Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 9 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
kátrány
Egyébként meg mindegy is. Mivel vitát csak arról tudtam generálni, hogy milyen stílusban fogalmazom meg a véleményem, de arról nem, amit írok, így tényleg nincs értelme.Blaise
Nem akarlak sem megváltoztatni,sem meggyőzni.
Tisztelem a véleményed,viszont a hangnemeddel nem tudok azonosulni.(Értetlenül is állok magam előtt,hogy vinni kéne edzésre a gyerekeket én meg itt pötyögök... 😕 )
Akkor,hogy maradjunk konstruktívak,lehetne,hogy nem gyalázol mindenkit,aki másként gondolkodik,mint te?
Beleértve Ozzyékat is.
Csapatot építenek szívvel-lélekkel ,nincs sumákolás.Ebbe van hiba,van zseniális húzás,de hiba nélkül nincs semmi.
Csak Chuck Norris.
Teljesen rendben van,hogy valaki Joe miatt szereti a csapatot,de Ray sem fejcsavarással kezdte '96-ban, ahhoz,hogy valaki leszedje más fejét,ahhoz tanulni és fejlődni kell.
Ray sem úgy kezdte,amilyen fénykorában volt,azért,mert kezdő volt .Mint ahogy a legtöbb nagy család is kiscsaládként kezdi,mert -általában - egyeséven születnek a gyerekek.

Szóval próbáljunk konstruktívak lenni,nem a hibákat keresni,hanem a pozitív ,fejlődő dolgokat.Azok keresése közben is előbukkannak a hibák.
Pl.már a kedvenc 26.pickem Strong lett,nem valamely zuhanó passrusher.

Nem mindegy ,hogy a vizsgáztató azt keresi,mit nem tudsz vagy azt ,mit tudsz.Ott is kiderülnek a hiányosságok,csak nem a buktáról indulsz.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Mosley fantasztikus pick volt, aki ezt vitatja... Hagyjuk. 😛 A Ravens elmúlt évekbeli draftjai valóban nem sikerültek pompásan, de tízéves átlagot nézve meggyőződésem, hogy még így is a jobbak közé tartozik. Ozzie FA-húzásai pedig konkrétan zseniálisak. Elévülhetetlen érdemei vannak abban, gogy ez a csapat az elmúlt 7 évből 6-szor PO-zott. (Az ilyen border PO-csapat cuccokat pedig hagyjuk, emllkeim szerint a Steelers és Giants 6. kiemeltként nyert SB-t és idén ti is megmutattátok, hogy a későbbi bajnokkal egyszinten vagytok, s csak nüanszok döntenek. PO-csapat van és nem PO-csapat van, a Ravens pedig szinte állandó PO-csapat ez pedig az FO munkáját dicséri)

Ami pedig engem illet, én alapvetően egy pozitívszemléletű ember vagyok, de azért az nem igaz, hogy nem kritizálom a saját csapatomat. Elég sok példát tudnék rá hozni, de az tény, hogy jobb szeretem az erényeit hangsúlyozni. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Javasol(edit:hat)nám, hogy - a parttalan vita elkerülése érdekében - várjuk meg a draftot? Igazán nincs már sok odáig, aztán lehet, hogy olyat húznak FO oldalon, amit nem is remélnénk. Jó és rossz oldalon is lehet ez, de előre ezen rugózni... nos addig van értelme, amíg nem érjük el a mostani állapotot...

Érzések és vélemények, remények és félelmek vannak... erre ennyit rugózni lehet, hogy nem szükséges már.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 687 — The only discipline that lasts, is self discipline
Kritikai akkor lennél,ha hoznál példákat a ligából,hol,hogy csinálják.Mi a szisztéma,mi a prioritás stb. Ez,hogy a statok alapján bírálsz,ez valami,de nem az igazi.kátrány
Nem akarok beleszállni a vitátokba, csak ez a mondat elgondolkodtatott, és magam is jól meglepődtem. 😊

Az a vicces, hogy ha megnézem az utóbbi évek bajnokait, vagy a bajnoki címhez közel jutó csapatait, akkor sorban olyan csapatokat látok, akik - hogy is fogalmazzak - "nem erőltették" a #1 WR megtalálását a drafton, és inkább FA-ról próbálkoztak. Seattle (Percy Harvin), Pats (Brandon Lloyd, Amendola (oké ő slot lett volna), LaFell), Niners (Boldin), Ravens (Smith senior). Ha meg próbálkoztak, az (náluk) nem lett valami fényes (Golden Tate, Crabtree, A.J. Jenkins, Aaron Dobson pl.).

Hogy ebből le lehet-e vonni bármilyen következtetést? Fassetudja. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Ad1: nem jutottunk minden évben PO-ba
Ad2: ha az elmúlt 3 évben egyszer sem jutunk a PO-ba nem indult volna meg semmilyen földindulás a ligában. Miért? mert 2012-ben és 14-ben sem voltunk többek mint borderline PO csapat, ahol a szerencsés egybeesések nekünk kedveztek. Ha 2012-ben nincs 4 és 26 csak 25 nincs PO.
Idén az utolsó három körben a PO-ért fötörtünk és lesz*ptunk ellenállás nélkül a Texanstól akinek a QB-ja egy héttel ezelőtt még boldogan vadászgatott a Sziklás hegységben. Legyűrtük a Connor Shaw (ki?) által vezetett Browns-t meg megizzadtunk a Bortles vezényelte Jax ellen. Meg úgy kellett még a Chargers töketlenkedése és utolsó fordulós veresége. Hja PO csapat voltunk tavaly a liga legnevetségesebb sorsolásával meg azzal, hogy mások kikaparták a gesztenyénket, mert saját magunknak nem ment. Ez a csapat nem clear cut PO csapat egy FR QB-val.

