NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Egy akkor behúzva, jöhet a következő.

Aki nagyon nem tetszett az Monroe, toronymagasan a leggyengébb falember, remélem ez még mindig csak a sérülése miatt van. Pierce sem volt acélos, de amíg Forsett 8 futást ereszt meg egy meccsen ami 10+ yard addig belefér. Talia kapott egyáltalán carryt? Tuti edzésen elejtett valamit azért került a kutyaólba.

A sec az továbbra sem acélos, de igazából ha már a qwa szar helyett csak simán nem acélos az is előrelépés. 😀 Futást fogtuk, pass rush volt (McPhee állat mód tolja, szerencsére számokban nem nyilvánul meg, így fű alatt talán olcsóért meg tudjuk majd tartani)

Jöhetnek a szörfösök, remélem hideg lesz, meg sok utazás, meg korai játék, meg amúgy sincsenek túl nagy formában. A csoport és a többi meccs alakulása miatt kötelező. PONT.

Forsett jövője előkerült, nem hinném, hogy nagy igényei lennének. 29 éves, korábban nem váltotta meg sehol a világot. A számai nagyban köszönhetőek annak, hogy Kubiak rendszerét kívülről ismeri a fal, meg bitang előtte. Nálunk megkapta a lehetőséget, ez is nagyon sokat nyomhat a latba nála. Ha Kubiak valahova elmegy HC-nak akkor tudnám elképzelni, hogy követi egyébként szerintem megtudjuk oldani a megtartását a megfelelő áron, ahogy Oz szokta intézni a dolgokat.
Más dimenziója a dolognak, hogy ez a tessék lássék futótrió most kényelmes megoldás, de lehet megakadályozza azt, hogy draftoljunk egy igazi all down backet, aki egy ilyen blokkolás mögött rögtön valami brutál évet hozhat. Nem biztos, hogy erőltetni kellene persze egy futó draftolását, de van egy ilyen olvasata a szituációnak.
több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 989 — no es importante


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Ebből nem derül ki, hogy mit 😀


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
De szeretem!


 youtu.be/LZL521XZSy4

több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Hill is beválni látszik.Voice
Jövőre hány meccs eltiltással fog kezdeni?😀Asbee
Velünk nem kivételeznek mint Welkerrel az tuti.ahogy veletek sem.

több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Hill is beválni látszik.Voice
Jövőre hány meccs eltiltással fog kezdeni?😀Asbee
Szerintem megtalálta a megfelelő csapatot 😉


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Hill is beválni látszik.Voice
Jövőre hány meccs eltiltással fog kezdeni?😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Pierce:7/28,longest run-26 yards,a maradék 6 futás eredménye 2 yard.ezt nyomja egész évben,nem tudom miért eröltetikPeter
Én sem értem L.Taliaferro sokkal eredményesebben fut, plusz rookie és kaphatná a perceket, Pierce egy párszor megbukott már nálunk, mellette sérülékeny is, el kellene már felejteni végre.

Forsett a 9. legtöbb yardot futotta és neki van a top20-ban a legjobb YDS/Att átlaga 5.4-el futásonként.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Pierce:7/28,longest run-26 yards,a maradék 6 futás eredménye 2 yard.ezt nyomja egész évben,nem tudom miért eröltetik

több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Még nem láttam a meccset, de az eredmény tetszik 😀

D. Gorrer jó igazolásnak tűnik, így látatlanba, korábban kellett volna kidobni a felesleget. Hill is beválni látszik.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
@NFLhistory: AFC North = 1st division in @NFL history with every team 3+ games above .500 at any point in season

több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Nagyon zsiiir!Szep volt!Grat 😉
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
A szünetben csatlakoztam be.megvan a W és ez a lényeg.ez a Kubiak rendszer,ha megy a futás nyerünk.tetszett az O fal (kivéve Monroet) és Flacco is motivált volt.Piercet a 3-ik TFL után nem tudom miért erőltették,Lorenzo büntiben van vagy mi?pár passz szitunál volt benn blokkolni és kész.de Forsett jól nyomta nagyon,nem fogjuk tudni megtartani ha így játszik.Torrey is kezd magára találni,tetszettek az elkapás utánni yard-jai.Smith Sr féle BTK mozdulatokat és agresszivitást véltem nála felfedezni.örülök a W-nek főleg hogy idegenben szereztük meg.

több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Még mindig túl sok tényezős ez a dolog. Lehet persze kalkulálni, de első körben egyértelműen ezt a mai meccset kellene megnyerni valahogy, ami kutya kemény lesz.

