Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 9 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Flacco > Ryan. És tudod itt jön ki az, amiért tépem a pofám és nem értem miért nem látja vagy nem akarja megérteni itt a fórumon meg tengerentúli fórumokon is egy rakat szurkoló amire ki akarok lyukadni/ki akarnak lyukadni a hozzám hasonló userek.

QWA ÉLETBE van egy fr. qb-nk akinek ha van 2,5 célpontja ne adj isten kettő közülük még megbízható is és voálá SB. De nem mi a 2000-es D-t akarjuk felépíteni 2 éve miközben még mindig Makó és Jeruzsálem kétszer a táv. Közben pedig csak annyi kellene, hogy annak a langaléta olasz f-sznak a keze alá tegyék a megfelelő felhozatalt, hogy a SB-ba vigye a csapatot. Képes lenne megint egy Boldin-Pitta + ami most van nekünk skill playerekkel? IGEN b*ssza meg. De nem mi egy nyomorék BBDB Pees keze alá építjük/fogjuk építeni a D-t.Blaise
GIVE THAT MAN A BEER!!!
Tavaly mi, a "#D-haterek" ezt szajkóztuk. Hozzunk célpontot a szerencsétlen MVP-nknek! Más kérdés, hogy az a draft utólag elég szépen bejött, de ennek az az ára, hogy #O oldalon itt állunk Sr-ral és pár közepes tehetségű elkapóval. Amire szerintem legtöbben ki akarunk lukadni: Vagy tényleg oldják meg a helyzetet egy (vagy több) potenciális szuper tehetséges elkapó draftolásával, vagy hagyják a francba az egészet: látszat megoldás, 2-3-4 év múlva majd bejön WR-TE megoldás nem kell, arra jó M.Brown és Aiken is.

Viszont akkor ne csodálkozzunk, hogy nem lesz ember, akinek januárban 4&10 szituációban az #istenipatriots ellen oda tudja majd dobni a labdát Flacco.
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Most ezért egy kicsit nem Fair azt felhozni, hogy Gronkot vagy Grahamot vagy Bryant-et nem sikerült behúzni..... ilyen módon vissza kellene sorolni a Steelerst mert tavaly Shazit húzták Mosley előtt, vagy az Atlantát mert Flacco SB MVP lett Matt Ryan meg nem, hát ennek sincs sok érteleme..... sőt a NE kívűl minden csapat szar mert átugrották TB nem egyszer.... ááá ennek így sem értelme sem vége nem lesz.
Oké hogy ez a te véleményed és tiszteletben tartom de már kicsit sok ebből a nay sayer hozzáállásból. Bár tudom hogy ezzel akarsz jót a csapatnak...malkav
Szerintem meg fair mert a liga top 10 elkapója közül háromra is volt esélyünk abban az évben és helyettük jött két olyan akik közül jövőre jó eséllyel 0 yardot fogunk kapni. ha valami nem fair akkor az ez volt. Pitta ha egészséges jó. Pont. De ettől messze nem Gronk/Graham kaliber.

Flacco > Ryan. És tudod itt jön ki az, amiért tépem a pofám és nem értem miért nem látja vagy nem akarja megérteni itt a fórumon meg tengerentúli fórumokon is egy rakat szurkoló amire ki akarok lyukadni/ki akarnak lyukadni a hozzám hasonló userek.

QWA ÉLETBE van egy fr. qb-nk akinek ha van 2,5 célpontja ne adj isten kettő közülük még megbízható is és voálá SB. De nem mi a 2000-es D-t akarjuk felépíteni 2 éve miközben még mindig Makó és Jeruzsálem kétszer a táv. Közben pedig csak annyi kellene, hogy annak a langaléta olasz f-sznak a keze alá tegyék a megfelelő felhozatalt, hogy a SB-ba vigye a csapatot. Képes lenne megint egy Boldin-Pitta + ami most van nekünk skill playerekkel? IGEN b*ssza meg. De nem mi egy nyomorék BBDB Pees keze alá építjük/fogjuk építeni a D-t.
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Az a millió okosság,amit előadtok,az egy meglévő tudás birtokában teszitek.Tudjátok ki lett jó,ki nem.
Örülök,hogy tudjátok most ,hogy pl.Campanaro már most ordas bust vagy előre tudtátok,hogy Wes Welker UDFA -ként ilyen karriert tud maga mögött.
Biztos röhögtetek a ligán,mikor Bart Scott UDFA-ként leszerződtettük,hogy aztán PB ILB legyen.Vagy,hogy Adelius Thomas zúgott a 6.körig.
Thompson 4,40-et futott a combine-n, sportos , hard hitter ,a 4. körben.Ha bejön főnyeremény,nem jött be.
Pista ,4.kör?????????????
Wagner ,5.körben fr.RT-nk.
FB-et nem választanak 1.körben,attól függetlenül kell egy futó csapat rosterére.Akkor jó lenne,ha UDFA-ként jött volna?
2010-ben sört bontottam,mikor letradeltünk Kindle-ért.Majd minden meccsét láttam,imádtam a játékát.Vagy Pista vagy Dickson jött a trade értékéért.Dicksonban is benne volt,hogy PB TE legyen nem lett.Azt pedig csalódás volt,hogy kingserge-nek ennyi esze van.