Az, hogy a PO-ban a D, akinek meccset kell nyernie a hivatalos álláspont szerint, megőrül és elit módon játszva néha passzol 11TD-t és 0 intet az biztos a FO munkáját dicséri. Ohh wait...
Az, hogy a PO-ban eredményesek vagyunk nem a FO zsenialitását dícséri. Sokkal inkább Harbsét meg Flaccoét akik egy oda nem mindig illő kerettel képesek nagy dolgokra.
Ami a FO munkáját dícséri az az, hogy csináltak egy három éves ablakot amit ki lehetett/kellettvolna használni arra, hogy PO runokat csináljunk annak az irányítónak a keze alá aki megnyerte a SB-t. Hát szépen kihasználtuk... Legrosszabb esetben jövőre majd levágják, hogy van egy Fr. QB-nk mert valami zavar keletkezik a sapkaűrben.
De tényleg simogassuk meg a FO fejét, mert a csapat erősségét ki nem használva építkezik évről évre (de legalább akkor az menne zökkenőmentesen), mert bele vagyunk szerelmesedve minden idők legjobb single season védelmébe.
Aztán fossuk le azt aki évről évre ha beverekedjük valahogyan magunkat a PO-ba szállítja az idegenbeli győzelmeket.
Logikus mint a finn a nyelvtan.Blaise
Nehéz úgy beszélgetni ha el sem olvasod rendesen amit írtam.
Re-Ad1:a Flacco érában minden évben po-ban voltunk és ott legalább egy meccset nyertünk.(kivéve 2013) 2 AFC ch. Game és egy SB win ha jól emlékszem.javitsatok ki ha tévedek.ezt csak azért írtam le mert lehet Oz ez alapján úgy gondolja,hogy jó ez a stratégia.már többször leírtam azt is, hogy Én is szeretnék AJ Greent meg Megatront de ez top 10 pick ott meg ne válasszunk soha inkább.se simán se buta feltraddel.
Re-Ad2:
Szerencse nélkül nem megy.ha nincs 4/26 nincs Superbowl az szerencse,de amikor Evans elejti a endzoneban majd Cundiff elbassza kicsit késöbb az a realitás?vagy egy két évvel elötte Husmanzáde és Q dropok a po-ban?ha megkérdezel egy Pats szurkolót az idei címükről és a szerencse faktorrol azt fogja válaszolni,hogy a Giants mázli után már kijárt nekik.nekünk is.szerencse nélkül nem megy.

több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Ez qrvára nem kritikai hangnem,ez ekézés.
Ha gyereked lesz,soha ne így vagy kritizáld vagy motiváld jobb teljesítményre.

Kritikai pl.Soldi,ő valóban alátámasztja a mondandóját és nem mellékesen a saját csapata mellett.Azért lettünk mi konkrétan Ravens szurkolók ,mert valamit vagy sokat szerettünk a csapatban.Tudunk vele azonosulni.
Nekem nem az identitásom maga a Ravens vagy a Liverpool,viszont személyiségem egy része választotta őket.Pl,az anarchista részem,hogy elutasítom a mainstream -et,
A Patset,Manninget,MU,Barca,Real M.stb. Ez nem felhívás keringőre senkinek,nem ez a mondandóm lényege.
Vagy szörnyű volt nézni egy gyenge védelemmel bíró csapatot,mikor számolatlanul kapták a pontokat.
A szememnek kedvesebb Ray,Ed, Harrison,Puliember,Hali,Matthews ,Sherman stb. vedelmi teljesítménye,mint az O.Talán a nagyszerű TE teljesítmény ami még számomra hozzá fogható.De z az én dolgom.
Viszont az is szörnyű,hogy csak a negatívumokat sulykolod a pozitívum az mások hibája.
Ahhoz,hogy mások hibáját a magad javára fordítsd,ahhoz ott kell lenned.Ha fogalmatlan vagy egy Rothschild is kevés,hogy sikeres legyél.

Igor összefoglalta,mit gondol,maximálisan egyetértek.Nem ismerjük egymást,semmi személyes kapcsolatunk nincs.

Kritikai akkor lennél,ha hoznál példákat a ligából,hol,hogy csinálják.Mi a szisztéma,mi a prioritás stb.
Ez,hogy a statok alapján bírálsz,ez valami,de nem az igazi.
Mondod más jó döntését,de lövésed nincs hol,mit b@sztak el.
Ez egy verseny,nem csak mi vagyunk,hanem másik 31 csapat,egymáshoz képest is pozicionálva vagyunk.Ez egy zárt rendszer.

Mondom,olvasd el Soldit,Ulpit,Peterk2005-t mikor szómenésük van .Az logikusabban fel van építve,mint amit leírsz.Akár egyetértesz velük,akár nem van egy logikai vonal ,amivel lehet vitatkozni...kátrány
Szóval az éles kritika amit még mindig nem látom, hogy hol cáfoltátok volna meg az ekézés (esetleg beidézhetnéd azt a kommentet Igortól lehet elkerülte a figyelmemet). Bár abból, hogy csak úgy lehet kritizálni, hogy az pozitív (ahogy Soldi...) akkor tényleg ekézek. Sajnálom, ha az én kritika fogalmam az nem felsz... jelent.

Elmondom mivel tudtam azonosulni. A nagy egyéniségekkel és bitang kemény D-el ami, ha kellett leharapta a fejét az ellenfélnek. Hol van ennek akár csak a nyoma is évek óta ill. Ray visszavonulása óta? Sehol. Kergetünk egy szellemet miközben elnézünk amellett a tény mellett, hogy közben nyertünk támadó oldalon egy SB-t.

