Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
nektek Funchess hogy tetszik, na nem első körben, mondjuk másodikban....malkav
Első körtől, meg a bent maradó játékosoktól függ. Egyébként én nem vagyok nagy rajongója, lehet második körben sem piszkálnám. Viszont Daniel Jeremiahnak szokásává vált hozzánk írni. (korábban első, most a legutóbbi mockjában a második körben írta). Se TE se WR és mindkettőnek szarul blokkol. Cb-k ellen sem nagyon tudta érvényesíteni a méretbeli előnyét, ráadásul a kezei sem az igaziak.Blaise

Én nem adnék első 2 kört, de még harmadikat se, olyan játékosért, akinek nincs igazán posztja és ez mellett se kiemelkedő számokat sem tud felmutatni és szerintem óriási upside-al sem rendelkezik, ahogy mondtad nem blokkol jól és nem látom, hogy ő akkora missmatch lenne egy cornernek, mert hiába a kiváló felépítés a pályán ebből keveset mutat, ahogy látjuk az elmúlt éveket a méret nem elég (Toilolo,Fauria,Dion Jordan) focizni is tudni kell, abban pedig Funchess szerintem egyáltalán nem kiemelkedő.

Jó elismerem a Michigan-en nem dolgozott jó QB-val, de Perrimannek se volt könnyebb dolga és ő azért egy 1000yardos szezont odarakott a nagyérdemű elé.

Nekem Funchess az egyik prospect, akit én semmiképp nem hoznék el az első 3 körben, de lehet elfogult vagyok...cikesz
Azért kérdeztem mert igazából nem sokat láttam belőle és pár helyen nekünk adták első körben.... Az hogy nem tud blokkolni az nálam nem hátrány mert azt csak meg lehet tanulni, majd gilmore mentorálja.....

gyanítom, hogy idén sem ILB sem SS nem fog érkezni....valszószínűbb az RB pick 😛malkav
mármint első körben
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
nektek Funchess hogy tetszik, na nem első körben, mondjuk másodikban....malkav
Első körtől, meg a bent maradó játékosoktól függ. Egyébként én nem vagyok nagy rajongója, lehet második körben sem piszkálnám. Viszont Daniel Jeremiahnak szokásává vált hozzánk írni. (korábban első, most a legutóbbi mockjában a második körben írta). Se TE se WR és mindkettőnek szarul blokkol. Cb-k ellen sem nagyon tudta érvényesíteni a méretbeli előnyét, ráadásul a kezei sem az igaziak.Blaise

Én nem adnék első 2 kört, de még harmadikat se, olyan játékosért, akinek nincs igazán posztja és ez mellett se kiemelkedő számokat sem tud felmutatni és szerintem óriási upside-al sem rendelkezik, ahogy mondtad nem blokkol jól és nem látom, hogy ő akkora missmatch lenne egy cornernek, mert hiába a kiváló felépítés a pályán ebből keveset mutat, ahogy látjuk az elmúlt éveket a méret nem elég (Toilolo,Fauria,Dion Jordan) focizni is tudni kell, abban pedig Funchess szerintem egyáltalán nem kiemelkedő.

Jó elismerem a Michigan-en nem dolgozott jó QB-val, de Perrimannek se volt könnyebb dolga és ő azért egy 1000yardos szezont odarakott a nagyérdemű elé.

Nekem Funchess az egyik prospect, akit én semmiképp nem hoznék el az első 3 körben, de lehet elfogult vagyok...cikesz
Azért kérdeztem mert igazából nem sokat láttam belőle és pár helyen nekünk adták első körben.... Az hogy nem tud blokkolni az nálam nem hátrány mert azt csak meg lehet tanulni, majd gilmore mentorálja.....

gyanítom, hogy idén sem ILB sem SS nem fog érkezni....valszószínűbb az RB pick 😛
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Asszem Höri mondta, hogy Funchess az egyik játékos, akit semmiképpen sem vinne el, a másik meg Holliman, na őt én se...
több mint 9 éve
cikesz Baltimore Ravens 590
Nekem Funchess az egyik prospect, akit én semmiképp nem hoznék el az első 3 körben, de lehet elfogult vagyok...cikesz
Első körös SS meg második körös ILB után minden papíron elkapó sokkal, de sokkal vonzóbb lesz XDBlaise
Najó, igazad van a safety pick adott, ILB meg mindig kell XD Jöjjön Funchess, meg az utolsó pickkel egy WR....


