Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
"nem kellett volna ILB huzni elsö körbe hanem CB és akk nem irogatnánk itt a trandröl."

Ezzel mondjuk nem értek egyet mert ha első körben húzunk CB-t akkor min 1-2 évet várni kellene hogy beérjen. CB szívnak a legtöbbet az NFL átállásal. Nálunk is kellett 3 év mire Jimmibő kezdő kaliber lett.malkav
Ezzel nem értek egyet. Egyrészt olyan posztra húztunk ahol bőven megvoltunk. Hiába kezd Mosley, kezdhetne Brown de még Bynes is helyette és akkor sem kellene a LB poszt miatt túlságosan aggódnunk. Innentől kezdve ha impact pozícióra (ha húzunk egy pass rushert pl.) v hiányra draftolunk az én olvasatomban már jobb a pick. Corner need volt már a drafton is még ha a TC óta történtek miatt még inkább előtérbe került. De ha húztuk volna Dennardot v Fullert (most hirtelen nem rémlik a Bears előttünk volt-e) már beljebb vagyunk. Késő bánat (nekem, de remélem a csapatnak nem lesz az)
több mint 10 éve
Ravens best defense Baltimore Ravens Miami Hurricanes 130
a lényeget rem elbirtad olvasni +2
több mint 10 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
a tavaly ly-os
több mint 10 éve
Ravens best defense Baltimore Ravens Miami Hurricanes 130
igen tisztelem öket, kb anyira mint amenyire rühelem. dick a legnagyobb! és amit egy generácioval megcsinált, azt egy másikal is megcsinálhatja. igen én is trandelném peest! felesleges csépelni a szavakat bár komoly kis irományt kreáltál. ök is generáció váltásba vannak mint mi. taylor semm lesz fiatalabb igy van, mitchell kb anyit ér mint elam nálunk reménység marad. nincs hozzá meg a keret de kb 3 év kell náluk is nálunk is h top (10) D beszéljünk. én csak arra probáltam célozni h rice pont elenük (csoport rivális) nem lesz. és a számok azt mongyák már nem elit D azért nem kell mesze minni tavaj se szaladgáltuk szét egyik brigádot sem, + rohadtul öszekapják magukat mikor velünk kell játszani volt itt 6-3 meg 6-9 mecs is igaz akk még lewis harrison stb rohangáltak a pályán. de neked legyen igazad, én félek h zéró futójáték lesz rizsa nélkül. talán még te irtad draft elött h shaziert huznád ILB mint mosleyt, de nem vagyok biztos ben. pass rush nulla ezt én is igy látom de megnéztem pre mecseiket és nem lesz az a D olyan gyenge mint tavaj. rem nálunk se. még 1x nem a blitsburg D magasztalom az egekig hanem a mi fútójátékunkat látom gyengébnek (rizsa rizsa) mongyuk nehéz lesz felülmulni a tavajit.
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
oké a vasas védelem is jocskán megkopott, woodley, harrison, stb. de van timons meg huztak egy shaziert szal nem kell atól tartani h dick papa szar védelmet fog öszerakni. Ravens best defense
Akárhol olvasom mindig ez a respect jön le a steelers D felé. Ha vasas D akkor az jó lesz volt van, mint a gravitáció. Podcastben, szezon felvezetőben mindenhol. Pedig rohadtul nincs extra D-ük, de még a jót is megkérdőjelezném, Tavalyról rushing defensive dvoa 19. passing 21. a ligában, zusammen 19. Ez vastagon a liga középmezőnye (alulról). Tavaly előtt is csak a középmezőnyben volt a védelmük a football outsider statjai alapján.

Saját statjaink tavalyról futás ellen 9. passz ellen 10. zusammen 7. Cincy 4/14 zusammen 5. Cle 23/23 összességében 22.

Ha csak a játékosokat nézzük, feltételezve, hogy mind nálunk, mind náluk mindenki egészséges. Polamalun és Timmonson kívül még ki lenne csont nélkül kezdő nálunk? Szerintem senki. Unalomig ismételgetett, hogy nem kezd náluk rookie a D-ben, most mégis azonnal villantania kell Shaziernek meg Tuittnak mert mitől lennének jobbak mint tavaly? Cam Thomastól meg Mike Mitchelltől? Átlagos kezdők, de nem olyan karakterek akiktől egy defense azonnali látványos javulása várható. Pass rush meg... Worilds Jones Moats? Cmon man

Ettől függetlenül Dick Lebeau a legjobb def kordinátorok között van, ha nem a legjobb. Szívesen lecserélném Peesre. Összerakhat jó D-t, de a felhozatal messze messze nem ideális ehhez. Kezdők között is el lehetne képzelni jobb opciókat (kapásból a 3-4 es front lelkén a NT-ben vagy mondjuk a két rush linebacker és Ike Taylor is inkább már csak szemmel tudja verni az embereit) de ha tovább megyünk a depth kb nulla (Shamarko ígéretes, Will Allen tavaly nem volt rossz, és... kb ennyi).