Ennek és a sikereink alapja pedig Flacco immáron 3-4 éve. Nem a D, hanem egy támadójátékos. Akinek egy marék söröskupakért elengedjük a to go guyát, akit egy évig törettünk egy okádék támadófal mögött, akinek évek óta képtelenek vagyunk playmakert szerezni. Akit évek óta cserbenhagynak kulcsszituációban a rájátszásban az elkapói.

Nem hoztam példákat? Komolyan? Elolvastad egyáltalán amit írtam.
Milyen csapatfilozófiával lehet nyerni és mi hol vagyunk e tekintetben
Kik azok a playmaker WR-k és hol draftolták őket.
Még egy nyomorult kommentet be is másoltam ami felsorolta, hogy mikor dobták le kulcspillanatban a láncot az elkapóink
Miért nem érdemes RB-t az első körben
Milyen draft ráfordítással dolgoznak még azok a csapatok is ahol nincs FR. QB (fel kellett volna sorolni egyesével? - az példa lett volna?)
Egyáltalán miért draftolunk rosszul/sikertelenül 2013-tól visszafelé.

De tényleg nem hoztam példákat.

Egyébként meg mindegy is. Mivel vitát csak arról tudtam generálni, hogy milyen stílusban fogalmazom meg a véleményem, de arról nem, amit írok, így tényleg nincs értelme.
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 717 — a new hope (again)
Érdeklődve várom mi lesz a követőben ha csúszik az egyik top wr ( parker pl. ) a ravens meg kihagyja... 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Hihetetlen mennyit tudtok rugózni Blaise agymenésén. 😀😀 ennyiszer leírni ugyanazt, van ám időtök 😀


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Valamilyen szinten mindenkinek igaza van, az pedig tény, hogy Boldin-t nem tudtuk pótolni.
Szerintem nem fogunk első körben WR-t húzni... ez van, ne éljük bele magunkat.
Második körben milyen a felhozatal?
2-3.-ban szerintem Te és WR várható, míg első tuti defense.horipapa92
Ad1: nem jutottunk minden évben PO-ba
Ad2: ha az elmúlt 3 évben egyszer sem jutunk a PO-ba nem indult volna meg semmilyen földindulás a ligában. Miért? mert 2012-ben és 14-ben sem voltunk többek mint borderline PO csapat, ahol a szerencsés egybeesések nekünk kedveztek. Ha 2012-ben nincs 4 és 26 csak 25 nincs PO.
Idén az utolsó három körben a PO-ért fötörtünk és lesz*ptunk ellenállás nélkül a Texanstól akinek a QB-ja egy héttel ezelőtt még boldogan vadászgatott a Sziklás hegységben. Legyűrtük a Connor Shaw (ki?) által vezetett Browns-t meg megizzadtunk a Bortles vezényelte Jax ellen. Meg úgy kellett még a Chargers töketlenkedése és utolsó fordulós veresége. Hja PO csapat voltunk tavaly a liga legnevetségesebb sorsolásával meg azzal, hogy mások kikaparták a gesztenyénket, mert saját magunknak nem ment. Ez a csapat nem clear cut PO csapat egy FR QB-val.

Az, hogy a PO-ban a D, akinek meccset kell nyernie a hivatalos álláspont szerint, megőrül és elit módon játszva néha passzol 11TD-t és 0 intet az biztos a FO munkáját dicséri. Ohh wait...
Az, hogy a PO-ban eredményesek vagyunk nem a FO zsenialitását dícséri. Sokkal inkább Harbsét meg Flaccoét akik egy oda nem mindig illő kerettel képesek nagy dolgokra.
Ami a FO munkáját dícséri az az, hogy csináltak egy három éves ablakot amit ki lehetett/kellettvolna használni arra, hogy PO runokat csináljunk annak az irányítónak a keze alá aki megnyerte a SB-t. Hát szépen kihasználtuk... Legrosszabb esetben jövőre majd levágják, hogy van egy Fr. QB-nk mert valami zavar keletkezik a sapkaűrben.
De tényleg simogassuk meg a FO fejét, mert a csapat erősségét ki nem használva építkezik évről évre (de legalább akkor az menne zökkenőmentesen), mert bele vagyunk szerelmesedve minden idők legjobb alapszakasz védelmébe.
Aztán fossuk le azt aki évről évre ha beverekedjük valahogyan magunkat a PO-ba szállítja az idegenbeli győzelmeket.
Logikus mint a finn a nyelvtan.Blaise
Ez qrvára nem kritikai hangnem,ez ekézés.
Ha gyereked lesz,soha ne így vagy kritizáld vagy motiváld jobb teljesítményre.

Kritikai pl.Soldi,ő valóban alátámasztja a mondandóját és nem mellékesen a saját csapata mellett.Azért lettünk mi konkrétan Ravens szurkolók ,mert valamit vagy sokat szerettünk a csapatban.Tudunk vele azonosulni.
Nekem nem az identitásom maga a Ravens vagy a Liverpool,viszont személyiségem egy része választotta őket.Pl,az anarchista részem,hogy elutasítom a mainstream -et,
A Patset,Manninget,MU,Barca,Real M.stb. Ez nem felhívás keringőre senkinek,nem ez a mondandóm lényege.
Vagy szörnyű volt nézni egy gyenge védelemmel bíró csapatot,mikor számolatlanul kapták a pontokat.
A szememnek kedvesebb Ray,Ed, Harrison,Puliember,Hali,Matthews ,Sherman stb. vedelmi teljesítménye,mint az O.Talán a nagyszerű TE teljesítmény ami még számomra hozzá fogható.De z az én dolgom.
Viszont az is szörnyű,hogy csak a negatívumokat sulykolod a pozitívum az mások hibája.
Ahhoz,hogy mások hibáját a magad javára fordítsd,ahhoz ott kell lenned.Ha fogalmatlan vagy egy Rothschild is kevés,hogy sikeres legyél.

