NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 9 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
 www.baltimoreravens.com/news/article-draft/Poll-Who-Will-The-Ravens-Pick/829cf932-b79b-4e4f-8738-c53624934c47#commentSystem
Who do you think the Ravens will draft at No. 26?

CB Marcus Peters 19.03%
RB Melvin Gordon 16.62%
WR Jaelen Strong 14.4%
DE Shane Ray 10.47%
CB Kevin Johnson 9.57%
Other 8.66%
WR Breshad Perriman 6.04%
TE Maxx Williams 5.84%
CB Jalen Collins 3.63%
OLB Bud Dupree 3.12%
WR Phillip Dorsett 2.62%
Best case scenario: Strong vagy K.Johnson. Worst case scenario: akármilyen RB
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Former Buccaneers GM says Shane Ray could fall to the 3rd or 4th round

több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
OFF és mégsem teljesen:
Éppen erről olvastam én is, amikor kiszúrtam a képen a sapkát.
Gorro
OFF: Morbid: | szóval átjöttetek csinálni a hiriget?! |

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Gorro Carolina Panthers 1 433 — Törzsvendég
OFF [
url=http://www.origo.hu/nagyvilag/20150428-a-nemzeti-garda-tartja-fenn-a-rendet-baltimore-ban.html]Kezdődhetne már a draft és a szezon.[/url] Sajnos történik ilyen is az off-season-ben. Megnyugvást a családnak és a városnak is.

OFF és mégsem teljesen:
Éppen erről olvastam én is, amikor kiszúrtam a képen a sapkát.
Collapo

#KeepPounding
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
OFF Kezdődhetne már a draft és a szezon. Sajnos történik ilyen is az off-season-ben. Megnyugvást a családnak és a városnak is.

ON
The Ravens are $10.67 million under the salary cap now
Draft után még lehet csemegézni, illetve jöhetnek a hosszabbítások...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Szóba került AD nemrég.egy emlékezetes momentum:

több mint 9 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
 russellstreetreport.com/2015/04/27/lombardis-way/smiths-loyalty-results-win-win/

“For me it was never truly about being the highest paid corner,” said the fifth-year player. “I knew I couldn’t be that on this team and be here just because of the talent already spread around. You have to pay other people, so I knew that going into it.”

Milyen jó ilyet olvasni... 😀


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 9 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Nyilatkozni sok mindent lehet.ha DGB eleve kizárt akkor mit keresett itt viziten?ami gond lehet vele az az,hogy 1:egy éve nem volt meccse ,2:egy sms a barátnőjétől azt bizonyítja hogy hajlamos a DV-re,ezt késöbb a barátnő tagadta miszerint részegen írta az smst stb.Peter
Nem draftol egy csapat sem minden viziten lévőt...
Ilyenkor térképezik fel a játékosokat,milyen a habitusa,hogy reagál váratlan dolgokra stb...
Olyan részleteket tudnak meg róluk,ami faktor lehet ,ha érdemes a draftolásra,akkor is,ha ellenfélhez kerül,akkor is.
Mindenképp hasznos információ.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Rice után olyan, akinél a DV akár csak felmerül, nos, az merész.
Egyébként nekem mind1. Jöjjön Ő, ha jófiú lesz.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Flacco on getting new deal done next season: "I would definitely like to. This has been my home now for a good amount of time now." #Ravens

több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Nyilatkozni sok mindent lehet.ha DGB eleve kizárt akkor mit keresett itt viziten?ami gond lehet vele az az,hogy 1:egy éve nem volt meccse ,2:egy sms a barátnőjétől azt bizonyítja hogy hajlamos a DV-re,ezt késöbb a barátnő tagadta miszerint részegen írta az smst stb.

