös WR-t, igazolunk egy passzblokkoló falembert, probléma megoldva --persze, hogy nem...)
A védelmet én nehezebben tudom megemészteni. Rengeteg 2. és hosszú, 3. és hosszú szituban benyel annyi yardot, hogy utolsó és rövid legyen. No és kb. minden meccs utolsó drive-jában TD-t vagy pontokat kap. Tegnap meg: gyászos volt, ahogy nem fogta a futást.
Szóval nekem az O egy kiszámítható szar, a védelem meg....illegeti magát, de amikor meg kellene bszni az ellent, csődöt mond. No, de ebben legalább kiszámítható. De ez engem jobban idegesít, mint GR.
több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 8 897
Itt megint nem az a bosszantó, hogy elkapók nélkül, csere QB-val kikapunk a Steelers-től egy szoros meccsen, hanem látni a sok ostoba döntést amiken még ezekkel a feltételekkel is nyerhettünk volna.
Kezdve Roman 1 bites playhívásaival: a 4. negyedig szerintem nem volt olyan drive ahol 1. próbálkozásnál nem futást hívtunk valahova a falba. Még jó hgy a vasasok is tudták mikor mi jön 90%ban.
A steelers 40 yardjáig visszavisszük a labdát és PUNT lesz belőle... A futózseni nem tudott 3-4 yardot megtenni 3 próbálkozásból, hogy legalább Tucker rúgjon.
6 perccel a vége előtt sima 3 and out, megint csak nem tudunk legalább a FG távra elvonszolni magunkat, de még időt adni a védelemnek se.
Védelem továbbra sem tud 2 minut drillt kivédekezni. Zónázásnál sem értem, valahogy mindig a 1.down vonalnál nincs egy védünk sem soha. A steelres meg kb akkor is szétfutott minket ha pontosan tudtuk, hogy azt fogják csinálni...

Harbó is csak egyre hülyébb lett az is fix. A legcikibb az volt mikor a 2perces után elkezdte az időket kikérni, ennyire bízott a saját védelmében.
De azt sem értem egy ilyen fos meccsen megint nem adtunk lehetőséget Tuckernak, hogy egy hosszú, 50 sok yardos FG-t megpróbáljon, hazai pályán, sima időjárásikörülmények között. Fasznak van a legjobb K a csapatnál ha csak 50ről engedjük oda?

Persze a játékosok is sokat hibáztak, a falat mindkét oldalon elnyomta a steelers, a DB sor pedig még mindig vicc ha 2minute drill van, és csak álmodozom, hogy queen remélhetleg máshol fog bohóckodni jövőre, de még így is hozhattuk volna a meccset ha nincsenek ilyen fasz döntések.

(Aréna4 közvetítésen meglepődtem, hogy ennyi idő után is ennyire halál amatőr amit csinálnak. Nem értem a felvezető vidóba miért kell mindig belepofázni?? Bár a rutinos nézők nyilván tisztában vannak a PO scenariáókkal, de azért akkor is gáz, hogy egy nyomorult PO táblájuk nem volt.
Azt sem vágom a kommentátorok min nézik ilyenkor a meccset de annyiszor vannak vakon, hogy nem lepődnék meg, ha valami 10 éves mobiltelefonon lenne a válasz.
Az meg sajnos, hogy nem tudnak sokszor egy rendes mondatot értelmesen megfogalmazni talán nem is az ő hibájuk, hanem azé aki nem tudott képzett kommentátort találni, ha már sok pénzért közvetítési jogokat megvették. Nem mindenki alkalmas kommentátornak, csak azért mert látott már NFL meccset - és nem a szakértelmüket vitatom, hanem hogy egyszerűen kommunikációban rém gyengék.)
Snagal
Egyszeruen nem ertelek. Az hogy mi Huntley-val ahogy tudtunk futni az elmult meccseken az a CSODA. Persze jott akkor a minek dobtunk. A valasz akkor is egyszeru volt. A mostan +100 yard is remek tolunk amikor az ellenfelk tudja hogy futni fogsz, ha dobsz is nem tudod megismetelni ketszer egymas utan. Leirtam egy jatekot ahol az egesz O egybites de legyen GR a ludas ( o is az ) de a tobbiek ettol nem lesznek meg ket bitesek sem amikor elmegy. Le kell oket is cserelni es szerintem meg is fogjuk tenni.

Ahogy irtam mar nalunk ezzel az O kerettel LJ varazs nelkul 1/1 lenne az elvaras es ebbe kb nulla hiba ferne bele. Ehhez kepest JH fasz- a D meg most ahogy mi tudtunk futni az elmult meccseken ami a mi dicseretunk annyira mint az ellenfelek szegyene ez igaz forditva ma is. A D szegyenteljes amit muvelt ( persze osszefoglalo+ stat ). hiaba jobb a QB-juk azert nekunk is a kezebe kellett volna adnunk a labdat hiaba segitik sokkal jobb elkapok osszesegeben. A futast beszopni szegyen volt.

