Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 296 — capitaine du château de Vienne 1487
Moncrief nem lesz négyre benn TOP10WR, sem DQJones a harmadik végin, ő meg szerintem a kettesket a nose-ok közt.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
 fanspeak.com/ontheclock/

majd írd meg az eredménytPeter
Tehát az én draftom: próbáltam posztra igazolni és mivel az O# megfelelően erősnek érzem ezért főleg a D# kapott erősítést. Ezek után még CB posztra FA-ről hoznék egy rotációs játékost és Leach-t vissza.

R1
S HA HA CLINTON-DIX
ALABAMA
R2
DT TIMMY JERNIGAN
FLORIDA STATE
R3
OT BILLY TURNER
NORTH DAKOTA STATE
R3
DT DAQUAN JONES
PENN STATE
R4
RB TERRANCE WEST
TOWSON
R4
WR DONTE MONCRIEF
OLE MISS
R5
ILB JONATHAN BROWN
ILLINOIS
R6
CB ANDRE HAL
VANDERBILTVoice
tetszik a két D-line pick meg a RB,a WR hááát szerintem korábban kéne,nem tetszik az Tackle pick -Turner depth-nek jó arra meg nem 3-ik kört használnék,ez a LB sem tetszik kics is lassú is.

több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
 fanspeak.com/ontheclock/

majd írd meg az eredménytPeter
Tehát az én draftom: próbáltam posztra igazolni és mivel az O# megfelelően erősnek érzem ezért főleg a D# kapott erősítést. Ezek után még CB posztra FA-ről hoznék egy rotációs játékost és Leach-t vissza.

R1
S HA HA CLINTON-DIX
ALABAMA
R2
DT TIMMY JERNIGAN
FLORIDA STATE
R3
OT BILLY TURNER
NORTH DAKOTA STATE
R3
DT DAQUAN JONES
PENN STATE
R4
RB TERRANCE WEST
TOWSON
R4
WR DONTE MONCRIEF
OLE MISS
R5
ILB JONATHAN BROWN
ILLINOIS
R6
CB ANDRE HAL
VANDERBILT


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Ed Dickson Signs With Carolina Panthers
 www.baltimoreravens.com/news/article-1/Ed-Dickson-Signs-With-Carolina-Panthers/7512f60e-fc22-4b2f-a200-8b023c8d2c66


Tudom, hogy nagyon sokan nem szerettétek, volt sok hajmeresztő dropja, de mégis szerepe volt benne, hogy az a csapat legyünk, akik Super Bowlt nyertek. Nem tudott előlépni, amikor Pitta megsérült, ezért óriási kár.
Köszönünk mindent, sok sikert a Panthersbe, remélem hogy az új környezetben megtalálja a számításait!
több mint 10 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Ezt a szimulátort linkeld be plz, kipróbálnám én is.Voice


 fanspeak.com/ontheclock/

majd írd meg az eredményt

több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
kipróbáltam egy mock-draft szimulátort,kíváncsi lennék a véleményetekre,hogy milyen lett.hozzáteszem,hogy nem követem az egyetemi focit.pár Alabama és Notre-Dame meccset megnézek minden évben,de ennyi.a pickeket főként az általam eddig látott mock-ok és a BPA elv határozta meg.kettőt csináltam,szerintetek melyik a jobb?
Peter
Ezt a szimulátort linkeld be plz, kipróbálnám én is.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Leach-el mi a helyzet?
így hogy még maradt némi pénzünk és Rice is elég kérdéses nem lenne jó egy tapasztalt és elit FB?Snagal
szerintem neki ennyi volt.

több mint 10 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
kipróbáltam egy mock-draft szimulátort,kíváncsi lennék a véleményetekre,hogy milyen lett.hozzáteszem,hogy nem követem az egyetemi focit.pár Alabama és Notre-Dame meccset megnézek minden évben,de ennyi.a pickeket főként az általam eddig látott mock-ok és a BPA elv határozta meg.kettőt csináltam,szerintetek melyik a jobb?

1.
17
OT TAYLOR LEWAN (Mike Evans,jobb cornerek és D-line is kiment már.Lewan azonnali kezdő lehetne RT poszton ha Reid vagy Wagner nem jó vagy ha Monroe kidől ott is)
MICHIGAN
48
TE JACE AMARO (nem tudtam otthagyni,Daniels és Pitta is sérülésből jön vissza.Daniels 1 éves szerződést kapott.tanúlhat tőlük,és jövőre olcsóbb megoldás lehet mint Owen.a gyenge combine miatt csúszhat a 2-ik körbe)
TEXAS TECH
79
CB ROSS COCKRELL (egy jó kis corner)
DUKE
99
RB TERRANCE WEST (Rice eltiltás előtt stb...nagyon bejön a játéka plusz helyisrác.)
TOWSON
134
WR CODY LATIMER (még egy célpont Joe-nak,volt vagy lesz vele meeting)
INDIANA
138
DE WILL CLARKE
(az összes valamirevaló safety kiment az első két körben azt itt már nem akartam húzni,kéne még rá 10 kiló izom a 3-4 hez)
WVU
175
WR MICHAEL CAMPANARO (Wes Welker gyorsabb változata állítólag,kis-suliból jött talán az lehet a hátránya,van benne fantázia szerintem)
WAKE FOREST
194
ILB ANDREW JACKSON (egy nagydarab LB,run-stopper)
WESTERN KENTUCKY
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2. egy másik adatbázissal
17
WR MIKE EVANS
TEXAS A&M
48
S JIMMIE WARD (most megpróbáltam a korai körös safetyt,nekem Ő jön be a 3 TOP közül)
NORTHERN ILLINOIS
79
TE C.J. FIEDOROWICZ (magas srác,igazi red-zone target)
IOWA
99
RB CARLOS HYDE (combine előtt az első számú futó volt)
OHIO STATE
134
CB ANTONE EXUM (cornerből sosem elég)
VIRGINIA TECH
138
DT EGO FERGUSON
LSU
175
RB/WR DRI ARCHER
KENT STATE
194
DT EJ DUNSTON
UCF

több mint 10 éve
Snagal Baltimore Ravens 870
Leach-el mi a helyzet?
így hogy még maradt némi pénzünk és Rice is elég kérdéses nem lenne jó egy tapasztalt és elit FB?
több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Alabama S Ha Ha Clinton-Dix Visited With Ravens & Lions


