NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 323 — No 1 Zhang Yufei fan
Ha a 4-ben benne van a SD, a Miami és a Browns elleni, a két vereség egyike meg a NO, akkor 90% a PO, vagy csoportgyőztesként, vagy wild card. A tie breakerek ekkor nagyon a kezünkre játszanak.
A SD elleni meccs nagyon fontos lesz, ha azt hozzuk, akkor kb. idény végéig lehet számolgatni, ha nem hozzuk, akkor már nagyon nehéz lesz, akkor Miamiba nem úgy megyünk, hogy nagyon jó lenne nyerni, de még akkor is él a remény, ha kikapunk, hanem mintha kieséses meccset játszanánk.lucio
Viccesnek fog hangzani, és néhány éve nem hittem volna hogy valaha leírok ilyet, de a szezon felén túl; innentől a divízió kb. a Cleveland kezében van 😊

Steelers/Bengals/Ravens schedulejában mind simán benne van a 2 vereség (ha nem több), ugyanarkkor a Browns-é nem túl kemény (Indy a legerősebb csapat?) de így is a Browns 5-2-vel simán divíziót nyerhet.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
nem biztos értem én a 6/3 ez 3 győzelem 3 vereség akar lenni?malkav
Igen.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
nem biztos értem én a 6/3 ez 3 győzelem 3 vereség akar lenni?
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Én a következő 6 meccsen egy 6/3-az tippelek, bár nem tűnik nehéz sorsolásnak.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
lucio 325
Ha a 4-ben benne van a SD, a Miami és a Browns elleni, a két vereség egyike meg a NO, akkor 90% a PO, vagy csoportgyőztesként, vagy wild card. A tie breakerek ekkor nagyon a kezünkre játszanak.
A SD elleni meccs nagyon fontos lesz, ha azt hozzuk, akkor kb. idény végéig lehet számolgatni, ha nem hozzuk, akkor már nagyon nehéz lesz, akkor Miamiba nem úgy megyünk, hogy nagyon jó lenne nyerni, de még akkor is él a remény, ha kikapunk, hanem mintha kieséses meccset játszanánk.
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Tavaly is idegenben játszottunk a Dolphinsal,nem?Peter
De és az győzelem volt.Csak az a csapat is más lett egy év alatt. Azért jó lenne nyerni.Collapo
Ebben a csapatban egy 4/2 a maradék 6 meccsre reális elvárás szerintem.fene tudja ez mire lenne elég

több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Tavaly is idegenben játszottunk a Dolphinsal,nem?Peter
De és az győzelem volt.Csak az a csapat is más lett egy év alatt. Azért jó lenne nyerni.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Tavaly is idegenben játszottunk a Dolphinsal,nem?

több mint 9 éve
lucio 325
Mindenki (én is) milyen könnyen belenyugszik, hogy kötelező győzelem volt - amit úgy hoztunk, hogy maximum közepesen játszott a D, az O még úgy sem. Ez örömmel tölt el egyrészről, különösen abba belegondolva, hol tarthatna a Steelers ha a tutinak gondolt két vesztes meccsét (Tampa, Jets) hozza. Azaz nincs egyszerű meccs, ha semmi különös, csak nyertünk, akkor valamit csak jól csináltunk.
Másrészről én is várnám, hogy nagy meccset idegenben megnyerjünk, de ha csak egy lesz idén, akkor az legyen a Dolphins elleni😀. (De a hazaiakat is nyerni kell!!!)
Bízzunk abban, hogy a jövő héten előbbre lép a csapat, mi beépítjük a kukázott CB-ket és tán a Saints sem kap ki otthon kétszer egymás után. Sajnos szerintem a Steelers sem fog, és a hátra lévő sorsolásuk szerintem papíron nekik a legkönnyebb, bár ez esetükben inkább átoknak mint áldásnak tűnik.
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Kötelező győzelem megvan, ahogy azt kell.

Álmomban nem gondoltam volna, hogy a Jets megveri a Steelerst...

Borzasztó szoros a csoport, és valószínűleg így marad ez az alapszakasz végéig..
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Arra lennék kíváncsi, hogy S.Smith mennyi jardot kapott el átlagban a CAR meccs előtt és után..Voice
Kérlek.

