Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 9 éve
Szacsi Baltimore Ravens 23 — The power of dreams
Will Davis ACL szakadás
Löfli
....régen mit is csináltak azokkal akik a rossz híreket hozták? 😀 😀 😀

Sárkány ellen sárkányfű. Edgar Allan Poe.
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 893 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Will Davis ACL szakadás


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
jővőre sb nyerünk akkor tuti kiakad : D
malkav
Ahhoz pár dolognak nem ártana változnia és itt most már szervezeti dolgoknak is. Kezdve DC, a kondícióért felelős brigáddal folytatva de az orvosi stábnak is kiosztanám a p*csánrúgást Perriman miatt.

Akinek tetszik akinek nem én letankolnám a szezont, kirúgnám Peest és ha úgy gondoljuk, hogy házon belül van helyettese akkor elkezdheti a munkát, Oz is kap időt arra, hogy megkeresse azokat a coachokat akiket esetleg jobbnak gondol és annak is van esélye, hogy bizonyítson aki megkapja a stafétabotot. A drafton be kell húzni a legjobb pass rushert, mert azért nem gondolnám, hogy komoly lejtmenetbe kerülnék hosszú távon, egyszerűen most minden dominó rossz felé dől (van ez így, volt fordítva is) és ha már így van és magas lesz a pickünk akkor használjuk ki.

Esetleg kipucolhatjuk a szar szerződéseket (Pitta és Webb) majd ezekkel kitapétázunk egy falat, hogy injury prone játékosokra ne költsünk főleg ha fiatal playmakereket kell elengedni közben... (Itt mondhatnám a következő időzített bombát is de ne fessük az ördögöt a falra)
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 324 — No 1 Zhang Yufei fan
Csóró Smitty,így kell visszavonulnia.
Peter
Tradelünk érte egy hetedik körös picket. Nektek úgyis mindegy, nekünk meg kell elkapó 😊
gabokocka
Kelvin átjön érte cserébe, akkor mehet.

Ti idén akartok SB-t nyerni, mi majd jövöre :p

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 305 — Keep pounding
Csóró Smitty,így kell visszavonulnia.
Peter
Tradelünk érte egy hetedik körös picket. Nektek úgyis mindegy, nekünk meg kell elkapó 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
jővőre sb nyerünk akkor tuti kiakad : D
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Csóró Smitty,így kell visszavonulnia.

több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Ez így még szebb:

Sérültek a CLE meccs után:

WR Steve Smith Sr.
WR Michael Campanaro
WR Darren Waller
WR Breshad Perriman
CB Lardarius Webb
CB Kyle Arrington
CB Rashaan Melvin
CB Will Davis
S Matt Elam
TE Dennis Pitta
TE Crockett Gillmore
T Eugene Monroe
RB Lorenzo Taliaferro
RB Justin Forsett
DE Chris Canty
OLB Terrell Suggs
OLB Elvis Dumervil
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Ennyi:

Ravens injury toll after loss: Dumervil (groin), Forsett (ankle), W.Davis (knee), Waller (concussion), Webb (hamstring).
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Sérülésekről van már valam konkrétum?

több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Ez most egész jól jelmezi a hozzáállásomat :

