NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Most nézem, hogy Wild card helyen a csapat 😀

Bengals meccsei:
DEC 22 DENVER
DEC 28 @PITTSBURGH

Pits meccsei:
DEC 21 KANSAS CITY
DEC 28 CINCINNATI

Ha hozzuk a "kötelezőt", egyet tuti előzünk 😊 Amúgy ilyenkor a már nem PO-ért harcoló csapatok, leadják a fennmaradó meccset a jobb draft helyért vagy ilyenkor még küzdenek keményen?

Hou QB hiány miatt elég könnyűnek nevezhető és ha a CLE is "Mr. Football"-t küldi fel kezdőnek, akkor az sem lesz nehéz 😀

Colts:
DEC 21 @DALLAS
DEC 28 @TENNESSEE

Őket sanszosan nem fogjuk be.

Javítva 😊


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
@gdowning14: Ravens players on injured reserve: 16
Steelers/Browns/Bengals players on IR (combined): 17

több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Asa Jackson suffered a season-ending knee injury in Sunday’s victory to the Jaguars,haribó
Webb, Levine(eddig S volt), Melvin, Cason maradt... nézelődhetünk tovább... az erőnléti edző mit csinál? Mindenki ennyire üveg azon a poszton?!

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Van egy cég Jerseyben,50$-ért 350$ értékű cuccot hazaszállítanak.ebben vám,ÁFA minden benne van.havi egy konténer jön,viszont a szállítási idő hat hét dehát valamit valamiért.

 transatlanticshipping.eu

több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 991
Sziasztok! Kérnék egy kis segítséget?Rendelni szeretnék magamnak pár Ravens cuccot a  www.nflshop.com oldalról.Sosem rendeltem még külföldről, egyáltalán lehetséges? És ha igen mivel tudok fizetni?..gondolom utánvéttel nem.Nézegettem ezt a Sportmánia oldalt is de az egy nagy nulla! Semmi választék és borzasztó drága is! Valaki tudna nekem segíteni a témával kapcsolatban?

Sziasztok és Go Ravens!pisti1983
Szia, már többször rendeltem, igaz normális cuccokat 😀
nfl.com-ról nyugodtan rendelhetsz, sőt legutóbb én ncaa-s dolgokat rendeltem a fanatics.com-ról, de szerintem közvetlenül a ravens honlapjáról is bátran lehet
általában a hitelkártya számát kérik és a hátsó 3 számot...de sok helyen lehet fizetni paypallal is...
fanatics-on én legutóbb kártyával fizettem, nem vertek át
25 usd körül van a magyar szállítás, célszerű ha nem sokszáz dollárért rendelsz, mert bizonyos határ felett jönnek az extra jó magyaros költségek és azok megdrágítják a rendeléstKlaci79
hamár off:
méretet hogyan választottál magadnak? kabátra felhúzosat vettél, vagy sima poló méretet?nhm
még Pit-ben vettem pulcsit, pólót anno...az XL-es volt és most olyat is rendeltem...tökéletes...ha itthon veszek valamit az is XL-es, úgyhogy nincs különbség...legalább is amit amcsiból rendeltem...de kolléga rendelt kínából és azok is jók voltak méretben...nagyon globalizált már a világ 😀
jah, amúgy ismét pólót meg pulcsit rendeltem, de szerintem kabáttal vagy egyebekkel sincs ilyen gond...sok helyen láttam méreteket is
több mint 9 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
Sziasztok! Kérnék egy kis segítséget?Rendelni szeretnék magamnak pár Ravens cuccot a  www.nflshop.com oldalról.Sosem rendeltem még külföldről, egyáltalán lehetséges? És ha igen mivel tudok fizetni?..gondolom utánvéttel nem.Nézegettem ezt a Sportmánia oldalt is de az egy nagy nulla! Semmi választék és borzasztó drága is! Valaki tudna nekem segíteni a témával kapcsolatban?

