Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 554 — The Mathematician
Szerintem Ricenak ennyi volt, én a helyében nem is keresgélnék (egyébként sem hiszem, hogy bevállalná őt bármelyik csapat) Nem gondoltam volna, hogy az első félidőt sikerül alulmúlnia bárminek, de "voálá"Blaise
Vick is játszik, szóval ha "elül" a balhé majd lesz még neki szerepe

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Szerintem Ricenak ennyi volt, én a helyében nem is keresgélnék (egyébként sem hiszem, hogy bevállalná őt bármelyik csapat) Nem gondoltam volna, hogy az első félidőt sikerül alulmúlnia bárminek, de "voálá"
több mint 10 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
függetlenül attól, amit korábban írtam, ez akkor is öngyilkosság... Rice röhögve talál csapatot és ontja még a yardokat majd... mi pedig Forsett-ben bízhatunk majd... Pierce ugyanis sztem szintén kuka...Collapo
ha a ligától kap eltiltást, akkor jó eséllyel neki vége van.Amadeus91
onnan kapott 2 meccset, nem?Negritis
hát ezek után nem vagyok róla meggyőződve megússza ennyivel, ez a videó sokat ront a helyzetén.Amadeus91
Elvileg az NFL minden bizonyítékot használhatott az vizsgálatkor, amit a rendőrség. Szóval látták a felvételt, és úgy hozták a 2 meccs eltiltást...

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 10 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
függetlenül attól, amit korábban írtam, ez akkor is öngyilkosság... Rice röhögve talál csapatot és ontja még a yardokat majd... mi pedig Forsett-ben bízhatunk majd... Pierce ugyanis sztem szintén kuka...Collapo
ha a ligától kap eltiltást, akkor jó eséllyel neki vége van.Amadeus91
onnan kapott 2 meccset, nem?Negritis
hát ezek után nem vagyok róla meggyőződve megússza ennyivel, ez a videó sokat ront a helyzetén.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
függetlenül attól, amit korábban írtam, ez akkor is öngyilkosság... Rice röhögve talál csapatot és ontja még a yardokat majd... mi pedig Forsett-ben bízhatunk majd... Pierce ugyanis sztem szintén kuka...Collapo
azért ebben nem bíznék, hogy Rice egyhamar új csapatot találna.

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
rkstzz Baltimore Ravens 335 — justinblackmonpohara
én nem lennék biztos benne, hogy olyan hamar fog magának csapatot találni. nagy öngól őt most bárhova odavinni
több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 554 — The Mathematician
függetlenül attól, amit korábban írtam, ez akkor is öngyilkosság... Rice röhögve talál csapatot és ontja még a yardokat majd... mi pedig Forsett-ben bízhatunk majd... Pierce ugyanis sztem szintén kuka...Collapo
ha a ligától kap eltiltást, akkor jó eséllyel neki vége van.Amadeus91
onnan kapott 2 meccset, nem?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Hát ez szomorú.......Így teszi tönkre a nő a karriered 😀
több mint 10 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
függetlenül attól, amit korábban írtam, ez akkor is öngyilkosság... Rice röhögve talál csapatot és ontja még a yardokat majd... mi pedig Forsett-ben bízhatunk majd... Pierce ugyanis sztem szintén kuka...Collapo
ha a ligától kap eltiltást, akkor jó eséllyel neki vége van.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
függetlenül attól, amit korábban írtam, ez akkor is öngyilkosság... Rice röhögve talál csapatot és ontja még a yardokat majd... mi pedig Forsett-ben bízhatunk majd... Pierce ugyanis sztem szintén kuka...Collapo
Így van, már felesleges kivágni Rizsát, akkor kellett volna, amikor kiderült vagy ha csak 2 meccset kapott, akkor játszatni.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
függetlenül attól, amit korábban írtam, ez akkor is öngyilkosság... Rice röhögve talál csapatot és ontja még a yardokat majd... mi pedig Forsett-ben bízhatunk majd... Pierce ugyanis sztem szintén kuka...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Több NFL tisztviselő szerint a Ravens ki fogja vágni Ray Rice-t. Magyar idő szerint hajnal 2-kor tart Harbough sajtókonferenciát, ekkor sok minden kiderülhet.Voice
Schefter szerint már meg is történt.MarioAna
3 másodperccel gyorsabb voltam

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
Több NFL tisztviselő szerint a Ravens ki fogja vágni Ray Rice-t. Magyar idő szerint hajnal 2-kor tart Harbough sajtókonferenciát, ekkor sok minden kiderülhet.Voice
Schefter szerint már meg is történt.