Majd Joe megoldja
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Nekem Funchess az egyik prospect, akit én semmiképp nem hoznék el az első 3 körben, de lehet elfogult vagyok...cikesz
Első körös SS meg második körös ILB után minden papíron elkapó sokkal, de sokkal vonzóbb lesz XD
több mint 9 éve
cikesz Baltimore Ravens 590
nektek Funchess hogy tetszik, na nem első körben, mondjuk másodikban....malkav
Első körtől, meg a bent maradó játékosoktól függ. Egyébként én nem vagyok nagy rajongója, lehet második körben sem piszkálnám. Viszont Daniel Jeremiahnak szokásává vált hozzánk írni. (korábban első, most a legutóbbi mockjában a második körben írta). Se TE se WR és mindkettőnek szarul blokkol. Cb-k ellen sem nagyon tudta érvényesíteni a méretbeli előnyét, ráadásul a kezei sem az igaziak.Blaise

Én nem adnék első 2 kört, de még harmadikat se, olyan játékosért, akinek nincs igazán posztja és ez mellett se kiemelkedő számokat sem tud felmutatni és szerintem óriási upside-al sem rendelkezik, ahogy mondtad nem blokkol jól és nem látom, hogy ő akkora missmatch lenne egy cornernek, mert hiába a kiváló felépítés a pályán ebből keveset mutat, ahogy látjuk az elmúlt éveket a méret nem elég (Toilolo,Fauria,Dion Jordan) focizni is tudni kell, abban pedig Funchess szerintem egyáltalán nem kiemelkedő.

Jó elismerem a Michigan-en nem dolgozott jó QB-val, de Perrimannek se volt könnyebb dolga és ő azért egy 1000yardos szezont odarakott a nagyérdemű elé.

Nekem Funchess az egyik prospect, akit én semmiképp nem hoznék el az első 3 körben, de lehet elfogult vagyok...
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
nektek Funchess hogy tetszik, na nem első körben, mondjuk másodikban....malkav
Első körtől, meg a bent maradó játékosoktól függ. Egyébként én nem vagyok nagy rajongója, lehet második körben sem piszkálnám. Viszont Daniel Jeremiahnak szokásává vált hozzánk írni. (korábban első, most a legutóbbi mockjában a második körben írta). Se TE se WR és mindkettőnek szarul blokkol. Cb-k ellen sem nagyon tudta érvényesíteni a méretbeli előnyét, ráadásul a kezei sem az igaziak.
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
nektek Funchess hogy tetszik, na nem első körben, mondjuk másodikban....
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
@ant_sciarratta: Shane Ray needs toe surgery... He's most likely going to fall in the draft now. A whole new set of teams will be in play for him #NFLDraft

CsúszikPeter
Ez akkor némi magyarázatot ad a rettenetes SPARQ mutatójára... Mondjuk az előttünk lévő csapatokhoz is simán el lehet képzelni Rayt szóval nagyon nem lelkesednék be, hogy 26-on bent lesz. A smoke screen koronázatlan királya Tomlin pl eléggé beleszerelmesedett a hírek szerint.
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
@ant_sciarratta: Shane Ray needs toe surgery... He's most likely going to fall in the draft now. A whole new set of teams will be in play for him #NFLDraft

Csúszik

több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Még a schedule tutiságához adalék. Két hétfő esti rangadónk lesz idegenben, ezzel az utolsó 11 MNF meccsünkből 10 lesz idegenben. Harbs külön kérte az illetékeseket, ha lehet akkor szeretnénk végre otthon játszani meccset hétfőn. talán majd 2022-ben összejön...
több mint 9 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
 www.spotrac.com/nfl/contracts/cornerback/


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Nem elsősorban a saját formára gondoltam, de ha azt nézzük, szintén nem vagyok túl bizakodó, mégpedig pont a sérülések miatt... azért persze szurkolóként ennél jobbat remélek, de nem várok ennél jobbat.