Sziasztok és Go Ravens!pisti1983
Szia, már többször rendeltem, igaz normális cuccokat 😀
nfl.com-ról nyugodtan rendelhetsz, sőt legutóbb én ncaa-s dolgokat rendeltem a fanatics.com-ról, de szerintem közvetlenül a ravens honlapjáról is bátran lehet
általában a hitelkártya számát kérik és a hátsó 3 számot...de sok helyen lehet fizetni paypallal is...
fanatics-on én legutóbb kártyával fizettem, nem vertek át
25 usd körül van a magyar szállítás, célszerű ha nem sokszáz dollárért rendelsz, mert bizonyos határ felett jönnek az extra jó magyaros költségek és azok megdrágítják a rendeléstKlaci79
hamár off:
méretet hogyan választottál magadnak? kabátra felhúzosat vettél, vagy sima poló méretet?
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 991
Sziasztok! Kérnék egy kis segítséget?Rendelni szeretnék magamnak pár Ravens cuccot a  www.nflshop.com oldalról.Sosem rendeltem még külföldről, egyáltalán lehetséges? És ha igen mivel tudok fizetni?..gondolom utánvéttel nem.Nézegettem ezt a Sportmánia oldalt is de az egy nagy nulla! Semmi választék és borzasztó drága is! Valaki tudna nekem segíteni a témával kapcsolatban?

Sziasztok és Go Ravens!pisti1983
Szia, már többször rendeltem, igaz normális cuccokat 😀
nfl.com-ról nyugodtan rendelhetsz, sőt legutóbb én ncaa-s dolgokat rendeltem a fanatics.com-ról, de szerintem közvetlenül a ravens honlapjáról is bátran lehet
általában a hitelkártya számát kérik és a hátsó 3 számot...de sok helyen lehet fizetni paypallal is...
fanatics-on én legutóbb kártyával fizettem, nem vertek át
25 usd körül van a magyar szállítás, célszerű ha nem sokszáz dollárért rendelsz, mert bizonyos határ felett jönnek az extra jó magyaros költségek és azok megdrágítják a rendelést
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
hello,
javaslom társulj itt:
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Boltok, Üzletek - Egyéb témák | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala
a srácok rendszeresen rendelnek... úgy megúszod a kiszállítás egy jelentős részét is.
Amúgy kártyát elfogad, bár lehet dombornyomott kell... vagy paypal is jó gondolom.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
pisti1983 Baltimore Ravens 16
Sziasztok! Kérnék egy kis segítséget?Rendelni szeretnék magamnak pár Ravens cuccot a  www.nflshop.com oldalról.Sosem rendeltem még külföldről, egyáltalán lehetséges? És ha igen mivel tudok fizetni?..gondolom utánvéttel nem.Nézegettem ezt a Sportmánia oldalt is de az egy nagy nulla! Semmi választék és borzasztó drága is! Valaki tudna nekem segíteni a témával kapcsolatban?

Sziasztok és Go Ravens!
több mint 9 éve
lucio 325
Tök jó a Ravensnek szurkolni, (szinte) minden meccsen izgulhatok😊
A tegnapi eredményekkel szerintem a PO esélyeink nőttek, ha egyet nyerünk, már akkor is inkább valószínű, hogy bejutunk, mint hogy nem. Ugyanakkor a csoportgyőzelem esélye pont fordítva: ha kettőt nyerünk, akkor is inkább valószínű a második hely, mint a csoportgyőzelem.
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Hát, ez a tegnapi nem lehetett valami meggyőző teljesítmény... A lényeg a W. A Browns kiszállt, de még mind a három csapat bejuthat a PO-ba. Houston jön majd, a tegnapi L-el ők is kiestek a PO-ért folytatott küzdelemből, hátha nem harapnak majd annyira, plusz QB gondjuk is van elég bőven...Vrijbloed
Kérdés Kubiak előny vagy hátrány inkább?

több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Hát, ez a tegnapi nem lehetett valami meggyőző teljesítmény... A lényeg a W. A Browns kiszállt, de még mind a három csapat bejuthat a PO-ba. Houston jön majd, a tegnapi L-el ők is kiestek a PO-ért folytatott küzdelemből, hátha nem harapnak majd annyira, plusz QB gondjuk is van elég bőven...
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
A passrush rendben van a csapatnál 😀 (és az ellen védekezés is)

Doom 17 sack
Suggs 11 sack
Jernigan 4
C.J. Mosley 3

TEAM TOTAL 45, OPPONENTS TOTAL 16.

