Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 10 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Keresgéltem egy kicsit a ZBS-el kapcsolatban találtam egy irományt ha valakit érdekel. Persze ez Collegera vonatkozik:
 www.tomahawknation.com/2009/6/9/900288/understanding-zone-blocking-and
több mint 10 éve
corner37 Baltimore Ravens 11
 www.cbssports.com/nfl/stats/teamsort/nfl/year-2014-season-pre-category-total-type-offense

Az előszezonban nekünk volt a legjobb támadó és védőegységünk a számok alapján.Oké,preseason meg statisztika ...de bizakodni lehet.
több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Cuts to 53
OL Reggie Stephens, TE Nathan Overbay, OLB D.J. Roberts, DT Levi Brown, NT Derrick Hopkins, DT A.J. Pataialii.
Cuts to 75
S Omar Brown, WR LaQuan Williams, OLB Nicholas DiMarco, P Richie Leone, OT David Mims, CB Marrio Norman, CB Deji Olaytoye, LB Austin Spitler, WR Mike Willie, RB Cierre Wood, FB Shaun Chapas (waive/injured), OT Brent Van Sloten (waive/injured), WR Jace Davis.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
The Ravens had the best rushing offense in the league this preseason (171 yards/game).
And rookie Lorenzo Taliaferro led the entire NFL with 243 rushing yards.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Még szerencse hogy nem mi döntünk!
több mint 10 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Én arra gondoltam, hogy Tomyfiú képes az ST-ben is alkotni, míg Aiken nem annyira. malkav
Aiken jobb ST blokkoló és gunner míg Thomson a kickreturnben jó.Én inkább Aikent tartanám meg,lehet azért mert még emlékszem DT elejtett labdáira a múltból,de lehet ez a rendszer jobban fekszik neki.fene tudja.nehéz döntés lesz az biztos.

több mint 10 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Én arra gondoltam, hogy Tomyfiú képes az ST-ben is alkotni, míg Aiken nem annyira. Mellesleg pozitív volt látni hogy végre Simon is villogott, igaz nem kezdő offense ellen, de akkor is. Nem lesznek nagy meglepetések szerintem az 53-as keretben. Cox-ról mi volt a véleményetek, ha láttátok a mecset?malkav
3 tackle,1 defl. passz,nyílván nem full kezdők ellen de ahhoz képest,hogy tegnap igazoltuk jó benyomást tett rám Ő is és Franks is.

több mint 10 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Én arra gondoltam, hogy Tomyfiú képes az ST-ben is alkotni, míg Aiken nem annyira. Mellesleg pozitív volt látni hogy végre Simon is villogott, igaz nem kezdő offense ellen, de akkor is. Nem lesznek nagy meglepetések szerintem az 53-as keretben. Cox-ról mi volt a véleményetek, ha láttátok a mecset?
több mint 10 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Én csak a spec. team miatt írtam.malkav
Jones és Campanaro adja a ST-et,az utolsó hely kérdéses szerintem

több mint 10 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Én csak a spec. team miatt írtam.
több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Asszem a tegnapi meccsel eldőlt a két WR poszt sorsa: Campari és Géppuska megy a roszterre ......malkav
Nehéz ügy az biztos.Thompson gyorsabb,Aiken fizikálisabb és jobb a keze....Peter
Nem ismerem Aikent, de Thompson red zoneban is hasznos magas elkaponak tunt.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Asszem a tegnapi meccsel eldőlt a két WR poszt sorsa: Campari és Géppuska megy a roszterre ......malkav
Nehéz ügy az biztos.Thompson gyorsabb,Aiken fizikálisabb és jobb a keze....

több mint 10 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Asszem a tegnapi meccsel eldőlt a két WR poszt sorsa: Campari és Géppuska megy a roszterre ......
több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
A tradekhez annyit hogy Bynes jo playa, viszont elotte van a ket fiatal es D.Smith is szoval őt kell elpattintani. Jacobyt itt kell tartani kell a 3. Szamu wrnek egy tapasztalt playa, aki latott PO-t. Bizok W.Hillben hogy a szezon 2. felebe palyara tud lepni, szoval oda nem hoznek jatekost, viszont Webb baratunk konnyen kidol szoval meg egy jo cb nem artana.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
vagy 0-16, de ezt most nem tépném fel újra 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Hát gyerekek ez 4/4 😀 egyben a csapat kell kukazni a padra nehany jatekost es nyerjunk bajnoksagot 😀


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
D. Thompson ezzel a TD-vel meg is csípte a roster spotot. Utolsó helyre nekifeszül: Aiken és Campanaro.

Ez a nagy baj TT-vel... Összrak 2 teljesen vállalható driveot. Erre jön egy tökhomály INT
több mint 10 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
ha T-mobile akar még valahol karriert csinálni illene a Saints sec ellen valamit mutatnia
több mint 10 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
én is ott nyomom
több mint 10 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
nem tudom nézi-e rajtam kívül valaki a mecset, de ezek a bírók eléggé melléfújkálnakmalkav
Dobsz egy linket? ifirstrown próbálom nézni, de a pixelek miatt csak körülbelülre tudom kivenni mi történik 😀

Szerk.: (Nem HD 😀 )
több mint 10 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
T-mobil hozza a formáját: dobot egy lézer passzt a safetynek
több mint 10 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
nem tudom nézi-e rajtam kívül valaki a mecset, de ezek a bírók eléggé melléfújkálnak
több mint 10 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Nem felejtem el amikor tavasszal írtam a fórumon, hogy én CB-t húznék amikor még mindenki a WR/ TE pickekben égett. Lehet fel kellene hívnom Ozziet hátha kapnék munkát Pick Need Seer vagy valami hasonló munkakörben.
több mint 10 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
"én is dennardot irtam draft elött. és nem +2 hanem, 2x (tavajjjj) de ezt is elhibáztam. jocc"
Nem vagyok egy nyelvtannáci nem azért írtam... nem kötekedni akartam vagy ilyesmi...de a lényegi részéhez nem tudtam érdemben hozzászólni 😀
több mint 10 éve
Ravens best defense Baltimore Ravens Miami Hurricanes 130
én is dennardot irtam draft elött. és nem +2 hanem, 2x (tavajjjj) de ezt is elhibáztam. jocc