Azt a hülye is tudta,hogy A.J.Green qrva jó lesz,csak ahhoz előző évnek fogalmatlannak kellett lenni.
Ha tartósan PO csapat vagy,akkor ott működik a rendszer,cserébe kimennek a legjobb prospectek.Ez az NFL titka,miért a legjobban működő liga a világon.
Vagy nem gondoljátok,hogy a Falcons lezüllésében része van az elpasszolt magas draftpickeknek köszönhető?Azévi 2.kör,következő év 1.,3.kör?
Az Oakland vagy a Bears évekig nem húzott 1.körben.Már sem Palmer sem Marshall nincs a csapatnál,Cutlertől pedig szabadulnának.
Megérte?Lesz@pnának egy PO helyért.
Vagy az lenne a jó,ha évi 10 milliókat fizetnénk,egy Murrey-nek?
A Colts visszacsinálná 1000x,hogy ne tradeljék Richardsont.Ők sem jutottak volna a PO-ba,ha az AFC North-ban vannak,a vetélytársak bénáztak.

A mennyiségből lesz a minőség,ha sok picked van,akkor mersz váratlant húzni.kátrány
Pár dolog:
Sehol nem írtam, hogy Camp bust, de azért ne várjunk már csodát egy 7, körös WR-től meg két UDFA-tól akik tavaly 600 yardra voltak hárman jók. Annyira nem tudom, hogy bust lesz amennyire a stábunk anno nem tudta, hogy mi lesz James Harrisonból... Egyébként meg kiemeltünk 3 UDFA-t meg minden évben 200 bekerül a ligába és soha még csak aktív rotáció tagja sem lesz. Szóval a Welker Harrison Foster vonal a párját ritkító kivétel, nem pedig a szabály.

Pitta 4 kör 2010-ben jó pick, másfél évig to go guy volt Boldin mellett, előtte meg húztuk a csodálatos Ed Dicksont akit fél körrel később követett Jimmy Graham. Hát nem mondhatni, hogy éppen mi ütöttük meg a jackpotot.

Kidle... egy domináns fizikai paraméterekkel rendelkező WR-ért nem mozdultunk meg 1 nyomorult helyet aki később top5 WR lett. És kit is vittek ki Kindle előtt egy nyomorult pickel? Hja a liga jelenleg legdominánsabb TE-jét. Nem elég, hogy Kidnle luft lett még előtte rúgott Oz is kettőt.

Szóval abban az évben lemaradtunk Dez Bryantről Jimmy Grahamről és Rob Gronkowskiról. De Pitta tényleg jó pick volt.

FB: igen jobban, mert biztos mi basztunk ki a teljes ligával, hogy kivittük KJ-t, ami annyira mellbe vágott mindenkit, hogy legközelebb a 6. végén ment ki a következő. És igen van aki szerint a BPA a tuti én a needet és a pozíció értékét legalább annyira fontosnak tartom.