Bár csak a csapat többi része is olyan erős lenne mint a front7.

Jövőre ez a csapatrész rendben lesz, esetleg hátsó körökben kell hozni ide játékost a padra. Upshaw csalódás a számomra idén, talán gyengébb volt, mint tavaly.

Én kivágnám a sec edzőt a szezon végén, hozni valami értelmes embert oda, aztán néhány játékost is.

Egyébként így szezon végére eléggé eltűnt az öreg Smith, idén nagyon hasznos volt, de jövőre tényleg kell egy top újonc oda, mert nem hiszem, hogy lesz még egy 1000 yard feletti szezonja.
Torrey tényleg sosem lesz első számú célpont, nem elég sokrétű a játéka ahhoz, hosszú labdákat kapdos el az esetek 90%-ban, hogy ez az ő hibája vagy a stáb határozta-e meg neki, azt nem tudom.
A lényeg, hogy én elől húznék egy elkapót. Idén egyébként Aiken meglepően jó volt.


#O falunk egész csodás, Wagner-ből ezt nem néztem ki, de úgy az egész fal konzisztensen jó.

Sajnos a TE poszt elég maródi nálunk, a folyton sérült Pitta mellett néha még Daniels is, Gilmorenak, ahogy látom még 1-2 év biztos kell, hogy mint kezdő számítsunk rá.

Nálam a draft 15-ben:

Kezdő potenciállal húznék elől: WR-CB , középen: OT-DE-NT , hátul: CB-OLB.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Csúnya W de W ez is.Brroks IR-en lesz sajnos, Asa még nem tudni.ez a Melvin srác kellemes meglepetés volt.én úgy látom egyébként,hogy Spagnuolo nagyon gyenge sec coach,sokkal többet ki lehetne hozni ezekből a srácokból.

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 424 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gratula még egyszer. Sikerült lerángatnunk titeket a mis szintünkre. A hátralévő 2 meccshez (+ esetleg playoff) sok sikert.iktriad
Köszönjük szépen, és az egész heti barátságos meccsre hangolódást!
Szimpatikus csapat ez a Jax, remélem sikerül felépítenek egy erős csapatot.

One W done, Two more to go.Flacco5
A Texansnál lehet 2 QB is kidőlt ma. Fitzmagic mindenképp. marad Tom Savage és/vagy Thad Lewis

És szívesen. Igyekszünk, de az offesünket elnézve az még odébb lesz. Erősíteni kell, nem véletlenül nézegette a GMünk a ti játékosaitokat nagyon nagy figyelemmel a bemelegítésnél. 😀😀
több mint 9 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Gratula még egyszer. Sikerült lerángatnunk titeket a mis szintünkre. A hátralévő 2 meccshez (+ esetleg playoff) sok sikert.iktriad
Köszönjük szépen, és az egész heti barátságos meccsre hangolódást!
Szimpatikus csapat ez a Jax, remélem sikerül felépítenek egy erős csapatot.

One W done, Two more to go.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 424 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gratula még egyszer. Sikerült lerángatnunk titeket a mi szintünkre. A hátralévő 2 meccshez (+ esetleg playoff) sok sikert.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 424 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Először is gratula a mai Whez! 😀😀

Másodszor itt az inaktívok listája - Torrey Smith aktív:
Lorenzo Taliaferro, Michael Campanaro, Terrence Cody, DeAngelo Tyson, Gino Gradkowski, Arthur Brown
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
The impressive rookie will look to slow down Jernigan, who played a career-high 36 snaps in Week 14. Due to Haloti Ngata’s suspension, Jernigan is likely to see his snap count increase, rightfully so as he yet to earn a red grade and has been stout against the run. Although a rookie, Jernigan has the 13th-best defensive run grade (+5.7) among all 3-4 defensive ends and his Run Stop Percentage of 17.5% ranks fourth.

