NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 124 — Deion Sanders for president!
Hol itt a probléma???
A srácnak pár évre biztosítva lett az ingyen sör (bambi), meg az ingyen kiscsaj (mami).

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Botrány, milyen egy morálisan romlott franchise ez a Ravens. Szégyeljétek magatokat, hogy ilyen csapatnak drukkoltok. Senki nem csinált egy rendes security check-et a cheerleaderek-nél:

 www.cbssports.com/nfl/eye-on-football/24786731/ex-ravens-cheerleader-charged-with-raping-15-year-old-boy

Amúgy, hogy lehet egy tizenöt éves fiút orálisan megerőszakolnia egy vékony nőnek?.. Lehet én vagyok már nagyon öreg, de nehezen tudom elképzelni az ilyet.LordTamas
De szerettem volna tizenötévesen ilyen victim lenni."Stiffler mamája" és társai...😊

több mint 9 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
ezt azért gondold át kérlek. Pontosan miért is kellene szégyelni magunkat?? | Ez mondjuk most nem talált most humoromnál |
A csír ledérnek pontosan mi köze a csapathoz? Mármint én spec nem a csaj miatt rajongok a csapatért... ráadásul ex...Collapo
Kicsit lazábban 😊... Gondolod, hogy komolyan írtam? Olvastam a cikket, hogy valami fantasztikusan felfújnak mindent Amerikában, gondoltam megosztom. Bár ki tudja, lehet Goodell eltiltja Harbought néhány meccsre (szarkazmus on).
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
ezt azért gondold át kérlek. Pontosan miért is kellene szégyelni magunkat?? | Ez mondjuk most nem talált most humoromnál |
A csír ledérnek pontosan mi köze a csapathoz? Mármint én spec nem a csaj miatt rajongok a csapatért... ráadásul ex...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Botrány, milyen egy morálisan romlott franchise ez a Ravens. Szégyeljétek magatokat, hogy ilyen csapatnak drukkoltok. Senki nem csinált egy rendes security check-et a cheerleaderek-nél:

 www.cbssports.com/nfl/eye-on-football/24786731/ex-ravens-cheerleader-charged-with-raping-15-year-old-boy

Amúgy, hogy lehet egy tizenöt éves fiút orálisan megerőszakolnia egy vékony nőnek?.. Lehet én vagyok már nagyon öreg, de nehezen tudom elképzelni az ilyet.
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Tudtuk, hogy szar a sec, csak reméltük, hogy ez is elég lehet a PO-ra, ahol egyébként egy jól passzoló irányító ellen kihullottunk volna..

Sajnos jövőre is kell 2 pick a #D-be elől. S és CB személyében.Voice
Sajnos igen bár én inkább passrushert húznék safety helyett.ha megtartjuk Pheet ha nem,szerintem nem.

több mint 9 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 530 — JAFL Tampa GM
Blaise, a próféta szóljon belőled 😀
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Szerintem az offban tradeljük el Flaccot és hozzuk ide Ravist.így nincs értelme ennyi pénzt fizetni neki,a kapott draftpickekből meg húzzunk cornereket még,Wenning meg viszi az O-t.
😊
Viccet félretéve az offban el kell beszélgetni Kochal,Ngataval,Webbel,felszabadítani egy rakat lóvét és idehozni Thomast vagy Dezt.főleg ha Pittanak is szia.

több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Tudtuk, hogy szar a sec, csak reméltük, hogy ez is elég lehet a PO-ra, ahol egyébként egy jól passzoló irányító ellen kihullottunk volna..

