Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Webbet paycut elfogadására kértük... #szervaittcsereottCollapo
A forgatókönyvem folytatódik 😀Voice
arról nem szól a fáma, hogy elfogadja-eCollapo
Ha bejönne az egész, jövőre PO után elküldöm Ozznak az újat 😀


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Webbet paycut elfogadására kértük... #szervaittcsereottCollapo
A forgatókönyvem folytatódik 😀Voice
arról nem szól a fáma, hogy elfogadja-e

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Webbet paycut elfogadására kértük... #szervaittcsereottCollapo
A forgatókönyvem folytatódik 😀


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Webbet paycut elfogadására kértük... #szervaittcsereott

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Andre Johnson houstoni pályafutásának úgy tűnik vége. Ha van tipikus Ravens igazolás akkor az Ő...

Jarret Johnsonnak fog a csapat ajánlani egy egy napos szerződést, hogy ravenként vonulhasson vissza (Y)

Egy klasszikussal emlékezzünk 😊

több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Mindent leírtatok.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Jacoby a bengalsnal vizitel ma.Peter
Mi a véleményetek róla? Hasznát vennénk? Jól gondolom, hogy évi 1,5-2 millióért már aláírna?megyerikrisz
Szia,
szerintem kiváló X-factor, viszont nem WR, már nem az. Legalábbis nálunk már dobálta a labdákat rendesen. Bármikor tud 6 pontot hozni visszahordásból, s ha fejben rendbe kerülne, még párszáz yardod is lenne belőle:

elkapás:
2014 Baltimore Ravens 16 9 131 14.6 8.2 31 0 2 0 6 0

futás:
2014 Baltimore Ravens 16 3 0.2 16 5.3 1.0 0 11 2 66.7 0 0 0

Kick return:
2014 Baltimore Ravens 16 32 978 30.6 108T 1 29 5 0 1

Punt return:
2014 Baltimore Ravens 16 30 275 9.2 45 0 5 1 17 3

ST ásszá szelídült az évek során. Nálam max. vetmin-t érne, ami 9 évvel a háta mögött 870 000, ha most fordul az év, akkor 10 évvel a háta mögött 970 000.

Ennél Ő többet fog kapni bárhol. Szerintem lesz aki 2M-2,5M-t is ad neki, bár nem jár az oda már...

Hogy nálatok kell-e? Nos, Pacman jó... Pacman nem is drága, ha jól emlékszem... Tate már nincs ott, ha jól tudom, szóval... a kérdés, hogy Pacman vagy JJ... vagy a fiatalok közül valamelyik még nem túl ász srác, ha van ilyen.
JJ, ha megfizetitek jó lehet, de elég fukar (jó értelemben véve) csapat a Tiétek... szerintem máshol fog kikötni...

Kb. ennyi az én véleményem...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Jacoby a bengalsnal vizitel ma.Peter
Mi a véleményetek róla? Hasznát vennénk? Jól gondolom, hogy évi 1,5-2 millióért már aláírna?megyerikrisz
Szerintem nem vennétek hasznát... mi három évig edzettük vele csak meg tudjuk fogni a visszahordásait, a Steelersben meg ott van Tomlin aki jól tudja őt szerelni.
több mint 9 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Jacoby a bengalsnal vizitel ma.Peter
Mi a véleményetek róla? Hasznát vennénk? Jól gondolom, hogy évi 1,5-2 millióért már aláírna?

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Jacoby a bengalsnal vizitel ma.

több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Absz egyetértünk.
Az NFL nem támogatja a csere-QB intézményt. A csapat alig edz vele, ha 50 ponttal megy a csapat se kerülhet pályára.
Ráadásul sok csapat két teljesen (!) különböző stílusú QB-t tart. Az pedig előre vetíti, hogy teljesen esélytelen a csapat a cserével. Persze van ellenpélda, de ritka.
Azt hiszem nem véletlen ráadásul nálunk, hogy túlnyomó részt max. 2 QB-val vágunk neki a szezonnak.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
A Hampton sztori meg... Ilyen f*szoknak mint Ő tuti nem adnék több esélyt az NFL-ben. Nem tehetségtelen a srác, simán foghatna roster helyet nálunk erre csinál egy ekkora baromságot. Gratulálok.
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Hamár homár, TT szerintem csak nagyonoccsón maradhat, hajeggyáltalába... #WinningWithWenning??!Collapo
Őszintén szólva engem legkevésbé sem érdekel ki a csere QB. Flacco frqb. ha lépni és dobni tud akkor játszik, ha beüt a krach és nem tud akkor nagy a baj és nem fog egyetlen csere qb sem kihúzni minket a sz*rból. Egy minimális ráfordításnál többet én nem pocsékolnék el egy csere qb-ra. De ha Wenning olcsóbb akkor felőlem lehet Ő tarcsi főleg, hogy kidobtunk egy picket érte az ablakon...
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Hamár homár, TT szerintem csak nagyonoccsón maradhat, hajeggyáltalába... #WinningWithWenning??!

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Hálisten aszittem BiliQB 😀 😀


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
BiliQD 2 éves papír...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
"Victor Hamptont múlt hónapban igazolta le a Ravens. A cornerbacket szombaton letartóztatták, mert részegen 100 mérföld/órával száguldott, amikor a sebességhatár 55 mph volt. Két utastársát szintén lekapcsolták, náluk marihuánát és illegálisan tartott lőfegyvert találtak."


