Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 9 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Viszont draftoltuk volna Dez Bryantet,ami már bizakodásra ad okot vagy Keenan Allent ,Alshon Jeffery-t,csak megelőztek minket.Szóval nem veszett fejsze nyele ez.
kátrány
Dezt nem akartuk draftolni. Belicheat beajánlotta, hogy menjünk fel érte, Oz meg megköszönte és lement (Kindle). Dallas pedig azóta is köszöni Oznak. De az Allen és Jeffery pletykákat sem hallottam sehol...Blaise
Sokat kértek érte,nem minden áron kellett red fleg-ekkel volt teleszórva.

Abban az évben még néztem NCAA-t(sajnos már nincs időm,pedig hiányzik)Kindle kib@szott tehetség volt,pontnyi aggyal.Top15-ös játékos volt.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Viszont draftoltuk volna Dez Bryantet,ami már bizakodásra ad okot vagy Keenan Allent ,Alshon Jeffery-t,csak megelőztek minket.Szóval nem veszett fejsze nyele ez.
kátrány
Dezt nem akartuk draftolni. Belicheat beajánlotta, hogy menjünk fel érte, Oz meg megköszönte és lement (Kindle). Dallas pedig azóta is köszöni Oznak. De az Allen és Jeffery pletykákat sem hallottam sehol...
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 324 — No 1 Zhang Yufei fan
Mi a manó??

 teechip.com/bal-hungary#id=4&c=000000malkav
????
ez most meglepett, és potenciálisan csábít.. bár egy jó kis "Fear the D" jellegű hollófej még jó lenne rá ^ ^

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Azert azt is nezni kell hogy a draftos WR besulesek utan, amikor viszont FA-rol hoztunk No 1-nek szant elkapot (Mason, Boldin, SSS - utobbit nem is vartuk no 1-nak..), az mindig bejott.

Andre Johnson johetne 7.5-8-ert 2-3 evre.. 😊 Marshall dragabb/neccessebb a szememben.Igor
Elég öreg már, mindjárt 34, nekem biztos nem kellene 2-3 évre 8 millióékért....akkor már inkább Brandon Marshall .


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
A top pickeket,mint Larry Fitz,Megatron,Andre Johnson,Green akikhez nem fértünk hozzá és börítékilhatóan bejöttek.Ilyen magasan Travis taylor jött,aki bust.
Mark Clayton is tutinak tűnt,nem volt rossz,de a W1-hez köze nem volt.

Viszont draftoltuk volna Dez Bryantet,ami már bizakodásra ad okot vagy Keenan Allent ,Alshon Jeffery-t,csak megelőztek minket.Szóval nem veszett fejsze nyele ez.

Én kedvenceim ,mikor a D-be draftolunk 1.körbe valami szörnyeteget,viszont nem lennék csalódott,ha WR vagy akár RB-t választanánk.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Mi a manó??

 teechip.com/bal-hungary#id=4&c=000000
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Azért szerintem Doss nem volt egy rossz pick, csak valami nem stimmelt vele a végére. Abban teljesen egyetértek igorral, hogy Ozzie nem erős WR draftban. Ha belegondolunk minden postra eddig tudott valami kimagaslót hozni drafton (ILB: MOSLEY OLB Suggs DL Ngata vagy Bwil CB jimmy smith, webb S: Reed OL: Yanda RB: Rice) egyedül a WR az ahol eddig nem sikerült nagyot húznia. Mindegy majd ők eldöntik én mindensetre simán perkálnék Torreynak 7/évet és ha ezen múlik kivágnám Webbet.
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 324 — No 1 Zhang Yufei fan
Korabbi evekre is gondoltam, 2000-es evek elso fele.. foleg Travis Taylor-Devard Darling-Mark Clayton idoszak. Vagy Figurs mekkora pick volt :d

Ozzie keze abban is benne volt.. 2002 ota GM, de mar elotte is nagy ember volt.. es a 99-es Stokley-pick (akit szinten inkabb Manning tett naggya, nalunk nem sokat csinalt) es Torrey kozott nem volt olyan WR, aki pozitiv dolgokat csinalt volna.. basszus Torrey mar most a franchise legjobb WR pickje! Es ez 2 evtized... es Bollerre/QB-kre se lehet mindent fogni szvsz.