Summa summarum tisztelni kell a legnagyobb riválist, mert ettől igazi a rivalry, de azért nekik is bőven vannak gondjaik, még nagyobbak is a labda ezen oldalán mint nekünk
több mint 10 éve
Ravens best defense Baltimore Ravens Miami Hurricanes 130
igen ök. de volt már példa h elsö éveben megragadnak nickelbe, mint 3. számu, és egy sérülés máris kezdök. persze ez a kivétel. a playoffba is a Qb imádják azt az elkapot kersni a lasztival, akit az ujonc fog. ILB CB meg azért irtam, mert blaisenek volt a legjobban vége az elsö körös picktöl, poéngyilkos 😀 rem észrevetted most irony-t. 😉
több mint 10 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
"nem kellett volna ILB huzni elsö körbe hanem CB és akk nem irogatnánk itt a trandröl."

Ezzel mondjuk nem értek egyet mert ha első körben húzunk CB-t akkor min 1-2 évet várni kellene hogy beérjen. CB szívnak a legtöbbet az NFL átállásal. Nálunk is kellett 3 év mire Jimmibő kezdő kaliber lett.
több mint 10 éve
corner37 Baltimore Ravens 11
szerintem égetö kérdés a CB..Ravens best defense
Itt vagyok.😀
Mint a nevem mutatja,CB vagyok és még 37-es is!Csak nem Sanders,és közel sem vagyok olyan jó,viszont a Ravens-ben ingyen is játszanék!😀
Egyébként collapo jól ráérzett,a 37 Sanders bácsi után jött.😊
több mint 10 éve
Ravens best defense Baltimore Ravens Miami Hurricanes 130
oké a vasas védelem is jocskán megkopott, woodley, harrison, stb. de van timons meg huztak egy shaziert szal nem kell atól tartani h dick papa szar védelmet fog öszerakni. még ha rizsa futna akk elfogadom amit irsz! de hogy cinncivel megszenvedünk az tuti nem csak johnson van a fronsevenbe pl burfict aki egy igazi szerelögép. mondom ezt fersze ugy h rizsa nem lesz. de van nekünk egy MVP Qb majd passolunk. 😛 Darryl smithnek jó értéke lenne de kicsit erös lenne egy újoncot meg egy másodévest a kezdöbe tenni. nem kellett volna ILB huzni elsö körbe hanem CB és akk nem irogatnánk itt a trandröl. ráértünk volna jövöre ILB huzni, van választék. de ez van, ozz ezt varázsolta! 😊 persze örülök mosleynak. igaz denzel perrymanek jóbban örülnék de se baj jövöre behuzuk az elsö körbe blaise örömére,,.. 😀
több mint 10 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Lehet megköveztek de én pl. Daryl Smith cserélném el...Vannak csapatok ahol nagy hiány az ILB.(Dallas Falcons, asszem most arizona is lyukas azon a poszton)malkav
Szükség van a tapasztalatára szerintem persze egy jó pickért elgondolkodnék 😊

több mint 10 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
jol öszerakta kubiak a futószekciot. szerencsére két futásellen gyengén védekezö csapat ellen kezdünk, cinnci, vasas.Ravens best defense
A Cincyvel vitatkoznék 😊 Oké, hogy Johnson elit futás ellen, de azért nem csak belőle áll(t) az a D.Blaise
Guess you have not noticed the irony switch...Collapo
Elsőre én is arra gondoltam, de a vasasnak egyáltalán nincs jó futás védelme (meg szerintem alles zusammen nincs semmi extra védelme)Blaise
Megnéztem a Browns és a Steelers kezdő védelmét pár pre meccsen és szerintem rendben van mindkettő

