Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 8 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Igazából a bírókat sincs kedvem anyázni, pedig megérdemelnék...

Szóval nyert a Chiefs és a Jags, de mindkét csapat továbbra is simán verhető. A Texans totál homály, de a tankunk szerencséjére kell játszania egymással a szintén szar Titans - Jags - Texans triónak és olyan nincs, hogy valamelyik ne szerezzen legalább fél pontot.
A Browns szintén kuka, de azzal, hogy ledobták a ballasztot Miamiban őket most nem sorolom az általunk is verhetőek közé.
Ez tehát 3 tankcsapda meccs + a vasas becsületből.
Blaise
A QB class milyen lesz?a letrade miatt kérdezem bár nemhiszem,hogy miénk lesz az 1/1.
Peter
Egy JAred Goff és slussz, a többiekből max azt nézem ki, hogy egy elkeseredett csapat felmozog a másodikból az első végére hátha bejön alapon. Ha top 2 pick lesz és nem visszük Bosat vagy Nkemdichet akkor mehetünk a picsába. Ők ketten toronymagasan kiemelkednek. A letraddel szintén mehetünk oda ahova gondolom. Az elmúlt évek draftjai alapján egy Elam Upshaw/Jernigan duót hoznánk ki belőle...
több mint 8 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Nem kell mindenért a bírókat hibáztatni. mi és épp elég balfaszok voltunk ahhoz hogy kikapjunk, inkább a pozitív dolgokat kell észrevenni.. Jövőre úgy néz ki két elég jó TE-nk lesz, Gilmore egy állat és nekem Boyle játéka is nagyon tetszik, Monroenak kéne kicsit visszatalálni a helyes útra és akkor KO el lehet engedni szerintem Ursula meg fogja oldani azt az oldalt. Flacco szerződését át kell cicomázni és keríteni kell egy produktív veterán WR-t. Emellett érdemes drafton WR-t és falembert húzni, akkor is ha Predi felépül és még lesz belőle valaki. A védelem az ami aggasztó két év alatt nem sikerült a secet rendbe tenni. Egyelőre sem Walkerről sem Brooksról nem lehet pozitívan nyilatkozni, vagy nagyotfejlődnek vagy ismét be kell ruházni a DB szekcióba. A Dfal nem tűnik rossznak, és az ILB-k is okésak, de OLB-be kell még egy playmaker, Upshaw kuka rá nem érdemes pénzt költeni, de Doom és Suggs is öregszik, Smith pedig még kevés.... Mi a ti véleményetek?
Annyira akartam a Csapatba Stefon Diggset, de lecsúztunk róla és most a Vikingsban csinálja a playeket...ÁÁÁÁÁ
több mint 8 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
@SBNation: The refs said John Urschel didn’t report as eligible, but he did:  t.co/BUkjgtvM2C  t.co/WNBzTJBiYd


Bevezethetnék már a ref fine-t és eltiltást.botrány amit műveltek tegnap.
Peter
ezt se látták, meg azt se, hogy már lenn volt a térde és csak utána indult el a labda, meg hogy megállt a forward progress, de pass int.-et látnak, amikor nincs.
gedam
Ez tényleg ordas nagy bírói hiba volt, mint ahogy a lost fumble sem volt az, szerintem is lent volt már a térde a returnernek.
Az a bizonyos CJ2K futás tényleg kérdéses, az biztos hogy a futó nem ért talajt, a play lefújása meg a bírókon múlik, ők hagyták menni a játékot. Az, hogy kb az összes védő leállt a játékkal, nem tudom miért volt, talán hallottak sípot, talán csak úgy gondolták, hogy itt a vége. Ezért inkább nem hibáztatnám a bírókat.
Mint ahogy egyetlen egy PI-nél sem láttam, hogy hibásan döntöttek volna. Ellenben dobtak egy holdingot ellenünk (Gresham TE), ami kurvára semmi nem volt.

Mindegy, a lényeg hogy a bírók voltak a meccs mélypontja, az biztos.
csongi
CJ playnél egyértelműen leállt a játék,3 mp-ig tartotta B-Will,ekkor le szokták fújni a playt.
Persze nem kell megállni,csak a "szövegkörnyezet" ismeretében újabb mérkőzést befolyásoló hiba volt.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 8 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Igazából a bírókat sincs kedvem anyázni, pedig megérdemelnék...

