Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 8 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Azért végignézve a csapatok mostani állását igazából a 49ers elleni zakónk az egyetlen ami csúfos...
malkav
Áh,browns otthon mindet visz.

több mint 8 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Azért végignézve a csapatok mostani állását igazából a 49ers elleni zakónk az egyetlen ami csúfos...
több mint 8 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Uhh basszus és ez a srác is megvert idén minket...
több mint 8 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Jo tpenzert jo idoben jo csapathoz ment tory... Sajna ez nem gari a sikerre. A 9ers fele hianyzik v elment kiraktak... Kap nem csódalom h nincs fejben ott... Ettol meg ertheto a dontes de duplan szomoru sztori

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 8 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Na Kap megy a kispadra, azért ezt észre kellett volna venni, hogy egy deka védő nincs a két elkapóján...
 twitter.com/NFL/status/660910532061364224?ref_src=twsrc%5Etfw
több mint 8 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Kicsit számoltam:
Előzetesen kb. 150M-ra becsülik a capet 2016-ra.
Jövőre 144M-val vagyunk a sapiban, de
Pittával spórolunk 0.6M ha kivágjuk.. (7.2M caphit, de 6.6M deadmoney lenne)
Flacco szerződésével 28M-ről lehetne egy kicsit még spórolni.. (mondjuk kb. 5-6M-t szerződés hosszabbítással talán ??)
Webby visz 9.5M de megint korai cuttal is csak 3.5M spórolás (6M dead money)
Elam pedig 1.5M spórolna nekünk ha kivágnánk...

Ez összesen 10-11M, de ezzel biztos kellene egy Nr.2 corner

SSS és Canty nyugdíjazása esetén még 5M lehet felszabadítani.

Eddig ez kb. 20M-val van a cap alatt (150M-130M)
Draft class meg UDFA vigyen el mondjuk 6M-át marad 14M

Ebből kellene egy Nr. 2 CB (Arrington, Walker ??) egy LG (Ursula??? ha KO-t nem tartjuk meg) és egy komplett WR sor (Periman, Waller és Campi áll még szerződés alatt jövőre is)
Nem mitnha lényeges lenne, de jövőre nincs backup QB és nem életbiztosítás ilyen kölyök WR sor sem.
Ehhez képest KO, Upshaw és Tucker szerződése jár le. KO Upshaw kérdéses, Tuckenek kb 4-5M a FRtag
Szóval nem rózsás a helyzet, Ozzinak fel van adva a lecke...
több mint 8 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Figyeljétek meg, most hogy SSS lesérült most indul be a szekér és nem lesz se PO se korai draft pick... 8-8- al végzünk a csoportban. 😛
több mint 8 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 426 — Слава Україні! Героям слава!
Lehet hatottak a szavak :
 www.facebook.com/officialraylewis/videos?fref=photo
Greengo
Jó volt ezt hallani. 😊

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 8 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 686 — Eagles fan
Lehet hatottak a szavak :
 www.facebook.com/officialraylewis/videos?fref=photo

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 8 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 426 — Слава Україні! Героям слава!
Győzelem, de John Harbaugh said Steve Smith tore his Achilles and is out for the season. Could be a career - a great one.

😕

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 8 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 426 — Слава Україні! Героям слава!
Riversnek megszületett az újabb gyermeke, bár a Chargers csak 2-5-el áll (amin én megvagyok döbbenve), biztos fel lesz dobva ellenünk emiatt, plusz még a legtöbb yardot passzolta eddig, a mi secondarynk meg "nagyon jó", szóval nem sok jóra számítok holnap...
Vrij6
Ha ez feldobná, akkor folyamatosan allpro formában tolna, ez volt nekik a nyolcadik, asszem.
Még három és megvan a Los Angeles-i offense. 😀
megyerikrisz
Jogos, de stat alapján nem várok sok jót, ettől függetlenül be lesz lőve a stream 7-től ofkórsz.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 8 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Riversnek megszületett az újabb gyermeke, bár a Chargers csak 2-5-el áll (amin én megvagyok döbbenve), biztos fel lesz dobva ellenünk emiatt, plusz még a legtöbb yardot passzolta eddig, a mi secondarynk meg "nagyon jó", szóval nem sok jóra számítok holnap...
Vrij6
Ha ez feldobná, akkor folyamatosan allpro formában tolna, ez volt nekik a nyolcadik, asszem.
Még három és megvan a Los Angeles-i offense. 😀

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 426 — Слава Україні! Героям слава!
Riversnek megszületett az újabb gyermeke, bár a Chargers csak 2-5-el áll (amin én megvagyok döbbenve), biztos fel lesz dobva ellenünk emiatt, plusz még a legtöbb yardot passzolta eddig, a mi secondarynk meg "nagyon jó", szóval nem sok jóra számítok holnap...