Igor összefoglalta,mit gondol,maximálisan egyetértek.Nem ismerjük egymást,semmi személyes kapcsolatunk nincs.

Kritikai akkor lennél,ha hoznál példákat a ligából,hol,hogy csinálják.Mi a szisztéma,mi a prioritás stb.
Ez,hogy a statok alapján bírálsz,ez valami,de nem az igazi.
Mondod más jó döntését,de lövésed nincs hol,mit b@sztak el.
Ez egy verseny,nem csak mi vagyunk,hanem másik 31 csapat,egymáshoz képest is pozicionálva vagyunk.Ez egy zárt rendszer.

Mondom,olvasd el Soldit,Ulpit,Peterk2005-t mikor szómenésük van .Az logikusabban fel van építve,mint amit leírsz.Akár egyetértesz velük,akár nem van egy logikai vonal ,amivel lehet vitatkozni...


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Valamilyen szinten mindenkinek igaza van, az pedig tény, hogy Boldin-t nem tudtuk pótolni.
Szerintem nem fogunk első körben WR-t húzni... ez van, ne éljük bele magunkat.
Második körben milyen a felhozatal?
2-3.-ban szerintem Te és WR várható, míg első tuti defense.horipapa92
Agholorban van szerintem még a legtöbb kakaó a másodikban, de a USC-s WR-k rekordja nem túl impresszív a profik között. Kicsit hátrébb még Hardy tűnik jó választásnak, de egyikőjük sem NR.1 potenciál a profik között.
több mint 9 éve
Aspect 87
Valamilyen szinten mindenkinek igaza van, az pedig tény, hogy Boldin-t nem tudtuk pótolni.
Szerintem nem fogunk első körben WR-t húzni... ez van, ne éljük bele magunkat.
Második körben milyen a felhozatal?
2-3.-ban szerintem Te és WR várható, míg első tuti defense.
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Ad1: nem jutottunk minden évben PO-ba
Ad2: ha az elmúlt 3 évben egyszer sem jutunk a PO-ba nem indult volna meg semmilyen földindulás a ligában. Miért? mert 2012-ben és 14-ben sem voltunk többek mint borderline PO csapat, ahol a szerencsés egybeesések nekünk kedveztek. Ha 2012-ben nincs 4 és 26 csak 25 nincs PO.
Idén az utolsó három körben a PO-ért fötörtünk és lesz*ptunk ellenállás nélkül a Texanstól akinek a QB-ja egy héttel ezelőtt még boldogan vadászgatott a Sziklás hegységben. Legyűrtük a Connor Shaw (ki?) által vezetett Browns-t meg megizzadtunk a Bortles vezényelte Jax ellen. Meg úgy kellett még a Chargers töketlenkedése és utolsó fordulós veresége. Hja PO csapat voltunk tavaly a liga legnevetségesebb sorsolásával meg azzal, hogy mások kikaparták a gesztenyénket, mert saját magunknak nem ment. Ez a csapat nem clear cut PO csapat egy FR QB-val.

Az, hogy a PO-ban a D, akinek meccset kell nyernie a hivatalos álláspont szerint, megőrül és elit módon játszva néha passzol 11TD-t és 0 intet az biztos a FO munkáját dicséri. Ohh wait...
Az, hogy a PO-ban eredményesek vagyunk nem a FO zsenialitását dícséri. Sokkal inkább Harbsét meg Flaccoét akik egy oda nem mindig illő kerettel képesek nagy dolgokra.
Ami a FO munkáját dícséri az az, hogy csináltak egy három éves ablakot amit ki lehetett/kellettvolna használni arra, hogy PO runokat csináljunk annak az irányítónak a keze alá aki megnyerte a SB-t. Hát szépen kihasználtuk... Legrosszabb esetben jövőre majd levágják, hogy van egy Fr. QB-nk mert valami zavar keletkezik a sapkaűrben.
De tényleg simogassuk meg a FO fejét, mert a csapat erősségét ki nem használva építkezik évről évre (de legalább akkor az menne zökkenőmentesen), mert bele vagyunk szerelmesedve minden idők legjobb single season védelmébe.
Aztán fossuk le azt aki évről évre ha beverekedjük valahogyan magunkat a PO-ba szállítja az idegenbeli győzelmeket.
Logikus mint a finn a nyelvtan.
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Blaise.Egy érv a FO mellett:Flacco érában minden évben PO-ban a csapat és ott legalább egy meccset nyer.egyszer nem sikerült de akkor is egy győzelem kellett volna hozzá vagy ha úgy tetszik egy detroiti linebacker sisakja ami Flacco térdén koccant belerondított ebbe a sorozatba annak ellenére,hogy 8 kezdőnket vesztettük el az SB után.hozzáteszem Én is szeretnék nr1 elkapót csak nem minden áron és nem vagyok annyira belezúgva az első körbe mint Te.

több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Az elmúlt évekből kik voltak azok a játékosok akik akármit is hozzátettek a csapathoz és a draft előtt feltöltöm a keretet kategóriába esnek? Mert én max Catnyre tudok most gondolni, esetleg Stewart ugrik be hirtelen akit kb lefejezett volna a vérmesebb ravens szurkolók csoportja.
Blaise
C Graham,O Daniels de nem is vagyunk túl aktívak abban az időszakban.
Szerk:Boldin,Matt Birk,Doom,Peter
Danielst adom, őt elfelejtettem. Graham még vastagon márciusban érkezett, ráadásul inkább ST játékos volt mint CB amikor idehozták.