több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
jol öszerakta kubiak a futószekciot. szerencsére két futásellen gyengén védekezö csapat ellen kezdünk, cinnci, vasas.Ravens best defense
A Cincyvel vitatkoznék 😊 Oké, hogy Johnson elit futás ellen, de azért nem csak belőle áll(t) az a D.Blaise
Guess you have not noticed the irony switch...Collapo
Elsőre én is arra gondoltam, de a vasasnak egyáltalán nincs jó futás védelme (meg szerintem alles zusammen nincs semmi extra védelme)
több mint 10 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Lehet megköveztek de én pl. Daryl Smith cserélném el...Vannak csapatok ahol nagy hiány az ILB.(Dallas Falcons, asszem most arizona is lyukas azon a poszton)
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
jol öszerakta kubiak a futószekciot. szerencsére két futásellen gyengén védekezö csapat ellen kezdünk, cinnci, vasas.Ravens best defense
A Cincyvel vitatkoznék 😊 Oké, hogy Johnson elit futás ellen, de azért nem csak belőle áll(t) az a D.Blaise
Guess you have not noticed the irony switch...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
jol öszerakta kubiak a futószekciot. szerencsére két futásellen gyengén védekezö csapat ellen kezdünk, cinnci, vasas.Ravens best defense
A Cincyvel vitatkoznék 😊 Oké, hogy Johnson elit futás ellen, de azért nem csak belőle áll(t) az a D.
több mint 10 éve
Ravens best defense Baltimore Ravens Miami Hurricanes 130
igen coll. pont 1 Sanders kéne! szerintem égetö kérdés a CB. mivel webb 5 edzést nem birt ki traning alatt, szegény smitty meg a tüdejét kiköhögte szó szerint. és most a 2 kezdöröl beszélek aki ugye megvan. upshawt én se adnám pont azért amit blaise is irt doom pihentetése miatt. passrush nagyon sok fog mulani idén, gondolok itt a kökemény SEC. Jacobnak van egyedül értéke de talán nem kéne a viszahordások miatt meg hátha megyünk playoffba Denverba. Bynes én is sajnálom de ha már elsö körben huztuk CJ-t meg arthur király is megelözte akk öt kéne trandelni. mint tudatoshozzánemértö igy látom. volt kis idöm megnéztem redskins pre mecset. csak imádkozoni tudok hogy rizsa viszajöjjön eltiltásból, valami katasztrofa volt fútójáték. porcelán pirce bele is nézet rendesen, T-Mobil volt egy 20 yardos menekülése meg forsettnek 2 késletetett, a többi max 2 yard! jol öszerakta kubiak a futószekciot. szerencsére két futásellen gyengén védekezö csapat ellen kezdünk, cinnci, vasas.
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Cody csípőműtét után lábadozik.PUP listán vanPeter
akkor nem csak szar, sérült is...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Cody csípőműtét után lábadozik.PUP listán van

több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Szia Sanders 😊 (emlékeim szerint Ő volt 37-es nálunk...)

Cody, a hegy, ugye sajnos elég gyatrán játszik nálunk... nem hozza a reményeket, néhány héttel ezelőtt többen cut/release-t vártunk rá, mert annyira súlytalan volt... a sérülések megmentik, de én pl az Ő cseréjét tudnám elképzelni... és lehet, hgoy csere nélkül küldjük majd el a keretszűkiteskor szombaton.

Szóval nem, nem sérült, szar. XD :grr:

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
corner37 Baltimore Ravens 11
Sziasztok!
Még új vagyok itt a fórumon,de már nézem egy ideje az NFL-t,és nemrég óta a college-ot is.
Főleg Ed Reed és Ray Lewis miatt szerettem meg a Ravens-t,sőt még magát a sportágat is.😊

Olvastam a topikot mostanában,de Terrence Codyról nem esett egy szó sem,rosterbe se írta itt senki.Wikipedia és minden egyéb szerint a csapatnál van,gondolom valamilyen sérülése van,igaz?
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
bár akkor még volt mögötte depth... most Háló és Sziget sérült, akárcsaka mögöttük érkező Dzsekó... Sákki elég?
Aligha... ezért jött Frenx és most a Kokszos is...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Az SB-t Hálóka nélkül húztuk be. 😀
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
azért nekünk nem feltétlenül kell top CB, hiszen a két kezdőnk megvanmalkav
Nos éppen az ő sérüléseik miatt van egyáltalán szó a CB trade-ről...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
azért nekünk nem feltétlenül kell top CB, hiszen a két kezdőnk megvan, mögéjük kellene még 3. kb. Azért pedig kár lenne akár JJ-t akár Upshawt- eltradelni. Jövőre pedig amúgy is érik a CB pick (tulajdonképpen csak oda nem húztunk már az utóbbi két évben).
több mint 10 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Miles nem veteránminimumon van hanem kb kétszer annyit kap,nem lesz eltradelve,jó st játékos de nincs trade értéke igazából.Jacobynak is elég jó pénzt adunk plusz mivel Marlon nem volt meggyőző sem a ps meccseken sem a campben kell egy biztos 3-ik wr ha vanjírvander a srác.Ginonak sincs trade értéke éthető okokból bár javúlt a játéka a szezon vége felé.Bynest vagy Mclallent érdemes lenne elcserélni a posztjukon van depth és ha nem is világverők kezdő szint mindkettő.