Sajnos jövőre is kell 2 pick a #D-be elől. S és CB személyében.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
.malkav
A probléma ezzel az, hogy se SSS, se Danielsre, se Pittára, és sajnos Torreyra sem, de Forsettre sem lehet csapatot építeni. Ezzel gyakorlatilag nulla olyan talentünk van skill pozícióban (leszámítva Joet) akire azt lehetne mondani, hogy igen, 2 év múlva meghatározó lehet. A fal kivételével nincsen fiatal tehetségünk, aki két év múlva csont nélkül kezdő szint lehetne. Össze lehet rakni kukázgatással 1-2 jó csapatot. Maximum. De azzal nem jövőt építesz
Persze nem lenne még ez sem gond, a gond ott van, hogy ilyen Upshaw Elam Cody meg most nem sorolom f*szkodás nem fér bele főleg úgy hogy végig D heavy drafttal nyomolunk és a D-ben sem fulladunk meg a fiatal tehetségekben. Mosley-B-Will-Jimmy-(Jernigan) van más?

Az, hogy az elmúlt 3 évben 3x húztunk offenzbe a 3. kört bezáróan az bizony kőkeményen D orientáltságot mutat. Megjegyzem az offenz játékosok közül Gilmore közelében sincs a 3. körnek...

A két felhozott csapattal meg az a gond, hogy mindkettőnél elit QB van, akiknek kevesebb talent is elég lehet, vagy a kevesebből többet ki tudnak hozni, Ráadásul a NE nagyon úgy tűnik (idetévedő Pats szurkolók javítsanak, ha tévednék) hogy megtalálta Brady utódjátis.. Másrészről, nem lehet összehasonlítani egy 49ers és egy Jax draftot. Az egyik oldalon max a kispadra draftolsz (ráérsz potenciálra húzni), a másiknál a 3-4 körös játékos csont nélkül starter a keret minősége miatt.
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Hogy lássuk az érem másik oldalát is:
-Ki gondolta volna, hogy Forsett-ből ilyen RB lesz .. Én pl. azt hittem 2 meccs után (amikor Rizsa büntije lejár) kivágjuk a kukába és kész .. Ellenben azt sem vártam, hogy Pierce ilyen fogalmatlan lesz.
- Ki gondolta volna, hogy SSS majd 35 évesen hozza az egyetlen épkézláb elkapónkat, reméltem hogy nem egy Stockley féle végjátékkal rukkol elő, de ez igenis meglepett....Persze Torrey -bármennyire is imádom- idén láthatatlan Flacco számára, ha néha észreveszi, akkor meg interception vagy jobb esetben drop lesz az összjátékból.
- Ki gondolta volna, hogy Wagnerből korrekt kezdő játékos lesz, amikor mindenki falembert akart első pickkel húzni, egy garast nem adtam volna érte, de valljuk be jól nyomja... Ellenben nincs! A falra tényleg nem lehet panaszunk, a beugrók sem teljesítettek rosszul.(Ez nem azt jelenti hogy egyik meccsen sem volt hibájuk)
- Ki gondolta volna, hogy Daniels még alkot valamit a pályán és nem csak levezetni jön ide (tavaly Clark) ...Ugyanakkor hihetetlen hogy kidobtunk egy valag pénzt Pittára
- Ki gondolta volna ....Mondjuk én pont féltem tőle, hogy Barna Marlon one year wonder lesz, és hogy JJ karrierjének a csúcs a Dancing with Stars lesz.. De legalább Campari mutat valamit amit tőle nem vártunk.

Összességében azt lehet mondani hogy O részről voltak pozitív és negatív meglepetések is, azért 2 év alatt itt is nagyon sok minden változott: (A falban 3 új kezdő, 1 új kezdő TE, új kezdő RB, 1 új kezdő WR ) ehhez képest nem muzsikálunk rosszul és bármennyire is morgolódik Blaise azért ezt draftról OZ nem tudta volna megoldani, de ő azt csinálta amihez ért ...kukázott embereket.

utóbbi 3 év draftjai O-ből és most hogy állnak:
2012. 2.kör K.O. kezdő LG (ő jó)
2012. 3. kör Pííírsz csere RB (ő nem)
2012. 4.kör Grabovszki csere C (ő még annyira sem)
2012. 6.kör Tommy Streeter WR (ő annyira volt jó hogy már nincs is itt)

2013. 4.kör Dzsúsz kezdő FB (nem rossz de nem impact)
2013 5.kör Wágner kezdő RT (ő jó)
2013. 6.kör private Ryan T (PS)
2013. 7.kör Áron melletti (na már ő sincs)