A draft pickek feladása: egy második kört kellene feladni, hogy felmenjünk pl a Charershez kikerülve három csapatot ahol lehet WR-t húzni. Ez nem a teljes jövője a csapatnak. Ennyit nálam megér, hogy ne arra várjunk, hogy talán a Browns kiviszi DGB-t a Chiefs úgy dönt, hogy kell egy téglakezű Perriman, az Eagles meg mittudomén kit és majd akkor lecsúszik hozzánk Strong. Itt nem a jövőről beszélünk mint amit amit az Oakland vagy az Atlanta húzott.Blaise
Most ezért egy kicsit nem Fair azt felhozni, hogy Gronkot vagy Grahamot vagy Bryant-et nem sikerült behúzni..... ilyen módon vissza kellene sorolni a Steelerst mert tavaly Shazit húzták Mosley előtt, vagy az Atlantát mert Flacco SB MVP lett Matt Ryan meg nem, hát ennek sincs sok érteleme..... sőt a NE kívűl minden csapat szar mert átugrották TB nem egyszer.... ááá ennek így sem értelme sem vége nem lesz.
Oké hogy ez a te véleményed és tiszteletben tartom de már kicsit sok ebből a nay sayer hozzáállásból. Bár tudom hogy ezzel akarsz jót a csapatnak...
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Szeritnem erre azt lehet mondani hogy nem feltétlenül lesz az elsőkörösekből szupersztár....malkav
Ne kezdjük ezt...Blaise
Mit ne kezdjünk? :-/
Pont erről beszélsz,hogy csak az a jó draft,ha draftoljuk Coopert vagy White-ot,közepes,ha Parker vagy Strong.
Minden más csalódás és megindulunk a tartós hanyatlás útján...kátrány
Ki beszél itt Cooperről vagy Whiteról? Még az is irreális, hogy Parker bent lesz. Ezt a három srácot egyszer sem említettem. És igen minden más csalódás. Miért? Mert a legégetőbb needünk a NR 1 WR. Mi/ki jöhet még szóva első kör végén? Valaki Jernigan meg B-Will mögé 400 snapre évente? vagy arra számolunk, hogy lerobbannak? ILB mert... tudja tököm miért két nfl átlag feletti ilb-nk van. CB? Van 5-6 CB aki az első kör vége és a második kör vége között fog kimenni. Miért kellene valalkit berántani mindenképpen az elsőbe. Más mi kellene? Támadó fal adva van QB-nk van futónk van.
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Tavaly LeVeon Bellnek több elkapott yardja volt mint minden olyan játékosunknak akik

-->nem múltak el 35 évesek és
-->elkaphatnak labdát és
-->jelenleg a rosteren vannak

EGYÜTT

De egyébként tényleg, nem kell aggódni jöhet ILB mert Daryl Smith 33 éves és lehet két év múlva visszavonul, gondoskodni kell a pótlásáról.Blaise
De ne jöjjön Gurley...nem kell.
Sok energiát fektetsz abba,hogy fikázd a kedvenc csapatod...kátrány
Gurley biztos az a WR akit az ellenfél csapatának tisztelnie kell. Amint az lesz azonnal örülni fogok, de amíg csak egy ACL szakadás után érkező RB addig Jay Ayaji a második kör végén nálam ezerszer mint Gurley vagy bármilyen RB az elsőben.
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Nem akartam én ennyire elmélyíteni a vitát csak erre az NR1. WR-re akartam reflektálni hogy az első körös WR pickekből is csak 30%-ban lessz igazi első számú...... de ennyi. Szerintem az sem tuti pick ha elsőkörben húzol WR-t.
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Az a millió okosság,amit előadtok,az egy meglévő tudás birtokában teszitek.Tudjátok ki lett jó,ki nem.
Örülök,hogy tudjátok most ,hogy pl.Campanaro már most ordas bust vagy előre tudtátok,hogy Wes Welker UDFA -ként ilyen karriert tud maga mögött.
Biztos röhögtetek a ligán,mikor Bart Scott UDFA-ként leszerződtettük,hogy aztán PB ILB legyen.Vagy,hogy Adelius Thomas zúgott a 6.körig.
Thompson 4,40-et futott a combine-n, sportos , hard hitter ,a 4. körben.Ha bejön főnyeremény,nem jött be.
Pista ,4.kör?????????????
Wagner ,5.körben fr.RT-nk.
FB-et nem választanak 1.körben,attól függetlenül kell egy futó csapat rosterére.Akkor jó lenne,ha UDFA-ként jött volna?
2010-ben sört bontottam,mikor letradeltünk Kindle-ért.Majd minden meccsét láttam,imádtam a játékát.Vagy Pista vagy Dickson jött a trade értékéért.Dicksonban is benne volt,hogy PB TE legyen nem lett.Azt pedig csalódás volt,hogy kingserge-nek ennyi esze van.

