Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Több helyről is lehetett olvasni, hogy nagyon aktív a csapat az interjúk terén, bár ha jól tudom szabályozva van, hogy összesen hány nem helyi sráccal lehet leülni. Minden esetre komoly hangsúlyt fog helyezni szerintem a csapat a megfelelő karakterű játékosok választására, ennek is tudható be talán az aktivitás. Kíváncsi lennék Petersre, a média előtt szerintem jól interjúzott, de azokat a szavakat a szájába adták profik, szóval itt inkább a 15 perces combine alatti és az az utáni interjúk lehetnek majd mérvadóak.

Meetingek listájának mi a forrása?
Peter
Elég lehangoló képet fest az a lista, gyakorlatilag egyetlen komoly WR prospectel sem találkoztunk, de az összes DE/OLB-vel meg igen...
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Meat-thingek

Ronald Darby, CB, Florida State
Ryan Delaire, DE, Towson
Quandre Diggs, CB, Texas
Alvin Dupree, OLB/DE/3-4OLB, Kentucky
Randy Gregory, DE/3-4OLB, Nebraska
Kevin Johnson, CB, Wake Forest
Marcus Peters, CB, Washington
Shane Ray, OLB/DE/3-4OLB, Missouri
Eric Rowe^, CB, Utah
Danny Shelton, DT/NT, Washington
P.J. Williams, CB, Florida State

több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Pár mai míting
Vic Beasley, DE/OLB/3-4OLB, Clemson
Jamison Crowder, WR, Duke
Carl Davis, DT/3-4DE/NT, Iowa
Devante Davis, WR, UNLV
Ryan Delaire, DE, Towson
Stefon Diggs, WR, Maryland
Phillip Dorsett, WR, Miami (Fla.)
Jamil Douglas, G/OT, Arizona State
Alvin Dupree, OLB/DE/3-4OLB, Kentucky
Cameron Erving, OT/C, Florida State
Antwan Goodley, WR, Baylor
Donovan Smith, OT, Penn State
Za'Darius Smith, DE/3-4OLB, Kentucky
Donovan Smith OT -Penn state

több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Én kockáztatnék DGB-vel.tipikus "high risk high reward" pick de nr1 elkapó potenciál.Maxx is jó bár a nevezetes TD-je előtt (két védőt ugrott át) a nevét nem lehetett hallani.örülnék még egy hozzánk lecsúszott cornernek is,Jalen Collins vagy valaki vagy egy jó passrushernek ha a jobb elkapók kimentek már.safety class kuka.Peter
Ahogy néztem csak Landon Collins ér safetyként "biztos" első kört, de őt mindenhol top10-be írják/várják, szóval nem valószínű, hogy lecsúszna hozzánk...Vrijbloed
Landon Collins -Alabama safety
Jalen Collins-LSU cornerPeter
Tisztában vagyok vele, mit írtam el?😀Vrijbloed
Nemtom,szóbahoztad Landont Én pedig Jalenről írtamPeter
Akkor elbeszélgetünk egymás mellett, nincs is azzal baj. 😀

És akkor ott van még La' el Collins is. 😀
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Én kockáztatnék DGB-vel.tipikus "high risk high reward" pick de nr1 elkapó potenciál.Maxx is jó bár a nevezetes TD-je előtt (két védőt ugrott át) a nevét nem lehetett hallani.örülnék még egy hozzánk lecsúszott cornernek is,Jalen Collins vagy valaki vagy egy jó passrushernek ha a jobb elkapók kimentek már.safety class kuka.Peter
Ahogy néztem csak Landon Collins ér safetyként "biztos" első kört, de őt mindenhol top10-be írják/várják, szóval nem valószínű, hogy lecsúszna hozzánk...Vrijbloed
Landon Collins -Alabama safety
Jalen Collins-LSU cornerPeter
Tisztában vagyok vele, mit írtam el?😀Vrijbloed
Nemtom,szóbahoztad Landont Én pedig Jalenről írtam

több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Én kockáztatnék DGB-vel.tipikus "high risk high reward" pick de nr1 elkapó potenciál.Maxx is jó bár a nevezetes TD-je előtt (két védőt ugrott át) a nevét nem lehetett hallani.örülnék még egy hozzánk lecsúszott cornernek is,Jalen Collins vagy valaki vagy egy jó passrushernek ha a jobb elkapók kimentek már.safety class kuka.Peter
Ahogy néztem csak Landon Collins ér safetyként "biztos" első kört, de őt mindenhol top10-be írják/várják, szóval nem valószínű, hogy lecsúszna hozzánk...Vrijbloed
Landon Collins -Alabama safety
Jalen Collins-LSU cornerPeter
Tisztában vagyok vele, mit írtam el?😀
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Én kockáztatnék DGB-vel.tipikus "high risk high reward" pick de nr1 elkapó potenciál.Maxx is jó bár a nevezetes TD-je előtt (két védőt ugrott át) a nevét nem lehetett hallani.örülnék még egy hozzánk lecsúszott cornernek is,Jalen Collins vagy valaki vagy egy jó passrushernek ha a jobb elkapók kimentek már.safety class kuka.Peter
Ahogy néztem csak Landon Collins ér safetyként "biztos" első kört, de őt mindenhol top10-be írják/várják, szóval nem valószínű, hogy lecsúszna hozzánk...Vrijbloed
Landon Collins -Alabama safety
Jalen Collins-LSU corner