Boldin trade a piacnyitás után volt két nappal és tudod mi a vicc? Volt egy 35+éves elkapónk egyedüliként 1000+yarddal az előző idényben a trade pillanatában és a legveszélyesebb skill playerünk egyben a legtöbb elkapással zárt játékosunk egy RB volt. Mintha némi hasonlóságot éreznék a jelen eseményeivel.
Birk szintén piacnyitás után pár nappal jött. Doom esete pedig a modern technológia gyakorlati alkalmazása óta az első és sejthetően utolsó orbitálisan nagy faszság eredménye.

Lényegében Daniels és a nálunk kikupálódott a Billsben meg még jobban játszó Graham ezek közül aki megállja a helyét, mint draft előtti beváló keretfeltöltés. Persze lehetne sorolni itt a Huffokat, Spearseket meg társaikat, de olyanról volt szó aki hozzá is tett valamit a csapathoz, nem aktivitásról.
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Az elmúlt évekből kik voltak azok a játékosok akik akármit is hozzátettek a csapathoz és a draft előtt feltöltöm a keretet kategóriába esnek? Mert én max Catnyre tudok most gondolni, esetleg Stewart ugrik be hirtelen akit kb lefejezett volna a vérmesebb ravens szurkolók csoportja.
Blaise
C Graham,O Daniels de nem is vagyunk túl aktívak abban az időszakban.
Szerk:Boldin,Matt Birk,Doom,

több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
De nem a kritika tenye, hanem mikentje.. a mentalitas/stilus es az allando korteshadjarat zavar.
Ezt ilyen szinten, minden hsz-ben igy kell leirni? Es csak ezt lehet leirni?Igor
Az biztos, hogy sok racionálisan megalapozott érvet a lilanapszemcsitek felvétele mögött én nem látok pedig eléggé nyitott ember vagyok és ész érvekkel meg is lehet győzni. De amíg ezeket az érveket nem látom, addig a szemcsi a tokban marad.
Sajnálom, ha nem tetszik, hogy a mantra nekem nem elég és nem látom rózsaszínben, ez van. Az ignore gombot fel tudom mindenkinek ajánlani akinek ez nem tetszik. Én már próbáltam és bevált.

Ahol az inkabb pozitiv osszkepbol egy viszonylag apro negativum miatt egy sikeres franchise-t, valamint annak atlagosan/jol draftolo + minden egyeb elemet egybevetve pedig kivaloan dolgozo front office-at ekezed egyoldaluan, tulzoan es vegelathatatlan.
Mint a csapat deklaralt szurkoloja.Igor
Egy biztos, ha már nem leszek a csapat szurkolója nem fogom itt tépni a klaviatúrámat. Szépen elcsendesedek és amikor ránézek a csapat körüli történésekre jó egészségesen megrántom a vállamat.
Nekem ez sok.
A kritikaval nincs bajom, az (is) kell.
De ez nem az.Igor
Azért mert nem tetszik a csomagolás attól még kritika marad és vagy tényekkel vagy a tőlem telhető módon racionalitással alá is támasztom. Az tuti, hogy nem fogok egy megkérdőjelezhető mantrának vakon szobrot emelni, majd arra állandóan mutogatni.
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
malkav
Csak a történelmi hűség kedvéért egy csuklóműtét már befigyelt nála a szezon végén, ha már Mosley és sérülékenység.
Nem kell elfogadnom, hogy jó pick. Azt elfogadom és aláírom, hogy jól játszott, egy több mint ideális környezetben.

Rookie WR-s:

Blake Bortles éppen pont qwa szar volt, de Allen Robinson mégis rohadt jó, a Bills QB-jának még a nevét sem tudom hirtelen, de Watkins így is korrekt számokat hozott össze. Vagy mondjuk Evans a parádés Glennon McCown duóval. Persze vannak szerencsésebbek akinek egy Eli Manning, Ryan Tannehill vagy Mark Sanchez (XD) dobálhat vagy a támadófal nélkül játszó és a teljes offseasont kihagyó Newton.
Marad Cooks, az alapszakaszban sok vizet nem zavaró Adams és az alapszakasz jelentős részét kihagyó Bryant akik jó irányítóval dolgozhattak.


draft előtt feltölti a keretet középszerű olcsó játékosokkal.malkav
Az elmúlt évekből kik voltak azok a játékosok akik akármit is hozzátettek a csapathoz és a draft előtt feltöltöm a keretet kategóriába esnek? Mert én max Catnyre tudok most gondolni, esetleg Stewart ugrik be hirtelen akit kb lefejezett volna a vérmesebb ravens szurkolók csoportja.

a drafton BPA alapon húzz embereket és nem a hiányposztokat töltögeti be középszerű proszpektekkemalkav
BPA alapon behúztuk Upshawt Elamot (bár ez a semmirekellő még needre is jött) Brownt (talán itt is volt need)
A 2013-as class teljes egészében 2x1 jó évet takar (tavaly B-Will és Wagner) a 2012-esből egyedül KO, ha éppen nem sérült aki tényleg jó. A 2011-esből pedig 1db játékos van már csak a keretben. Hol itt a jó draft? 2010 Kindle Cody Dickson 1-3 kör. Komoly hozzáadott érték.
Se jó prospektek nincsenek itt BPA alapon, de az tény, hogy néhány még a középszert sem éri el.
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Megjegyezném a véleményemet Igor válasza előtt írtam...
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Ad 1 - nem volt az. Ezt igy egyebkent 1 ev utan megmondani plane bravur.. Boldin se csinalt 15000 career yardot vegul, hiaba kezdett meg OBJ-nel is jobb evvel.
(A 96-os draft class pedig sirva bujik el a 2014-es gloriaja arnyekaban, kar hogy akkor sem WR-t huztunk, mert arra lehet franchise-t epiteni, amig mondjuk ILB-re nem... oh wait.)
Igor
szerencsére már nem 1996-ot írunk hanem 2015-t és ad1 r 2-3-4. körös ilb-kből allpro (kaliber) játékosok lesznek (mint Washington, Lee, Wright, Bowman, David, Wagner, vagy tavalyról Borland aki rosszabb fal mögött játszva volt jobb mint Mosley)
ad 2: egy pöppöt megváltozott a foci és persze run the ball stop the run, kár, hogy az év legfontosabb meccsén jött egy ici-pici anomália,