Azt a hülye is tudta,hogy A.J.Green qrva jó lesz,csak ahhoz előző évnek fogalmatlannak kellett lenni.
Ha tartósan PO csapat vagy,akkor ott működik a rendszer,cserébe kimennek a legjobb prospectek.Ez az NFL titka,miért a legjobban működő liga a világon.
Vagy nem gondoljátok,hogy a Falcons lezüllésében része van az elpasszolt magas draftpickeknek köszönhető?Azévi 2.kör,következő év 1.,3.kör?
Az Oakland vagy a Bears évekig nem húzott 1.körben.Már sem Palmer sem Marshall nincs a csapatnál,Cutlertől pedig szabadulnának.
Megérte?Lesz@pnának egy PO helyért.
Vagy az lenne a jó,ha évi 10 milliókat fizetnénk,egy Murrey-nek?
A Colts visszacsinálná 1000x,hogy ne tradeljék Richardsont.Ők sem jutottak volna a PO-ba,ha az AFC North-ban vannak,a vetélytársak bénáztak.

A mennyiségből lesz a minőség,ha sok picked van,akkor mersz váratlant húzni.kátrány
Pár dolog:
Sehol nem írtam, hogy Camp bust, de azért ne várjunk már csodát egy 7, körös WR-től meg két UDFA-tól akik tavaly 600 yardra voltak hárman jók. Annyira nem tudom, hogy bust lesz amennyire a stábunk anno nem tudta, hogy mi lesz James Harrisonból... Egyébként meg kiemeltünk 3 UDFA-t meg minden évben 200 bekerül a ligába és soha még csak aktív rotáció tagja sem lesz. Szóval a Welker Harrison Foster vonal a párját ritkító kivétel, nem pedig a szabály.

Pitta 4 kör 2010-ben jó pick, másfél évig to go guy volt Boldin mellett, előtte meg húztuk a csodálatos Ed Dicksont akit fél körrel később követett Jimmy Graham. Hát nem mondhatni, hogy éppen mi ütöttük meg a jackpotot.

Kidle... egy domináns fizikai paraméterekkel rendelkező WR-ért nem mozdultunk meg 1 nyomorult helyet aki később top5 WR lett. És kit is vittek ki Kindle előtt egy nyomorult pickel? Hja a liga jelenleg legdominánsabb TE-jét. Nem elég, hogy Kidnle luft lett még előtte rúgott Oz is kettőt.

Szóval abban az évben lemaradtunk Dez Bryantről Jimmy Grahamről és Rob Gronkowskiról. De Pitta tényleg jó pick volt.

FB: igen jobban, mert biztos mi basztunk ki a teljes ligával, hogy kivittük KJ-t, ami annyira mellbe vágott mindenkit, hogy legközelebb a 6. végén ment ki a következő. És igen van aki szerint a BPA a tuti én a needet és a pozíció értékét legalább annyira fontosnak tartom.

A draft pickek feladása: egy második kört kellene feladni, hogy felmenjünk pl a Charershez kikerülve három csapatot ahol lehet WR-t húzni. Ez nem a teljes jövője a csapatnak. Ennyit nálam megér, hogy ne arra várjunk, hogy talán a Browns kiviszi DGB-t a Chiefs úgy dönt, hogy kell egy téglakezű Perriman, az Eagles meg mittudomén kit és majd akkor lecsúszik hozzánk Strong. Itt nem a jövőről beszélünk mint amit amit az Oakland vagy az Atlanta húzott.
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Egyébként szerintem érkezik WR a draft 1-3. körében, meglátjuk igazam lesz-e most is 😛Voice
Miért nem írod, hogy 1-7. körben? Nagyobb esélyed van rá hogy igazad legyen 😉 :pdande
Valóban xD Úgy mennyi az esélyem egyébként? 😓


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 150 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egyébként szerintem érkezik WR a draft 1-3. körében, meglátjuk igazam lesz-e most is 😛Voice
Miért nem írod, hogy 1-7. körben? Nagyobb esélyed van rá hogy igazad legyen 😉 :p
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Egyébként szerintem érkezik WR a draft 1-3. körében, meglátjuk igazam lesz-e most is 😛


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Tavaly LeVeon Bellnek több elkapott yardja volt mint minden olyan játékosunknak akik

-->nem múltak el 35 évesek és
-->elkaphatnak labdát és
-->jelenleg a rosteren vannak

EGYÜTT

De egyébként tényleg, nem kell aggódni jöhet ILB mert Daryl Smith 33 éves és lehet két év múlva visszavonul, gondoskodni kell a pótlásáról.Blaise
De ne jöjjön Gurley...nem kell.
Sok energiát fektetsz abba,hogy fikázd a kedvenc csapatod...