több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
]örülnék még egy hozzánk lecsúszott cornernek is,Jalen Collins vagy valaki vagy egy jó passrushernek ha a jobb elkapók kimentek már.safety class kuka.Peter
Ha első körben lecsúszó cb-re gondolsz, akkor annyi fog lecsúszni, hogy minden ujjunkra jut. Kb Peters az egyetlen aki valóban megéri az első kört, Waynes talán. A többiek meg jobb híján, mert felértékelődött a poszt. De 1-2-3 kör bárhol elmehetnek. Ezért sokkal jobban járnánk második körös CB-vel vagy ha várunk a harmadikig. Így első körben jöhetne ilb jajj akarom mondani safety izé dlineman.
Szar a class (vagy a tavalyi minősége homályosítja el egy két poszton pl. wr) és ez alól a cornerek sem kivételek, ha valaki kinéz egy-egy játékosban valamit akkor elvihetik bárhol. Collins felejtős. Oz még nem draftolt soha(!) LSU playát pedig egy kettő már megfordult az nfl-ben...

Kiváncsi leszek a pár nap múlva (talán 24) esedékes szokásos state of ravens konf-ra.Blaise
Jalen Collins a 3-ik DB Mayocknál (tehát a safetykkel együtt,Landon Collins az 5-ik) ami azért jelent valamit.egyébként igaz,szar az egész klassz.

több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
]örülnék még egy hozzánk lecsúszott cornernek is,Jalen Collins vagy valaki vagy egy jó passrushernek ha a jobb elkapók kimentek már.safety class kuka.Peter
Ha első körben lecsúszó cb-re gondolsz, akkor annyi fog lecsúszni, hogy minden ujjunkra jut. Kb Peters az egyetlen aki valóban megéri az első kört, Waynes talán. A többiek meg jobb híján, mert felértékelődött a poszt. De 1-2-3 kör bárhol elmehetnek. Ezért sokkal jobban járnánk második körös CB-vel vagy ha várunk a harmadikig. Így első körben jöhetne ilb jajj akarom mondani safety izé dlineman.
Szar a class (vagy a tavalyi minősége homályosítja el egy két poszton pl. wr) és ez alól a cornerek sem kivételek, ha valaki kinéz egy-egy játékosban valamit akkor elvihetik bárhol. Collins felejtős. Oz még nem draftolt soha(!) LSU playát pedig egy kettő már megfordult az nfl-ben...

Kiváncsi leszek a pár nap múlva (talán 24) esedékes szokásos state of ravens konf-ra.Blaise
Ha "megfegyelmezzük" Peterst, akkor ő jöhetne, esetleg PJ Williams.
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Jó hogy írogattok kicsit, kezdett leülni a topic 😀 na meg mivel nem nézem egyetemi focit, a véleményetek is érdekes lehet.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
]örülnék még egy hozzánk lecsúszott cornernek is,Jalen Collins vagy valaki vagy egy jó passrushernek ha a jobb elkapók kimentek már.safety class kuka.Peter
Ha első körben lecsúszó cb-re gondolsz, akkor annyi fog lecsúszni, hogy minden ujjunkra jut. Kb Peters az egyetlen aki valóban megéri az első kört, Waynes talán. A többiek meg jobb híján, mert felértékelődött a poszt. De 1-2-3 kör bárhol elmehetnek. Ezért sokkal jobban járnánk második körös CB-vel vagy ha várunk a harmadikig. Így első körben jöhetne ilb jajj akarom mondani safety izé dlineman.
Szar a class (vagy a tavalyi minősége homályosítja el egy két poszton pl. wr) és ez alól a cornerek sem kivételek, ha valaki kinéz egy-egy játékosban valamit akkor elvihetik bárhol. Collins felejtős. Oz még nem draftolt soha(!) LSU playát pedig egy kettő már megfordult az nfl-ben...

Kiváncsi leszek a pár nap múlva (talán 24) esedékes szokásos state of ravens konf-ra.
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Én kockáztatnék DGB-vel.tipikus "high risk high reward" pick de nr1 elkapó potenciál.Maxx is jó bár a nevezetes TD-je előtt (két védőt ugrott át)
a nevét nem lehetett hallani.örülnék még egy hozzánk lecsúszott cornernek is,Jalen Collins vagy valaki vagy egy jó passrushernek ha a jobb elkapók kimentek már.safety class kuka.Peter
Ahogy néztem csak Landon Collins ér safetyként "biztos" első kört, de őt mindenhol top10-be írják/várják, szóval nem valószínű, hogy lecsúszna hozzánk...
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
tegnapi meetingek:
running backs Melvin Gordon Wisconsin, Duke Johnson Miami, David Johnson Northern Iowa
Kenny Bell, WR, Nebraska
Devante Davis, WR, UNLV
Stefon Diggs, WR, Maryland
Tyler Kroft, TE, Rutgers
Blake Sims, QB, Alabama

több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Én kockáztatnék DGB-vel.tipikus "high risk high reward" pick de nr1 elkapó potenciál.Maxx is jó bár a nevezetes TD-je előtt (két védőt ugrott át)
a nevét nem lehetett hallani.örülnék még egy hozzánk lecsúszott cornernek is,Jalen Collins vagy valaki vagy egy jó passrushernek ha a jobb elkapók kimentek már.safety class kuka.