2014. 3.kör cRockett csere TE (na ő 2. a dc-n de minek)
2014. 4.kör Tajgetosz csere RB (ő meglepően jó, de ez nekünk nem elég)
2014. 5.kör Ursula csere G (meglepően nem szar)
2014. 6.kör má nem is emlékszem a nevére QB (PS)
2014. 7.kör Campari (ahhoz képest hogy idei 7. körös ő tagja a csapatnak...még)

Ehhez képest egy NE draft:

2012. 7. kör Jeremy Ebert (nincs már a csaptnál)

2013. 2.kör Aaron Dobson csere WR (nem is nagyon megy neki)
2013. 4.kör Josh Boyce WR (PS)

2014. 2. kör Jimmy Gerappa csere QB (nem tudok mit írni)
2014. 4.kör Bryan Stork kezdő C (elején szar volt most jobb mint a mi DZsínónk)
2014. 4. kör James White csere RB ( kapott 9 carry-t Taliaferro 58-at)
2014. 4.kör Cammeron Flaming csere RT
2014. 6.kör John Halapio OL (már nincs a csapatnál)
2014. 7. kör Jeremy Gallon WR (nincs a csapatnál)

Denver draft:

2012. 2.kör Brock Osweiler csere QB (nem sokat láttunk belőle)
2012. 3.kör Ronnie Hillman csere RB ( nem rossz, de még nem volt olyan sokat a pályán mint pl Pierce)
2012. 4.kör Philip Blake OL (má nincs a csapatnál)

2013. 2.kör Mone Ball kezdő RB (vele sincsenek megelégedve)
2013. 5.kör Tavaress KIng WR ( ő sincs a csapatnál)
2013. 6.kör Vinston Painter OL ( nincs a csapatnál)
2013. 7. kör Zac Dysert QB (PS)

2014. 2.kör Cody Latimer csere WR (még nem látta a pályát mondjuk ilyen elkapók mellett nem csoda)
2014. 3.kör Michael Scofield csere RT (még nem játszott)
2014. 6.kör Matt Paradis C (PS)

Mondjuk most ebből nem lehet sok mindent leolvasni de azt mindenképpen hogy nem kiugróan szar a draftunk, és nem annyira D orientált mint ahogy annak tűnik. Persze most lehet mondani hogy 5 körtől lefele milyen átlaggal maradnak meg a csapatnál a játékosok....Mindegy azért leírtam.
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Nyeheh. Irany a top 15 pikk... Legalabbis azt kene sztem azt is elbajuk...
Blaise, a jatekos posztod tetszett meg reagalok is ra de sanszos hogy csak hetvefen.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Jimmy Smith is out for the season.Peter
huhh, öveket bekötni 😀 húzós menet lesz

upd: mármint kibírni a szezont sírógörcs és röhögőgörcs nélkül (ki ki lelki beállítottsága szerint), bár így sanszosan a 17. héten vége lesz.
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Jimmy Smith is out for the season.

több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Na Dean,hogy-hogy?

@RavensInsider: dean pees says he plans to have will hill remain his starting safety going forward

több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
@gregaiello: Jaguars-Bills, Dolphins-Jets, Chiefs-Lions in London next year. RT @NFL345 2015 International Series Games Confirmed  t.co/ot8FiY6OUA