Szóval nyert a Chiefs és a Jags, de mindkét csapat továbbra is simán verhető. A Texans totál homály, de a tankunk szerencséjére kell játszania egymással a szintén szar Titans - Jags - Texans triónak és olyan nincs, hogy valamelyik ne szerezzen legalább fél pontot.
A Browns szintén kuka, de azzal, hogy ledobták a ballasztot Miamiban őket most nem sorolom az általunk is verhetőek közé.
Ez tehát 3 tankcsapda meccs + a vasas becsületből.
Blaise
A rossz csapat megtalálja a módját,hogy veszítse el az aktuális összecsapását.
Ilyen még nem volt,hogy ekkora bírói tévedésekkel kapjunk ki.
Vasárnap kíváncsi leszek a két balf@sz csapat közül melyik lesz bénább...


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 8 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
@SBNation: The refs said John Urschel didn’t report as eligible, but he did:  t.co/BUkjgtvM2C  t.co/WNBzTJBiYd


Bevezethetnék már a ref fine-t és eltiltást.botrány amit műveltek tegnap.
Peter
ezt se látták, meg azt se, hogy már lenn volt a térde és csak utána indult el a labda, meg hogy megállt a forward progress, de pass int.-et látnak, amikor nincs.
gedam
Ez tényleg ordas nagy bírói hiba volt, mint ahogy a lost fumble sem volt az, szerintem is lent volt már a térde a returnernek.
Az a bizonyos CJ2K futás tényleg kérdéses, az biztos hogy a futó nem ért talajt, a play lefújása meg a bírókon múlik, ők hagyták menni a játékot. Az, hogy kb az összes védő leállt a játékkal, nem tudom miért volt, talán hallottak sípot, talán csak úgy gondolták, hogy itt a vége. Ezért inkább nem hibáztatnám a bírókat.
Mint ahogy egyetlen egy PI-nél sem láttam, hogy hibásan döntöttek volna. Ellenben dobtak egy holdingot ellenünk (Gresham TE), ami kurvára semmi nem volt.

Mindegy, a lényeg hogy a bírók voltak a meccs mélypontja, az biztos.
több mint 8 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Igazából a bírókat sincs kedvem anyázni, pedig megérdemelnék...

Szóval nyert a Chiefs és a Jags, de mindkét csapat továbbra is simán verhető. A Texans totál homály, de a tankunk szerencséjére kell játszania egymással a szintén szar Titans - Jags - Texans triónak és olyan nincs, hogy valamelyik ne szerezzen legalább fél pontot.
A Browns szintén kuka, de azzal, hogy ledobták a ballasztot Miamiban őket most nem sorolom az általunk is verhetőek közé.
Ez tehát 3 tankcsapda meccs + a vasas becsületből.
Blaise
A QB class milyen lesz?a letrade miatt kérdezem bár nemhiszem,hogy miénk lesz az 1/1.

több mint 8 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Igazából a bírókat sincs kedvem anyázni, pedig megérdemelnék...

Szóval nyert a Chiefs és a Jags, de mindkét csapat továbbra is simán verhető. A Texans totál homály, de a tankunk szerencséjére kell játszania egymással a szintén szar Titans - Jags - Texans triónak és olyan nincs, hogy valamelyik ne szerezzen legalább fél pontot.
A Browns szintén kuka, de azzal, hogy ledobták a ballasztot Miamiban őket most nem sorolom az általunk is verhetőek közé.
Ez tehát 3 tankcsapda meccs + a vasas becsületből.
több mint 8 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Ismét egy szokásos meccs, nem voltunk messze a győzelemtől pedig szarul játszottunk, de nem volt se szerencsénk, se birói segítség, semmi. Ennek a szezonnak sajna reszeltek, idén valahogy olyan gödörben vagyunk ahonnan nincs kiút. Legalább Flacco szerződés módosításánál nem kell sokat harcolni.
több mint 8 éve
gedam 5 816
@SBNation: The refs said John Urschel didn’t report as eligible, but he did:  t.co/BUkjgtvM2C  t.co/WNBzTJBiYd


