NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Én nagyon remélem hogy nem lesz ott a Probowl-onmalkav
Én remélem igen, szerintem a döntő közelébe nem kerülünk.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Én nagyon remélem hogy nem lesz ott a Probowl-on
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Mosley 2. a probowl szavazason AFC ilb poszton 😍


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Érdekesség a northból:Ben Tate és Blount is lapátra lett téve

több mint 9 éve
no Baltimore Ravens 7 101
igazad van, de ha a nyomrult secondarynk jobb lenne ( vagy a blitz csomagunk) 10:0 allnank es nagyon lenne mirol beszelnunk😊
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Mindenki a secondaryvel foglalkozik de ha a nyomorúlt offense-ünk nem fagyna le akkor most 8-2-vel állnánk és nem lenne miről beszélni.

több mint 9 éve
no Baltimore Ravens 7 101
Ne kérj bocsánatot! Ez EGY SZABAD FÓÓÓÓÓRUUUM!
szerintem is minden kötelező kivéve NO, MIA, SD de ebből 1-2 be kell húzni és akkor jó a helyzet. Persze kérdés hogy a többiek mit hoznak össze egymás ellen, de szerintem div-en belül mindenki 3-3-mal fog állni.malkav
Kivéve MIA és SD?SD otthon kötelező szerintem.és szerintem fájó lesz még az az első heti zakó.gondolok itt arra,hogy nem a mi kezünkben lesz a sorsunk ha minden relatíve jól megy akkor sem.Peter
Ha a PO szempontjabol nezem az uccso 3 meg KELL nyernunk es nyerhetoek is. Konnyebben mint a kovetkezo 3, ha 2 akarmelyiket nyerjuk 11:5 lesz a merlegunk, ami eleg lesz. Ha csak 1 nyerunk a Miamit valsztanam, mert neki konnyebb a sorsolasa (mint a SDnak).

Amugy Drew B es P Rivers is szetdobalhatja a secondarynket, de osszesegeben talan a miami a legjobb csapat ( at the moment ). Amugy mindharom nyerheto es en bizom benne hogy megmutatjuk (erobol) hogy ott a helyunk a POban.
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
úgy értem, hogy nem kötelező, hogy erőben ők velünk azonos szinten vannak és az aznapi forma fog dönteni.
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Ne kérj bocsánatot! Ez EGY SZABAD FÓÓÓÓÓRUUUM!
szerintem is minden kötelező kivéve NO, MIA, SD de ebből 1-2 be kell húzni és akkor jó a helyzet. Persze kérdés hogy a többiek mit hoznak össze egymás ellen, de szerintem div-en belül mindenki 3-3-mal fog állni.malkav
Kivéve MIA és SD?SD otthon kötelező szerintem.és szerintem fájó lesz még az az első heti zakó.gondolok itt arra,hogy nem a mi kezünkben lesz a sorsunk ha minden relatíve jól megy akkor sem.

több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Ne kérj bocsánatot! Ez EGY SZABAD FÓÓÓÓÓRUUUM!
szerintem is minden kötelező kivéve NO, MIA, SD de ebből 1-2 be kell húzni és akkor jó a helyzet. Persze kérdés hogy a többiek mit hoznak össze egymás ellen, de szerintem div-en belül mindenki 3-3-mal fog állni.
több mint 9 éve
no Baltimore Ravens 7 101
Az uccso 3 menet must win ( jac, hou, cle ). A 3 kovetkezobol 2:1, 11:5 eredmenyezne es annak elegnek kell lennie. Persze ha botlunk, akkor fontos hogy a Miami, SD, Cle-t verjuk meg.
Bocsanat az ekezetekert
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
WR Brandin Cooks‘ agent confirmed that the timetable for his broken thumb is four-to-six weeks. ( Mike Garafolo)

több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Én csak attól félek, hogy megint úgy járunk mint tavaly, hogy se jó draftpozíció (nem ironizálok, pedig adná magát), se PO. Biztosan vannak jobb csapatok nálunk az AFC-ben, de a PO-ban bármi megtörténhet, és mégiscsak jobb, ha mi vagyunk ott mint a csoport riválisok 😀 (bennem nem nagyon ég az afc north pride, ha egymás között vagyunk, de persze más csoporttal szemben azért megvan az alapszakaszig)