Ez a csapat buzlik mindenhonnan es mar tul vagyok azon hogy ezert GR a hibas vagy akar a fo hibas. Az egyszem jateknal leirtam amibol altalanossagokat le lehet szurni hogy mennyi hibank van es ebben GR is benne van, de mint egy a sok kozul es meg csak meg se kozeliti a keret osszerakasaval elkovetett hibat.
no
mert itt megin osszefoglalobol megnezed h mekkora csoda run zseni GR, és nincs még egy OC aki ebbol a keretbol jobbat tudnak kihozni. csak ha vegignezed a meccset akkor latod amire most megint a legtobbeknek tikkel a szeme (és mindig van minden meccsen ilyen) h 6 perc van vissza, vezetunk, erre ez az egysejtu 3x ugy futtatja bele a DL-be a labdat mintha 3x visszatekernem a meccset és megneznem ugyanazt, en tudtam merre fog futni az RB ugy h kozben a gyereknek epp ebedet adtam.

amugy ez a tipikus Ravens pick your poison meccs volt: fasz O hivások, szar timeoutok , semmire nem jo veledem, megkoronazva gamewinning drive leolvadassal, Harbo bamba feje. Lehet itt oromkodni h PO-ba jutottunk, aztan meg irogatni h h lehet összetaknyolt orral esunk ki az elso /WC korben. Szerintem ez szurkolokként elképesztoen demoralizalo, de az edzok GMek kirakjak majd az ev vegi meetingen a farkukat h PO baby és megyunk ugyanigy jovore is tovabb.
Morfil
A korulmenyeket vedd figyelembe, van egy kuka QB-d aki hasznalhatatlan passzjateknal akit senki csak az egyszem Andrews tud kisegiteni akire altalaban jut duplazas es ennek ellenere tudunk futni osszesegeben, az elmult ket meccsen meg sokkal jobban. Viszont az elvarhato es a D szegyene ha nem sikerul hogy megfogjak a futast.

Ezt az O-t belerakod egy "meg kell csinalni szituba" es az az elvarasom hogy nem fog sikerulni. Ellenben a D-el.

Szerintem az elvarasotok a rossz foleg ezzel az O-el szemben.
no
ha 3 kulonbozo playt levedekeznek mert szar a qb elkapo kivitelezes az a D erdeme, vagy a szar jatekos allomany hibaja. de az en peldamnal h 3x ugyanazt a szart csinaljuk egymas utan az OC hibaja és nem hiszem h nagy elvaras egy OCtol h ha valami nem mukodik ketszer akkor harmadjara ne ugyanazt probalja.
Morfil
Megint ugyanoda erunk. En kerdezem mit lehetne csinalni es foleg meccseken keresztul.

A konkret peldara csak tippelni tudnek. Az mar az idorol szolt es ok is tudtak hogy futni fogunk es nem jott ossze. Ha dobunk haromszor egy fos Huntleyval es kisegitoszemelyzettel es az egyszem Andrews-al akkor a vegeredmeny valoszinuleg ugyanez csak osszesen 20mp-t veszunk le az orabol.

A problema hogy nalunk semmire nem lehet szamitani csak az LJ varazsban. Huntley hany darab +10 yardos dobast mutatott be a 3-4 meccs alatt? Valoszinuleg nem sokat es az okai sokreteguek. Erre alapozna valaki hogy o oldja meg? Arra hogy a D tudja hogy futni fogunk akkor GR oldja meg? Hogyan? Vagy a D vedekezzen le egy - ket tamadast amikor match on the line? A valasz hogy kb egyforma szar mindegyikre az eselyunk. Az O-nel detto mert amikor dobni kell es ez megy a legrosszabbul ( lasd a lenti pelda miert ). A D egesz evben eleg gyenge O-k ellen is csodtomeg ezekben az szitukban es az ideny ezen reszeben mar kb minden adott Mekinek.

Sajnos a velemenyem ugyanaz marad. GR el lesz kuldve a problemaink at lesznek ruhazva es az uj OC-nak akit nem latom hogy kapunk egy uj remenyseget ( mert Meki parja tragedia lenne ) jovore passzjatekot kell produkalni es a keret nem lesz konnyen atalakitva bar kapni fog fegyvereket. Ha LJ is megy akkor a tippem hogy megyunk a kukaba, de remelem ramcafolnak. Csak ne ugy mint Queen es JK.

Remelem nem igy lesz mert mar koteltancon mozog az NFL meccsek nezese igy is es egy "Huntley-s" szezon akar le is tudna szoktatni a sportrol. Az uj puppy ugyis eleszi az eletemet, nem kapcsol ki mint a tobbiek es folyamatosan dolgozik.

Amugy a felmerulo kerdesre es LJ helyeben nem jonnek vissza (bar az azt jelentene hogy nekem vege a meccsnezeseknek az idei szezonra) es megnezheti a FO hogy mennyire remenytelen a helyzet O szempontbol akarkivel persze a szar allaga is fontos lenne.