Másrészt ha első évben 10 rookie WR jut 500yard és 3 még 1000 yard fölé akkor úgy gondolom jogos az a feltételezés amit nem egy nem két szaki oszt, hogy a tavalyi volt a legjobb vagy az egyik legjobb WR class all time. de felőlem lovagolhatunk azon, hogy a legjobb v nem a legjobb volt éppen. Qwa jó volt, mi meg végignéztük amíg kivisznek mindenkit és jelenleg

ad1 nincs egy elkapónk sem aki mondjuk 2-3 év múlva érdemben hozzá tudna tenn ia passzjátékunkhoz
ad2 idézlek Az abszolut vicc pedig, hogy az idei WR classt is igy harangozzak be, hogy lesz olyan mely mint a 96-os.. na majd meglatjuk abbol is mi lesz.

Ad 2 - aki az "impact" szot hasznalja az bujjon el.. Torrey mi volt? Kb. ez a szo tokeletes ra.. ha azzal jossz HoF, elite, No1 - akkor reszben jogos a sirankozas. Sajnos WR-t pont nem huztunk ilyen kalibert.
De ha mutatsz olyan csapatot (es legyen mondjuk 8-10-12 ilyen, ha mar mi draftolunk csak szarul), aki mind a kb 10-12 posztra huzott elit/nagyon jo jatekost 20 ev alatt.. es mellette termeszetesen sose bustolt, akkor emelem kalapom. Igor
Impact mint tökéletes szó Torreyra? Aki képtelen megfutni bármilyen routot amiben van egy irányváltás, a kezei max átlagosak és az effort úgy alles zusammen hiányzik a játékából? Egy elfogadható második számú receiver egy olyan irányítónál aki képes mélységi passzokkal kihasználni az egyenes irányú sebességét. Szomorú, hogy ez impactnak számít nálunk szerinted. Impact az aki ha kell előlép, akit keresel a labdával ha ég a ház. Nah ez minden csak nem Torrey. Egyszer kellett volna tavaly előlépni, akkor majdnem annyira jól lekövette a labdát mintha én lettem volna ott. (fun fact: ebben mondjuk tényleg impact lehet én a táv felét nem tudtam volna megtenni annyi idő alatt...)

De ez mar megint ugyanaz a 18-szor elmondott es leragott csont, es (csak) az erem egyik oldala. Van masik is, de egyreszt pont emiatt nem irom le ujra, mert kezd krva unalmas lenni az egesz.. masreszt folosleges, ugy erzem. Ilyen kibaszott negativ hozzaallas mellett...

Csak igazabol nem tudom meddig lehet ezen meg hisztizni..ha nem huzunk elso koros WR-t iden se, akkor persze orokke...
De ha esetleg veletlenul megis azt huzunk, es ha az megszuntetne-e a blaiseiadakat... mert ennyit lassan meger egy telefon Ozzie/Bisciotti iranyaba.. :p Igor
Lehet unalmas az érem egyik oldala, de akkor világíts rá a másikra, mert eddig a szellemeskedésen kívül még sok minden érvet nem hoztál fel ellene. Vagy úgy bármi mellett. Lehet nyugodtan kritizálni, de akkor annyival tisztelj meg, hogy legalább valami érvet te is bedobsz a közösbe. Hja tudom in Oz we trust. meg 2000-es SB win.Blaise
Látom még mindig megy a csetepaté....
Így utólag azt mondanám, hogy dőreség mindig a Mosley pickkel dobálódzni.... a tavalyi draft környékén azt mondtad, hogy bármilyen tehetséges is sérülékeny és emiatt nem vinnéd el, ehhez képest végigjátszotta az évet gond nélkül míg előtte Shazier azt hiszem hat meccsen volt bevethető, Borland pedig egy év után megköszönte. Szerintem ha nekünk el kell fogadni az érveidet neked is el kell fogadni a tényt, hogy Mosley jó pick volt, és csak az a baj vele, hogy ILB és nem WR.

Hogy tavaly kiemelkedő volt a WR klassz, azt nem vitatom, de a végső kérdés az lesz hogy, ki az aki a rookie contract után is tud majd jó pénzt csinálni (akkor majd el lehet dönteni ki volt NR1 WR pick ki nem).

Te magad említetted, hogy Passhappy liga van ezért mi alapján döntöd el, hogy az elkapott yardok száma nem ennek a visszatükröződése hanem a kiváló WR klassznak?

Szerintem kevered az impact szót a mondjuk így "safe targettel".
Véleményem szerint az impact játkos az aki meccsenként egyszer egyszer tud villantani valami nagyot, amiről te beszélsz az meg az aki minden pillanatban megjátszható opció. Szerintem Torrey belefért az impact kategóriába, sőt még Jacoby is , míg Boldin vagy JT denverben volt az akiről te beszélsz.

Lényegtelen, hogy mi itt mit hordunk össze, ott a csapatnál valószínűleg többen dolgoznak azon hogy kit kellene draftolni, mit ahányan ezt a fórumot olvassuk.