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 8 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Nem tudom, hogy van-e szükségünk egy Crabtree típusú arcra... Szerintem nincs. Én a draftról nézelődnék. Második, harmadik körben lehet majd ügyes gyerekeket találni. Szerintem idén ott lesz a legbőségesebb felhozatal.
Blaise
ha SR visszavonul kell a veterán oda is.nem szoktak visszahívni olyat aki már egyszer nemet mondott nekik de Boldin is lejárós és nála legalább elismerték,hogy hiba volt.hátha...

több mint 8 éve
Béczkó 1 264
Safety Matt Elam has been suspended without pay for one game for violating the NFL Policy and Program for Substances of Abuse.
több mint 8 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Nem tudom, hogy van-e szükségünk egy Crabtree típusú arcra... Szerintem nincs. Én a draftról nézelődnék. Második, harmadik körben lehet majd ügyes gyerekeket találni. Szerintem idén ott lesz a legbőségesebb felhozatal.
több mint 8 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
cab azért tolja így mert egy épkézláb elkapó van mellette....senki nem fog neki no 1-es fizetést tolni
malkav
Miért ne tennék meg ha jók így együtt?Oaklandnek van rá lóvéja.

több mint 8 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
cab azért tolja így mert egy épkézláb elkapó van mellette....senki nem fog neki no 1-es fizetést tolni
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 749
Nem kell mindenért a bírókat hibáztatni. mi és épp elég balfaszok voltunk ahhoz hogy kikapjunk, inkább a pozitív dolgokat kell észrevenni.. Jövőre úgy néz ki két elég jó TE-nk lesz, Gilmore egy állat és nekem Boyle játéka is nagyon tetszik, Monroenak kéne kicsit visszatalálni a helyes útra és akkor KO el lehet engedni szerintem Ursula meg fogja oldani azt az oldalt. Flacco szerződését át kell cicomázni és keríteni kell egy produktív veterán WR-t. Emellett érdemes drafton WR-t és falembert húzni, akkor is ha Predi felépül és még lesz belőle valaki. A védelem az ami aggasztó két év alatt nem sikerült a secet rendbe tenni. Egyelőre sem Walkerről sem Brooksról nem lehet pozitívan nyilatkozni, vagy nagyotfejlődnek vagy ismét be kell ruházni a DB szekcióba. A Dfal nem tűnik rossznak, és az ILB-k is okésak, de OLB-be kell még egy playmaker, Upshaw kuka rá nem érdemes pénzt költeni, de Doom és Suggs is öregszik, Smith pedig még kevés.... Mi a ti véleményetek?
Annyira akartam a Csapatba Stefon Diggset, de lecsúztunk róla és most a Vikingsban csinálja a playeket...ÁÁÁÁÁ
malkav
Boyle jól nyomja igen.jól blokkol és elkapóként is hasznos.KO-t felejtsük el.jelen pillanatban kb 8 millánk van/lesz ha 10-el emelik a capet és ebben nincs benne a rookie class vagy FA igazolás.éppen ezért a Flacco cicoma alap,anélkül kukázás sincs nemhogy valami nagy név.
produktív veterán WR? kit választanál innen azok közül akikre reális esély van?
 www.spotrac.com/nfl/free-agents/wide-receiver/
Vagy öreg,vagy drága,vagy marad a csapatánál,vagy balhés.nehéz asszem.De vagy éppen ezért kell még WR a draftról is.akire Én pénzt költenék az inkább egy ballhawk safety,az nagyon kéne nekünk.
Walkerről és Brooksról nem lehet pozitívan nyilatkozni mivel még nem láttak D snappet idén.Brooks egyszer volt nikkel egy negyeden át amikor Webb lesérült oszt annyi.szegény most,hogy Lewis sérült bizonyíthatna,pech.
Peter
Hát azért erről a listáról tudnék választani, persze nem drágát de valaki olyat akiben lehet kraft... Sanu, Crabtreee Travis Benjamin, Gordon... ezekre mindegyikre kapásból rápróbálnek persze low cost áron ...
malkav
Crab nem lesz lawcost, ha így tolja tovább

