Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 101 — Chalk Dawk fan
Brandon Williams, a DT-tek Dave Mustaine és egy Dean társaságában tölti az offseasont 😊

több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
@RavensInsider: Joe Flacco, Dennis Pitta!!!!!!!!!!!!!!!!!!, Kyle Juszczyk, Courtney Upshaw, Brandon Williams, C.J. Mosley, Justin Forsett, Marlon Brown at offseason programPeter
Ahogy néztem, Hill és Elam is ott van valamint a csere QB Schaub is.malkav
Pittat próbáltam kiemelni.van remény!!!!!?????!!!!!!!????????Peter
Persze gondoltam, csak öröm nézni hogy bármennyire szar Elam azért dolgozik ő is és hogy a csere QB is megmutatja magát....(ha jól emlékszem ő is sérült volt)
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Remléem igen, de Vele szkeptikus vagyok, szerintem felkészül majd lesérül és visszavonul... (ne legyen igazam)

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
@RavensInsider: Joe Flacco, Dennis Pitta!!!!!!!!!!!!!!!!!!, Kyle Juszczyk, Courtney Upshaw, Brandon Williams, C.J. Mosley, Justin Forsett, Marlon Brown at offseason programPeter
Ahogy néztem, Hill és Elam is ott van valamint a csere QB Schaub is.malkav
Pittat próbáltam kiemelni.van remény!!!!!?????!!!!!!!????????

több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
@RavensInsider: Joe Flacco, Dennis Pitta!!!!!!!!!!!!!!!!!!, Kyle Juszczyk, Courtney Upshaw, Brandon Williams, C.J. Mosley, Justin Forsett, Marlon Brown at offseason programPeter
Ahogy néztem, Hill és Elam is ott van valamint a csere QB Schaub is.
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Wide receiver Kamar Aiken, cornerback Tramain Jacobs, tight end Phillip Supernaw, safety Brynden Trawick, cornerback Rashaan Melvin and offensive lineman Ryan Jensen have all signed their exclusive rights tenders.

The remaining exclusive rights free agents are defensive tackle Casey Walker, defensive end Steven Means and long snapper Patrick Scales.

jó!

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
@RavensInsider: Joe Flacco, Dennis Pitta!!!!!!!!!!!!!!!!!!, Kyle Juszczyk, Courtney Upshaw, Brandon Williams, C.J. Mosley, Justin Forsett, Marlon Brown at offseason program

több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Ajayi basszus. Kár érte, de így is lehet használható RB-t találni majd a 3-4. körben. Csak ne az elsőben
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Rotoworld: A "number of teams" have red flagged Boise State RB Jay Ajayi's knee when reviewing medical checks, according to Tony Paulin

több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 848 — Apu ökölbeszorított keze
Ez nektek kb. NA ha első körös WR lesz ...

több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Mayock WR rankings
Wide receiver
1. Kevin White, West Virginia
2. Amari Cooper, Alabama
3. DeVante Parker, Louisville
4. Breshad Perriman, Central Florida
T-5. Dorial Green-Beckham, Missouri
T-5. Nelson Agholor, USC

több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Ahogy néztem a legtöbb Mock draft-ot, Perriman és Gordon van nálunk 1. 26 on, most kicsit sajnálom, hogy a Dallas előtt húzunk mert ők valszeg elvinnék a második top RB-t.malkav
Azt hiszem az elmúlt 6-7 év draftjait végigböngészve nem azokat a csapatokat kell sajnálni aki elől kivisznek az első körben RB-t hanem azokat amelyek akkor szerencsétlenek, hogy az első körben RB-t választanak.Blaise
Nem tudom miért mondod, Trent richardson pl. két csapattól is elvett egy első kört 😀
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Szerintem egy a lényeg, olyan játékost ne akarj húzni, akit a cleveland az első körben draftolna 😀
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Ahogy néztem a legtöbb Mock draft-ot, Perriman és Gordon van nálunk 1. 26 on, most kicsit sajnálom, hogy a Dallas előtt húzunk mert ők valszeg elvinnék a második top RB-t.malkav
Azt hiszem az elmúlt 6-7 év draftjait végigböngészve nem azokat a csapatokat kell sajnálni aki elől kivisznek az első körben RB-t hanem azokat amelyek akkor szerencsétlenek, hogy az első körben RB-t választanak.
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Ahogy néztem a legtöbb Mock draft-ot, Perriman és Gordon van nálunk 1. 26 on, most kicsit sajnálom, hogy a Dallas előtt húzunk mert ők valszeg elvinnék a második top RB-t.malkav
feltraddel még megoldhatják.