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 9 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Szeritnem erre azt lehet mondani hogy nem feltétlenül lesz az elsőkörösekből szupersztár....malkav
Ne kezdjük ezt...Blaise
Mit ne kezdjünk? :-/
Pont erről beszélsz,hogy csak az a jó draft,ha draftoljuk Coopert vagy White-ot,közepes,ha Parker vagy Strong.
Minden más csalódás és megindulunk a tartós hanyatlás útján...


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Még le sem ment a draft, már megy a vinnyogás 😀😀


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Megértem, gyűjtögessük a pickeket aztán jöhetnek a Tristan Thompsonok, Jah Reidek, Terrence Codyk, Gino Gradkowskik, Tandon Dossok, Chykie Brownok... Milyen hasznos emberek mind egy szálig. Vagy 4. körös fullbackek, meg 3. körös blokkoló TE-k.

Az elmúlt x évben a 3. kör alatt Arti-McPhee-Tyson és Wagner volt aki bármit is hozzátett a csapathoz. Ne is pazaroljuk el a lehetőségeinket, hogy szart sem érő játékosokra szórjunk el draftpickeket. Inkább nézzük végig, hogy kiviszik az összes potenciálisan első számú elkapót az idei draftról és örüljünk a második elején egy újabb Dlinemannek meg egy rakat szemétnek valami 4. körös pick képében aki három év úlva már más csapat 90-es keretében maradásáért fog szenvedni.Blaise
Tisztelem a véleményeteket....

Az a millió okosság,amit előadtok,az egy meglévő tudás birtokában teszitek.Tudjátok ki lett jó,ki nem.
Örülök,hogy tudjátok most ,hogy pl.Campanaro már most ordas bust vagy előre tudtátok,hogy Wes Welker UDFA -ként ilyen karriert tud maga mögött.
Biztos röhögtetek a ligán,mikor Bart Scott UDFA-ként leszerződtettük,hogy aztán PB ILB legyen.Vagy,hogy Adelius Thomas zúgott a 6.körig.
Thompson 4,40-et futott a combine-n, sportos , hard hitter ,a 4. körben.Ha bejön főnyeremény,nem jött be.
Pista ,4.kör?????????????
Wagner ,5.körben fr.RT-nk.
FB-et nem választanak 1.körben,attól függetlenül kell egy futó csapat rosterére.Akkor jó lenne,ha UDFA-ként jött volna?
2010-ben sört bontottam,mikor letradeltünk Kindle-ért.Majd minden meccsét láttam,imádtam a játékát.Vagy Pista vagy Dickson jött a trade értékéért.Dicksonban is benne volt,hogy PB TE legyen nem lett.Azt pedig csalódás volt,hogy kingserge-nek ennyi esze van.

Azt a hülye is tudta,hogy A.J.Green qrva jó lesz,csak ahhoz előző évnek fogalmatlannak kellett lenni.
Ha tartósan PO csapat vagy,akkor ott működik a rendszer,cserébe kimennek a legjobb prospectek.Ez az NFL titka,miért a legjobban működő liga a világon.
Vagy nem gondoljátok,hogy a Falcons lezüllésében része van az elpasszolt magas draftpickeknek köszönhető?Azévi 2.kör,következő év 1.,3.kör?
Az Oakland vagy a Bears évekig nem húzott 1.körben.Már sem Palmer sem Marshall nincs a csapatnál,Cutlertől pedig szabadulnának.
Megérte?Lesz@pnának egy PO helyért.
Vagy az lenne a jó,ha évi 10 milliókat fizetnénk,egy Murrey-nek?
A Colts visszacsinálná 1000x,hogy ne tradeljék Richardsont.Ők sem jutottak volna a PO-ba,ha az AFC North-ban vannak,a vetélytársak bénáztak.