És igen In Ozzie We Trust, azért mert amit csinál azt jól csinálja:
1. draft előtt feltölti a keretet középszerű olcsó játékosokkal. (Ezt jól csinálja a kérdés max, az hogy ezt kellene-e csinálni)
2. a drafton BPA alapon húzz embereket és nem a hiányposztokat töltögeti be középszerű proszpektekkel. (Ezt sem csinálja rosszul, bár ezt nagyon nehéz összehasonlítani)

Tény hogy az utóbbi időben nem minden pickből lett HOF, de még így is sok csapat irigykedik ránk, és bár nem szereted a többi csapathoz hasonlítani a Ravenst mert itt mindennek tökéletesen kell működnie, az egész NFL arra épül hogy 31 másik csapathoz hasonlítják és ez alapján dől el hogy bajnok valaki vagy sem...
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 324 — No 1 Zhang Yufei fan
3/31, a vagy-os hsz.

Ugyanazt tudom leirni. Es megint elszallt..

Positional scoutok/edzok felelossege (Kyle Bollere esetleg.. 10 eve minden az o hibaja volt), a veteran FA WR-eink sikeressege, BPA strategia elonyei/hatranyai (NYG/GB/BAL)

De nem a kritika tenye, hanem mikentje.. a mentalitas/stilus es az allando korteshadjarat zavar.
Ezt ilyen szinten, minden hsz-ben igy kell leirni? Es csak ezt lehet leirni?

Ahol az inkabb pozitiv osszkepbol egy viszonylag apro negativum miatt egy sikeres franchise-t, valamint annak atlagosan/jol draftolo + minden egyeb elemet egybevetve pedig kivaloan dolgozo front office-at ekezed egyoldaluan, tulzoan es vegelathatatlan.
Mint a csapat deklaralt szurkoloja.

Nekem ez sok.

A kritikaval nincs bajom, az (is) kell.
De ez nem az.

PS:
olajagkent ezt tudom felajanlani:

In Parker/Strong/BPA we trust.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Ad 1 - nem volt az. Ezt igy egyebkent 1 ev utan megmondani plane bravur.. Boldin se csinalt 15000 career yardot vegul, hiaba kezdett meg OBJ-nel is jobb evvel.
(A 96-os draft class pedig sirva bujik el a 2014-es gloriaja arnyekaban, kar hogy akkor sem WR-t huztunk, mert arra lehet franchise-t epiteni, amig mondjuk ILB-re nem... oh wait.)
Igor
szerencsére már nem 1996-ot írunk hanem 2015-t és ad1 r 2-3-4. körös ilb-kből allpro (kaliber) játékosok lesznek (mint Washington, Lee, Wright, Bowman, David, Wagner, vagy tavalyról Borland aki rosszabb fal mögött játszva volt jobb mint Mosley)
ad 2: egy pöppöt megváltozott a foci és persze run the ball stop the run, kár, hogy az év legfontosabb meccsén jött egy ici-pici anomália,

Másrészt ha első évben 10 rookie WR jut 500yard és 3 még 1000 yard fölé akkor úgy gondolom jogos az a feltételezés amit nem egy nem két szaki oszt, hogy a tavalyi volt a legjobb vagy az egyik legjobb WR class all time. de felőlem lovagolhatunk azon, hogy a legjobb v nem a legjobb volt éppen. Qwa jó volt, mi meg végignéztük amíg kivisznek mindenkit és jelenleg

ad1 nincs egy elkapónk sem aki mondjuk 2-3 év múlva érdemben hozzá tudna tenn ia passzjátékunkhoz
ad2 idézlek Az abszolut vicc pedig, hogy az idei WR classt is igy harangozzak be, hogy lesz olyan mely mint a 96-os.. na majd meglatjuk abbol is mi lesz.

Ad 2 - aki az "impact" szot hasznalja az bujjon el.. Torrey mi volt? Kb. ez a szo tokeletes ra.. ha azzal jossz HoF, elite, No1 - akkor reszben jogos a sirankozas. Sajnos WR-t pont nem huztunk ilyen kalibert.
De ha mutatsz olyan csapatot (es legyen mondjuk 8-10-12 ilyen, ha mar mi draftolunk csak szarul), aki mind a kb 10-12 posztra huzott elit/nagyon jo jatekost 20 ev alatt.. es mellette termeszetesen sose bustolt, akkor emelem kalapom. Igor
Impact mint tökéletes szó Torreyra? Aki képtelen megfutni bármilyen routot amiben van egy irányváltás, a kezei max átlagosak és az effort úgy alles zusammen hiányzik a játékából? Egy elfogadható második számú receiver egy olyan irányítónál aki képes mélységi passzokkal kihasználni az egyenes irányú sebességét. Szomorú, hogy ez impactnak számít nálunk szerinted. Impact az aki ha kell előlép, akit keresel a labdával ha ég a ház. Nah ez minden csak nem Torrey. Egyszer kellett volna tavaly előlépni, akkor majdnem annyira jól lekövette a labdát mintha én lettem volna ott. (fun fact: ebben mondjuk tényleg impact lehet én a táv felét nem tudtam volna megtenni annyi idő alatt...)

De ez mar megint ugyanaz a 18-szor elmondott es leragott csont, es (csak) az erem egyik oldala. Van masik is, de egyreszt pont emiatt nem irom le ujra, mert kezd krva unalmas lenni az egesz.. masreszt folosleges, ugy erzem. Ilyen kibaszott negativ hozzaallas mellett...

Csak igazabol nem tudom meddig lehet ezen meg hisztizni..ha nem huzunk elso koros WR-t iden se, akkor persze orokke...
De ha esetleg veletlenul megis azt huzunk, es ha az megszuntetne-e a blaiseiadakat... mert ennyit lassan meger egy telefon Ozzie/Bisciotti iranyaba.. :p Igor
Lehet unalmas az érem egyik oldala, de akkor világíts rá a másikra, mert eddig a szellemeskedésen kívül még sok minden érvet nem hoztál fel ellene. Vagy úgy bármi mellett. Lehet nyugodtan kritizálni, de akkor annyival tisztelj meg, hogy legalább valami érvet te is bedobsz a közösbe. Hja tudom in Oz we trust. meg 2000-es SB win.
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 324 — No 1 Zhang Yufei fan
Tavaly le kellett volna tudni a WR választást az nfl történetének talán legerősebb WR classából....