Oz persze TOP 3 GM also hangon, de ha van kriptonitja, az a WR-ek draftolasa.. biztos hogy (tudat alatt) tart tole.

Az Ol/DL scoutjaink/edzoink pl azert valamivel jobban dolgoztak. Persze kisebb bustesely, de nem ennyivel..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Azert azt is nezni kell hogy a draftos WR besulesek utan, amikor viszont FA-rol hoztunk No 1-nek szant elkapot (Mason, Boldin, SSS - utobbit nem is vartuk no 1-nak..), az mindig bejott.

Andre Johnson johetne 7.5-8-ert 2-3 evre.. 😊 Marshall dragabb/neccessebb a szememben.Igor
Ezt mondjuk nem igazán tudom lehet e nálunk értelmezni. Besültek a 4-5-6-7. körös játékosok? Ebben a tartományban már minden lutri. Ezért ne draftoljunk Wr-t mert a középső körös project vagy még annál is kevesebb játékosokból nem lett semmi?
Smith Doss Reed Streeter Mellette volt a felhozatal amióta Joet draftoltunk (Smith vele együtt érkezett) + Torrey
Torrey kivételével nem hinném, hogy a talán lesz belőlük egy hasznos kiegészítőnél többet várt volna akárki is tőlük. Nagyon remélem, hogy az általad írt dolog nincs benne abban, hogy miért f*sik Oz WR-t draftolni, mert akkor nem csak jövőre, hanem amíg regnál sem fog jönni senki receiver akitől bármit is reálisan el lehetne várni (értsd 1-2. kör)
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
#Ravens currently $5.16M OVER projected cap of $141.8M

Amíg ez így van nincs miről beszélni

több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 324 — No 1 Zhang Yufei fan
Azert azt is nezni kell hogy a draftos WR besulesek utan, amikor viszont FA-rol hoztunk No 1-nek szant elkapot (Mason, Boldin, SSS - utobbit nem is vartuk no 1-nak..), az mindig bejott.