És itt ma 110% kell a W-hez, mert a Saints 100%-ot fog hozni, ebben biztos vagyok.
több mint 9 éve
lucio 325
Elsősorban tényleg magunkra kell számítani. Abban reménykedtem, hogy a Bengals bukik Houstonban vagy a Saints ellen, nos ez nem jött be. Mivel sok a többieknek a hátralévő csoportmeccs, amennyire ez előny, annyira hátrány is mindez. Hátrány az első hely miatt: kevés az olyan körbeverési kombináció, ami nekünk kedvez. (Nem kizárva, de valószínűnek nem tartva, hogy a továbbiakban nem vagy max 1 vereségünk lesz). A Bengals győzelmei miatt jobb lassan annak szurkolni, hogy vagy ők, vagy a Steelers húzza be mindkét meccsüket, a vesztest valószínűleg előzzük és csoportmásodikak lehetünk. A Dolphinsnak ez egy kalkulált vereség volt, ők nagyon közel vannak a wild cardhoz! A jetshez és a NE-hez mennek még, ha a jetset verik és a hazai meccseiket hozzák (jets, vikings és ravens), nagy valószínűséggel előttünk vannak. De! velük szemben kezünkben a sorsunk, és a SD-val szemben is. Ne feledkezzünk meg az Oakland váratlan ajándékáról. Ha a Chiefs a következő két meccsét (otthon Denver, idegenben Arizona) netán bukná, akkor lenne még egy Chief -Steelers, ahol valaki remélem begyűjti a 7. vereségét. (Szerintem max 6 vereség lehet elég a wild cardhoz)
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Hát, így van extra motiváció. Ez van, nem maradhatunk le, nyerni kell a Dome-ban és kész, vért izzadva...

Az Eastből valószínűleg csak a Pats megy PO-ba, szerintem ezzel a vereségével a Fins most távol került egy esetleges Wild Card helytől.

A Southból csak a Colts, 5-6-al a Texans idén nem olyan jó, hogy Wild Card helyet megcsípjen.

Aztán a Westben is ott vannak 3-an, itt meg nálunk 4-en...

Pats, Colts-ot kiveszem, és marad 4 bejutó, amire itt van még 7 jelentkező alsó hangon...
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Na a vasárnap fantasztikusan alakult... Hiába nyerni kell hétfőn és készmalkav
Egy miami győzelmet még el tudtam volna képzelni... Pedig milyen jól indult a hét. De végül is mindegy mi történik a többi meccsen, ha mi nem tudunk nyerni.
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Na a vasárnap fantasztikusan alakult... Hiába nyerni kell hétfőn és kész
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
DID NOT PARTICIPATE: WR Michael Campanaro (thigh); DT Haloti Ngata (NIR); T Jah Reid (hand); LB Terrell Suggs (NIR)

LIMITED PARTICIPATION: FB Kyle Juszczyk (foot)

FULL PARTICIPATION: TE Owen Daniels (NIR); LB Daryl Smith (NIR); G Marshal Yanda (knee)


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Látom itt mindenki pesszimista!malkav
Nem mindenki!!!

több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Látom itt mindenki pesszimista! Nem is olyan régen még SB-t nyertünk úgy, hogy senki sem gondolta hogy eljutunk addig. A tegnapi meccs alapján mindig van esély..
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
a döntő közelébe nem kerülünk.Voice
önerőből nem... és szerintem túl sokat ne várjunk másoktól se... rohadt sokan vagyunk 'in the hunt' helyzetben

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
A secodaryn.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Én remélem igen, szerintem a döntő közelébe nem kerülünk.Voice
Where is the disslike button?

több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
7 Ravens Deserving Of Pro Bowl Trip



The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8