Pedig reménykedtem benne,hogy egy idegenbeli meccset ott játszunk

több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Ja most úgy tűnik sok sebből vérzik a csapat, de ez máskor és másnál is előfordult. Még nincs veszve a PO, és igazából Flacco csak a PO-ban tud jól játszani várjuk meg mi lesz. Ennek ellenére rengeteg igazság van abban amit mondtál Blasie.. Nem akarom Flacoot megvédeni tényleg nem egy Discount Double Check Guy de pont annyi gyűrűje van mint Manning-nek vagy Rodgersnek. Két éve még kiárusítás alatt volt a csapat, gondolom nem egy hét alatt szoknak össze a régi láncszemek az újakkal. Ami nagyon fáj nekem az az hogy DB-k közül tényleg nem tudok egyet sem kiemelni, amellett hogy mindegyik itt gürizik már nálunk mióta. Én anno Doss-tól vártam azt hogy egy Boldin hasonló elkapó lesz, hát majdnem sírva fakadtam amikor kiderült hogy belőle sem lesz semmi és ment a levesbe. Edzői szinten lehet nálunk probléma mert sem WR-eket sem DB-ket nem tudtunk kinevelni az utóbbi időben.
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
A Giants begyűjtötte a Ravens által kivágott Chykie Brownt a waiverről. Kellett egy cornerback, miután Prince Amukamara IR-re került.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
.ugyanakkor tudom,hogy rá kell ezt bízni Ozzziera hiszen Ed Reed és Todd Heap sem needre jött példáúl és elég jól sikerültek.Peter
A BPA stratégia is megér egy misét, ha működik a woodoo 😀 akkor a bye alatt ez a téma is jó alany lehet, hogy kiírjam a pesszimizmust magamból.
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Helyén kell kezelni,így van ,Mosley egy nagyon jó frontsevenből emelkedik ki míg pl Mack egy gyengéből sőt egy gyenge O mellett akik keveset vannak pályán.Macknek majd kétszer annyi snap jut mint Mosleynak azaz kétszer annyi lehetősége van valami maradandót alkotni.lehet így is nézni.még annyi,hogy szerintem meg kéne különböztetni a komplett ILB-t a runstoppertől,utóbbi valóban elérhető későbbi körökben vagy UDRFA-ként míg előbbi azért jóval ritkább.bevallom én is más draftra számítottam,pedig már egy párszor végignézem ugyanezt (impotens O szezon után D erősítés) de azt hittem Flacco szerződése miatt talán most más lesz (draftolnak,kinevelnek neki játszópajtásokat),tévedtem.Én értem,hogy már egy párszor megégették magukat a korai O draftokkal (Taylor,Boller,Oher stb) de szégyen,hogy egy öregecske,rozoga TE és egy 35 éves elkapó a top fegyverünk.ugyanakkor tudom,hogy rá kell ezt bízni Ozzziera hiszen Ed Reed és Todd Heap sem needre jött példáúl és elég jól sikerültek.

több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Sok igazság van abban amit írsz.számomra is kapkodásnak tűnik ami a sec-el történt az elmúlt 24 órában.csodát tényleg ne várjon senki.Webb nyilván nem egészséges,Gorrert nyilván okkal dobták ki már többször,Jacobs meg Jacobs.az lehet bíztató,hogy az elődeiknél rosszabbak nem lehetnek.egy elszomorító stat:ravens secondary félidőig egy pick összesen.(J.S)

Ehhez a FS-SS dologhoz annyit tennék hozzá,hogy szerintem a mai fociban akkora különbség már nincs a két poszt (nem az írtam,hogy NINCS) között főleg ha hozzáveszem,hogy nyilvánvaló passz-szitunál cover-2 az alap tehát a SS-nek is kell passzt védekezni.a FO védelmében meg annyit tennék hozzá,hogy Byrd úton volt ide szerződést aláírni amikor is a Saints túllicitált minket.pár hete feltettem egy kérdést Elammel kapcsolatban miszerint draft bust és kit választanátok helyette,mivel válasz nem érkezett azt hittem mindenki elégedett vele.szerintem SS-nek is szar.
Egyébként nem tudom mi értelme volt 3 éves szerződést adni Pollardnak majd egyből elküldeni,most legalább lenne egy jó,tapasztalt veterán hátúl.

Miért nem fér be jövőre Brooks?mert most büntiben volt?

Mosleyval kapcsolatban pedíg úgy korrekt,hogy:voltak problémái a passzvédekezéssel a ligát a scrimmige jardokban vezető (vagy top3 most nem tudom) Bell-el de egyébként a legtöbb levédekezett passza neki van a LB-ek között.