Andre Johnson johetne 7.5-8-ert 2-3 evre.. 😊 Marshall dragabb/neccessebb a szememben.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Mondjuk ha belegondolsz a halászfaszoknak sincs elit célpontjuk és mégis megoldják a dolgot, és Belichekék sem a profi -WR draftjaikról voltak híresek. Örüljünk annak hogy DL és LB És OL képzésunk rendben van és tudunk a szarbl is várat építeni, hamár WR/CB hátsókörösökat rendre kukázzuk.malkav
A különbség a liga legjobb futója és kompletten legjobb D-e van az egyik oldalon egy lábon is playmaker QB-val, a túloldalon meg a liga legdominánsabb TE-je (de lehet legdominánsabb elkapója is akár) + Edelman aki azért csak összetalicskázott 90 elkapást és ezzel máris két ligaelit célpontjuk van a passzjátékban. Egyébként pedig elég rossz is volt nézni, hogy a passzjátékuk mmint a seahawksé mennyire esetleges. Ha a colos gyerek nincs, hogy folyamatosan bealázza Arringtont pusztán a méreteivel, akkor nagyon csúnyán lesimázzák őket nagyban köszönhető a bűn rossz elkapógárdának.
Egyébként meg abszolút nem számít, hogy a többi csapat hogy áll ezen a téren. Mások nyomora nem legitimálja a miénket
Feltrade?most van municióPeter
Nem hinném több okból sem. Oz a másik irányba mozog plusz pickért (ami rendben is van kivéve mikor lemozgás után kapsz egy Upshawt... a sors iróniája, hogy azt hiszem mindenki magához nyúlna örömében ha Harrison Smith nálunk játszana, akit a MIN húzott az eredetileg saját pickünkel), kivéve ha valami nagyon nagy értéket lát. Nah most ha az elmúlt 6 évben a 3.kör előtt csak 1x látott értéket WR-ben akkor idén sem fog, nem, hogy feltradeljen... Maga a pozíció hanyagolását már írtam és azt is, hogy nem illik bele a csapatépítési elképzeléseibe. Talán abban lehet reménykedni, hogy amennyire Kubiak rendszere nem igényelt komoly tehetség tömeget a Wr pozícióban, addig Trestmanné éppen ellenkezően.Blaise
Nyílván más nyomora nem vigasztal csak arra akartam célozni, hogy azért nem feltétlenül kell No. 1 WR a csapatba ahhoz hogy jól menjenek a dolgok (Seahawks) másrészt pedig nem biztos hogy draftrol kell ezt mindenképpen megoldani (NE). Tudom az lenne a szép és látványos ha valami jó képességű elkapónk lenne aki szerez 1500 yardot és konstans rá lehet dobálni a lasztit. Azt kell megnézni hogy milyen elkapóink vannak és mire lenne szükségünk még. Brown és Aiken is jó RZ célpontoknak Torrey jó speedsternek, SSS meg YAC típusnak megfelelő. Szóval ha nem megagigaszupatehetséges elkapó csúszik le az első kör végére akkor ezzel az elkapógárdával inkább kimennék a gyepre, mint a CB gárdánkkal, ezért én a draftrol inkább CB nyomnám elsőkörben és a WR-nek meg itt tartanám Torrey és max hátsó/középsőkörben hoznák valakit.malkav
Osztom a gondolatodat, bár én mindenképp hoznék egy elkapót, egy jó FA-t vagy egy elől draftolt újoncot, Torrey-t pedig elengedném. Nálam nem ér 7 milliót Torrey.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Mondjuk ha belegondolsz a halászfaszoknak sincs elit célpontjuk és mégis megoldják a dolgot, és Belichekék sem a profi -WR draftjaikról voltak híresek. Örüljünk annak hogy DL és LB És OL képzésunk rendben van és tudunk a szarbl is várat építeni, hamár WR/CB hátsókörösökat rendre kukázzuk.malkav
A különbség a liga legjobb futója és kompletten legjobb D-e van az egyik oldalon egy lábon is playmaker QB-val, a túloldalon meg a liga legdominánsabb TE-je (de lehet legdominánsabb elkapója is akár) + Edelman aki azért csak összetalicskázott 90 elkapást és ezzel máris két ligaelit célpontjuk van a passzjátékban. Egyébként pedig elég rossz is volt nézni, hogy a passzjátékuk mmint a seahawksé mennyire esetleges. Ha a colos gyerek nincs, hogy folyamatosan bealázza Arringtont pusztán a méreteivel, akkor nagyon csúnyán lesimázzák őket nagyban köszönhető a bűn rossz elkapógárdának.
Egyébként meg abszolút nem számít, hogy a többi csapat hogy áll ezen a téren. Mások nyomora nem legitimálja a miénket
Feltrade?most van municióPeter
Nem hinném több okból sem. Oz a másik irányba mozog plusz pickért (ami rendben is van kivéve mikor lemozgás után kapsz egy Upshawt... a sors iróniája, hogy azt hiszem mindenki magához nyúlna örömében ha Harrison Smith nálunk játszana, akit a MIN húzott az eredetileg saját pickünkel), kivéve ha valami nagyon nagy értéket lát. Nah most ha az elmúlt 6 évben a 3.kör előtt csak 1x látott értéket WR-ben akkor idén sem fog, nem, hogy feltradeljen... Maga a pozíció hanyagolását már írtam és azt is, hogy nem illik bele a csapatépítési elképzeléseibe. Talán abban lehet reménykedni, hogy amennyire Kubiak rendszere nem igényelt komoly tehetség tömeget a Wr pozícióban, addig Trestmanné éppen ellenkezően.Blaise
Nyílván más nyomora nem vigasztal csak arra akartam célozni, hogy azért nem feltétlenül kell No. 1 WR a csapatba ahhoz hogy jól menjenek a dolgok (Seahawks) másrészt pedig nem biztos hogy draftrol kell ezt mindenképpen megoldani (NE). Tudom az lenne a szép és látványos ha valami jó képességű elkapónk lenne aki szerez 1500 yardot és konstans rá lehet dobálni a lasztit. Azt kell megnézni hogy milyen elkapóink vannak és mire lenne szükségünk még. Brown és Aiken is jó RZ célpontoknak Torrey jó speedsternek, SSS meg YAC típusnak megfelelő. Szóval ha nem megagigaszupatehetséges elkapó csúszik le az első kör végére akkor ezzel az elkapógárdával inkább kimennék a gyepre, mint a CB gárdánkkal, ezért én a draftrol inkább CB nyomnám elsőkörben és a WR-nek meg itt tartanám Torrey és max hátsó/középsőkörben hoznák valakit.
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Brandon Marshall nagy igazolás lenne, ő meg S.Smith megoldaná az elkapásokat. Daniels maradna + Gilmore és talán még Pittaból is játékos lesz, jó kis elkapósor lenne itt.