A mennyiségből lesz a minőség,ha sok picked van,akkor mersz váratlant húzni.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Tavaly LeVeon Bellnek több elkapott yardja volt mint minden olyan játékosunknak akik

-->nem múltak el 35 évesek és
-->elkaphatnak labdát és
-->jelenleg a rosteren vannak

EGYÜTT

De egyébként tényleg, nem kell aggódni jöhet ILB mert Daryl Smith 33 éves és lehet két év múlva visszavonul, gondoskodni kell a pótlásáról.
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 848 — Apu ökölbeszorított keze
Es hany wr nek van tobb 1000* eve?
Marmint aki nincs a listan mondjuk 2009draft ota?

több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Szeritnem erre azt lehet mondani hogy nem feltétlenül lesz az elsőkörösekből szupersztár....malkav
Ne kezdjük ezt...
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
2009-es első körös WR pickek: Darrius Heyward Bay (7.) 0db, M. Crabtree (10) 1db,J. Maclin (19) 1db,P. Harvin (22) 1db, H. Nicks (29) 2db, K. Britt (30) 0db

2010-es első körös WR: D Thomas (22.) 3db (Manninggel), D. Bryant (24.) 3db

2011-es : AJ Green (4.) 3db, J Jones (6.) 2db, J. Baldwin (26) 0db

2012-es : J. Blackmon (5.) 0db, M. Floyd (13.) 1db, K. Wright (20) 1db, A.J. Jenkins (30) 0db

Torrey Smiths: 2011 (58.) 1db

Kis WR statisztika : Név (Pick) 1000 yardos szezon
Szeritnem erre azt lehet mondani hogy nem feltétlenül lesz az elsőkörösekből szupersztár....
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
nem is kell egy drága 7. köröst rááldozni. Elég lesz pár biszem-baszom UDFA.Blaise
Ravens Head Coach John Harbaugh said there are good receiver options in every round.
Mindenki nyugodjon le, idén sem maradunk 7. körös WR nélkül! 😀Flacco5
Ez mekkora qwa nagy BS Harbstól. Nem every round (late round/UDFA) WR kell. Olyan már van vagy 5 kb. Összesen 1200-1500 yardra jók is lehetnek. Első számú kell, vagy hagyjuk a p*csába inkább.
több mint 9 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
nem is kell egy drága 7. köröst rááldozni. Elég lesz pár biszem-baszom UDFA.Blaise
Ravens Head Coach John Harbaugh said there are good receiver options in every round.
Mindenki nyugodjon le, idén sem maradunk 7. körös WR nélkül! 😀
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Nem mondtam, hogy nincs igazad abban amit írsz, csupán más érzésem van. Igen, jó lenne a skill.... 😊Collapo
Egy másodpercig sem hiszem, hogy akár minimális esélye is lenne a feltradenek. Főleg nem egy WR-ért. Most, meg, hogy van egy 4 évvel ezelőtti 6. körös választottunk is, már kész is a WR sor, nem is kell egy drága 7. köröst rááldozni. Elég lesz pár biszem-baszom UDFA.
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Blaise akkor te mit szerettél az elmúlt 4 évben a csapatnál ? xD


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Nem mondtam, hogy nincs igazad abban amit írsz, csupán más érzésem van. Igen, jó lenne a skill.... 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Megértem, gyűjtögessük a pickeket aztán jöhetnek a Tristan Thompsonok, Jah Reidek, Terrence Codyk, Gino Gradkowskik, Tandon Dossok, Chykie Brownok... Milyen hasznos emberek mind egy szálig. Vagy 4. körös fullbackek, meg 3. körös blokkoló TE-k.

Az elmúlt x évben a 3. kör alatt Arti-McPhee-Tyson és Wagner volt aki bármit is hozzátett a csapathoz. Ne is pazaroljuk el a lehetőségeinket, hogy szart sem érő játékosokra szórjunk el draftpickeket. Inkább nézzük végig, hogy kiviszik az összes potenciálisan első számú elkapót az idei draftról és örüljünk a második elején egy újabb Dlinemannek meg egy rakat szemétnek valami 4. körös pick képében aki három év úlva már más csapat 90-es keretében maradásáért fog szenvedni.
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Sokkal inkább letrade mint fel. 😀 Főleg, ha az összes potens 1. körös WR-t kihúzzák előttünk.

Oakland, Kansas, Cleveland "szinte biztos" WR pick, Chicago valószínű, bár ott olyan a D, hogy az első kört én tuti a D-be használnám fel. És nálam inkább DGB, mint Perriman, ha kimegy a White/Cooper/Parker/Strong négyes.