Ngata idén nem fogadta el a paycutot mivel Ozziéknak semmi nem volt a kezében.8 millát spóroltunk volna 2 év alatt,többe került volna a leves mint a hús.jövöre remélhetőleg megegyeznek.ö sem lesz egyre fiatalabb.Peter
Írtam is, hogy Mosleyval nem leszek fair amikor a Bell elleni ténykedését hozom. De nem Mosleyval van a legnagyobb baj, csak rá akartam világítani, hogy de Mosley DROY lesz és társai dolgokat azért helyén kell kezelni. Sokkal többet hoz mint amit vártam én személy szerint tőle, sőt ha nem lennénk olyan szituban, hogy annyira szar a sec, hogy akkor is képes meccset veszíteni, ha az ellenfél egy yardot halad átlagban a földön, akkor Mosley kiválasztásának nagyon örülnék, annak ellenére is, hogy az első kör közepi ilb nálam már nope kategória (főleg a mi lb helyzetünkben). De sajna van az a kis bökkenő amit secondarynak csúfolunk és nem derült égből villámcsapásként érhette a csapatot a teljes lerobbanás. Így pedig az egymás hegyén hátára történő draftolás már bizony olyan luxus ami nálunk jobb csapatoknál sem optimális.
Arról nem is beszélve, hogy milyen WR-ket hagytunk kicsúszni még a 2. körben is a kezünk közül úgy, hogy nincs 1, de akár (SSS 36 lesz jövőre, Torrey meg úgy el van veszve a WCO offenzben, hogy fáj nézni) 2. számú receiverünk, ha a közeli jövőt nézzük.

Ngatat ha kivágjuk és máshol nem kap fizetést akkor is szép summát vág zsebre, de meglepődnék, ha az idei tekerése után ne jelentkeznének nála, ha mi nem tudunk vele valami fizu csökkentős ügyességbe megegyezni.

Pollardot Harbs akarta házon kívül tudni mert nagy volt a pofája. Harbs olyan öltözőt akart ahol Ő a top dog. Nah most ugye Rice lett volna a következő leader az öltözőben akivel nagyon jó volt a kapcsolata, ezért volt qwa nagy szívás pluszban a történet vele, mert Suggs inkább osztály bohóca, más meg nem nagyon van.
több mint 9 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
pár hete feltettem egy kérdést Elammel kapcsolatban miszerint draft bust és kit választanátok helyette,mivel válasz nem érkezett azt hittem mindenki elégedett vele.szerintem SS-nek is szar.
Peter
A 4 hellyel később választott Slay-t és valahol hátul egy box safety-t. Külön érdekesség, hogy az akkori DB coachotok, Austin csinált idén belőle elég pofás CB-t a tavalyi gyenge rookie éve után.

ezért most írok valami nagyon pesszimistát és sötétet, hogy ne mondhassa senki, hogy nem teszek meg minden tőlem telhetőt a csapat sikeréért 😀

Spagnuolo meg Stewartal összekötözve betoncsizmában belesétálhat a tengerbe. Részemről áldásom rájuk.Blaise
Ennek már önmagában elégnek kell lenni a győzelemhez 😀.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Sok igazság van abban amit írsz.számomra is kapkodásnak tűnik ami a sec-el történt az elmúlt 24 órában.csodát tényleg ne várjon senki.Webb nyilván nem egészséges,Gorrert nyilván okkal dobták ki már többször,Jacobs meg Jacobs.az lehet bíztató,hogy az elődeiknél rosszabbak nem lehetnek.egy elszomorító stat:ravens secondary félidőig egy pick összesen.(J.S)

Ehhez a FS-SS dologhoz annyit tennék hozzá,hogy szerintem a mai fociban akkora különbség már nincs a két poszt (nem az írtam,hogy NINCS) között főleg ha hozzáveszem,hogy nyilvánvaló passz-szitunál cover-2 az alap tehát a SS-nek is kell passzt védekezni.a FO védelmében meg annyit tennék hozzá,hogy Byrd úton volt ide szerződést aláírni amikor is a Saints túllicitált minket.pár hete feltettem egy kérdést Elammel kapcsolatban miszerint draft bust és kit választanátok helyette,mivel válasz nem érkezett azt hittem mindenki elégedett vele.szerintem SS-nek is szar.
Egyébként nem tudom mi értelme volt 3 éves szerződést adni Pollardnak majd egyből elküldeni,most legalább lenne egy jó,tapasztalt veterán hátúl.