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Abban is egyetértek hogy kellene egy ballhawk, de azt szerintem nehezebb szerezni, beépíteni, inkább várjuk meg Brooksból mi lesz, vagy BPA-unk egyet ha úgy alakul.
több mint 8 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Nem kell mindenért a bírókat hibáztatni. mi és épp elég balfaszok voltunk ahhoz hogy kikapjunk, inkább a pozitív dolgokat kell észrevenni.. Jövőre úgy néz ki két elég jó TE-nk lesz, Gilmore egy állat és nekem Boyle játéka is nagyon tetszik, Monroenak kéne kicsit visszatalálni a helyes útra és akkor KO el lehet engedni szerintem Ursula meg fogja oldani azt az oldalt. Flacco szerződését át kell cicomázni és keríteni kell egy produktív veterán WR-t. Emellett érdemes drafton WR-t és falembert húzni, akkor is ha Predi felépül és még lesz belőle valaki. A védelem az ami aggasztó két év alatt nem sikerült a secet rendbe tenni. Egyelőre sem Walkerről sem Brooksról nem lehet pozitívan nyilatkozni, vagy nagyotfejlődnek vagy ismét be kell ruházni a DB szekcióba. A Dfal nem tűnik rossznak, és az ILB-k is okésak, de OLB-be kell még egy playmaker, Upshaw kuka rá nem érdemes pénzt költeni, de Doom és Suggs is öregszik, Smith pedig még kevés.... Mi a ti véleményetek?
Annyira akartam a Csapatba Stefon Diggset, de lecsúztunk róla és most a Vikingsban csinálja a playeket...ÁÁÁÁÁ
malkav
Boyle jól nyomja igen.jól blokkol és elkapóként is hasznos.KO-t felejtsük el.jelen pillanatban kb 8 millánk van/lesz ha 10-el emelik a capet és ebben nincs benne a rookie class vagy FA igazolás.éppen ezért a Flacco cicoma alap,anélkül kukázás sincs nemhogy valami nagy név.
produktív veterán WR? kit választanál innen azok közül akikre reális esély van?
 www.spotrac.com/nfl/free-agents/wide-receiver/
Vagy öreg,vagy drága,vagy marad a csapatánál,vagy balhés.nehéz asszem.De vagy éppen ezért kell még WR a draftról is.akire Én pénzt költenék az inkább egy ballhawk safety,az nagyon kéne nekünk.
Walkerről és Brooksról nem lehet pozitívan nyilatkozni mivel még nem láttak D snappet idén.Brooks egyszer volt nikkel egy negyeden át amikor Webb lesérült oszt annyi.szegény most,hogy Lewis sérült bizonyíthatna,pech.
Peter
Hát azért erről a listáról tudnék választani, persze nem drágát de valaki olyat akiben lehet kraft... Sanu, Crabtreee Travis Benjamin, Gordon... ezekre mindegyikre kapásból rápróbálnek persze low cost áron ...
több mint 8 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 426 — Слава Україні! Героям слава!
Nem kell mindenért a bírókat hibáztatni. mi és épp elég balfaszok voltunk ahhoz hogy kikapjunk, inkább a pozitív dolgokat kell észrevenni.. Jövőre úgy néz ki két elég jó TE-nk lesz, Gilmore egy állat és nekem Boyle játéka is nagyon tetszik, Monroenak kéne kicsit visszatalálni a helyes útra és akkor KO el lehet engedni szerintem Ursula meg fogja oldani azt az oldalt. Flacco szerződését át kell cicomázni és keríteni kell egy produktív veterán WR-t. Emellett érdemes drafton WR-t és falembert húzni, akkor is ha Predi felépül és még lesz belőle valaki. A védelem az ami aggasztó két év alatt nem sikerült a secet rendbe tenni. Egyelőre sem Walkerről sem Brooksról nem lehet pozitívan nyilatkozni, vagy nagyotfejlődnek vagy ismét be kell ruházni a DB szekcióba. A Dfal nem tűnik rossznak, és az ILB-k is okésak, de OLB-be kell még egy playmaker, Upshaw kuka rá nem érdemes pénzt költeni, de Doom és Suggs is öregszik, Smith pedig még kevés.... Mi a ti véleményetek?
Annyira akartam a Csapatba Stefon Diggset, de lecsúztunk róla és most a Vikingsban csinálja a playeket...ÁÁÁÁÁ
malkav
Diggset én is nagyon szívesen láttam volna a csapatnál... 😕

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 8 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 426 — Слава Україні! Героям слава!
Üdv, Ex-Vrijbloed vagyok, meguntam, hogy nem tudtam valamiért a sima jelszavammal belépni, így regisztráltam újra. 😀

Nagyon felemás érzéseim vannak az idénnyel kapcsolatban, gyakorlatilag mind a 7 meccsünk szoros volt, Broncos 6 pont, Raiders 4 pont, Bengals 4 pont, Steelers 3 pont, Browns 3 pont, 49ers 5 pont, és most Cardinals 8 pont...

Tehát elmondható, hogy az összes meccsen egy TD-nyi különbségen belül voltunk, ez rettenetesen bosszantó és frusztráló.

Persze látszik, hogy rengeteg dolog szorul javításra, de szerencsénk sincs sok esetben.