 9gag.com/gag/aEzZpZp
több mint 9 éve
Szacsi Baltimore Ravens 23 — The power of dreams
Ezt a van-e ennél lejjebb hozzáállást nem értem, persze lehet így is nézni a dolgokat, de igen, van lejjebb, számos csapat van, aki úgy áll 1-4-el vagy 2-3-al, hogy a vesztes meccsein bucira verték. Minket négyből négyszer nem. Ha kikaptunk volna a Steelerstől, akkor ötből ötször nem. Nekem inkább az az elgondolkodtató, hogy öt különböző játékerejű, némileg eltérő erősségekkel rendelkező csapattal játszottunk szoros meccset. Namost vagy így, vagy úgy, ki kellene jönni a játékerő különbségnek, de (tv nézőként mondva szerencsére) mindegyik meccs szoros. Namost vagy qrva jó a coaching, és a különben szar csapatot felhozza mindig az ellenfél szintjére, vagy pszichés gondok vannak a végén (szerintem vannak, illetve playhívások is érdekesek vagy csak idén rosszul sülnek el) - de szerintem a legfőbb ok, hogy a labda egyik oldalán sincs jelenleg olyan playmakerünk, aki a kulcsjátékokat meg tudná csinálni. És nem védve Peest, de a védelem skilljei még szinte kezdők, a legdrágább (legjobbnak tartott) Webb pedig közelébe nem ér a pénzének.
A támadó oldal már érdekesebb, értem, hogy átszervezés van, de három év alatt nem sikerült Flacco köré egy normális elkapógárdát összerántani, a futónkat, Forsettet pedig kb véletlenül találtuk. namost ez van a fazékban, meg Rice dead money-a, Pitta is két éve cask a pénzt viszi, az idei elsőkörösünkről meg még nem is játszott. És ez azért Oz sara.
Lehet persze elégedetlenkedni, de ez az NFL, hacsak nem akasztasz le egy tombredit (mert azért a többi csapat sem idióta), akkor vannak ilyen évek is, mint ez, és tudom, fáj a vereség, de azért gondoljuk végig már, még most is, ha leülünk a net elé, tökizgalmas meccseket láthatunk, és nem azt, hogy bucira vernek.
lucio
Fasza, hogy szoros meccseket játszunk, de a Lombardi Trófeát mégiscsak a győzelmekért adjak. Tehát szar a helyzet. És igen, nem ehhez vagyunk hozzászokva, szóval szerintem teljesen jogos a van-e lejjebb kérdések felbukkanása.

Sárkány ellen sárkányfű. Edgar Allan Poe.
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Lucio arról,hogyPitta,Perriman lesérült senki sem tehet,Oz sem.