Miért nem fér be jövőre Brooks?mert most büntiben volt?

Mosleyval kapcsolatban pedíg úgy korrekt,hogy:voltak problémái a passzvédekezéssel a ligát a scrimmige jardokban vezető (vagy top3 most nem tudom) Bell-el de egyébként a legtöbb levédekezett passza neki van a LB-ek között.

Ngata idén nem fogadta el a paycutot mivel Ozziéknak semmi nem volt a kezében.8 millát spóroltunk volna 2 év alatt,többe került volna a leves mint a hús.jövöre remélhetőleg megegyeznek.ö sem lesz egyre fiatalabb.

több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Nos miután rövid egymásutánban 3x voltam optimista és 3 vereség lett az egyenleg, ezért most írok valami nagyon pesszimistát és sötétet, hogy ne mondhassa senki, hogy nem teszek meg minden tőlem telhetőt a csapat sikeréért 😀 Tekintsétek egyfajta woodoozásnak. Szóval védőszemöveget fel mert jön az optimizmus áradata 😊

Lucionak előttem igaza volt, hogy év közben nem lehet a secondaryt megoldani. Totál csőd az egész Jimmy kivételével és ezen se Gorrer, se Jacobs nem fog segíteni. Abban is kételkedek, hogy egyáltalán upgrade lesznek-e, de mindegy is... A probléma azzal van, hogy voltak előjelek és a FO egész szépen elsiklott akarva vagy akaratlanul ezek felett.

-nincs FS: Stewart amit leművel szégyen a mezre amit visel, az meg a csapatra, hogy még mindig kezdőként futhat ki a gyepre. Hill megoldás lehet? Fene sem tudja, DE: talán jobb ha nem mert egy fecske (2 ha van Jimmy) nem csinál nyarat és ha nincs rivaldafényben olcsón megtarthatjuk. Brooks 0 snap pl a vasas ellen... Mitől olyan nagy gáz az alapvető dolgokon kívül, hogy nincs FS?

Mert ha nincs center fielder akkor Elammal mi a búbánatot kezdünk. Most úgy néz ki kidobtunk egy első kört az ablakon mert Elam bust. Csak a boxban tud tevékenykedni, ez meg kevés. A nagyobb baj, hogy ez (sem) érhet ELSŐ KÖRT a drafton. Ilyen Ihedigbo, Pollard féle verőlegényeket lehet olcsóbban is találni. Nem követtem Elam egyetemi pályafutását, de meglepődnék, ha a gatorsos videóiról az sütne le, hogy Ő egy igazi FS. Nem az és egy pure SS nem ér első kört. Ez pedig visszatérő motívum a draftjainkon

Jövőt nézve: van egy Brooks aki ebbe a fostalicska secbe nem nagyon fér be, meg Elam és spec team playák. Nem gáz mert olyan qwa jól állunk mind sapkaügyileg, mind needeket tekintve, hogy simán elkótyavetyélhetünk még egy magas picket Safetyre hiszen olyan régen húztunk már. Hja NEM:

Persze lehet bízni, hogy Brooks jólesz, Elam kievickél a bust zónából, Hill király lesz jövőre nálunk. Meg lehet hinni a télapóban is. Mindenkinek szíve joga. Spagnoulo meg Stewartal összekötözve betoncsizmában belesétálhat a tengerbe. Részemről áldásom rájuk

Szóval safety poszton qwa jók vagyunk. Lépjünk is tovább.