Amúgy a cincy topicban a srácok játszanak tippjátékot, just-for-fun, esetleg majd mi is átvehetnénk ezt a szokást, ha van kedvünk.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Nehéz a tavalyi formákból kiindulni, csak ha azt nézzük hogy mi volt tavaly CB fronton, és mi lehetett volna egy egészséges kerettel..
Én a védelem részéről bizakodó vagyok, támadó oldalon vannak kétségeim.
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Tavalyi formákból indulok neki... PS és Draft és egyebek nélkül ennyire futja. 😛 😀 XD

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Jimmy, örülök, "HA" azért sok van a dologban, de úgy vélem, hogy no1. corner a srác. Ha pedig egészséges marad, és ha jó szezont fut, akkor ez egy nagyon jó papír, mivel a két feltétel mellett biz' jövőre sokkal drágább lett volna. HA viszont sérül, ráadásul nem is egyszer, akkor drága lesz... ligaszinten viszont ez no1 kornerben ideális papír... láttuk ugye a top5öt?

Menetrend, kemény lesz, és nem a szokásos "nagy-csapat-bukó" meccsek miatt.. Így minden előtt ez nálam 9-7, div 2/3, NoPOCollapo
Látom te is pozitív vagy 😀...
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Jimmy, örülök, "HA" azért sok van a dologban, de úgy vélem, hogy no1. corner a srác. Ha pedig egészséges marad, és ha jó szezont fut, akkor ez egy nagyon jó papír, mivel a két feltétel mellett biz' jövőre sokkal drágább lett volna. HA viszont sérül, ráadásul nem is egyszer, akkor drága lesz... ligaszinten viszont ez no1 kornerben ideális papír... láttuk ugye a top5öt?

Menetrend, kemény lesz, és nem a szokásos "nagy-csapat-bukó" meccsek miatt.. Így minden előtt ez nálam 9-7, div 2/3, NoPO

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Egyrészt jó ez a sorsolás mert 2000 forintot nyertem azon, hogy a Steelersel először egészen "véletlenül "pont a 4. meccsen fogunk játszani...

Egyébként meg qwa szar. Denver még friss Manninggel, aztán megint a világvégére utazni. Után vissza, hogy a Bengals elleni meccs után 4 nappal már Bellel jöjjön idegenben Steelers.
Októberben megint csak 1 hazai meccs. Első 7 meccsből 5 idegenben...
Aztán bye week után jön bazd meg a Jaguars, ne is egy értelmes ellenfélre tudjunk felkészülni. Az utolsó 5 meccsünk meg simán PO aspiráns csapatok ellen fog menni, tavaly a szarokkal nem nagyon bírtunk ugyanott.
több mint 9 éve
cikesz Baltimore Ravens 590
HELL YEAH! Egy egészséges Jimmy Smithre voltunk tavaly az újabb Championship gametől (és vélelmezhetően a SB jutástól). Nekem tetszenek ezek a számok, egy Pro Bowl-kaliber CB-nek ez az ára és ennyi kockázatot be kell vállalni - sérülés ide, Webby rossz példája oda. Felkészül KO / Yanda / Tucker a hosszabbításra? Szabadítsák csak fel a pénzt 2015-re, jól fog az jönni a draft utána veterán kukázásra 😊

J.Smith + Webby pároshoz hozzáadnánk egy magas körös draft picket, akkor az A.Jackson-Melvin-Gorrer(visszaigazoljuk?) kerettel már nem is tűnne olyan vészesnek a társaság, sőt! Safety pozíció most kérdés nekem: Will Hill vadállat, Brooks remélem egyben tud maradni és akkor okés, Miles mutatott fellángolásokat, Elam kukának tűnik (remélem rámcáfol). Ide még beleférnetne egy kis erősítés, de inkább csak veterán kukázással, magas/viszonylag magas körök picktől én agybajt kapnékFlacco5
Az FA alatt megszerzett Kendrick Lewist kihagytad, vele kiegészülve szerintem korrekt ez a safety sor.

