NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Kíváncsi vagyok mi lesz Forsettel tavasszal. Remélem nem lesznek nagyok az igényei és itt marad még 1-2 évre. Nagyon bírom emberileg, és igazából itt kapott lehetőséget amivel tudott élni, máshol eddig nem tudot starter számokat produkálni. Remélem a szívére hallgat és nem a pénzre.
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Peest nem fogják elküldeni amíg a D nem nagyon gáz viszont Rexet idehívhatnák blitz-koordinátornak vagy valamiféle asszisztensnek.

több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Amúgy Forsett 9 meccsen futott 903 yardot (és még elkapott 210-t), 5.8-as átlaggal xD imádom. Lazán 1000 felett lesz az ürge. Ahogy néztem Kubiak legtöbb csapatánál remek futás volt és ilyen 5-7. körös "tehetségek' is 1000 felett rohangáltak. Jó edző nagyon. Remélem megtanulták a többiek a csinját-binját, hogy ha lelép jövőre, akkor is tovább fennmaradjon ez.
Ha kivágják Rex Ryant a Jetstől, akkor ő meg jöhetne def koordinátornak, hogy azt is rendbe szedjék 😀


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Még csak most volt lehetőségem a teljes meccset megnézni, W.Hill egészen zseniális, örülnék ha jövőre is nálunk játszana, Webb mutatott szép dolgokat, Pierce-t felejtsék már el, bust a gyerek.

J.Smith felépülhet a PO-ra?Voice
IR-en van,nem játszhat már idénPeter
De kár ezért :-/

Elam és T.Brooks is szar teljesítményt nyújt...egy jó DB még nem ártott volna Webb és Hill mellé.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Még csak most volt lehetőségem a teljes meccset megnézni, W.Hill egészen zseniális, örülnék ha jövőre is nálunk játszana, Webb mutatott szép dolgokat, Pierce-t felejtsék már el, bust a gyerek.

J.Smith felépülhet a PO-ra?Voice
IR-en van,nem játszhat már idén

több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Még csak most volt lehetőségem a teljes meccset megnézni, W.Hill egészen zseniális, örülnék ha jövőre is nálunk játszana, Webb mutatott szép dolgokat, Pierce-t felejtsék már el, bust a gyerek.

J.Smith felépülhet a PO-ra?


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus


Megint 😀


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Még annyit, hogy én szeretem a fizikális focit, és megvetem a dobáljunk deffensive holdingot, late hit meg hasonló lópikulákat... nálam ezek a csak arra jók hogy lehessen egy kicsit reklámozni másra nem.
EZ ITTEN EGY MESESZÉP SZERELÉS ÉS NÁLAM EZ IS RÉSZE A FOCSINAK:
 www.youtube.com/watch?v=pxt_Pn3soPE
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Egy Igazi Steelers fan:
Azért azt remélem, hogy a Saints ugyanannyit szerencsétlenkedik ellenünk is, mint a Ravens ellen....Egyébként elképesztően büszke Godell, hogy mindenért bünti jár. Nos érdemes az összefoglalót megnézni azért a horse collar tackle-ért, amely egy azaz egy yard büntit ért versus megakadályozott egy TD-t, sőt még egy filed goalt is....tudom nehéz ezzel mit kezdeni, ugye egy sportszerűten CB kell, aki ilyet meg tesz, csak közben egy sima kézfogóért néha jön egy 5 yard és 1st down, itt tulajdonképpen ott is maradhatott volna a WR egy yardért....