2. körben elhozni az egyik legjobb futót és akkor let's go 😀


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
gedam 5 814
Torreynak vagy az ügynökének megköszönhetjük, hogy nem használták ki Oz megingását... 7 millió/év? Jézus... Biztos van csapat aki megad neki többet, de könyörgöm ne mi legyünk még ez is horror lenne.

Marshall jó, de tényleg mindig veteránt szerzünk? Az újoncokból meg sose hozunk senkit? És a kinevelés is érdekes nálunk, az első év jó... a többit... 😊Collapo
Ha mégsem draftolunk 1.körben,Bobby Engram a WR coach,akár későbbi körökben érkezhet sleeper WR.Az első teljes éve a csapatnál,már érdemben fog ülni a draftroom-ban.
A Seahawks azóta draftol ilyen jól hátsó körben,mióta Carroll és a kapcsolatai által profi hálózat áll a rendelkezésükre.kátrány
én ennek örülnék igazán... Marshall valahogy tapasz és nem átgondoltság lenne, bár megint leírom, kiváló játékosról van szó 😀Collapo
Oz inside out felfogásába nem fér bele a WR draft, meg úgy az egész pozíció. Amióta Joe a QB 1 azaz egyetlen egy nyomorult pass catchert draftoltunk a 3. kör előtt... Idén sem fogunk mert ott van első számúnak Marlon, meg Aiken meg Camp meg Butler meg jön még egy újabb majd valamikor a 6. körben de lehet csak UDFA-ról. És 4+1 első számúval már simán érthetetlen a dolog minek kell ide egy első kört elpazarolni. Így is annyi kiváló elkapónk van, nem győzzük elosztani közöttük a labdákat. SMH

Éppen ezért ha nem hozunk valami potenciálisan tényleg első számú kalibert (Parker/Strong - bár reálisan csak Strong lesz elérhető, White és Cooper sansztalan) akkor hagyjuk már a fenébe a hátsó körösök elpocsékolását. Semmi különbséget nem fognak jelenteni. Húzunk ott dlinemant, elég jól beváltak korábban az ott kiválasztott srácok (McPhee, Arti, Tyson)

