Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Szerintem ez megint egy nem rossz deal, és neked is a pozitív oldalát kellene látnod ha nincs cap space valószínűbb drafton a wr pick.... 😀malkav
Lehet tényleg meg fogtok utálni de ezt nem tudom kihagyni. 😀 Viszont valami jófejség még szorult belém ezért spoilerben írom, szóval aki nem vevő az extrém szarkazmusra ne olvassa el. | most, hogy ilyen zseniális csere qb-nk van már nem is kell draftolni WR-t hiszen Schaubbal szárnyalni fognak a tarcsik az edzésen és úgy fognak fejlődni az UDFA elkapóink mint még soha. csempiönsíp |
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Az Oakland-be mint csapatba, eleg sok QB-nek beletort a bicskaja.. lasd Palmer, Carson (elso eve)
Egy 10 passzos minta meg nem minta..

Ez egy low risk signing (1-2 millio kozotti caphittel szamolva)

Ozziek metodikusan, szepen csinaljak a dolgukat, ahol tudnak upgradelni a csapaton realis aron, azt megcsinaljak. Igy is kell. Nem rohannak a piac utan.. majd a hegy jon szep lassan Mohamedhez.

Erdekelne Blaise az alternativad.
1 millioval tobb caphely, es menjunk neki Wenninggel.. ez sztem sokkal jobb annal.

Schaub nem a jatekert kapja a fizut, hanem az edzopartner/mentor/biztositek szerepert... ebbol Wenning mit tudna megoldani? Es ez a Bulger-fele penzhez kepest nagyon jo deal (aminel szvsz tulfizettuk anno a backupot)

Ez egy +0.5-os deal az en PFF-es skalamon. 😊

PS: es igen, ha Joe kidol, akkor is Schaub >> Wenning, en ezt hiszem.Igor
Neki nem csak Oaklandbe tört bele a bicskája (10 passz persze nem minta, de az, hogy 10 passz a minta jelzi mekkora hulladék volt), a Houstoni utolsó évében sem találta el a sajátjait. Mentálisan teljesen szétesett.

alternatíva mire? nincs sapkahelyünk és ami van azt is Matt Schaubra pocsékoljuk el? 4 évig jó volt T-Mobile mint "alternatíva" úgy, hogy tudtuk ha neki kell kezdeni abból l*fül sem lesz. Most ugyanott vagyunk csak sokkal többért. sokkal szarabb sapkahelyzetben. Mert lehet, hogy Wenningnél jobb Schaub, de így is nulla és ha kezd akkor régen rossz. Az meg mindegy, hogy vele, vagy Wenninggel kapunk ki. Ami nem mindegy az a sapkahely. Ha Joe kidől, akkor nekünk annyi és azt feltételezni, hogy ezen egy Schaub változtat szerintem megmosolyogtató.

Edzőpartnarner, mentor de kinek? Flaccot mentorálni, vagy a 0 snappes UDFA senkiknek edzőpartner? Andre Johnsonokat meg Hopkinsokat nem volt képes eltalálni. Biztosíték? Zárlatra biztosíték, de nem másra..
Persze kétségtelen a secondarynek kellemes edzőpartnere lesz.

Amit elismerek, hogy ismeri Kubiak rendszerét. De azt 1 év alatt szerintem Flacco is megismerte amennyire kell, ráadásul az sem 100%, hogy Treastmannra ráerőltetik a Kubiak playbookot amit nem ismer.[/qu

Trestrman sokkal inkább olyan edző aki tudja a saját elképzelését más WCO sémájára is rávarászolni így nem félek attól, hogy nagyban eltérne az általa használt playbook Kubiakétól ... mondjuk a 400 Kubiakos playból lecserél 100-at és kész. Azt meg abszolút hülyéssegének és bullshitnek tartom hogy Joe aki 1 szezon óta ismeri a WCO-t nem tud egy olyan qb-tól tanulni aki kb. 10 éve ebben játszott. Attól hogy te is gépész (repülő) vagy és én is gépész vagyok (hajó) még nem biztos hogy egy év alatt megtanuljuk egymás munkájának a fortélyait. Szerintem ez megint egy nem rossz deal, és neked is a pozitív oldalát kellene látnod ha nincs cap space valószínűbb drafton a wr pick.... 😀Blaise
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Szerintem van benne zsidó vér...tisztán látszik 😊
Bármilyen ellenértéket kapni Gino-ért.Le a kalappal.

kátrány
Jah, de ha azt nézzük, hogy mi mit adtunk érte... nah mindegy egy Tommy Streatert kihozhatunk jövőre belőle.
több mint 9 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Szerintem van benne zsidó vér...tisztán látszik 😊
Bármilyen ellenértéket kapni Gino-ért.Le a kalappal.