WK Game Date Opp Result G GS Rec Yds Avg Lng TD Att Yds Avg Lng TD FUM Lost
1 09/07 CIN L 16-23 1 1 7 118 16.9 80T 1 -- -- -- -- -- -- --
2 09/11 PIT W 26-6 1 1 6 71 11.8 23 0 -- -- -- -- -- -- --
3 09/21 @ CLE W 23-21 1 1 5 101 20.2 32 0 -- -- -- -- -- -- --
4 09/28 CAR W 38-10 1 1 7 139 19.9 61T 2 -- -- -- -- -- -- --
5 10/05 @ IND L 13-20 1 1 5 34 6.8 17 0 -- -- -- -- -- 1 1
6 10/12 @ TB W 48-17 1 1 5 110 22.0 56T 1 -- -- -- -- -- -- --
7 10/19 ATL W 29-7 1 1 3 67 22.3 49 0 -- -- -- -- -- -- --
8 10/26 @ CIN L 24-27 1 1 3 35 11.7 15 0 -- -- -- -- -- -- --
9 11/02 @ PIT L 23-43 1 1 5 36 7.2 12 0 -- -- -- -- -- -- --
10 11/09 TEN W 21-7 1 1 3 17 5.7 12 0 -- -- -- -- -- -- --
TOTAL 10 10 49 728 14.9 80 4 0 0 0.0 0 0 1 1

Mondjuk én kíváncsibb lennék arra - de ilyen stat nincs - hogy addig a meccsig hányan léptek oda a többi elkapóra, és onnantól hányan. Hányszor duplázták előtte és utána. Stb.Collapo
Kösz !

Elég durván visszaesett az öreg, ahogy sejteni véltem. Viszont van abban is valami amit mondasz, lehet hogy előtte Torreyra összpontosítottak, ezért ragadt be az elején és lehet most már az öregre figyelnek jobban, ezért tűnik jobbnak mostanság Torrey.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Arra lennék kíváncsi, hogy S.Smith mennyi jardot kapott el átlagban a CAR meccs előtt és után..Voice
Kérlek.

WK Game Date Opp Result G GS Rec Yds Avg Lng TD Att Yds Avg Lng TD FUM Lost
1 09/07 CIN L 16-23 1 1 7 118 16.9 80T 1 -- -- -- -- -- -- --
2 09/11 PIT W 26-6 1 1 6 71 11.8 23 0 -- -- -- -- -- -- --
3 09/21 @ CLE W 23-21 1 1 5 101 20.2 32 0 -- -- -- -- -- -- --
4 09/28 CAR W 38-10 1 1 7 139 19.9 61T 2 -- -- -- -- -- -- --
5 10/05 @ IND L 13-20 1 1 5 34 6.8 17 0 -- -- -- -- -- 1 1
6 10/12 @ TB W 48-17 1 1 5 110 22.0 56T 1 -- -- -- -- -- -- --
7 10/19 ATL W 29-7 1 1 3 67 22.3 49 0 -- -- -- -- -- -- --
8 10/26 @ CIN L 24-27 1 1 3 35 11.7 15 0 -- -- -- -- -- -- --
9 11/02 @ PIT L 23-43 1 1 5 36 7.2 12 0 -- -- -- -- -- -- --
10 11/09 TEN W 21-7 1 1 3 17 5.7 12 0 -- -- -- -- -- -- --
TOTAL 10 10 49 728 14.9 80 4 0 0 0.0 0 0 1 1

Mondjuk én kíváncsibb lennék arra - de ilyen stat nincs - hogy addig a meccsig hányan léptek oda a többi elkapóra, és onnantól hányan. Hányszor duplázták előtte és utána. Stb.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Ebből a meccsből semmilyen következtetést sem vonnék le, nem volt jó csapat az ellenfél, nekünk az hiányzik, hogy egy élcsapatot verjünk.

Arra lennék kíváncsi, hogy S.Smith mennyi jardot kapott el átlagban a CAR meccs előtt és után..


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Nyertünk, ennyi a pozitívum a meccsről.
😊Blaise
Igen meg hogy nem volt komoly sérülés.

több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Grat.
Na igy meg akarmi is lehet.:p
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
azért az pozitívum hogy volt egy INT a secben és asszem nem volt hosszú play sem...mondjuk persze újonc irányító de akkor is.
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Nyertünk, ennyi a pozitívum a meccsről.

Egyébként egészen jól alakult a forduló a mi szemszögünkből 😊
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
ez sem volt jó meccs, de a győzelem megvan, később talán többet.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Még bármi lehet..."érdekesen" áll eddig az a meccs @)
Mármint a Steelers - Jets találkozó.

több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Igazi "must-win" meccs a mai. Mindenképpen verni kell ezt a színtelen-szagtalan Titanst, mert egy esetleges betlivel majdnem biztosan lemondhatunk a PO részvételről...