Őszintén szólva ha jön is Marshall már annak is örülni kell, hogy jön legalább valaki, mert arra várni, hogy majd draftolunk felesleges, mert idén dlineman jön aztán safety majd ilb.Blaise
Mondjuk ha belegondolsz a halászfaszoknak sincs elit célpontjuk és mégis megoldják a dolgot, és Belichekék sem a profi -WR draftjaikról voltak híresek. Örüljünk annak hogy DL és LB És OL képzésunk rendben van és tudunk a szarbl is várat építeni, hamár WR/CB hátsókörösökat rendre kukázzuk.malkav
hát nem tudom, sztem a halászfaszok túl voltak értékelve és hatalmas mákkal jutottak be a döntőbe. én harvint tartottam a legfontosabb láncszemnek náluk a támadást illetően, ahogy elment én azt hittem még a rájátszás sem lesz meg nekik, inkább tettem volna a 49eskre. csak ott meg sok volt a sérült. láttam egy pár meccsük, sztem ligaszinten ott voltak a legtöbb 3andout-ot elért csapatok között.
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Igen,de ha Torrey megy akkor muszály lesz.1/26-ra Coates,Agholor felejtős.

több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Mondjuk ha belegondolsz a halászfaszoknak sincs elit célpontjuk és mégis megoldják a dolgot, és Belichekék sem a profi -WR draftjaikról voltak híresek. Örüljünk annak hogy DL és LB És OL képzésunk rendben van és tudunk a szarbl is várat építeni, hamár WR/CB hátsókörösökat rendre kukázzuk.malkav
A különbség a liga legjobb futója és kompletten legjobb D-e van az egyik oldalon egy lábon is playmaker QB-val, a túloldalon meg a liga legdominánsabb TE-je (de lehet legdominánsabb elkapója is akár) + Edelman aki azért csak összetalicskázott 90 elkapást és ezzel máris két ligaelit célpontjuk van a passzjátékban. Egyébként pedig elég rossz is volt nézni, hogy a passzjátékuk mmint a seahawksé mennyire esetleges. Ha a colos gyerek nincs, hogy folyamatosan bealázza Arringtont pusztán a méreteivel, akkor nagyon csúnyán lesimázzák őket nagyban köszönhető a bűn rossz elkapógárdának.
Egyébként meg abszolút nem számít, hogy a többi csapat hogy áll ezen a téren. Mások nyomora nem legitimálja a miénket
Feltrade?most van municióPeter
Nem hinném több okból sem. Oz a másik irányba mozog plusz pickért (ami rendben is van kivéve mikor lemozgás után kapsz egy Upshawt... a sors iróniája, hogy azt hiszem mindenki magához nyúlna örömében ha Harrison Smith nálunk játszana, akit a MIN húzott az eredetileg saját pickünkel), kivéve ha valami nagyon nagy értéket lát. Nah most ha az elmúlt 6 évben a 3.kör előtt csak 1x látott értéket WR-ben akkor idén sem fog, nem, hogy feltradeljen... Maga a pozíció hanyagolását már írtam és azt is, hogy nem illik bele a csapatépítési elképzeléseibe. Talán abban lehet reménykedni, hogy amennyire Kubiak rendszere nem igényelt komoly tehetség tömeget a Wr pozícióban, addig Trestmanné éppen ellenkezően.
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Torreynak vagy az ügynökének megköszönhetjük, hogy nem használták ki Oz megingását... 7 millió/év? Jézus... Biztos van csapat aki megad neki többet, de könyörgöm ne mi legyünk még ez is horror lenne.

Marshall jó, de tényleg mindig veteránt szerzünk? Az újoncokból meg sose hozunk senkit? És a kinevelés is érdekes nálunk, az első év jó... a többit... 😊Collapo
Ha mégsem draftolunk 1.körben,Bobby Engram a WR coach,akár későbbi körökben érkezhet sleeper WR.Az első teljes éve a csapatnál,már érdemben fog ülni a draftroom-ban.
A Seahawks azóta draftol ilyen jól hátsó körben,mióta Carroll és a kapcsolatai által profi hálózat áll a rendelkezésükre.kátrány
én ennek örülnék igazán... Marshall valahogy tapasz és nem átgondoltság lenne, bár megint leírom, kiváló játékosról van szó 😀Collapo
Oz inside out felfogásába nem fér bele a WR draft, meg úgy az egész pozíció. Amióta Joe a QB 1 azaz egyetlen egy nyomorult pass catchert draftoltunk a 3. kör előtt... Idén sem fogunk mert ott van első számúnak Marlon, meg Aiken meg Camp meg Butler meg jön még egy újabb majd valamikor a 6. körben de lehet csak UDFA-ról. És 4+1 első számúval már simán érthetetlen a dolog minek kell ide egy első kört elpazarolni. Így is annyi kiváló elkapónk van, nem győzzük elosztani közöttük a labdákat. SMH