"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Jamison Hensley ‏@jamisonhensley 17 p17 perccel ezelőtt Fordítás megtekintése
This could be a deal where Ravens send a 2016 seventh-round pick and Gradkowski to Broncos and receive a sixth-rounder in return.

Jó deal ez. Igazi steal volt Gradko top 100as pickként 😀
több mint 9 éve
rkstzz Baltimore Ravens 335 — justinblackmonpohara
egy 16os picket kaptunk, plusz adtunk mi is egyet gradko mellé
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Valószínűleg csak kondíciós pick, de kb az is több mint amennyit Gradko ér. Csak aztán nehogy egy Rolando McClain 2.0 legyen a sztori.

Kris Jones ‏@RavenManiac most4 másodperccel ezelőtt Fordítás megtekintése
I think the Ravens will probably get two footballs and a kickoff tee from the Broncos for Gino.
😀Blaise
A lényeg a capspce teremtése és amúgy is elküldtük volna.

több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Valószínűleg csak kondíciós pick, de kb az is több mint amennyit Gradko ér. Csak aztán nehogy egy Rolando McClain 2.0 legyen a sztori.

Kris Jones ‏@RavenManiac most4 másodperccel ezelőtt Fordítás megtekintése
I think the Ravens will probably get two footballs and a kickoff tee from the Broncos for Gino.
😀
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Késői körös pick jött cserébe.van remény a 7-ik körös elkapóra.

több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Mély fájdalommal tudatjuk hogy😡RavensInsider: Ravens trading Gino Gradkowski to Denver Broncos according to league source
Asszem 1,6 milla capspacet teremtve megszabadultunk a 3-ik számú centerünktől ha pick jött cserébe

több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Egy csere QB ára ennyi. Sztem teljesen jó deal és csere QB-nak több mint jó Schaub.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Az Oakland-be mint csapatba, eleg sok QB-nek beletort a bicskaja.. lasd Palmer, Carson (elso eve)
Egy 10 passzos minta meg nem minta..

Ez egy low risk signing (1-2 millio kozotti caphittel szamolva)

Ozziek metodikusan, szepen csinaljak a dolgukat, ahol tudnak upgradelni a csapaton realis aron, azt megcsinaljak. Igy is kell. Nem rohannak a piac utan.. majd a hegy jon szep lassan Mohamedhez.

Erdekelne Blaise az alternativad.
1 millioval tobb caphely, es menjunk neki Wenninggel.. ez sztem sokkal jobb annal.

Schaub nem a jatekert kapja a fizut, hanem az edzopartner/mentor/biztositek szerepert... ebbol Wenning mit tudna megoldani? Es ez a Bulger-fele penzhez kepest nagyon jo deal (aminel szvsz tulfizettuk anno a backupot)

Ez egy +0.5-os deal az en PFF-es skalamon. 😊

PS: es igen, ha Joe kidol, akkor is Schaub >> Wenning, en ezt hiszem.Igor
Neki nem csak Oaklandbe tört bele a bicskája (10 passz persze nem minta, de az, hogy 10 passz a minta jelzi mekkora hulladék volt), a Houstoni utolsó évében sem találta el a sajátjait. Mentálisan teljesen szétesett.

alternatíva mire? nincs sapkahelyünk és ami van azt is Matt Schaubra pocsékoljuk el? 4 évig jó volt T-Mobile mint "alternatíva" úgy, hogy tudtuk ha neki kell kezdeni abból l*fül sem lesz. Most ugyanott vagyunk csak sokkal többért. sokkal szarabb sapkahelyzetben. Mert lehet, hogy Wenningnél jobb Schaub, de így is nulla és ha kezd akkor régen rossz. Az meg mindegy, hogy vele, vagy Wenninggel kapunk ki. Ami nem mindegy az a sapkahely. Ha Joe kidől, akkor nekünk annyi és azt feltételezni, hogy ezen egy Schaub változtat szerintem megmosolyogtató.