több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Ahogy néztem a legtöbb Mock draft-ot, Perriman és Gordon van nálunk 1. 26 on, most kicsit sajnálom, hogy a Dallas előtt húzunk mert ők valszeg elvinnék a második top RB-t.
több mint 9 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
@RapSheet: Potential 1st round Arizona St WR Jaelen Strong has a fractured bone in his wrist, sources say. Likely needs surgery at some point.Peter
Ha mázlink van lecsúszik 2. kör végére és akkor talán behúzzuk..... az mégsem első körmalkav
Nem hiszem.kátrány
Azt nem hogy lecsúszik vagy azt nem hogy behúznánk 😀malkav
Is-isBlaise
Hogy 2/58-ig csúszik.
Ha 1/26-nál berántjuk,arra van esély.Lehet pont a műtét miatt csúszik le addig.
Szem van rá esély a draftolására,Boldint is kóstolgattuk,mikor még 1.és 3.kört kért érte a Cards és minden nagy erős UDFA WR ( 😀 ) -re rápróbálunk,


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
@RapSheet: Potential 1st round Arizona St WR Jaelen Strong has a fractured bone in his wrist, sources say. Likely needs surgery at some point.Peter
Ha mázlink van lecsúszik 2. kör végére és akkor talán behúzzuk..... az mégsem első körmalkav
Nem hiszem.kátrány
Azt nem hogy lecsúszik vagy azt nem hogy behúznánk 😀malkav
Is-is
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
@RapSheet: Potential 1st round Arizona St WR Jaelen Strong has a fractured bone in his wrist, sources say. Likely needs surgery at some point.Peter
Ha mázlink van lecsúszik 2. kör végére és akkor talán behúzzuk..... az mégsem első körmalkav
Nem hiszem.kátrány
Azt nem hogy lecsúszik vagy azt nem hogy behúznánk 😀
több mint 9 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
@RapSheet: Potential 1st round Arizona St WR Jaelen Strong has a fractured bone in his wrist, sources say. Likely needs surgery at some point.Peter
Ha mázlink van lecsúszik 2. kör végére és akkor talán behúzzuk..... az mégsem első körmalkav
Nem hiszem.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
@RapSheet: Potential 1st round Arizona St WR Jaelen Strong has a fractured bone in his wrist, sources say. Likely needs surgery at some point.Peter
Ha mázlink van lecsúszik 2. kör végére és akkor talán behúzzuk..... az mégsem első kör
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
@RapSheet: Potential 1st round Arizona St WR Jaelen Strong has a fractured bone in his wrist, sources say. Likely needs surgery at some point.

több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Melvinben simmán benne van a potenciál hogy kezdő szintet megüssön, a másik kettő pedig rostertöltetlék, ha szerencsénk van kiütik Reidet 😀
több mint 9 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Kilőhetjük az elülső körös CB draftot, Melvin visszatért! 😀😀😀 Ezen kívül meg Trawick (S) és Jensen (C) is.cikesz
Melvin megérdemel egy esélyt,hogy esetleg rosterre vagy PS-re kerüljön.
Trawick spec.teamar ,bár szívesen látnék helyette mást.
Jensen OL depth,a lehetőség benne van,hogy pl.Reidet leváltsa backup -ként.kátrány
Esetleg rosterre vagy ps-ba?ez inkább Trawickra igaz.Melvin szerintem jól játszott nagyon leszámítva a Pats ellen.hamár tavaly kezdő volt a rostert azért előlegezzük meg neki minimum.egyébként abban sem vagyok biztos,hogy jogosult e rá? egyébként Trawick nem egy jó ómen miután minden évben lerugott valakit.(Jacoby,Brooks)Peter
😀😀😀

Brady & Co ellen már sokan megégtek.Nem Melvin az első.Az SB-n is ezt csinálták.

 www.baltimoreravens.com/news/article-1/Rashaan-Melvin-Solid-In-Debut-With-Hobbled-Secondary/dfa71cc1-06c3-41a4-8521-2be6d647e908


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Kilőhetjük az elülső körös CB draftot, Melvin visszatért! 😀😀😀 Ezen kívül meg Trawick (S) és Jensen (C) is.cikesz
Melvin megérdemel egy esélyt,hogy esetleg rosterre vagy PS-re kerüljön.
Trawick spec.teamar ,bár szívesen látnék helyette mást.
Jensen OL depth,a lehetőség benne van,hogy pl.Reidet leváltsa backup -ként.kátrány
Esetleg rosterre vagy ps-ba?ez inkább Trawickra igaz.Melvin szerintem jól játszott nagyon leszámítva a Pats ellen.hamár tavaly kezdő volt a rostert azért előlegezzük meg neki minimum.egyébként abban sem vagyok biztos,hogy jogosult e rá?egyébként Trawick nem egy jó ómen miután minden évben lerugott valakit.(Jacoby,Brooks)