több mint 9 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
DGB, a FO nyilatkozata miatt nem jöhet hozzánk, ha mégis, akkor saját magukból csinálnak hülyét. Lenyilatkozták, hogy zero tolerance.. Vagy tartom magam ehhez, vagy az az üzenet, hogy igazából, ha jó vagy, ez sem számít. Ez meg necces.Collapo
Nem azt mondták, hogy Raven-ként van zero tolerancia?
Tehát, ha a ravens mezbe csinálsz valami olyat, akkor van nagy baj....cikesz
Sztem nincs kettős mérce.Mindenkire ugyanaz vonatkozik.
Ettől függetlenül örülnék,ha PJ Williams jöhetne a DUI-tól függetlenül.Egész stáb vizsgálja őket,pszichológusok lejön az,hogy alapvetően jó srácról van szó,akinek voltak gongjai,de nem rosszindulatú.Fiatalokról van szó,akik javíthatók.
Jimmynek sem volt balhéja mióta itt van,úgy gondolta a stáb,hogy a korosodással komolyod is jár.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 9 éve
cikesz Baltimore Ravens 590
DGB, a FO nyilatkozata miatt nem jöhet hozzánk, ha mégis, akkor saját magukból csinálnak hülyét. Lenyilatkozták, hogy zero tolerance.. Vagy tartom magam ehhez, vagy az az üzenet, hogy igazából, ha jó vagy, ez sem számít. Ez meg necces.Collapo
Nem azt mondták, hogy Raven-ként van zero tolerancia?
Tehát, ha a ravens mezbe csinálsz valami olyat, akkor van nagy baj....
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
DGB, a FO nyilatkozata miatt nem jöhet hozzánk, ha mégis, akkor saját magukból csinálnak hülyét. Lenyilatkozták, hogy zero tolerance.. Vagy tartom magam ehhez, vagy az az üzenet, hogy igazából, ha jó vagy, ez sem számít. Ez meg necces.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Nem a barátnője volt hanem annak a szobatársa aki nem engedte be a barátnőjéhez asszem,sérülés nem történt,az áldozat nem tett feljelentést.Top10 talent udfat túlzásnak érzem.ja,a mi Jimmy Smithünk hasonló redflagekkel érkezett a draftra és most örülünk neki.a Rice ügy meg teljesen más kávéház.Peter
Szerintem Rice-nak azért nincs vagy nehéz a visszaút,mert nem egy reflex pofont eresztett el,ami után bocsánatot kért,hanem ököllel megütötte és mikor elesett és elájult érzéketlenül kihúzta a liftből.
Egy lépcsőn lelökés is súlyos inzultus.Szerintem.
A Rice ügy pedig terheli a klubot,amit nem szeretnének hasonlóval fokozni egy másik bántalmazóval.
Erre az összefüggésre gondoltam.kátrány
Hát pont Rice a tökéletespélda arra,hogy bárkiből lehet bántalmazó.megfelelő gombnyomás kêrdése az egész.egyébként bántalmazásnál van sérülés,itt nem volt.vonjunk akkor egy mérleget.Jimmy Smith: 3 dopping vétség,2 alkohollal kapcsolatos incidens,2 högyet teherbe ejtett és az abortuszokkal kapcsolatban voltak balhék,1-szer letartóztatták egy étteremben verekedésért.
DGB:2 rendbeli marijuana bírtoklás ahol nem emeletek vádat,lépcsős incidens ahol nem volt sérülés és feljelentés sem.
nem mentegetni akarom,tisztában vagyok vele,hogy oka volt,hogy kidobták a suliból.de kérdezem Én megéri e a kockázatot ezek alapján ez a srác aki true nr1 potenciál?szerintem meg ,nem feltétlenűl az elsőben akár a másodikban egy feltraddel.Peter
(Y)


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Nem a barátnője volt hanem annak a szobatársa aki nem engedte be a barátnőjéhez asszem,sérülés nem történt,az áldozat nem tett feljelentést.Top10 talent udfat túlzásnak érzem.ja,a mi Jimmy Smithünk hasonló redflagekkel érkezett a draftra és most örülünk neki.a Rice ügy meg teljesen más kávéház.Peter
Szerintem Rice-nak azért nincs vagy nehéz a visszaút,mert nem egy reflex pofont eresztett el,ami után bocsánatot kért,hanem ököllel megütötte és mikor elesett és elájult érzéketlenül kihúzta a liftből.
Egy lépcsőn lelökés is súlyos inzultus.Szerintem.
A Rice ügy pedig terheli a klubot,amit nem szeretnének hasonlóval fokozni egy másik bántalmazóval.
Erre az összefüggésre gondoltam.kátrány
Hát pont Rice a tökéletespélda arra,hogy bárkiből lehet bántalmazó.megfelelő gombnyomás kêrdése az egész.egyébként bántalmazásnál van sérülés,itt nem volt.vonjunk akkor egy mérleget.Jimmy Smith: 3 dopping vétség,2 alkohollal kapcsolatos incidens,2 högyet teherbe ejtett és az abortuszokkal kapcsolatban voltak balhék,1-szer letartóztatták egy étteremben verekedésért.
DGB:2 rendbeli marijuana bírtoklás ahol nem emeletek vádat,lépcsős incidens ahol nem volt sérülés és feljelentés sem.
nem mentegetni akarom,tisztában vagyok vele,hogy oka volt,hogy kidobták a suliból.de kérdezem Én megéri e a kockázatot ezek alapján ez a srác aki true nr1 potenciál?szerintem meg ,nem feltétlenűl az elsőben akár a másodikban egy feltraddel.