Következő 3 meccs egyike *szerk*: (nem) sem nyerhetetlen, még a kettő egy is okés, ha a Saintstől kapunk ki, a többi opció már kevésbé.
több mint 9 éve
lucio 325
Szerintem meg ez a NO meccs nekünk tulajdonképpen bye week. Csak nyerhetünk rajta (ha nyerünk), de az igazán must win meccsek a következők. Ha nyerünk NO-ban, megmarad az esély akár a csoportgyőzelemre is. De ehhez és a wild cardhoz is kell a SD elleni meccs, utána Miami meg azért, mert ha a cicák vagy a steelers mégis csoportelső, akkor a wild cardon a Miami egy ellenünk aratott győzelemmel beelőzhet.
Jelenleg tie breakerben rosszabbak vagyunk a Bengalsnál, a konferencia mérlegünkben a Steelersnél. Kétszer játszanak egymással, sanszos, hogy egyik előttünk marad, mint ahogy az is, a másikat előzzük, a browns ellen jobbak lehetünk egymás ellenivel= a csoport 2. helye meglehet. Ha viszont kikapunk a SD vagy a Dolphins ellen, sanszos, hogy holtverseny esetén a Steelers is előttünk lesz (ezért hajrá Titans), ekkor csak az segítene, ha ők kétszer vernék a Bengalst . Én reálisan a wild carddal számolok, ahol a Chiefs vagy a Broncos szerintem előttünk lesz, ki kell valahogy pöckölnünk a Miamit és a San Diegot.
Persze izgulok majd a NO ellen, de igazán ideges a SD ellen kezdek lenni.
Egyébként úgy voltam vele, a NO nem kap ki kétszer egymás után otthon. Na, most mit gondoljak.
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Csoport állást nézve must win match mind a két csapatnak, ha PO-t akar.Vrijbloed
És pont ezért headscratcher...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
New Orleans Saints safety Rafael Bush said he has a fractured tibia, which would likely put an end to his season.Peter
A secondaryük elég gyengén muzsikált és most kiesik Bush is, Dalton kb meghetvenszerezte az egy fordulóval korábbi passer ratingjét... Hillnek is volt pár szép futása, szóóval -->Sanszosan ellenünk minden klappolni fog 😀
No de minden esetre idegenben elég sz-rok vagyunk mostanság szóval nagy hurrá hangulat ne legyen a Saints gyengélkedése miatt. Nem lesz elég, ha ők gyengélkednek. Jó lenne végre nem egy b*szari Ravenst látni idegenben.Blaise
Én már eljutottam odáig, hogy totál sansztalan tippelni. 😀

Pl erre is totál felesleges... Annyi, de annyi meglepetés volt már ebben a szezonban.

Vajon milyen arcunkat mutatjuk idegenben? Vajon a Dome-ban milyen lesz a Saints. stb...

Csoport állást nézve must win match mind a két csapatnak, ha PO-t akar.
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
New Orleans Saints safety Rafael Bush said he has a fractured tibia, which would likely put an end to his season.Peter
A secondaryük elég gyengén muzsikált és most kiesik Bush is, Dalton kb meghetvenszerezte az egy fordulóval korábbi passer ratingjét... Hillnek is volt pár szép futása, szóóval -->Sanszosan ellenünk minden klappolni fog 😀
No de minden esetre idegenben elég sz-rok vagyunk mostanság szóval nagy hurrá hangulat ne legyen a Saints gyengélkedése miatt. Nem lesz elég, ha ők gyengélkednek. Jó lenne végre nem egy b*szari Ravenst látni idegenben.
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
New Orleans Saints safety Rafael Bush said he has a fractured tibia, which would likely put an end to his season.

több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
A chiefs közben behúzta a hóksz elleni meccset, ez nem túl örömteli 😕Blaise
Ez így necces. Westben is lesznek 3-an, akik PO-t akarnak majd, mert a bye után a Bolts tuti bealázza a Raiderst. Vagy legalábbis valószínű. Már vezetnek is.Vrijbloed
Én már nem tudom mi a tuti.a Denver vs Ramsre mit mondasz?Peter
Ha rám gondolsz, akkor ott is csak szorosabb lett a csoport. És a Texans is kapaszkodik még, ők sem sansztalanok teljesen...