Edzőpartnarner, mentor de kinek? Flaccot mentorálni, vagy a 0 snappes UDFA senkiknek edzőpartner? Andre Johnsonokat meg Hopkinsokat nem volt képes eltalálni. Biztosíték? Zárlatra biztosíték, de nem másra..
Persze kétségtelen a secondarynek kellemes edzőpartnere lesz.

Amit elismerek, hogy ismeri Kubiak rendszerét. De azt 1 év alatt szerintem Flacco is megismerte amennyire kell, ráadásul az sem 100%, hogy Treastmannra ráerőltetik a Kubiak playbookot amit nem ismer.
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 324 — No 1 Zhang Yufei fan
Az Oakland-be mint csapatba, eleg sok QB-nek beletort a bicskaja.. lasd Palmer, Carson (elso eve)
Egy 10 passzos minta meg nem minta..

Ez egy low risk signing (1-2 millio kozotti caphittel szamolva)

Ozziek metodikusan, szepen csinaljak a dolgukat, ahol tudnak upgradelni a csapaton realis aron, azt megcsinaljak. Igy is kell. Nem rohannak a piac utan.. majd a hegy jon szep lassan Mohamedhez.

Erdekelne Blaise az alternativad.
1 millioval tobb caphely, es menjunk neki Wenninggel.. ez sztem sokkal jobb annal.

Schaub nem a jatekert kapja a fizut, hanem az edzopartner/mentor/biztositek szerepert... ebbol Wenning mit tudna megoldani? Es ez a Bulger-fele penzhez kepest nagyon jo deal (aminel szvsz tulfizettuk anno a backupot)

Ez egy +0.5-os deal az en PFF-es skalamon. 😊

PS: es igen, ha Joe kidol, akkor is Schaub >> Wenning, en ezt hiszem.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Én meg ingyen is mennék csak alkalmatlan vagyok rá.Wenning nem áll készen úgytűnik.ha draftpikket lövünk el backup qb-ra az a baj.ha veteránt hozunk az a baj.még le sem ment a draft,egy snapet nem láttunk még a Trestman offenseből és ki vagy akadva.kell ez?Peter


Pontosítanék: ha egy udfa qb-ra draftpicket adsz azon bármelyik időzónában ki fogok akadni
ha van FR QB-d aki eddig egyetle nem folytatom, mert jinx és egy 6. körös udfa qb-d cserének és hozol egy 2 éve egyenesen dobni sem tudó qb-t és nem vetminért azon is ki fogok akadni.

És mire is kell készen állni? Joenak tartani a gatorades poharat? Vagy azt hiszitek, hogy ha Joe kidől majd Schaub v. Wenning nem ganz egal? Ugye nem
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Trastman márpedig nem fog szabad kezet kapni egyébként WCO-t nyomja mind2.TT kb ennyit kapott és egy snapet sem tudott felvenni szinte.

Amikor Chandler szabad volt nem volt egy petákunk sem még egyébként.Rob Housler aki tegnap volt viziten szimpi highlightok alapján,jó lenne vele megegyezni ismerve a TE klasszt.Peter
Nem fog Trestman szabad kezet kapni, de nem Kubiak 2.0. Másrészt Flacco nem egy rookie aki valami nyomorult spread offenzből jön és meg kell tanulnia a pro style játékokat. amit nem tanult meg eddig vagy mondjuk tavaly azt nem ez a szerencsétlen fogja megtanítani neki. TT meg összesen keresett 4 év alatt 2,1 millió dollárt...Blaise
TT last year cap hit:kb 700E
Schab:975EPeter
Whenning cap hit: 435K és várjunk még Schaubbal mi lesz, mert egyáltalán nem biztos az a 975KBlaise
Én meg ingyen is mennék csak alkalmatlan vagyok rá.Wenning nem áll készen úgy tűnik.ha draftpikket lövünk el backup qb-ra az a baj.ha veteránt hozunk az a baj.még le sem ment a draft,egy snapet nem láttunk még a Trestman offenseből és ki vagy akadva.kell ez?

több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Trastman márpedig nem fog szabad kezet kapni egyébként WCO-t nyomja mind2.TT kb ennyit kapott és egy snapet sem tudott felvenni szinte.