CB. Még rózsásabb a helyzet, nehéz elképzelni, de így van, hiszen Jimmy beért a liga legszűkebb elitjébe. Hogy ezt megtudjuk-e majd fizetni? Háát csücskös lesz. Meg kell. muszáj, mert jézusmária mi lesz ha nem...
És ennek lesz áldozata Webb. Az a fizetés+teljesítmény+sérülékenység kombó amivel ő rendelkezik cutért kiállt. Ha olcsóbbért vissza tudjuk hozni okés, de jelenleg így nem futhat tovább a szerződése szerintem.
És ezzel ki is fújt a korner poszt, mert az, hogy Asaért mint megváltó fordulunk, hogy jöjjön már vissza, minősíti az egész szituációt.
Mi a gond? Fotelszurkolóként is láthatta a vak is, hogy Webb porcelán és tavaly sem volt már a korábbi Webb közelében. Jimmy fejlődik és következik a fizetésnap. Más meg nincs. Mi persze itt is próbálkoztunk egy Stewarttal Franksként és Coxként cimkézve de ez persze nem jött be, De megtartottuk JJ-t és elengedtünk egy korrekt Grahamet.
Okés szóval ide akkor is kell egy ember ha megtartjuk Jimmyt és visszahozzuk olcsóbbért Webbet (számolva a kivágásával). Webb persze kevesebb pénzért nem lesz jobb és és Asaban sem bízok, de legalább a létszám legyen már meg. Az is valami kezdésnek.
A baj az, hogy a mai nfl-ben a corner már igen komoly impactel rendelkező pozíció ezért nem fogunk érte 1-3 kört adni, oda jöhet runstopper olb meg box safety. Majd lesz valahogy

Bármennyire is szeretném átugrani, de nem tudom a lb sort. Miért? A draft után azt írtam, nem keresem ki, hogy ha Mosley DROY lesz akkor megbékélek vele. Elnézve a dolgokat reviduálom az álláspontomat. Ismétlem Mosley jól játszik, lehet DROY is még ha szerintem nem és ha meg is kapja jelen állás szerint érdemtelenül. Lehet hosszú időre meghatározó raven, mutatott dlgokat ami előrevetíti, hogy playmaker lehet, de a dolgok mostani menete szerint már ez sem elég nekem. Miért? Hosszabbítunk Smithel, előző évben draftolunk 2. körben ilb-t, van olyan játékosunk aki Smith mellett kezdő tapasztalattal bír és pont az a thumper aki passzol mellé. Ki is Ő? A fene sem emlékszik rá, mert minden ellenérték nélkül őt is elkótyavetyéltük. (Nem McClain) Miért nem jó Mosley? Mert előtte egy bitang jó fal dolgozik, akik a dolgok nehezét megcsinálják (B-Will, Ngata), mert a macerásabb cover feladatokat Smith végzi, mert coverban azért bőven vannak hiányosságai (nem fair dolog, de elég visszanézni a ténykedését Bell ellen) és a blokkokon is előszeretettel fennakad. Javulhat, javulni fog, de hiba volt az ő választása elsősorban csapatépítési szempontok miatt. Meg úgy egyébként is ki draftol egy 4 éves hosszabbítás egy másik kezdő tapasztalattal rendelkező lb és egy előző évben 2 körben feltrade után behúzott ilb mellé, egy pontosan ugyanolyan játékost. Hát a helyes válasz sajnos, hogy Oz... Ismétlem, nem Mosley személyével van bajom, hanem a csapat építés menetével.

Dline. Talán a legkevesebb gond, azon túlmenően, hogy a sérülések nem kerülik el a csapatot. A gond majd jövőre lesz amikor Ngatat ki kell vágni. Mert 16 millió körül lesz a cap hitje és hiába a rakat dead money még így is megéri. Kedvezményt nem fog adni ezt elég érthetően a FO tudtára adta, jelenlegi teljesítményével pedig lesz aki szépen megfizeti. Hogy Jernigan átveheti-e a helyét. Nah azt a fene sem tudja, csak reménykedhetünk. Ahogyan abban is hogy Urban és KLM jó lesz mert Canty sem hiszem, hogy nálunk marad. Így pedig végigolvasva jövőre egy tuti pontunk van a Dlineban. B-Will. Annyira azért itt sem rózsás a dolog.