Elamnek meg ez az év a tipikus make or break.
több mint 9 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831


Week 1, Sept. 13: at Denver (4:25 p.m.)
Week 2, Sept. 20: at Oakland (4:05 p.m.)
Week 3, Sept. 27: Cincinnati (1 p.m.)
Week 4, Oct. 1: at Pittsburgh (8:25 p.m., Thursday)
Week 5, Oct. 11: Cleveland (1 p.m.)
Week 6, Oct. 18: at San Francisco (4:25 p.m.)
Week 7, Oct. 26: at Arizona (8:30 p.m., Monday)
Week 8, Nov. 1: San Diego (1 p.m.)
Week 9, Nov. 8: BYE
Week 10, Nov. 15: Jacksonville (1 p.m.)
Week 11, Nov. 22: St. Louis (1 p.m.)
Week 12, Nov. 30: at Cleveland (8:30 p.m., Monday)
Week 13, Dec. 6: at Miami (1 p.m.)
Week 14, Dec. 13: Seattle (8:30 p.m., Sunday)
Week 15, Dec. 20: Kansas City (1 p.m.)
Week 16, Dec. 27: Pittsburgh (8:30 p.m., Sunday)
Week 17, Jan. 3: at Cincinnati (1 p.m.)
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
- sérülés ide, Webby rossz példája oda. Felkészül KO / Yanda / Tucker a hosszabbításra?
Flacco5
Én mondjuk pont Pittára gondoltam, de Webb sem tud egészséges maradni amióta lehúzza a zsebét a szerződése. Gyakorlatilag buktunk egy contract year Jimmyt, ami McPheevel csodákat tett, és ha jó és teljes idényt fut akkor sem lett volna sokkal drágább.
Egyébként nekem egyre kevésbé szimpatikus a korai körös CB pick. Tavalyi legjobb rookie kornerek között Williams (UDFA) Gaines (6.kör) Breeland (4.kör) Benwikere (5. kör) és nem tudnám egyikőjük elé sem tenni jó szívvel Fullert vagy Verettet, de főleg nem ár érték arányban (1 év után).
több mint 9 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
HELL YEAH! Egy egészséges Jimmy Smithre voltunk tavaly az újabb Championship gametől (és vélelmezhetően a SB jutástól). Nekem tetszenek ezek a számok, egy Pro Bowl-kaliber CB-nek ez az ára és ennyi kockázatot be kell vállalni - sérülés ide, Webby rossz példája oda. Felkészül KO / Yanda / Tucker a hosszabbításra? Szabadítsák csak fel a pénzt 2015-re, jól fog az jönni a draft utána veterán kukázásra 😊

J.Smith + Webby pároshoz hozzáadnánk egy magas körös draft picket, akkor az A.Jackson-Melvin-Gorrer(visszaigazoljuk?) kerettel már nem is tűnne olyan vészesnek a társaság, sőt! Safety pozíció most kérdés nekem: Will Hill vadállat, Brooks remélem egyben tud maradni és akkor okés, Miles mutatott fellángolásokat, Elam kukának tűnik (remélem rámcáfol). Ide még beleférnetne egy kis erősítés, de inkább csak veterán kukázással, magas/viszonylag magas körök picktől én agybajt kapnék
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Hmmm. Nem érdekel kinek nem fog tetszeni a véleményem, de ez top 6 mind átlagban, mind garantáltaban, Egy season endingből lábadozó játékosnak (Ismerős sztori? Legutóbb elég szarul sült el és még mindig nyögjük). Az én ízlésemnek ez túlságosan is kockázatos. Ha bejön jó deal, mert piaci érték (ha még az ilyen Maxvell szerződések után van bármiféle racionalitása a piacnak) alatti, ha nem akkor irány a cap hell epicentruma.

Ami érdekes, hogy idénre szabadítottak fel helyet. A rookiek befértek volna eddig is még pár kisebb vet min körüli tranzakcióval. Lehet van még valami tárgyalás a háttérben.
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
@RavensInsider: Jimmy Smith now has a $3.6 million salary-cap figure for 2015, down from $6.898 fifth-year option he was originally due for this year

több mint 9 éve
rkstzz Baltimore Ravens 335 — justinblackmonpohara
The Ravens have reached a verbal agreement on a contract extension with CB Jimmy Smith.

4év, 48 milla, 21 garantált.