Amikor Chandler szabad volt nem volt egy petákunk sem még egyébként.Rob Housler aki tegnap volt viziten szimpi highlightok alapján,jó lenne vele megegyezni ismerve a TE klasszt.Peter
Nem fog Trestman szabad kezet kapni, de nem Kubiak 2.0. Másrészt Flacco nem egy rookie aki valami nyomorult spread offenzből jön és meg kell tanulnia a pro style játékokat. amit nem tanult meg eddig vagy mondjuk tavaly azt nem ez a szerencsétlen fogja megtanítani neki. TT meg összesen keresett 4 év alatt 2,1 millió dollárt...Blaise
TT last year cap hit:kb 700E
Schab:975EPeter
Whenning cap hit: 435K és várjunk még Schaubbal mi lesz, mert egyáltalán nem biztos az a 975K
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Trastman márpedig nem fog szabad kezet kapni egyébként WCO-t nyomja mind2.TT kb ennyit kapott és egy snapet sem tudott felvenni szinte.

Amikor Chandler szabad volt nem volt egy petákunk sem még egyébként.Rob Housler aki tegnap volt viziten szimpi highlightok alapján,jó lenne vele megegyezni ismerve a TE klasszt.Peter
Nem fog Trestman szabad kezet kapni, de nem Kubiak 2.0. Másrészt Flacco nem egy rookie aki valami nyomorult spread offenzből jön és meg kell tanulnia a pro style játékokat. amit nem tanult meg eddig vagy mondjuk tavaly azt nem ez a szerencsétlen fogja megtanítani neki. TT meg összesen keresett 4 év alatt 2,1 millió dollárt...Blaise
TT last year cap hit:kb 700E
Schab:975E

több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Van egy cimborám,egy született morgó medve,ha felb@ssza az agyát,ami a semmiből megtörténik és sokáig tart.Na,olyankor minden sz@r. 😊
Általában vele személyesítelek meg.
Illetve keresem az iróniát a sorok közt.kátrány
Nem feltétlen morgok mindenért. Lewist mikor idehoztuk nem tetszett, megláttam a számait, hogy sz-rért hugyért fog játszani, már csak az nem tetszett, hogy ilyen kaliberű játékos simán kezdő lesz. Vagy pl Ngata tradenél is kb én voltam aki a leginkább naposan látta a dolgokat. De a korábban kivesézett téma meg ez a Schaub dolog nálam a f*szság és elfogadhatatlan kategória és nem tudok szó nélkül elmenni mellette.
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Blaise, Andre volt az elkapója, ez itt Flaccónak több első (Maze, Q, TS, SSS), Daniels ott, Heap/Pitta itt, Foster ott, Rice itt... Ez idő alatt szerintem Sób jobb számokat hozott, egy nem annyival szarabb gárdával. Viszont ebbe a jelenlegi helyzetben felesleges is belemenni, szóval részemről elengedve a téma. 😀

edit: természetesen a szarabb gárda, az jobb gárda, csak fogalmazásgátlót vettem be reggel.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Trastman márpedig nem fog szabad kezet kapni egyébként WCO-t nyomja mind2.TT kb ennyit kapott és egy snapet sem tudott felvenni szinte.