Szerintem ő az egyik első körös célpontunk.Voice
Amíg célpont nincs is gond, mert kb minden játékos célpont a 10-35-ig tartó boardon (első körben maradó letréddel) csak ne legyen kiválasztva 😀Blaise
S, aminek én örülök, egy NCAA játékost sem ismerek, de örülnék ha S vagy OT jönne az első körben.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Alabama S Ha Ha Clinton-Dix Visited With Ravens & Lions


Szerintem ő az egyik első körös célpontunk.Voice
Amíg célpont nincs is gond, mert kb minden játékos célpont a 10-35-ig tartó boardon (első körben maradó letréddel) csak ne legyen kiválasztva 😀
több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Alabama S Ha Ha Clinton-Dix Visited With Ravens & Lions


Szerintem ő az egyik első körös célpontunk.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Tudom, hogy volt már itt szó erről, de bemásolom ezt is:

"A Ravens-nek 25 millió oka van arra, hogy kitartson Rice mellett. 2012-ben olyan 5 éves, 35 millió dolláros szerződést írtak alá a felek, amelyből első két éve alatt 25 millió járt neki. A jelenlegi kontraktusából még 10 millió alapbér járna neki a hátralévő 3 évre. Ez egyrészt jó, mert akkor van egy eddig ligaelitnek számító futójuk viszonylag olcsón. Viszont, ha továbbra is veri az asszonyt, vagy bármilyen más okból kifolyólag eltiltják vagy börtönbe kerül, akkor a Ravens visszakaphatna egy részt a 9 millió dollár meg nem keresett aláírási pénzből."Voice
ne írjuk még le!itt egy kis kedvcsináló még Zuttah-val egy csapatban:

 www.youtube.com/watch?v=UBkFtC9AmEI

több mint 10 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
preseason schedule
Week 1: San Francisco 49ers
Week 2: at Dallas Cowboys
Week 3: Washington Redskins
Aug. 28: at New Orleans SaintsVoice
hú,de várom már!

több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
preseason schedule
Week 1: San Francisco 49ers
Week 2: at Dallas Cowboys
Week 3: Washington Redskins
Aug. 28: at New Orleans Saints


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Róóóland: készül, nem tudni mit motyogott OZ vele, szóval várjuk, készül, ennyi

Rizsa: nem csak a pénzt bukjuk vele, bár ezt ugye idén kritizálták többen, hanem a teljesítményt is... Ő még mindig fontos láncszem ebben a csapatban.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Tudom, hogy volt már itt szó erről, de bemásolom ezt is:

"A Ravens-nek 25 millió oka van arra, hogy kitartson Rice mellett. 2012-ben olyan 5 éves, 35 millió dolláros szerződést írtak alá a felek, amelyből első két éve alatt 25 millió járt neki. A jelenlegi kontraktusából még 10 millió alapbér járna neki a hátralévő 3 évre. Ez egyrészt jó, mert akkor van egy eddig ligaelitnek számító futójuk viszonylag olcsón. Viszont, ha továbbra is veri az asszonyt, vagy bármilyen más okból kifolyólag eltiltják vagy börtönbe kerül, akkor a Ravens visszakaphatna egy részt a 9 millió dollár meg nem keresett aláírási pénzből."


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Rolandoról esetleg valami hír, hogy hogyan ment az egyeztetés? 😊
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Szvsz Mekfi ugyibár OLB a rossz teren Bóltimórban, de 280 fonttal azé inkább DE, nem, DE, nem, DE.... mögláttyuk

megamúgy ottan van a Nagy Simon is, Ő is azé van, h prospektáljon... hát tegye, de sose elég az Ólból, mert az köll

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 296 — capitaine du château de Vienne 1487
Ritka pillanat, de lemaradtam... kijazaVarázsdada Sunshine komám?!Collapo
😛


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Ritka pillanat, de lemaradtam... kijazaVarázsdada Sunshine komám?!

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 296 — capitaine du château de Vienne 1487
Szerintem steel volt a Rilli húzàsod
Workaholic a pasassutianap
Kérdés, hogy mennyire kell OLB nekünk... (ha engem kérdezel 3-4be mindig kell.. szóóóval, jah)Collapo
mer mi a Varázsdada sorsa, megy vissza hárompontosba?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Szerintem steel volt a Rilli húzàsod
Workaholic a pasassutianap
Kérdés, hogy mennyire kell OLB nekünk... (ha engem kérdezel 3-4be mindig kell.. szóóóval, jah)

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Eegen, ez tök várható 😀 XD 😀 (na persze nem ellenkeznék vele... am. még egy fűalatti, occsó DT-t várok FA-n... esetleg valami campbody/kukázott CB-t) de most nyugi van, nem kapkodik senki...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Csakhogy legyen valami hír, mindent bevetnek 😀Collapo
Jah, így hogy mondod, elég nagy a csend...

Remélem holnap bejelentik, hogy megszereztük Calvin Johnsont egy 6. körös pickkért 😀


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8