Eastben Pats, Fins, Westben Broncos, Chiefs, Bolts, Southban Colts, Texans, nálunk meg mind a 4 csapat esélyes. Ebből varázsoljunk ki 6 csapatot...😀Vrijbloed
Mindegy, mi történik, csak mi jussunk be lehetőleg csoportelsőként. A többieket locsolom 😀 persze ha egy csapat sem jutna be a northból rajtunk kívül az lenne az igazi 😀
De vicces, hogy tavaly micsoda gyenge volt az AFC idén meg... Év elején az nfc southt tartottam az egyik legerősebb csoportnak. Nah az a tippem sem jött be túlságosan, de legalább ezt nem tettem közkinccsé akkor 😀Blaise
😀 Igaz, ez egy egyszerűbb recept, 10-6-al húzzuk be a csoportot, oszt jól van. 😀

Igen, nagy volt az NFC fölénye, most meg agyfasz, ami itt megy... 12 csapatnak van még esélye matematikailag...
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
A chiefs közben behúzta a hóksz elleni meccset, ez nem túl örömteli 😕Blaise
Ez így necces. Westben is lesznek 3-an, akik PO-t akarnak majd, mert a bye után a Bolts tuti bealázza a Raiderst. Vagy legalábbis valószínű. Már vezetnek is.Vrijbloed
Én már nem tudom mi a tuti.a Denver vs Ramsre mit mondasz?Peter
Ha rám gondolsz, akkor ott is csak szorosabb lett a csoport. És a Texans is kapaszkodik még, ők sem sansztalanok teljesen...

Eastben Pats, Fins, Westben Broncos, Chiefs, Bolts, Southban Colts, Texans, nálunk meg mind a 4 csapat esélyes. Ebből varázsoljunk ki 6 csapatot...😀Vrijbloed
Mindegy, mi történik, csak mi jussunk be lehetőleg csoportelsőként. A többieket locsolom 😀 persze ha egy csapat sem jutna be a northból rajtunk kívül az lenne az igazi 😀
De vicces, hogy tavaly micsoda gyenge volt az AFC idén meg... Év elején az nfc southt tartottam az egyik legerősebb csoportnak. Nah az a tippem sem jött be túlságosan, de legalább ezt nem tettem közkinccsé akkor 😀
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
A chiefs közben behúzta a hóksz elleni meccset, ez nem túl örömteli 😕Blaise
Ez így necces. Westben is lesznek 3-an, akik PO-t akarnak majd, mert a bye után a Bolts tuti bealázza a Raiderst. Vagy legalábbis valószínű. Már vezetnek is.Vrijbloed
Én már nem tudom mi a tuti.a Denver vs Ramsre mit mondasz?Peter
Ha rám gondolsz, akkor ott is csak szorosabb lett a csoport. És a Texans is kapaszkodik még, ők sem sansztalanok teljesen...

Eastben Pats, Fins, Westben Broncos, Chiefs, Bolts, Southban Colts, Texans, nálunk meg mind a 4 csapat esélyes. Ebből varázsoljunk ki 6 csapatot...😀
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
A chiefs közben behúzta a hóksz elleni meccset, ez nem túl örömteli 😕Blaise
Ez így necces. Westben is lesznek 3-an, akik PO-t akarnak majd, mert a bye után a Bolts tuti bealázza a Raiderst. Vagy legalábbis valószínű. Már vezetnek is.Vrijbloed
Én már nem tudom mi a tuti.a Denver vs Ramsre mit mondasz?

több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
szép ez a csoport meg kell hagyni!malkav
A csoport inverze meg az NFC South.
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
szép ez a csoport meg kell hagyni!
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
A chiefs közben behúzta a hóksz elleni meccset, ez nem túl örömteli 😕Blaise
Ez így necces. Westben is lesznek 3-an, akik PO-t akarnak majd, mert a bye után a Bolts tuti bealázza a Raiderst. Vagy legalábbis valószínű. Már vezetnek is.