Amikor Chandler szabad volt nem volt egy petákunk sem még egyébként.Rob Housler aki tegnap volt viziten szimpi highlightok alapján,jó lenne vele megegyezni ismerve a TE klasszt.Peter
Nem fog Trestman szabad kezet kapni, de nem Kubiak 2.0. Másrészt Flacco nem egy rookie aki valami nyomorult spread offenzből jön és meg kell tanulnia a pro style játékokat. amit nem tanult meg eddig vagy mondjuk tavaly azt nem ez a szerencsétlen fogja megtanítani neki. TT meg összesen keresett 4 év alatt 2,1 millió dollárt...
több mint 9 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Kubival is van tapasztalata, es igy legalabb a WR4-6 jatekosoknak is ertelmes QB dobal edzesen... nem nagyon latok nala we jobb lehetoseget a piacon.
Igor
Schaub az Öböl partján állva csak harmadik kísérletre tudta bedobni a labdát az óceánba (az első kísérletét 5 yard után alattomos módon földre rántotta a gravitáció a második meg egy pick six volt). Hja ismeri Kubiak rendszerét, csak már nem Ő az OC és Trestman mást futtat. Az meg nem egészséges, hogy idehozunk egy nagy tapasztalattal rendlelkező OC-t akinek megvan a saját rendszere, majd azt mondjuk: Oké figyelj. itt vannak a tavalyi meccsvideók ezt akarjuk idén is és kussolsz. Hja és minusz a 2-3. számú elkapó, azt old meg.
BTW: Scott Chandler kevesebbe került volna.Blaise
Van egy cimborám,egy született morgó medve,ha felb@ssza az agyát,ami a semmiből megtörténik és sokáig tart.Na,olyankor minden sz@r. 😊
Általában vele személyesítelek meg.
Illetve keresem az iróniát a sorok közt.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Kubival is van tapasztalata, es igy legalabb a WR4-6 jatekosoknak is ertelmes QB dobal edzesen... nem nagyon latok nala we jobb lehetoseget a piacon.
Igor
Schaub az Öböl partján állva csak harmadik kísérletre tudta bedobni a labdát az óceánba (az első kísérletét 5 yard után alattomos módon földre rántotta a gravitáció a második meg egy pick six volt). Hja ismeri Kubiak rendszerét, csak már nem Ő az OC és Trestman mást futtat. Az meg nem egészséges, hogy idehozunk egy nagy tapasztalattal rendlelkező OC-t akinek megvan a saját rendszere, majd azt mondjuk: Oké figyelj. itt vannak a tavalyi meccsvideók ezt akarjuk idén is és kussolsz. Hja és minusz a 2-3. számú elkapó, azt old meg.
BTW: Scott Chandler kevesebbe került volna.Blaise
Trastman márpedig nem fog szabad kezet kapni egyébként WCO-t nyomja mind2.TT kb ennyit kapott és egy snapet sem tudott felvenni szinte.

Amikor Chandler szabad volt nem volt egy petákunk sem még egyébként.Rob Housler aki tegnap volt viziten szimpi highlightok alapján,jó lenne vele megegyezni ismerve a TE klasszt.

több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Azért Subó 2009-2012 között stabilan 4000+ yardos QB volt. És ott se volt annyira teletömve célponttal.
Trestman pedig hasonló elvet, bár valóban másképp játszik. Az árral meg várjuk meg a szerződés számait.
Igen, máshova is tudtam volna költeni ezt a pénzt, meg Subó se annyira jó már, de ez azért nem full szar húzás.

Edit: mondjuk az is igaz, hogy nem Ő a franchise jövője...Collapo
Közröhej tárgya volt Oaklandben(!) és remélem a szurkolóik nem veszik ezt sértésnek, de ha valaki ott közröhej tárgya annak nem 3 milliót vágsz hozzá, hanem egy qwa nagy szívlapátot a képébe.
4 évig egy nyomokban irányítóra hasonlító T-Mobile volt a csere és kb pez cukorkákkal fizettünk neki. Most ide hozzuk ezt a szerencsétlent, aki már csak papíron hasonlít irányítóra és 3 millió 1 millió garantálttal.
Mondjuk Andre Johnson fénykorában elég szar elkapó volt, vagy mondjuk Foster is összeizzadt pár yardot, esetleg mondjuk Daniels is elkapott ezt azt. Ha már szóba került a kisegítő személyzet.
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Azért Subó 2009-2012 között stabilan 4000+ yardos QB volt. És ott se volt annyira teletömve célponttal.
Trestman pedig hasonló elvet, bár valóban másképp játszik. Az árral meg várjuk meg a szerződés számait.
Igen, máshova is tudtam volna költeni ezt a pénzt, meg Subó se annyira jó már, de ez azért nem full szar húzás.

Edit: mondjuk az is igaz, hogy nem Ő a franchise jövője...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Kubival is van tapasztalata, es igy legalabb a WR4-6 jatekosoknak is ertelmes QB dobal edzesen... nem nagyon latok nala we jobb lehetoseget a piacon.
Igor
Schaub az Öböl partján állva csak harmadik kísérletre tudta bedobni a labdát az óceánba (az első kísérletét 5 yard után alattomos módon földre rántotta a gravitáció a második meg egy pick six volt). Hja ismeri Kubiak rendszerét, csak már nem Ő az OC és Trestman mást futtat. Az meg nem egészséges, hogy idehozunk egy nagy tapasztalattal rendlelkező OC-t akinek megvan a saját rendszere, majd azt mondjuk: Oké figyelj. itt vannak a tavalyi meccsvideók ezt akarjuk idén is és kussolsz. Hja és minusz a 2-3. számú elkapó, azt old meg.
BTW: Scott Chandler kevesebbe került volna.