Nehezen képzelem, hogy ma a Steelers ne nyerjen simán a szétesőben lévő Jets ellen.

A Cleveland is nagy formában van, remélem ők bejutnak idén a PO-ba.

Pont az jutott az eszembe, hogy hálával tartozunk a Jags-Bucs kettősnek, mert valahogy egy meccsen eltudták kapni a Browns-Steelers duót. Ha azok a bravúrok nincsenek, most a Cleveland és a Pittsburgh is 7-2-vel állna...

Be kell húzni!Vrijbloed
Pedig a Steelers pont az ilyen meccseket szokta elbalfaszkodni 😕bcsarli
Az már megvolt a Tampa ellen. Egyszerűen nem tudom elképzelni. Őrület eddig ez a szezon, de akkor sem.
több mint 9 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 564 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Igazi "must-win" meccs a mai. Mindenképpen verni kell ezt a színtelen-szagtalan Titanst, mert egy esetleges betlivel majdnem biztosan lemondhatunk a PO részvételről...

Nehezen képzelem, hogy ma a Steelers ne nyerjen simán a szétesőben lévő Jets ellen.

A Cleveland is nagy formában van, remélem ők bejutnak idén a PO-ba.

Pont az jutott az eszembe, hogy hálával tartozunk a Jags-Bucs kettősnek, mert valahogy egy meccsen eltudták kapni a Browns-Steelers duót. Ha azok a bravúrok nincsenek, most a Cleveland és a Pittsburgh is 7-2-vel állna...

Be kell húzni!Vrijbloed
Pedig a Steelers pont az ilyen meccseket szokta elbalfaszkodni 😕

több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Igazi "must-win" meccs a mai. Mindenképpen verni kell ezt a színtelen-szagtalan Titanst, mert egy esetleges betlivel majdnem biztosan lemondhatunk a PO részvételről...

Nehezen képzelem, hogy ma a Steelers ne nyerjen simán a szétesőben lévő Jets ellen.

A Cleveland is nagy formában van, remélem ők bejutnak idén a PO-ba.

Pont az jutott az eszembe, hogy hálával tartozunk a Jags-Bucs kettősnek, mert valahogy egy meccsen eltudták kapni a Browns-Steelers duót. Ha azok a bravúrok nincsenek, most a Cleveland és a Pittsburgh is 7-2-vel állna...

Be kell húzni!
több mint 9 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 530 — JAFL Tampa GM
ezt azért gondold át kérlek. Pontosan miért is kellene szégyelni magunkat?? | Ez mondjuk most nem talált most humoromnál |
A csír ledérnek pontosan mi köze a csapathoz? Mármint én spec nem a csaj miatt rajongok a csapatért... ráadásul ex...Collapo
Kicsit lazábban 😊... Gondolod, hogy komolyan írtam? Olvastam a cikket, hogy valami fantasztikusan felfújnak mindent Amerikában, gondoltam megosztom. Bár ki tudja, lehet Goodell eltiltja Harbought néhány meccsre (szarkazmus on).LordTamas
hangulatjelek és ok, így rendben 😀Collapo
Jogos. Először én is néztem, mint az üveghal, hogy ez most komoly vagy vérre megy?!! 😀
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
ezt azért gondold át kérlek. Pontosan miért is kellene szégyelni magunkat?? | Ez mondjuk most nem talált most humoromnál |
A csír ledérnek pontosan mi köze a csapathoz? Mármint én spec nem a csaj miatt rajongok a csapatért... ráadásul ex...Collapo
Kicsit lazábban 😊... Gondolod, hogy komolyan írtam? Olvastam a cikket, hogy valami fantasztikusan felfújnak mindent Amerikában, gondoltam megosztom. Bár ki tudja, lehet Goodell eltiltja Harbought néhány meccsre (szarkazmus on).LordTamas
hangulatjelek és ok, így rendben 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Botrány, milyen egy morálisan romlott franchise ez a Ravens. Szégyeljétek magatokat, hogy ilyen csapatnak drukkoltok. Senki nem csinált egy rendes security check-et a cheerleaderek-nél:

 www.cbssports.com/nfl/eye-on-football/24786731/ex-ravens-cheerleader-charged-with-raping-15-year-old-boy

Amúgy, hogy lehet egy tizenöt éves fiút orálisan megerőszakolnia egy vékony nőnek?.. Lehet én vagyok már nagyon öreg, de nehezen tudom elképzelni az ilyet.LordTamas
Ilyen a népmesében sincs 😀😀😀