több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Na azért most a támadókra nem lehet igazán panasz... ezt a mecset mint az Oakland vagy a CIN ellenit a védelem vesztette el..... ÉS nem csak a védelmi séma tök ratyi, de tackle-ök sem mennek olyanoknak mint Mosley vagy Dsmith... Rendre beszopjuk a középhosszú passzokat amikor zónát védekezünk... Kicsit úgy látom a dolgot mint amikor Revis a Tampába igazolt... most mi ezt csináljuk Jsmith-szel mancoverigben ő jó játékos, de zónába meg lehet sz***tni. Passrush meg megint eltűnt a pályáról.
A Támadók előtt meg le a kalappal egyébként, mert 3. WR sorral két elsőéves TE-vel tudunk haladni.
több mint 9 éve
lucio 325
Ezt a van-e ennél lejjebb hozzáállást nem értem, persze lehet így is nézni a dolgokat, de igen, van lejjebb, számos csapat van, aki úgy áll 1-4-el vagy 2-3-al, hogy a vesztes meccsein bucira verték. Minket négyből négyszer nem. Ha kikaptunk volna a Steelerstől, akkor ötből ötször nem. Nekem inkább az az elgondolkodtató, hogy öt különböző játékerejű, némileg eltérő erősségekkel rendelkező csapattal játszottunk szoros meccset. Namost vagy így, vagy úgy, ki kellene jönni a játékerő különbségnek, de (tv nézőként mondva szerencsére) mindegyik meccs szoros. Namost vagy qrva jó a coaching, és a különben szar csapatot felhozza mindig az ellenfél szintjére, vagy pszichés gondok vannak a végén (szerintem vannak, illetve playhívások is érdekesek vagy csak idén rosszul sülnek el) - de szerintem a legfőbb ok, hogy a labda egyik oldalán sincs jelenleg olyan playmakerünk, aki a kulcsjátékokat meg tudná csinálni. És nem védve Peest, de a védelem skilljei még szinte kezdők, a legdrágább (legjobbnak tartott) Webb pedig közelébe nem ér a pénzének.
A támadó oldal már érdekesebb, értem, hogy átszervezés van, de három év alatt nem sikerült Flacco köré egy normális elkapógárdát összerántani, a futónkat, Forsettet pedig kb véletlenül találtuk. namost ez van a fazékban, meg Rice dead money-a, Pitta is két éve cask a pénzt viszi, az idei elsőkörösünkről meg még nem is játszott. És ez azért Oz sara.
Lehet persze elégedetlenkedni, de ez az NFL, hacsak nem akasztasz le egy tombredit (mert azért a többi csapat sem idióta), akkor vannak ilyen évek is, mint ez, és tudom, fáj a vereség, de azért gondoljuk végig már, még most is, ha leülünk a net elé, tökizgalmas meccseket láthatunk, és nem azt, hogy bucira vernek.
több mint 9 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
A vasast még itthon aztán jöhet Joey 😊
Blaise
Megkövetlek Blaise.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
A vasast még itthon aztán jöhet Joey 😊
több mint 9 éve
lucio 325
Én jól szórakozom idén is a csapat meccsein. Mindenkivel szoros meccset játszunk, ebből sajna négyszer szoptunk. Mindezt úgy, hogy egy átmeneti időszak közepén vagyunk, a védelem meghatározónak szánt játékosai még fiatalok, a támadósor meg olyan, amilyen.
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Kikaptunk. Otthon. A BROWNSTÓL!!!
Tényleg nem tudom hova lehet még süllyedni... Senkinek ne legyen kétsége: ha BigBen játszik, most 0-5 lenne a mérlegünk. Pöppet túláradtak a pozitív gondolatok a topikban, most kicsit visszazuhantunk a valóságba: TOP10 (ha nem TOP5) között fogunk húzni a drafton 😕
Flacco5
"Ray Lewis forog a sírjában pedíg az ipse még meg sem halt"

több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Mosley ,Kendrick és Babin hatalmas csalódás.ritka szar az egész D igazából.ki kell rugni Peest.

több mint 9 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Passing CP/AT YDS TD INT
J. McCown 36/51 457 2 0

Nem tudom van e lentebb ,középszerű QB-k dobálnak ellenünk 400 y fölött.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 9 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Kikaptunk. Otthon. A BROWNSTÓL!!!
Tényleg nem tudom hova lehet még süllyedni... Senkinek ne legyen kétsége: ha BigBen játszik, most 0-5 lenne a mérlegünk. Pöppet túláradtak a pozitív gondolatok a topikban, most kicsit visszazuhantunk a valóságba: TOP10 (ha nem TOP5) között fogunk húzni a drafton 😕
több mint 9 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Boldin visszatérhetne.Lényegtelen,hogy nem a jövő,a jelen szebb lenne vele.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 9 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Van már arról valami hír, vagy nyilatkozat, hogy vajon mire lehet számítani Givens és Aiken között megosztást tekintve?
TheBerzerker
Pár napja érkezett.nem hiszem,hogy túlbonyolítják nála.pár screen,play action utáni hosszú pasz várható.Aiken azért régebben van itt.ha nem megy a futás akkor az megint más tészta.
Peter
Gondolkodtam, hogy felkapom fanatsyban. De végülis halálosan nagy szükségem nincs rá. Csak aztán ha esetleg berobban tuti elviszik előlem, mint mindenkit, akit eddig kinéztem.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Van már arról valami hír, vagy nyilatkozat, hogy vajon mire lehet számítani Givens és Aiken között megosztást tekintve?
TheBerzerker
Pár napja érkezett.nem hiszem,hogy túlbonyolítják nála.pár screen,play action utáni hosszú pasz várható.Aiken azért régebben van itt.ha nem megy a futás akkor az megint más tészta.