több mint 9 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Nem a barátnője volt hanem annak a szobatársa aki nem engedte be a barátnőjéhez asszem,sérülés nem történt,az áldozat nem tett feljelentést.Top10 talent udfat túlzásnak érzem.ja,a mi Jimmy Smithünk hasonló redflagekkel érkezett a draftra és most örülünk neki.a Rice ügy meg teljesen más kávéház.Peter
Szerintem Rice-nak azért nincs vagy nehéz a visszaút,mert nem egy reflex pofont eresztett el,ami után bocsánatot kért,hanem ököllel megütötte és mikor elesett és elájult érzéketlenül kihúzta a liftből.
Egy lépcsőn lelökés is súlyos inzultus.Szerintem.
A Rice ügy pedig terheli a klubot,amit nem szeretnének hasonlóval fokozni egy másik bántalmazóval.
Erre az összefüggésre gondoltam.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 9 055 — WHO DAT!!!!
Ha a Strong/Perriman duóból Strong bent van még, akkor nálam semmiképpen sem játszik DGB.

Ha Perriman van bent, az már érdekesebb tészta. 😀
DGB boom or bust jellege miatt, szerintem én Perriman fele hajlok. De én nem vagyok ez a nagyot kockáztatok fajta.

Megéri-e nekünk a kockázat az első körben, egy vitathatatlanul tehetséges, de boom or bust típusú elkapóra, akivel sok meló lesz még minden tekintetben?

De azért ne az AFC North-ba kerüljön a srác. 😀Vrijbloed
hát szerintem dgb tudásban messze veri a perriman strong kettőst együttvéve.lehet hogy balhés a srác de szerintem megérné a kockázatot.a két fenti úriember meg egyik se igazi no.1 wr.


több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Nem a barátnője volt hanem annak a szobatársa aki nem engedte be a barátnőjéhez asszem,sérülés nem történt,az áldozat nem tett feljelentést.Top10 talent udfat túlzásnak érzem.ja,a mi Jimmy Smithünk hasonló redflagekkel érkezett a draftra és most örülünk neki.a Rice ügy meg teljesen más kávéház.

több mint 9 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Abban egyetértünk, hogy sokkal inkább Perriman, mint CB az első körben. 😀
CB jöhet később.

Szerintem Perriman az upside-ja miatt hamarabb kimegy, mint Strong. Persze lehet Strong is kimegy már előttünk. Azért kicsit "mérges" leszek, ha a White/Cooper/Parker/Strong/Perriman ötösből egy se lesz elérhető mire mi jövünk... Jó, az első 3 nem is reális. 😀Vrijbloed
Kiváncsi lennék ki mit gondol DGB-ről. 26-on szerintem még bent lesz. Upside megkérdőjelezhetetlen, need szintén. College tape eléggé felemás, az Ő fizikai paramétereivel sokkal, de sokkal dominánsabbnak kellett volna lennie, ez csak alkalmakként köszön vissza. Nyers, sok munka van még vele. Boom or bust, ráadásul a legszélsőségesebb módon. Ha boom, akkor bazinagyot fog szólni, mert első számú potenciál van benne és domináns lehet. Sajnos a bust esély is megvan és ugye ott van a PR vonatkozás.
Behúznátok vagy nem, mondjuk egy olyan szituációban amiben Strong, Perriman duóból csak egy van bent, legalább egy a Peters-Johnson duóból még elérhető. Nincs pass rusher csúszás max Herold van még bent esetleg Odighizuwa, vagy hogy betűzik. Se le, se fel nincs trade nincs. UPD: RB közül Gurley kiment.Blaise
DGB-ről nekem is az a véleményem "az Ő fizikai paramétereivel sokkal, de sokkal dominánsabbnak kellett volna lennie, ez csak alkalmakként köszön vissza.",bár csak fikció,mert Rice után nem fogjuk draftolni.Ha jól tudom,lelökte a barátnőjét a lépcsőn,ami szintén gyomorforgató,mint Rice közönye,miután leütötte az asszonyt.Én még DGB-nél az UDFA státuszt is el tudom képzelni,olyan szintű zuhanás is benne van,mint Burfictnél.
Én DGB-t nem draftolnám,nem tolerálom a családon belüli erőszakot,elfogadom,hogy vannak hevesebb vérmérsékletűek,viszont az ököl és utána a közöny,mint Rice-nál ,azt nem és a lépcsőlökés is túl van határon.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 848 — Apu ökölbeszorított keze
Agholor inkabb mint DGB