PFF

C.J. Mosley – With 53 stops, Mosley leads all rookie linebackers.

Justin Forsett – Of Forsett’s 192 carries, 108 have gone towards the right side of the line.

Joe Flacco – When under pressure, Flacco has a PFF Rating of -5.0.Voice
Leszarom a PFF-et.a média hozta létre,hogy tudjon mire hivatkozni.egy rakás informatikusból és egy pár újságíróból áll az egész stáb.Peter
Undorító, egy ilyen weboldalhoz kertészek kellettek volna!

Egyébként a PFF azt hiszem az utóbbi évek legjobb dolga ami az NFL-el történhetett.tenorx
Hát nem egy hátrány ha olyanok értékelnek akik legalább egyetemi szinten űzték ezt a sportot.a pff nem ilyen.Peter
Sokszor igen röhejesek ezek a grade-k. A szememben teljesen hiteltelen.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
The impressive rookie will look to slow down Jernigan, who played a career-high 36 snaps in Week 14. Due to Haloti Ngata’s suspension, Jernigan is likely to see his snap count increase, rightfully so as he yet to earn a red grade and has been stout against the run. Although a rookie, Jernigan has the 13th-best defensive run grade (+5.7) among all 3-4 defensive ends and his Run Stop Percentage of 17.5% ranks fourth.

PFF

C.J. Mosley – With 53 stops, Mosley leads all rookie linebackers.

Justin Forsett – Of Forsett’s 192 carries, 108 have gone towards the right side of the line.

Joe Flacco – When under pressure, Flacco has a PFF Rating of -5.0.Voice
Leszarom a PFF-et.a média hozta létre,hogy tudjon mire hivatkozni.egy rakás informatikusból és egy pár újságíróból áll az egész stáb.Peter
Undorító, egy ilyen weboldalhoz kertészek kellettek volna!

Egyébként a PFF azt hiszem az utóbbi évek legjobb dolga ami az NFL-el történhetett.tenorx
Hát nem egy hátrány ha olyanok értékelnek akik legalább egyetemi szinten űzték ezt a sportot.a pff nem ilyen.

több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 993 — no es importante
Szerintem az új tv-szerződéseknek jobban örültek


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
The impressive rookie will look to slow down Jernigan, who played a career-high 36 snaps in Week 14. Due to Haloti Ngata’s suspension, Jernigan is likely to see his snap count increase, rightfully so as he yet to earn a red grade and has been stout against the run. Although a rookie, Jernigan has the 13th-best defensive run grade (+5.7) among all 3-4 defensive ends and his Run Stop Percentage of 17.5% ranks fourth.

PFF

C.J. Mosley – With 53 stops, Mosley leads all rookie linebackers.

Justin Forsett – Of Forsett’s 192 carries, 108 have gone towards the right side of the line.

Joe Flacco – When under pressure, Flacco has a PFF Rating of -5.0.Voice
Leszarom a PFF-et.a média hozta létre,hogy tudjon mire hivatkozni.egy rakás informatikusból és egy pár újságíróból áll az egész stáb.Peter
Undorító, egy ilyen weboldalhoz kertészek kellettek volna!

Egyébként a PFF azt hiszem az utóbbi évek legjobb dolga ami az NFL-el történhetett.
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
The impressive rookie will look to slow down Jernigan, who played a career-high 36 snaps in Week 14. Due to Haloti Ngata’s suspension, Jernigan is likely to see his snap count increase, rightfully so as he yet to earn a red grade and has been stout against the run. Although a rookie, Jernigan has the 13th-best defensive run grade (+5.7) among all 3-4 defensive ends and his Run Stop Percentage of 17.5% ranks fourth.

