NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Vajon javultunk?
Webb,Franks,Chykie~
Webb,Gorrer,Jackobs

több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Zajlik az élet!Franks is repült.korábban Supernaw is.Danny Gorrer az új/régi cornerünk.

több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Oké szóval a szar CB helyzetre a megoldás, hogy a szar FS/CB kombójátékosokat full time CB-nek nevezzük ki 😀 értem én
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Én Orrt tippeltem volna de így csináltak helyet Codynak

@RavensInsider: Ravens cutting cornerback Chykie Brown, according to a source

több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Valami hír Codyról?Peter
Gerry Sandusky (@GerrySandusky) November 4, 2014 Harbaugh indicated DT Terrence Cody might be activated this week #RavensTalk

több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Valami hír Codyról?

több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
normális dolog az,hogy nyíltan mutatjuk a safety blitzet,az irányítójuk áthívja a blokkot arra az oldalra,majd a safetynk belerohan a blokkba ahelyett,hogy mi is változtatnának valamit?Peter
Nem, de tudjuk, hogy Pees-ből hiányzik az, ami az elődeiben megvolt... a kreativitás, a változtatás képessége és a finesz.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Na,megnéztem én is végre.sajnos a zebrák ténykedése igenis faktor volt.a Blaise által is leírt esetek mindegyike olyan pontkülönbségnél és a meccs olyan szakaszában történt amikor döntően befolyásolták a további lehetőségeinket.nem akarom rájuk fogni egyébként,egy nagyon jó Pittsburgh-től kaptunk ki.szerintem a másik faktor az edzőink voltak.sajna Harbo képtelen idegenben motiválni ,lehet otthon is de ott meg nem kell annira.Kubiak nem jó akkor ha az ellenfél vezet,összesen 16 futás az is mind az első félidőben?Pees meg a szokásos.mostmár mindkét blitzpackege-ét ismeri a liga (greendog,safety).normális dolog az,hogy nyíltan mutatjuk a safety blitzet,az irányítójuk áthívja a blokkot arra az oldalra,majd a safetynk belerohan a blokkba ahelyett,hogy mi is változtatnának valamit?

több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Na most a NO2 csapatom is szomorít 😕 , nálunk kb elszállt a szezon szóval asszem minden pozitív energiám ide csoportosíthatom 😀Tomcsik
Ezt mintha en irtam volna! 😀
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Nem, a tevedeseket nem vitatom, csak annyit mondok, h nem a birok nyertek ellenunk. Nehezebb dolga lett volna a rivalisnak de komolyan ugy gondolom h akkor se nyertunk volna ha nincs lejto. De igazad van. Nuff said.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
obraz 170
Elfogulatlan (Broncos) drukkerként be akartam ugrani megjegyezni, hogy úgy láttam nagyon csúnyán lejtett a hazai pálya, de látom nem vagyok vele egyedül.
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 997
Na most a NO2 csapatom is szomorít 😕 , nálunk kb elszállt a szezon szóval asszem minden pozitív energiám ide csoportosíthatom 😀

több mint 9 éve
lucio 325
Eladtuk kétszer a labdát úgy, hogy az addig fogalmatlan steelers O-nak 30 yardot kellett megtennie. Mintha a korán spicces, dülöngélő vendéget besegítettük volna az ajtón a házibuliba. Ahol aztán kijózanodva, optimálius hangulatba kerülve ő nagy bulit csapott. Ezen az se sokat segített volna, ha fordítva tévednek a (az egyébként kétségtelenül színvonaltalanul vezető) bírók.
Van ilyen, a 2. fordulóban pl. fordítva volt.
Lement az alapszakasz fele, azért már látszik, merre hány cm, melyek a csapat korlátai stb. Koncentráljunk a Titans-Jags-Browns meccsekre, és ha PO-t akarunk, hozzuk még a SD és Miami ellenit (a tie breakerek miatt ha ezeket bukjuk, gond lesz). Ez 10-6, és "csak" a Dolphins idegenbeli. Elég lehet, de ha nem, akkor is...nem tudom, kiben maradt meg a közvetítés során felvillantott kép, de asszem 3 védő és 5 támadó játékos maradt meg a két évvel ezelőtti SB-t nyerő csapatból.
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
A sokkal jobb casapatot a zebrak se fogjak meg.
Most ez volt a realitas. Ok jobban akartak s a sec nalunk nem kepes megfogni senkit. Nyilt a csoport csak nem lesz egyszeru. Meg lehet po.Collapo
Azért nem mindegy, hogy végig hegynek felfelé vagy lefelé hajtod a drótszamarat. Nem ragozom tovább, mert már jött a túloldalon komment amit nem is minősítenék inkább (mert önmagát minősíti). Érdekes meccs lett volna egyenlő feltételekkel. Nem így alakult ez van. Ettől függetlenül a secondarynk flat out sucks és valszeg síkon is sz*ptunk volna miatta, de ez nem derülhetett ki.
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
A sokkal jobb casapatot a zebrak se fogjak meg.
Most ez volt a realitas. Ok jobban akartak s a sec nalunk nem kepes megfogni senkit. Nyilt a csoport csak nem lesz egyszeru. Meg lehet po.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
lucio 325
Ennyire azért nem szr a helyzet. Már írtam, szerintem előreléptünk tavalyhoz képest, de nem vagyunk még erős csapat. Múlt héten egy rosszul játszó Bengals épphogy, de megvert minket, de mi is rosszak voltunk. Éjjel szintén, csak a Steelers jó volt. Ezért lett 20 pont. Más kérdés, hogy a mi hibáink hozták meccsbe őket. Amíg nem lőttünk bakokat, addig a sec gyengeségével sem tudott a Steelers mit kezdeni. Utána megzuhantunk, ők meg lábra kaptak. A game plan nem volt rossz. Emellett tényleg rosszul jövünk ki a bírók ítéleteiből is, amit lefújtak múlt héten meccs végén, azt éjjel nem, és mindig a kárunkra.
Jövő héten meg kell verni a Titans-t, és nem foglalkozni a tabellával, a csoport többi tagja bőven játszik még egymás ellen, azaz vagy körbeverhetik egymást vagy másik esetben meglehet egy wild cardot érő 2. hely.
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Nem szeretek egyből felindulásból írni de most kiírom magamból...