Persze már rég elfelejtette a Tomlin vs. JJ esetet, de ott amúgy sem lett volna TD belőle.... 😀malkav
szerintem ez felháborító.azonnal szabályváltoztatásra van szükség a már amúgy is elnyomott Offensek testi és lelki épségének megóvása érdekében.horse collar tackle esetén megítélném a TD-t a szenvedő félnek. 😀 😀 😀 😀 😀 😀Peter
Igazából engem csak annyi bszott fel, hogy egyrészt egy RB volt az áldozat, aki már nyilván hozzászokott a keményebb tackle-höz, másrészt nem hiszem hogy azt a csapatot kell védeni akinek nem is olyan rég volt kókuszos csokibotránya(Bounty érted 😀).
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Egy Igazi Steelers fan:
Azért azt remélem, hogy a Saints ugyanannyit szerencsétlenkedik ellenünk is, mint a Ravens ellen....Egyébként elképesztően büszke Godell, hogy mindenért bünti jár. Nos érdemes az összefoglalót megnézni azért a horse collar tackle-ért, amely egy azaz egy yard büntit ért versus megakadályozott egy TD-t, sőt még egy filed goalt is....tudom nehéz ezzel mit kezdeni, ugye egy sportszerűten CB kell, aki ilyet meg tesz, csak közben egy sima kézfogóért néha jön egy 5 yard és 1st down, itt tulajdonképpen ott is maradhatott volna a WR egy yardért....

Persze már rég elfelejtette a Tomlin vs. JJ esetet, de ott amúgy sem lett volna TD belőle.... 😀malkav
szerintem ez felháborító.azonnal szabályváltoztatásra van szükség a már amúgy is elnyomott Offensek testi és lelki épségének megóvása érdekében.horse collar tackle esetén megítélném a TD-t a szenvedő félnek. 😀 😀 😀 😀 😀 😀

több mint 9 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 748 — Sa da tay!
Amúgy meg az adott esetben volt négy lehetősége a saintsnek 2 yardról... amit nem csináltak meg. Szóval nem foglalkoznék az üggyel túl sokat... Voltunk Tórival nyitóévében hasonólan, Ellépett volna, de hajánál húzták vissza, ott se volt bünti. Ennyi. Amúgy a Vaccaro-SSS ügy kapcsán, azért az öreg rafkós egy kötsög... volt holdingja Forsett nagy játéknál is, azt akkor is ez a páros volt 😊Collapo
Az mondjuk nem is volt szabálytalan a hajánál fogva bárkit lehet szerelni.
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Hát neki biztos hozz mikulás csomagot a fedex..
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Amúgy meg az adott esetben volt négy lehetősége a saintsnek 2 yardról... amit nem csináltak meg. Szóval nem foglalkoznék az üggyel túl sokat... Voltunk Tórival nyitóévében hasonólan, Ellépett volna, de hajánál húzták vissza, ott se volt bünti. Ennyi. Amúgy a Vaccaro-SSS ügy kapcsán, azért az öreg rafkós egy kötsög... volt holdingja Forsett nagy játéknál is, azt akkor is ez a páros volt 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Egy Igazi Steelers fan:
Azért azt remélem, hogy a Saints ugyanannyit szerencsétlenkedik ellenünk is, mint a Ravens ellen....Egyébként elképesztően büszke Godell, hogy mindenért bünti jár. Nos érdemes az összefoglalót megnézni azért a horse collar tackle-ért, amely egy azaz egy yard büntit ért versus megakadályozott egy TD-t, sőt még egy filed goalt is....tudom nehéz ezzel mit kezdeni, ugye egy sportszerűten CB kell, aki ilyet meg tesz, csak közben egy sima kézfogóért néha jön egy 5 yard és 1st down, itt tulajdonképpen ott is maradhatott volna a WR egy yardért....