PFF

C.J. Mosley – With 53 stops, Mosley leads all rookie linebackers.

Justin Forsett – Of Forsett’s 192 carries, 108 have gone towards the right side of the line.

Joe Flacco – When under pressure, Flacco has a PFF Rating of -5.0.Voice
Leszarom a PFF-et.a média hozta létre,hogy tudjon mire hivatkozni.egy rakás informatikusból és egy pár újságíróból áll az egész stáb.

több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
The impressive rookie will look to slow down Jernigan, who played a career-high 36 snaps in Week 14. Due to Haloti Ngata’s suspension, Jernigan is likely to see his snap count increase, rightfully so as he yet to earn a red grade and has been stout against the run. Although a rookie, Jernigan has the 13th-best defensive run grade (+5.7) among all 3-4 defensive ends and his Run Stop Percentage of 17.5% ranks fourth.

PFF

C.J. Mosley – With 53 stops, Mosley leads all rookie linebackers.

Justin Forsett – Of Forsett’s 192 carries, 108 have gone towards the right side of the line.

Joe Flacco – When under pressure, Flacco has a PFF Rating of -5.0.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 424 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hat, az biztos, hogy a legjobb LB de azert volt ott meg nehany nagy nev - Brackensbol mar nem sokat lattam, de azert egy jo formaban levo Mathis is siman TOP 3-5 CB volt, bar a peak az kb. 2-3 szezon volt csak.

De az en (es ha jol remlik, haromt) abszolut kedvence a mamutduo, a "Henderstroud" - na ok tudtak a futast olni 😊

Erdekes viszont, hogy bar a Ravensre hasonlitott a franchise nemely szempontbol (uj franchise 90-es evekben, feloldalas csapat, de viszonylag sok siker a franchise elso 5 eve alatt, illetve HOF tackle huzasa legelso pickkel.. remelem lassan beteszik oda Bosellit es Jimmyt), de a kivalo offense skill playerek ellenere, valahogy sosem allt ossze egy nagyon jo csapat es egy nagy PO-run.. bar ennek fo okat pedig a Texans utani atszervezesben es PM-ben latom.
Szimpatikus csapat volt anno..plane mert ok is utaltak a Pittsburgh-ot 😀Igor
Daryl talán azért kapta ezt a jelzőt Sextontól mert ő 2004től 2011ig minden szezonban kimagaslóan jól játszott. A többiek lehet hogy dominánsabbak voltak 2-3 évig, de nem olyan sokáig, mint Daryl.
És Daryl jegyzi a csapat legtöbb szerelését, több labdaszerzése és big playe is volt.
Annak örülök, hogy itt megkapja azt a megbecsülést az országos médiától, amit Jacksonvilleben nem feltétlenül kapott meg.

HOF: Szegény Bosellit a rövid karrierje hátráltatja (a héten volt mondjuk a beavató ceremóniája a college HOFba), Jimmy meg a rendőrségi ügyei miatt(nemrég még sitten volt, aztán a legutóbbi hónapokig házi őrizetben. Most asszem feltételes szabadlábon van...) még egyelőre a Jaguars Ring of Honornak se a tagja...

Az elvesztett AFC döntő után csőstül jöttek a bajok, főleg mert Coughlin a salary cap manageléséhez nagyon nem értett, aztán jött Del Rio(kitűnő DC, aki HCnek talán nem a legjobb választás) és a Brunell- Leftwich/Garrard csere QBben (egy átlagon feletti QB helyett jött egy nem rossz de üveg és egy game manager irányító) és mire eldőlt kiben bízik a csapat, addigra pont becsukódott szépen az a bizonyos ablak és azóta is zárva van... Plusz elcsesztük az 1. körös pickeink nagy részét. 2009 óta megy a rebuilding illetve ennek 'elsöprő" sikere után 2013tól az alapoktól újrakezdés...