több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
DGB nem. Mindegy milyen feltetelrendszer. Szvsz.

Inydoklas holnap. Jozanul.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Ha a Strong/Perriman duóból Strong bent van még, akkor nálam semmiképpen sem játszik DGB.

Ha Perriman van bent, az már érdekesebb tészta. 😀
DGB boom or bust jellege miatt, szerintem én Perriman fele hajlok. De én nem vagyok ez a nagyot kockáztatok fajta.

Megéri-e nekünk a kockázat az első körben, egy vitathatatlanul tehetséges, de boom or bust típusú elkapóra, akivel sok meló lesz még minden tekintetben?

De azért ne az AFC North-ba kerüljön a srác. 😀
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Abban egyetértünk, hogy sokkal inkább Perriman, mint CB az első körben. 😀
CB jöhet később.

Szerintem Perriman az upside-ja miatt hamarabb kimegy, mint Strong. Persze lehet Strong is kimegy már előttünk. Azért kicsit "mérges" leszek, ha a White/Cooper/Parker/Strong/Perriman ötösből egy se lesz elérhető mire mi jövünk... Jó, az első 3 nem is reális. 😀Vrijbloed
Kiváncsi lennék ki mit gondol DGB-ről. 26-on szerintem még bent lesz. Upside megkérdőjelezhetetlen, need szintén. College tape eléggé felemás, az Ő fizikai paramétereivel sokkal, de sokkal dominánsabbnak kellett volna lennie, ez csak alkalmakként köszön vissza. Nyers, sok munka van még vele. Boom or bust, ráadásul a legszélsőségesebb módon. Ha boom, akkor bazinagyot fog szólni, mert első számú potenciál van benne és domináns lehet. Sajnos a bust esély is megvan és ugye ott van a PR vonatkozás.
Behúznátok vagy nem, mondjuk egy olyan szituációban amiben Strong, Perriman duóból csak egy van bent, legalább egy a Peters-Johnson duóból még elérhető. Nincs pass rusher csúszás max Herold van még bent esetleg Odighizuwa, vagy hogy betűzik. Se le, se fel nincs trade nincs. UPD: RB közül Gurley kiment.
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Mondom, én reménykedek, hogy Perrimant elviszik előttünk kb. Strong helyett, és akkor ő bent lesz 1/26-on nekünk.

Ha Strong és esetleg Ray is bent lenne a csúszása miatt, akkor az érdekes lenne, de abban az esetben is Strongot kéne vinni, még ha kicsit fájna is a szívem.Vrijbloed
Én jó néhányszor hangot adtam annak, hogy nem kedvelem Perrimant, de ahogy közeledünk a draft napjához és mérlegelem a többi opciót, egyre inkább szimpatikus lenne pick. Persze, nem tud routot futni, a kezei kérdésesek, de basszus akkora needre jönne mint a ház és az upsideját nem lehet tagadni, más poszton játszó játékosok esetében ez kevésbé mondható el és ugyanúgy ott vannak a kérdőjelek. Nem azt mondom, hogy Perriman zseniális vagy nagyszerű húzás lenne, de egyre inkább úgy látom, hogy inkább Ő mint egy corner az elsőbe. A második körben már nem lesznek olyan WR-k elérhetők, mint amilyen CB-k. Persze Strong lenne a legjobb, de kiveszem a kezem a biliből.Blaise
Abban egyetértünk, hogy sokkal inkább Perriman, mint CB az első körben. 😀
CB jöhet később.

Szerintem Perriman az upside-ja miatt hamarabb kimegy, mint Strong. Persze lehet Strong is kimegy már előttünk. Azért kicsit "mérges" leszek, ha a White/Cooper/Parker/Strong/Perriman ötösből egy se lesz elérhető mire mi jövünk... Jó, az első 3 nem is reális. 😀