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Több NFL tisztviselő szerint a Ravens ki fogja vágni Ray Rice-t. Magyar idő szerint hajnal 2-kor tart Harbough sajtókonferenciát, ekkor sok minden kiderülhet.Voice
meg is történt, ha minden igaz

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Több NFL tisztviselő szerint a Ravens ki fogja vágni Ray Rice-t. Magyar idő szerint hajnal 2-kor tart Harbough sajtókonferenciát, ekkor sok minden kiderülhet.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 323 — No 1 Zhang Yufei fan
Nem megütötte... kiütötte egy balhoroggal. Bazz..

Inkább nem mondok semmit...
A tegnapi meccsre sem. Egy félidő előnyt senkinek nem lehet adni a ligában, szerintem is lesz ez még bőven jobb.. és bőven lesz a divízióban itt körbeverés, 10 meccsel meg lehet nyerni idén az AFC North-ot szerintem.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 936 — SuperBowl Champions 2013/2014
 www.baltimoresun.com/sports/ravens/ravens-insider/bal-video-allegedly-shows-ray-rice-punching-fiancee-in-atlantic-city-elevator-tmz-video-20140908,0,2909626.htmlpage

első oldalon nem láttam, ha volt korábban sorry.
Nagyon durva...Rolni
Ez a leggyávább dolog amúgy. Semminemű verbális inzultusra nem ütsz meg egy nőt.
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
1 meccs volt... bar fontos, de nem csak egy meccs a szezon... jobb lesz

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 997
Hát számomra nem indul jól a szezon...A 2. kedvenc csapatom is kikapott...A D sokáig tartotta magát TD-t bem engedtek a 4. negyed végéig...Az O szarakodása miatt rengeteget voktak a pályán...Az O későn ébredt. Rengeteg drop a WR ektől. S.Smith asszem egymaga 5.droppolt...Igaz szerzett egy szép TD-t de akkor se fér bele ennyi hiba...Remélem csak jobb lesz....

több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
az izgalmasabb lenne, hogy mi van az audioval, miket beszéltek
biztos nem csak ilyen egyszerű a sztori,
vagy de...
a legdurvább dolog eddig az volt ahogy a menyasszonyát kihúzta a liftből mint a rongyot, az után ez a bal horog már szinte semmi

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
nem volt, de ez se sokat mondd el a tenyleges tortentekrol... na nem mintha egy no megutese nem lenne amugy is gyenge dolog...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
 www.baltimoresun.com/sports/ravens/ravens-insider/bal-video-allegedly-shows-ray-rice-punching-fiancee-in-atlantic-city-elevator-tmz-video-20140908,0,2909626.htmlpage

első oldalon nem láttam, ha volt korábban sorry.
Nagyon durva...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 10 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
nekem a konzervativ játékhivásaival van tele.. ahogy a stat is mutatja zéró sack!!!

Akkor rugjuk ki Suggssot és Dummervillt!!!
(Egyébként jogos)



amugy meg tök mindegy h brown mellett a safetyt is ráküldte ugy is csak diszkiséret volt stewart.

Pont azt mondom,hogy nem küldte.Kurvára nem mindegy,hogy a negyedik számú cornerünk simán vagy safety segítséggel védekezik a liga egyik elit elkapójával szemben.dábül kàveridzs!!!!


igy van kell egy top corner! mert nem muzsikál jól a sec.

Akkor megkérdezném,hogy miből és kit?melyik csapat tradeli el a top cornerét aki nálunk nikkel lesz és azt miből fogjuk kifizetni?
C Brown jól játszott,ahhoz képest meg kurva jól amit vártunk tőle.A passz az Ő hibája de a TD Stewarté és Peesé.


A kétpontos is szerintem.mit keres Asa (5'10) goalline szituációban a pályán?

Go RAVENS!!!!!!

Így van!!!!!

Ravens best defense

több mint 10 éve
Ravens best defense Baltimore Ravens Miami Hurricanes 130
nekem a konzervativ játékhivásaival van tele.. ahogy a stat is mutatja zéró sack!!! amugy meg tök mindegy h brown mellett a safetyt is ráküldte ugy is csak diszkiséret volt stewart. igy van kell egy top corner! mert nem muzsikál jól a sec. persze ha az irányitón nincs nyomás. smith td nem volt egyszerü. látom gerhart berger barátunk nem birt várni a meccs végéig 😀 amugy meg nem volt ez olyan gyenge teljesitmény forsett kellemesen csalodtam, és a fal egy kicsivel több idöt hagy joe-nak nem lesz itt gond! ezt a meccset gyors elkell felejteni. Go RAVENS!!!!!!
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
kár a meccsért, nincs gáz... hajrá csapoat... később többet...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!