Monroe a jó anyádat... ennyi erővel és ennyi pénzét én is odaállhattam volna a 75 kilómmal... szégyen, hogy egy múzeumból visszahívott kitömés előtt álló Harrison szétcseszi az egész meccset

secondary... hát 😀 ezen már csak nevetni lehet. cover? ugyan már ne állítsunk ilyen magas elvárásokat. szerelés? majd jövőre megtanulunk blown coverage? all day. Webb (kispécizve, mert ilyenből kaptunk TD-t), de kb bárki mellett mellett egyszerűen elszalad az elkapó? simán

Annyira telibeverten szarok, hogy hiába vesszük el a futást, semmit sem számít. Gyalázat

És most nem leszek classy, de volt még valami ami felért a secondarynk teljesítményével...

A teljesség igénye nélkül:
- teljesen nyilvánvaló dpi Torreyn az endzoneban 2 centire a f*szse tudja mit néző patás előtt
- akkora holding Doomon, hogy a Rádayban a 3. emeletig hangzott --> DPI Mosleyn
- kitör egy lökdösődés, csak a Ravens számokat kell nézni, hogy tudjuk kit mondjunk be
- 3 és 13 DeCastro bemozdul --> Doom neutral zone majd következő play TD
- 3 és 1 egyik sj bejön pontosan, a játék túlsó(!) oldaláról, majd a játék oldaláról bejön vagy fél yard plusszal a kérődző --> visszanézi, hogy nincs igaza, majd megerősíti a hülyeségét
- Brown nemes egyszerűséggel ellöki Webbet elkapás előtt (és a csíkos gyökér előtt), sima first down

Gyalázatos volt a ténykedésük. Nem feltétlen emiatt kaptunk ki, de ennyire egyoldalúan fújt meccsen akkor sem gondolom, hogy lett volna sanszunk, ha jól játszunk. Persze ahhoz előbb jól kellett volna játszani de közelében sem voltunk
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
few weeks... ennél pontosabbat most még nem tudni.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 829 — Apu ökölbeszorított keze
j smith meddig pihen?

több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Mosley a tackle listán fellépett a 4. helyre 76 tackle-el, remélem holnapra meglesz a 2. hely 😊

Ha így megy tovább a srác, ő lehet a legjobb LB a szezonban.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Jelen állás szerint a legfontosabb meccs jön a szezonban.

Persze hiszem, hogy ott leszünk a PO-ban, de a mostani állást nézve ha nyerünk, biztos vagyok benne, hogy ad az akkora lökést a srácoknak, hogy megnyerjük a diviziót. Reméljük BB nem fog ki jó napot, jó kis nyomást kéne rá rakni, és akkor a mostani szedett-vedett sec-nek is könnyebb dolga lenne.

 www.youtube.com/watch?v=hMAVLXk9QWA

THIS IS WAR!
több mint 9 éve
Ravens best defense Baltimore Ravens Miami Hurricanes 130
Az év legfontosabb meccse! sajnos a sec elég gyenge Smithi nélkül meg föleg, de ezt a meccset hozni kell! A sok sérülés ellenére fogható a steelers. Remélem big ben sokszor lesz a zsákban! És azt h nekünk MÁZLINK van azt ne felejtsük!!! GO RAVENS!!!
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Valaki tudja esetleg,hogy hol tudom megnézni a 2001-es hard knocksot?Peter
nekem megvan a gépemen de még nem láttam.
pájrétbéjen fenn volt az összes HK évad, nem tom elérhető-e még

több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Valaki tudja esetleg,hogy hol tudom megnézni a 2001-es hard knocksot?

több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Gondolom nem sokkal elozi Barrt,mert O is allat! 😀ZoliZoltán
De jó lenne nekünk Barr!