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Ezek eddig várható lépések voltak. Még mindig hátra van két nagy kérdőjel Ngata és Webb velük mit teszünk majd? Én még várok egy Koch ill. Grankowski cutot...malkav
Kochnak nagyon jó éve volt de egy új sapibarát szerződés beleférPeter
Jó volt vagy sem azért a punterhez képest nagy a dellája... félreértés ne essék szeretem az ipsét csak nem hiszem hogy ennyi pénzt kellene rá dobni.malkav
Ha meg tudunk egyezni Webbel és Ngataval, akkor nem lesz gond Koch, ha nem akkor lehet az ő cutja lesz a B terv.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Ezek eddig várható lépések voltak. Még mindig hátra van két nagy kérdőjel Ngata és Webb velük mit teszünk majd? Én még várok egy Koch ill. Grankowski cutot...malkav
Kochnak nagyon jó éve volt de egy új sapibarát szerződés beleférPeter
Jó volt vagy sem azért a punterhez képest nagy a dellája... félreértés ne essék szeretem az ipsét csak nem hiszem hogy ennyi pénzt kellene rá dobni.
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Ezek eddig várható lépések voltak. Még mindig hátra van két nagy kérdőjel Ngata és Webb velük mit teszünk majd? Én még várok egy Koch ill. Grankowski cutot...malkav
Kochnak nagyon jó éve volt de egy új sapibarát szerződés belefér

több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Egyrészt
@RavensInsider: Ravens now $3.899 million under projected limit of $143 million following releases of Chris Canty ($2.66 million), Jacoby Jones ($750,000)

Másrészt
Canty cut után bizakodóbb lettem Halotival kapcsolatban.nem veszthetünk el két leadert a D lineból egyszerre.

több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Ezek eddig várható lépések voltak. Még mindig hátra van két nagy kérdőjel Ngata és Webb velük mit teszünk majd? Én még várok egy Koch ill. Grankowski cutot...
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Canty cut 2,66 millió a spórolás. Várható volt, de ha a két ergya DE nem épül fel akkor azért hiányozhat majd, még ha nem is volt meghatározó szereplője a csapatnak. Oz nem is zárta ki a visszatérését.
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Ezt a tavalyi dolgot felejtsük már el.teljesen más úgy kérni egy játékostól ilyesmit,hogy 2 év van hátra a szerződéséből nem 1 és a pénzének kb 90%~a garantált.mit mondott volna?dobjatok ki,zsebben marad 16 milla,ti a zsebben minimális helyet kreáltok ezzel,görgetitek a rakat dead moneyt,En meg az új csapatomnál kapok még vagy 8-at/év.idén már mások a számok plusz 1 évvel öregebb lett Ő is és a következö bakinál már 8 meccsre tiltják el.
(A számokat hasraütés szerűen írtam de kb ez van)
Peter
Lehet nem ugyanaz a helyzet, hanem talán rosszabb, mert Ngatanak idén jobb éve volt mint tavaly, persze ebbe B-Will előrelépése is belejátszik. Mondjuk gondolhatják azt is hogy Jernigan majd 100%-ban pótolja, de ezt túlzásnak érzem. A kereslet rá nem lesz kisebb ha kivágjuk, mert még mindig képes magas szinten játszani
Másrészt zsebéből nem 16 milliót vesznek ki, mert a garantált tartalmat már a szerződés megkötése után kifizették neki, azt már évekkel ezelőtt zsebre vágta, 8,5 millióról van szó. Ez pedig nem minimális hely, hanem rettenesen sok. Főleg szorul sapkahelyzetben.Blaise
Én tavalyról beszéltem,de mindegy is.a kérdés ugyanaz:van e neki trade értéke?nekem furcsa,hogy még nincs döntés a részéről.lehet várja a FA előtti napokat,hogy mekkora a kereslet rá?

több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Ezt a tavalyi dolgot felejtsük már el.teljesen más úgy kérni egy játékostól ilyesmit,hogy 2 év van hátra a szerződéséből nem 1 és a pénzének kb 90%~a garantált.mit mondott volna?dobjatok ki,zsebben marad 16 milla,ti a zsebben minimális helyet kreáltok ezzel,görgetitek a rakat dead moneyt,En meg az új csapatomnál kapok még vagy 8-at/év.idén már mások a számok plusz 1 évvel öregebb lett Ő is és a következö bakinál már 8 meccsre tiltják el.
(A számokat hasraütés szerűen írtam de kb ez van)
Peter
Lehet nem ugyanaz a helyzet, hanem talán rosszabb, mert Ngatanak idén jobb éve volt mint tavaly, persze ebbe B-Will előrelépése is belejátszik. Mondjuk gondolhatják azt is hogy Jernigan majd 100%-ban pótolja, de ezt túlzásnak érzem. A kereslet rá nem lesz kisebb ha kivágjuk, mert még mindig képes magas szinten játszani
Másrészt zsebéből nem 16 milliót vesznek ki, mert a garantált tartalmat már a szerződés megkötése után kifizették neki, azt már évekkel ezelőtt zsebre vágta, 8,5 millióról van szó. Ez pedig nem minimális hely, hanem rettenesen sok. Főleg szorul sapkahelyzetben.