Persze már rég elfelejtette a Tomlin vs. JJ esetet, de ott amúgy sem lett volna TD belőle.... 😀malkav
A Tomlin ügyből azért nem lett komolyabb balhé, mert így is ti nyertétek azt a meccset. Egyébként én nem hibáztatom a védőtöket, ez kb olyan mint soccerben bevállalni a piros lap + 11-es kombót gólhelyzetben, hátha kimarad a büntető, igaz itt kisebb mértékű a bünti.
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Egy Igazi Steelers fan:
Azért azt remélem, hogy a Saints ugyanannyit szerencsétlenkedik ellenünk is, mint a Ravens ellen....Egyébként elképesztően büszke Godell, hogy mindenért bünti jár. Nos érdemes az összefoglalót megnézni azért a horse collar tackle-ért, amely egy azaz egy yard büntit ért versus megakadályozott egy TD-t, sőt még egy filed goalt is....tudom nehéz ezzel mit kezdeni, ugye egy sportszerűten CB kell, aki ilyet meg tesz, csak közben egy sima kézfogóért néha jön egy 5 yard és 1st down, itt tulajdonképpen ott is maradhatott volna a WR egy yardért....

malkav
Bolond az ilyen 😀


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Egy Igazi Steelers fan:
Azért azt remélem, hogy a Saints ugyanannyit szerencsétlenkedik ellenünk is, mint a Ravens ellen....Egyébként elképesztően büszke Godell, hogy mindenért bünti jár. Nos érdemes az összefoglalót megnézni azért a horse collar tackle-ért, amely egy azaz egy yard büntit ért versus megakadályozott egy TD-t, sőt még egy filed goalt is....tudom nehéz ezzel mit kezdeni, ugye egy sportszerűten CB kell, aki ilyet meg tesz, csak közben egy sima kézfogóért néha jön egy 5 yard és 1st down, itt tulajdonképpen ott is maradhatott volna a WR egy yardért....

Persze már rég elfelejtette a Tomlin vs. JJ esetet, de ott amúgy sem lett volna TD belőle.... 😀
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Pár sérülés ami érinthet minket:

#Chargers place C Rich Ohrnberger (back) on IR, marking the third center they've lost for the season, per @AroundTheNFL #NFL

Chiefs Injury Update: Eric Berry's season over  t.co/uIGnU8D4AD #NFL

Bengals Injury Update: Andre Smith out for season  t.co/quAdZNrxBI #NFL

Texans Injury Update: Ryan Mallett out for season  t.co/kG1CHR7gCn #NFL

több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
akkor most én leszek pesszimista, a sorsolásunk nem kedvez... messze vagyunk még. A tegnapi szép volt, de brooks nem igazán találta a bogyót... majd fejlődik. Tovább

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 748 — Sa da tay!
BaltimoreDefense
9 Browns QB van a listán 😊Shilkor
Nem is olyan sok az, tekintve, hogy mióta a ligában van 17 QB-ja volt a Brownsnak 😊
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
baggio
ezt a gameplant valszeg csak Urschel érti
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Big Ben kapott rendesen 😀
több mint 9 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
BaltimoreDefense
9 Browns QB van a listán 😊
több mint 9 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 748 — Sa da tay!
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Huhhh, de kellett ez a siker. Sajna meló miatt csak ÖF volt meg, de holnapra leszedem a meccset. 😀

Chargers jön. Puff neki, most légy okos Domokos. Az ő csoportuk sem sokkal egyszerűbb, mint a miénk. 😀
Ugyanúgy 7-4-el állnak, mint mi, és kell nekik a siker borzasztóan.

A Cincy valszeg hozza majd a kötelezőt a Tampa ellen, úgyhogy nagy százalékban valószínűsíthető, hogy maradnak majd a csoport élén.

A Steelersnek jön a Saints. Hááát, nem bánnám, ha végre elkapnának már egy AFC Northos gárdát. 😀

Browns-Bills. Ezen bármi lehet, lehet OT-s meccs, de bármelyik csapat nyerhet akár simán is, ha a másik csapat szar napot fog ki.

Fokozódnak az izgalmak...
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Kérlek Szépen Blaise mellőzd a pozitív hozzáállást! Mondj valami olyat hogy Brooks milyen szar volt, vagy hogy Suggs alig ért oda... mert így még baj lesz.