Bevezethetnék már a ref fine-t és eltiltást.botrány amit műveltek tegnap.
Peter
ezt se látták, meg azt se, hogy már lenn volt a térde és csak utána indult el a labda, meg hogy megállt a forward progress, de pass int.-et látnak, amikor nincs.
több mint 8 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
@SBNation: The refs said John Urschel didn’t report as eligible, but he did:
https://cdn.vox-cdn.com/uploads/chorus_asset/file/4201393/fatguy.0.gif
A botched call blew the Ravens' nifty OL screen
Hey, look, the Baltimore Ravens are involved in another weird ruling about eligible receivers.
 t.co/WNBzTJBiYd


Bevezethetnék már a ref fine-t és eltiltást.botrány amit műveltek tegnap.

több mint 8 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Ahogy várható volt cuttoltuk Mcgeet és felhoztuk Butlert.

több mint 8 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Most volt a tv-ben az Atyaég! című Zs kategóriás Adam Sandler vígjáték, és k__va ismerős volt az egyik szereplő ..... és basszus a Rex Ryan cameozott benne!!! Beszarok 😀
malkav
Igen és ha jól emlékszem a magyar verzióból kivágták azt a jelenetet amikor mutatják Rex irodájának a falát rajta egy Brady poszterrel. 😀
ervinator
Kész vagyok ettől az embertől, mondjuk valszeg őt könnyebb volt rávenni ilyesmire, mint mondjuk Belicske bácsit? : D
malkav
Most miért mondod?BB tök laza. 😊

több mint 8 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Most volt a tv-ben az Atyaég! című Zs kategóriás Adam Sandler vígjáték, és k__va ismerős volt az egyik szereplő ..... és basszus a Rex Ryan cameozott benne!!! Beszarok 😀
malkav
Igen és ha jól emlékszem a magyar verzióból kivágták azt a jelenetet amikor mutatják Rex irodájának a falát rajta egy Brady poszterrel. 😀
ervinator
Kész vagyok ettől az embertől, mondjuk valszeg őt könnyebb volt rávenni ilyesmire, mint mondjuk Belicske bácsit? : D
több mint 8 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 677
Most volt a tv-ben az Atyaég! című Zs kategóriás Adam Sandler vígjáték, és k__va ismerős volt az egyik szereplő ..... és basszus a Rex Ryan cameozott benne!!! Beszarok 😀
malkav
Igen és ha jól emlékszem a magyar verzióból kivágták azt a jelenetet amikor mutatják Rex irodájának a falát rajta egy Brady poszterrel. 😀

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 8 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Most volt a tv-ben az Atyaég! című Zs kategóriás Adam Sandler vígjáték, és k__va ismerős volt az egyik szereplő ..... és basszus a Rex Ryan cameozott benne!!! Beszarok 😀
több mint 8 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
'There are only a few schemes used in pass defense and everybody knows them. It’s a matter of how well those schemes are played,'

No comment... ha ezt a faszt nem rúgják ki akkor nagyon komoly gondok vannak a front officeban
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
John Harbaugh says TE Dennis Pitta (hip) will practice for the first time today. He’s been pushing for a comeback.
több mint 8 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Eric Galko új mockjában 3. helyről Jalen Ramseyt teszi hozzánk (Bosa-Nkemdiche az első kettő).

Top 7 még Stanley és Tunsil (ők azért meglepőek lennének hozzánk még ha Monroe nem éppen egy vasember, bár szerintem Stanley príma lesz) valamint: Buckner és Hargreaves. Az utánuk következő 10 név már nem kimondottan vonzó.
több mint 8 éve
gedam 5 816
QB kérdés izgalmas új kérdéseket vethetne fel nálatok.
Flacco nem jó alapszakasz QB, ahogy Eli sem. Képtelen a hátán vinni a csapatot egy sima alapszakasz meccsen többnyire, viszont amikor már komoly téttel bíró meccs van, akkor képes extra teljesítményre.

A jó kérdés szerintem az, hogy mennyire éri meg egy olyan irányítót tartani, aki csak arra a pár meccsre képes klasszis teljesítményt nyújtani, viszont lehet, hogy be sem fog jutni a csapat a PO-ba, mert a regular seasonban elbalfaszkodja.