Mindegy, ez egy ilyen szezon, ha a szívemre hallgatok, akkor természetesen nem akarnám, hogy "leadjunk meccseket" egy jobb draft-pozíció miatt, ha meg az eszemre, akkor meg rendre az jut eszembe, hogy ez a szezon így már kuka...

Viszont legalább 5-6 csapat van, akik sokkal kilátástalanabbak idén, mint mi, és szerintem biztosan nem fogunk top 5-ben húzni tavasszal...

Jön a Chargers, ők se éppen a bombaformájukról híresek, jó kis szenvedős meccs lesz.

Szarok én rá, csak a Vasast oda-vissza! 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 8 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Nem kell mindenért a bírókat hibáztatni. mi és épp elég balfaszok voltunk ahhoz hogy kikapjunk, inkább a pozitív dolgokat kell észrevenni.. Jövőre úgy néz ki két elég jó TE-nk lesz, Gilmore egy állat és nekem Boyle játéka is nagyon tetszik, Monroenak kéne kicsit visszatalálni a helyes útra és akkor KO el lehet engedni szerintem Ursula meg fogja oldani azt az oldalt. Flacco szerződését át kell cicomázni és keríteni kell egy produktív veterán WR-t. Emellett érdemes drafton WR-t és falembert húzni, akkor is ha Predi felépül és még lesz belőle valaki. A védelem az ami aggasztó két év alatt nem sikerült a secet rendbe tenni. Egyelőre sem Walkerről sem Brooksról nem lehet pozitívan nyilatkozni, vagy nagyotfejlődnek vagy ismét be kell ruházni a DB szekcióba. A Dfal nem tűnik rossznak, és az ILB-k is okésak, de OLB-be kell még egy playmaker, Upshaw kuka rá nem érdemes pénzt költeni, de Doom és Suggs is öregszik, Smith pedig még kevés.... Mi a ti véleményetek?
Annyira akartam a Csapatba Stefon Diggset, de lecsúztunk róla és most a Vikingsban csinálja a playeket...ÁÁÁÁÁ
malkav
Boyle jól nyomja igen.jól blokkol és elkapóként is hasznos.KO-t felejtsük el.jelen pillanatban kb 8 millánk van/lesz ha 10-el emelik a capet és ebben nincs benne a rookie class vagy FA igazolás.éppen ezért a Flacco cicoma alap,anélkül kukázás sincs nemhogy valami nagy név.
produktív veterán WR? kit választanál innen azok közül akikre reális esély van?
 www.spotrac.com/nfl/free-agents/wide-receiver/
Vagy öreg,vagy drága,vagy marad a csapatánál,vagy balhés.nehéz asszem.De vagy éppen ezért kell még WR a draftról is.akire Én pénzt költenék az inkább egy ballhawk safety,az nagyon kéne nekünk.
Walkerről és Brooksról nem lehet pozitívan nyilatkozni mivel még nem láttak D snappet idén.Brooks egyszer volt nikkel egy negyeden át amikor Webb lesérült oszt annyi.szegény most,hogy Lewis sérült bizonyíthatna,pech.

több mint 8 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Igazából a bírókat sincs kedvem anyázni, pedig megérdemelnék...

Szóval nyert a Chiefs és a Jags, de mindkét csapat továbbra is simán verhető. A Texans totál homály, de a tankunk szerencséjére kell játszania egymással a szintén szar Titans - Jags - Texans triónak és olyan nincs, hogy valamelyik ne szerezzen legalább fél pontot.
A Browns szintén kuka, de azzal, hogy ledobták a ballasztot Miamiban őket most nem sorolom az általunk is verhetőek közé.
Ez tehát 3 tankcsapda meccs + a vasas becsületből.
Blaise
A QB class milyen lesz?a letrade miatt kérdezem bár nemhiszem,hogy miénk lesz az 1/1.
Peter
Egy JAred Goff és slussz, a többiekből max azt nézem ki, hogy egy elkeseredett csapat felmozog a másodikból az első végére hátha bejön alapon. Ha top 2 pick lesz és nem visszük Bosat vagy Nkemdichet akkor mehetünk a picsába. Ők ketten toronymagasan kiemelkednek. A letraddel szintén mehetünk oda ahova gondolom. Az elmúlt évek draftjai alapján egy Elam Upshaw/Jernigan duót hoznánk ki belőle...
Blaise
Nem feltétlenül egy egész körre gondoltam de pár helyet megérné lemenni szerintem ha lenne pár QB és a jobb OT-kért feljönne valaki.egy plusz második kör nem jönne rosszúl pl meghát most nem 1/25-ről megyünk le.egyébként így is lesz 9-10 pickünk,amiből ki lehet hozni akár két első köröst is.