Éppen ezért ha nem hozunk valami potenciálisan tényleg első számú kalibert (Parker/Strong - bár reálisan csak Strong lesz elérhető, White és Cooper sansztalan) akkor hagyjuk már a fenébe a hátsó körösök elpocsékolását. Semmi különbséget nem fognak jelenteni. Húzunk ott dlinemant, elég jól beváltak korábban az ott kiválasztott srácok (McPhee, Arti, Tyson)

Őszintén szólva ha jön is Marshall már annak is örülni kell, hogy jön legalább valaki, mert arra várni, hogy majd draftolunk felesleges, mert idén dlineman jön aztán safety majd ilb.Blaise
Mondjuk ha belegondolsz a halászfaszoknak sincs elit célpontjuk és mégis megoldják a dolgot, és Belichekék sem a profi -WR draftjaikról voltak híresek. Örüljünk annak hogy DL és LB És OL képzésunk rendben van és tudunk a szarbl is várat építeni, hamár WR/CB hátsókörösökat rendre kukázzuk.
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Torreynak vagy az ügynökének megköszönhetjük, hogy nem használták ki Oz megingását... 7 millió/év? Jézus... Biztos van csapat aki megad neki többet, de könyörgöm ne mi legyünk még ez is horror lenne.

Marshall jó, de tényleg mindig veteránt szerzünk? Az újoncokból meg sose hozunk senkit? És a kinevelés is érdekes nálunk, az első év jó... a többit... 😊Collapo
Ha mégsem draftolunk 1.körben,Bobby Engram a WR coach,akár későbbi körökben érkezhet sleeper WR.Az első teljes éve a csapatnál,már érdemben fog ülni a draftroom-ban.
A Seahawks azóta draftol ilyen jól hátsó körben,mióta Carroll és a kapcsolatai által profi hálózat áll a rendelkezésükre.kátrány
én ennek örülnék igazán... Marshall valahogy tapasz és nem átgondoltság lenne, bár megint leírom, kiváló játékosról van szó 😀Collapo
Oz inside out felfogásába nem fér bele a WR draft, meg úgy az egész pozíció. Amióta Joe a QB 1 azaz egyetlen egy nyomorult pass catchert draftoltunk a 3. kör előtt... Idén sem fogunk mert ott van első számúnak Marlon, meg Aiken meg Camp meg Butler meg jön még egy újabb majd valamikor a 6. körben de lehet csak UDFA-ról. És 4+1 első számúval már simán érthetetlen a dolog minek kell ide egy első kört elpazarolni. Így is annyi kiváló elkapónk van, nem győzzük elosztani közöttük a labdákat. SMH

Éppen ezért ha nem hozunk valami potenciálisan tényleg első számú kalibert (Parker/Strong - bár reálisan csak Strong lesz elérhető, White és Cooper sansztalan) akkor hagyjuk már a fenébe a hátsó körösök elpocsékolását. Semmi különbséget nem fognak jelenteni. Húzunk ott dlinemant, elég jól beváltak korábban az ott kiválasztott srácok (McPhee, Arti, Tyson)

Őszintén szólva ha jön is Marshall már annak is örülni kell, hogy jön legalább valaki, mert arra várni, hogy majd draftolunk felesleges, mert idén dlineman jön aztán safety majd ilb.Blaise
Feltrade?most van munició

több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Torreynak vagy az ügynökének megköszönhetjük, hogy nem használták ki Oz megingását... 7 millió/év? Jézus... Biztos van csapat aki megad neki többet, de könyörgöm ne mi legyünk még ez is horror lenne.