több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Maxx Williams kb azon 2-3 játékos közé tartozik aki az első kör végén ott lehet és örülnék a kiválasztásának. Strong torony magas favorit utána Williams és... és kb ennyi esetleg Armstead. Marcus Peters talán még, ha ki tudja magyarázni az interjúk során az egyetemi ügyködését, de ugyanakkor ha ezt meg tudja tenni akkor nem lesz elérhető... Talán még Bud Dupree lecsúszhat, de ez egy talánnál semmiképpen sem erősebb. Őt szívesen látnám Ravens uniformisban. Esetleg valami dline playa még szóba jöhet...
Az ilyen perriman/funchess/coates fakezű dropkirályoktól lever a víz, de ide sorolható még devin smith is mint torrey 2.0, és nagyjából pont ennyi routot is tud megfutni... Érdekes sztori lehet még DGB is, benne van hogy 5 év múlva ugyanúgy fogjuk átkozni a ki nem választását mint Dez Bryantét (szerintem DGB nem lesz fent a boardunkon, talán nem is jogtalanul). Aztán persze ott van még bármilyen rb húzás az első körben, meg a nagyobbfajta rb méretével rendelkező vic beasley mint olb. Cb felhozatal is parádés, ahol a kb egy éve focizó rollins első körbe kombájnolhatja magát, amire a fizikai paramétereivel minden esélye meg is van... Uhh és mindennek legalja a safety class.
Ez a draft rohadtul nem várós...
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Pár mai kombájn meeting
La'el Collins, OT, LSU

Donovan Smith, OT, Penn State

Clive Walford, TE, Miami (Fla.)

Maxx Williams, TE, Minnesota

több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
A gyűrű eladásának általában anyagi okai vannak. Tök igaz a cikkben, hogy ezek a srácok nagyon ritkán terveznek előre.... van pénz, majd jó lesz. Ennyi. Kár a gyűrűért (még nagyobb, hogy esélyem sincs megszerezni), de ez bizony benne volt. 😐Collapo
 m.aliexpress.com/search.htm?keywords=baltimore+ravens+super+bowl+ringsgedam
😉

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
gedam 5 814
A gyűrű eladásának általában anyagi okai vannak. Tök igaz a cikkben, hogy ezek a srácok nagyon ritkán terveznek előre.... van pénz, majd jó lesz. Ennyi. Kár a gyűrűért (még nagyobb, hogy esélyem sincs megszerezni), de ez bizony benne volt. 😐Collapo
 m.aliexpress.com/search.htm?keywords=baltimore+ravens+super+bowl+rings
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
A gyűrű eladásának általában anyagi okai vannak. Tök igaz a cikkben, hogy ezek a srácok nagyon ritkán terveznek előre.... van pénz, majd jó lesz. Ennyi. Kár a gyűrűért (még nagyobb, hogy esélyem sincs megszerezni), de ez bizony benne volt. 😐

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
 www.baltimoreravens.com/news/article-1/Ravens-Statement-On-Jamal-Lewis-Selling-Super-Bowl-Ring/7929d4fc-79f5-454a-8b25-190f9edb0cfa

😥kátrány
Ezek szerint a fehér Rolls Royce sincs már meg.

több mint 9 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
 www.baltimoreravens.com/news/article-1/Ravens-Statement-On-Jamal-Lewis-Selling-Super-Bowl-Ring/7929d4fc-79f5-454a-8b25-190f9edb0cfa

😥


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Azért Vernon Davist elnézegetném nálunk.Pitta és Daniels kérdéses ugyebárPeter
Jó a Davis, de ha felépül Pitta, akkor túl sok pénz állna a TE posztban, ami szerintem nem ideális, ha lesz elkölteni való pénzünk akkor DB vagy WR kell belőle.Voice
Nyílván úgy értettem ha egyik sem marad/épül fel.

több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Azért Vernon Davist elnézegetném nálunk.Pitta és Daniels kérdéses ugyebárPeter
Jó a Davis, de ha felépül Pitta, akkor túl sok pénz állna a TE posztban, ami szerintem nem ideális, ha lesz elkölteni való pénzünk akkor DB vagy WR kell belőle.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Azért Vernon Davist elnézegetném nálunk.Pitta és Daniels kérdéses ugyebár

több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Mi a manó??

 teechip.com/bal-hungary#id=4&c=000000malkav
Asszem a Frisco topikban láttam múltkor ilyet, csak ott értelemszerűen San Francisco volt. 😀

Nagyon jól néz ki, de egyelőre a mezzel is beérem, amim van. 😀