Mekkora nyomás van a csapaton azok után, hogy 20 év alatt egyetlen impact WR-t sem sikerült a drafton találni...
Blaise
Ad 1 - nem volt az. Ezt igy egyebkent 1 ev utan megmondani plane bravur.. Boldin se csinalt 15000 career yardot vegul, hiaba kezdett meg OBJ-nel is jobb evvel.
(A 96-os draft class pedig sirva bujik el a 2014-es gloriaja arnyekaban, kar hogy akkor sem WR-t huztunk, mert arra lehet franchise-t epiteni, amig mondjuk ILB-re nem... oh wait.)

Az abszolut vicc pedig, hogy az idei WR classt is igy harangozzak be, hogy lesz olyan mely mint a 96-os.. na majd meglatjuk abbol is mi lesz.

Ad 2 - aki az "impact" szot hasznalja az bujjon el.. Torrey mi volt? Kb. ez a szo tokeletes ra.. ha azzal jossz HoF, elite, No1 - akkor reszben jogos a sirankozas. Sajnos WR-t pont nem huztunk ilyen kalibert.
De ha mutatsz olyan csapatot (es legyen mondjuk 8-10-12 ilyen, ha mar mi draftolunk csak szarul), aki mind a kb 10-12 posztra huzott elit/nagyon jo jatekost 20 ev alatt.. es mellette termeszetesen sose bustolt, akkor emelem kalapom.

De ez mar megint ugyanaz a 18-szor elmondott es leragott csont, es (csak) az erem egyik oldala. Van masik is, de egyreszt pont emiatt nem irom le ujra, mert kezd krva unalmas lenni az egesz.. masreszt folosleges, ugy erzem. Ilyen kibaszott negativ hozzaallas mellett...

Csak igazabol nem tudom meddig lehet ezen meg hisztizni..ha nem huzunk elso koros WR-t iden se, akkor persze orokke...
De ha esetleg veletlenul megis azt huzunk, es ha az megszuntetne-e a blaiseiadakat... mert ennyit lassan meger egy telefon Ozzie/Bisciotti iranyaba.. :p


ON: en nem orulnek elsokoros CB-nek.. de ha muszaj, akkor Peters legyen.

DGB meg smokescreen szerintem.. ha nem csinalt Megatron-fele ubermensch dolgokat, nem hiszem hogy elvisszuk. Ha csak TOP 20 picknek tartjuk, es nem tobbnek, akkor mast viszunk..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
A Peters vizit nem meglepő, de DGB annál inkább. PR hell lenne a javából a kiválasztása, másrészt a PR-osok szava majdnem pont annyit ér mint az enyém.

DaCosta wr-s kommentje akkora BS-t mint a ház. Tavaly le kellett volna tudni a WR választást az nfl történetének talán legerősebb WR classából. Elbaszták - Last year's class was outstanding.' - , ezt egy idei 7. körös pick nem fogja annulálni. Első számú WR, playmaker kell, nem egy újabb Tandon Doss az 5. körben | (olyan magasan, jó vicc, hova is gondolok...) |

Természetesen meg lett, ígérve, hogy egyáltalán nem biztos, hogy fogunk magasan WR-t választani ellenben OL, ha úgy alakul a board simán jöhet... Logikus

Egyik riporter kérdése jól összefoglalja a helyzetet: Mekkora nyomás van a csapaton azok után, hogy 20 év alatt egyetlen impact WR-t sem sikerült a drafton találni...
Az is vicces volt mikor meglepődött Oz, hogy az utolsó első körös támadó pickünk Michael Oher volt.

Oz: 'We don't like giving up picks. We'll value the board, watch it very closely.' - és milyen jól is tesszük | igen, ez itt masszív irónia volt |
'I do believe you win games on defense.'

Eric DeCosta 'what kills your franchise is you draft a guy and can't contribute' Hello 2010/2013-as ravens draftclass.

CB Peters és Johnsonnal úgy számolnak, hogy leérhet hozzánk. (Petersnél kérdéses az off field dolgok miatt, Johnsonnak meg a méretével akadtak kérdőjelek, de egyébként a tehetség megvan)

Ment a felsz*pás: Aiken / Camp / Means (gondolom nem én leszek az egyetlen akinek googliznia kellett ezt a nevet)

Egyébként érdekesek ezek a konfok. Annyi buzi kérdés van olyan játékosokról akik majdhogy nem biztosan nem fognak hozzánk lecsúszni (Gregory, Ray, Sherff)...

Piac: valakivel közel a megállapodás, ennyit pöttyentettek el. Lehet találgatni FA (bár a piacot kb már lerabolták) vagy trade (nagyon assetünk nincs). Aztán majd kiderül, hogy kb Antoine Cason lesz az... XD
több mint 9 éve
rkstzz Baltimore Ravens 335 — justinblackmonpohara
Ozzie Newsome said Marcus Peters and Dorial Green-Beckham have visited the Ravens

Eric DeCosta on wide receivers: It is a good class. We feel like we can get one in several different rounds. Hopefully, we can get one. It seems like receivers in general are contributing faster than in previous years. Last year's class was outstanding.


Ozzie Newsome on trades: We don't like giving up picks. We'll value the board, watch it very closely. I don't like to pigeonhole myself and say, "I will not go up and get this player". At some point, I might do it.

Eric DeCosta said the Ravens haven't removed anyone from their draft board due to character issues yet. That happens closely before draft.
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Ha unatkoztok,Ravens-Giants SB
 youtu.be/V9w9qD6Y39A