Marshall jó, de tényleg mindig veteránt szerzünk? Az újoncokból meg sose hozunk senkit? És a kinevelés is érdekes nálunk, az első év jó... a többit... 😊Collapo
Ha mégsem draftolunk 1.körben,Bobby Engram a WR coach,akár későbbi körökben érkezhet sleeper WR.Az első teljes éve a csapatnál,már érdemben fog ülni a draftroom-ban.
A Seahawks azóta draftol ilyen jól hátsó körben,mióta Carroll és a kapcsolatai által profi hálózat áll a rendelkezésükre.kátrány
én ennek örülnék igazán... Marshall valahogy tapasz és nem átgondoltság lenne, bár megint leírom, kiváló játékosról van szó 😀Collapo
Oz inside out felfogásába nem fér bele a WR draft, meg úgy az egész pozíció. Amióta Joe a QB 1 azaz egyetlen egy nyomorult pass catchert draftoltunk a 3. kör előtt... Idén sem fogunk mert ott van első számúnak Marlon, meg Aiken meg Camp meg Butler meg jön még egy újabb majd valamikor a 6. körben de lehet csak UDFA-ról. És 4+1 első számúval már simán érthetetlen a dolog minek kell ide egy első kört elpazarolni. Így is annyi kiváló elkapónk van, nem győzzük elosztani közöttük a labdákat. SMH

Éppen ezért ha nem hozunk valami potenciálisan tényleg első számú kalibert (Parker/Strong - bár reálisan csak Strong lesz elérhető, White és Cooper sansztalan) akkor hagyjuk már a fenébe a hátsó körösök elpocsékolását. Semmi különbséget nem fognak jelenteni. Húzunk ott dlinemant, elég jól beváltak korábban az ott kiválasztott srácok (McPhee, Arti, Tyson)

Őszintén szólva ha jön is Marshall már annak is örülni kell, hogy jön legalább valaki, mert arra várni, hogy majd draftolunk felesleges, mert idén dlineman jön aztán safety majd ilb.
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Marshall jó, de tényleg mindig veteránt szerzünk? Az újoncokból meg sose hozunk senkit? És a kinevelés is érdekes nálunk, az első év jó... a többit... 😊Collapo
Ha mégsem draftolunk 1.körben,Bobby Engram a WR coach,akár későbbi körökben érkezhet sleeper WR.Az első teljes éve a csapatnál,már érdemben fog ülni a draftroom-ban.
A Seahawks azóta draftol ilyen jól hátsó körben,mióta Carroll és a kapcsolatai által profi hálózat áll a rendelkezésükre.kátrány
én ennek örülnék igazán... Marshall valahogy tapasz és nem átgondoltság lenne, bár megint leírom, kiváló játékosról van szó 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Marshall jó, de tényleg mindig veteránt szerzünk? Az újoncokból meg sose hozunk senkit? És a kinevelés is érdekes nálunk, az első év jó... a többit... 😊Collapo
Ha mégsem draftolunk 1.körben,Bobby Engram a WR coach,akár későbbi körökben érkezhet sleeper WR.Az első teljes éve a csapatnál,már érdemben fog ülni a draftroom-ban.
A Seahawks azóta draftol ilyen jól hátsó körben,mióta Carroll és a kapcsolatai által profi hálózat áll a rendelkezésükre.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Marshall jó, de tényleg mindig veteránt szerzünk? Az újoncokból meg sose hozunk senkit? És a kinevelés is érdekes nálunk, az első év jó... a többit... 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Egyre több helyen olvasom,hogy Brandon Marshall lehet nálunk köt ki.Én örülnék neki.szerintetek?

több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Azert ha mutattok Torrey-szintu WR-t evi 3 misiert, nem rookie contracton levot..
Clayton es DWill (lol) sem ez a kategoria..

En is 5-6-ra taksalom, 5 ev 28 koruli osszeggel kiegyeznek..Igor
Ezt megspékelném azzal,hogy ezt az ajánlatot Torrey szezon elején kapta és nem fogadta el.