Érdekes lehet Daltonnal párhuzamban megvizsgálni ezt a kérdést, mert ő pedig pont az ellentetje Flacconak.

Én személy szerint nem cserélném le Flaccot, mert ő bőven Top 10-s QB jelenleg és persze, ha kap megfelelő skill playereket, akkor az ő teljesítménye is jobb lehet az alapszakaszban.
ervinator
azért nézd már meg kiknek dobál dalton, brady és kiknek flacco. a liga leggyengébb elkapósorával rendelkezünk. ahhoz képest a támadósor erőn felül teljesít. támadó oldal: pontokban 11., yardokban 9.. teszem azt itt lenne a denveri dífenz, most bőven 6-0-val állnánk.
több mint 8 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 677
QB kérdés izgalmas új kérdéseket vethetne fel nálatok.
Flacco nem jó alapszakasz QB, ahogy Eli sem. Képtelen a hátán vinni a csapatot egy sima alapszakasz meccsen többnyire, viszont amikor már komoly téttel bíró meccs van, akkor képes extra teljesítményre.

A jó kérdés szerintem az, hogy mennyire éri meg egy olyan irányítót tartani, aki csak arra a pár meccsre képes klasszis teljesítményt nyújtani, viszont lehet, hogy be sem fog jutni a csapat a PO-ba, mert a regular seasonban elbalfaszkodja.

Érdekes lehet Daltonnal párhuzamban megvizsgálni ezt a kérdést, mert ő pedig pont az ellentetje Flacconak.

Én személy szerint nem cserélném le Flaccot, mert ő bőven Top 10-s QB jelenleg és persze, ha kap megfelelő skill playereket, akkor az ő teljesítménye is jobb lehet az alapszakaszban.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 8 éve
gedam 5 816
Az 1/1-es pick kétségtelenül értékesebb, mint mondjuk az 1/20, de egyrészt előbbivel is lehet bustot húzni és utóbbival is future Hall of Famert, másrészt van olyan csapat, amelyik évek óta top 10-ben draftol, még sincs sehol, más pedig már egy évtizede nem járt ott, mégis minden évben SB contender. Nem megbántva senkit, ez az "inkább kapjon ki a csapatom, mint nyerjen" felfogás egy vicc. Nyilván a csapat és a játékosok esetében szóba sem jöhet, de szurkolói részről is érthetetlen számomra. Ahogy Herm Edwards mondta: "You play to win the game."

Peace.
vassadi
én sem feladásról beszéltem. nem is kell, de az idei szezonban a rájátszás már elúszott. van a csopinkban két superbowl esélyes csapat, a mi keretünknél erősebb rosterrel. a maradék meccseken én már a következő szezonra készülnék, úgy, hogy az eredmény másodlagos. használjuk fel értelmesen, ami még hátra van a szezonból, hogy szebb legyen a holnap.
több mint 8 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
azért amellett se menjünk el hogy régen is volt elsőszámú WR-ünk és őt sem drafton szereztük be.... persze ez még mindig semmiresem jó de szerintem idén nagyon alul teljesítünk, emellett sok a sérültünk is.... kvázi bármennyire gáz a csapat ez nem a valós kép. Kell egy DC aki jól tudja használni a DB állományt és vastagon kell BPA-zni: értsd ha csúszik egy falember 1-2 kört rámenni, ez bejött Davis és Jernigen esetében nem jött be KLM-nél, de ég így se rossz a helyzet, és emellett meglesni a steeelers WR draft boardját és az alapján választani WR-t, szerintem ebszolút nem számít hogy 1/5-ön vagy 1/10 húzunk ha azt jól csináljuk. Kell Passrusher/WR/DB illetve ahogy eddig is BPA alapon bárki...
több mint 8 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Givens,Aiken,Brown,Ross mind UFA vagy ERFA.szezon után csak Camp,Perriman és Waller lesz szerződés alatt ha Smittyt nem nézzük.mindenképpen jönni fog még WR ha Givenst és/vagy Rosst sikerül olcsón megtartani akkor is.