És jönnek a pass rusherek. Nem nagyon követem a ncaa eseményeit, inkább csak olvasgatok, de elég pofásnak tűnik a pass rusher felhozatal a várhatóan draftra érkező között. Ez jó, mert

- pass rushert húzni soha nem rossz befektetés
-impact pozíció
-D pozíció mi meg csak oda draftolunk
-Suggs egyre kevésbé effektív mint passz siettető.
-Upshaw meg nem passrusher (jó beruházás volt ő is mint első pick...smh)
-McPheet már vizionálhatjuk Colts mezben jövőre.

Így végigszaladva a dolgokon felmerül a kérdés, hogy mi a jó isten nyavalyát csináltunk az elmúlt draftokon? Ennyi telibevert D pick után is egy pesszimista scenariót végignyálazva egy teljes draftot el lehetne a D-re költeni. Thats not cool.
Persze nem kell aggódni, el is fogunk egy teljes draftot költeni megint és reméljük végre oda ahova kell és olyan emberekre akik hozzá is tudnak tenni valamit a csapathoz (passrusher corner, akár duplázva), mert az O-be nem kell ember (háháhá bevettétek mi?)

Miért kellene ember a támadósorba? Mert nincs egy discount double check guyunk a center alatt akinek sanszosan elég lenne az amit Joe kap. Tovább megyek, akár ez is elég lehet amit kap. Ezzel rögtön legitimáltam azt, hogy miért öntik Ozék számolatlanul az embereket a D-be. Aztán közben jön egy dallas a maga atyagatya D állományával és kompetitívek miközben az offenzük kb bárkit bedarál, ha Romo játékra alkalmas. Hát ettől mi elég messze vagyunk sajnos.

Mi kell az offenzbe: Mondjuk kapásból egy első számú elkapó. Azt könnyen lehet találni a mások levedlett játékosaik között. Legalábbis Ozék ebben hisznek. Torrey nem az, (tovább megyek, ha lenne potens TE-ünk akkor kb 3-4 opció lenne), Marlon, Aiken, Camp trió nem az. JJ nem is WR. Meg lehet nézni az idei draft felhozatalt és félidőben mit alkottak a rookie WR-k. Pár könny cseppet el lehetne morzsolni értük. Sebaj, majd jövőre a 7. körben megtaláljuk a jövő nr 1 ravens receiverét, eddig mindig bejött, miért szakadna meg a sorozat?

Kell TE is. Daniels nice story, de Wbb 2.0 sérülékenységet tekintve, Pitta meg... ohh boy. Fog ő még egyáltalán játszani?
Aztán egy futó is jól jönne. Piercről levettem a kezem, Taliaferro jó lehet pár carryre, de nem all down back és Forsett sem, csak a fal és a rendszer oda vissza ismerete rengeteg szorzót ad a képességeire. No persze pont egy all down back az amire most nem kellene, hogy fussa a drafton, tehát lehet felkészülni, mert bold prediction jön: Első körben ha nem D játékos jön akkor futó lesz a pick. Mert az a trend a mai nfl-ben, hogy ott kell futót húzni, ha jót akarsz magadnak ala cleveland és aztán indy.

Szóval, ha nem számoljuk a skill pozíciókat egész jól megvagyunk támadóoldalon. Kicsire meg nem adunk. Nah jó most így hirtelen ennyi, lenne még mit írnom, de két hét múlva bye, a Titans ellen meg talán elég lesz ennyi pesszimizmus tőlem.
több mint 9 éve
lucio 325
Persze, javulunk, mert nem Big Ben lesz a túloldalon vasárnap, és javulunk, ha tudjuk futtatni a labdát és ölni az órát, meg akkor, ha a D falunk megeszi az ellen O falát és földbe döngöli párszor a qb-t.
Azaz: szerintem a cb problémát idény közben nem fogjuk tudni játékoscserékkel megoldani.