több mint 8 éve
lucio 325
Évek óta jellemző ránk, hogy szoros meccseket játszunk, eddig többnyire nyertünk, most veszítünk pár pontokkal. Ez szerintem nem ugyanaz, mintha 20 ponttal aláznának és közünk se lenne a játékhoz. Szóval ne essünk abba a hibába, hogy a fürdővízzel kiöntjük a gyereket, és ne tegyünk úgy, mintha eddig minden jól ment volna, most meg rosszul. Szerintem menni kell tovább, nekünk nem kell franchise qb, így kb. mindegy, hol draftolunk. Már csak azért is, mert azokon a posztokon, ahol skill problémáink vannak (WR, CB, S) jellemzően vagy lassabban épülnek be a játékosok, vagy hagyományosan bénán draftolunk. Azonnali kezdő faljátékost vagy LB-t pedig nem csak az egyszámjegyű draftpozíciókon lehet találni és ezeket pl a késői körökben is hagyományosan jól szűrjük ki. Én gőzerővel mennék tovább, de pl CB és WR posztokon biztosan próbálgatnék új játékosokat. Viszont ha nem találunk újat, akkor el kéne felejteni ezeken a posztokon a draftot, a drafton inább fal és LB pozíciókra építkeznék. Még ha az az ár is, hogy Osemelét nem tudjuk megtartani, de egy-két már bizonyított játékost hozni kéne WR és S posztra, bár Smith visszavonulását és Perrimen térdét nézve akár két WR-t is. Mert ezen a poszton Smith tüktört tart teljesítményével: őt sérülten is meg lehet találni, a többit meg sehogy sem = óriási képességbeli hiányok vannak a többieknél. Kérdés persze acap helyzet, nem tudom, mennyi dead money szabadul fel jövőre, illetve milyen lesz Flacco új szerződése.
több mint 8 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Oz foltozott de ez van. A masodik aranykornak vege. Lehet epitkezni.

Ha Perriman tud jatszani ha nem kell wr. Ha a fene fenet eszik kell rusher es kell fal. Ol inkabb de Cantyt is valtani kell. Es baromira kell egy ballhawk es meg egy jimmy jo formaban jatszo cb. Ahol jok vagyunk az joe justin/lorry/buck es Te.

Ha viszont nem figyelunk arra h az erkezok mennyit birnak fizikalisan akkor zgy is mindegy. KLM Kindle MacAddoo Perriman. Sorolhatjuk... Uvegtestu high risk jatekosok. Egyenlore nem is jottek be.... Ez scout baj pedig elv sajat es nem rossz scout teamunk van...

Tavaly pedig mar leirtam. A jatekosainkat valahogy meg kell tartani. Az edzoket is. Peest nem. Ha ezek mennek talan lesz kovetkezo aranykor. Telefonrol emnyit. Ha typo van sry.
Collapo
Pont az építkezést próbálom körülírni. Néha muszáj rombolni, hogy nekitudjál állni az építkezésnek Most aki azt mondja, hogy márpedig kell 5 győzelem mert... Az kb ugyanaz mint amikor a legdurvább másnaposságot okozó piát tolod egész este (esetemben ouzo ). Egy este qwa boldog vagy (5 győzelem, hurrá, hogy nem kettő) a következő két nap meg folyamatosan a papért kiabálok, hogy adja fel az utolsó kenetet annyira másnapos vagyok tőle. Nem csinálunk mást mint potenciális boldogságot veszünk kölcsön a következő nap(ok) kárára.

Foci nyelven nincs fiatal pass rusherünk/azonnal impact játékosunk (Nevezzük akár Bosának akár Nkemdichenek) de cserébe idén nagyon boldogok leszünk ha megverjük mondjuk a Chiefst vagy a Jaguarst vagy bárkit és húzunk egy a posztján sem a legjobbnak tartott játékost.
Azt fel sem dobom, hogy a draftjaink az elmúlt időszakban miként ültek.

Cb draft teljesen felesleges, úgyis a szezon 3. meccsén lesérül majd bárkit is húzunk...

A WR kérdést én fel sem merem hozni. Ugye egy Allen Robinson mennyivel többet nyomna a latba mint... és nem folytatom unalomig ismételtem már mit gondolok a 2014-es draftról..

Szerkesztette: Blaise