Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Csakhogy legyen valami hír, mindent bevetnek 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Undervalued RBs Could Fall To RavensVoice
Ennek keretében jött Forsett is 😊Collapo
Ez egy ravens cikk : Ravens Director of College Scouting Joe Hortiz talks about how elite backs aren't just drafted in the first round...

 www.baltimoreravens.com/news/article-1/Undervalued-RBs-Could-Fall-To-Ravens/a833f5c5-99c2-4c75-a134-75107d12b0b6?mobile-id=808683&media-type=NVoice
Igen, pont erre utaltam, hogy volt a cikk (2014.03.31), majd jött Forsett (2014.04.04) 😀

edit: és hogy világos legyen mit akarok mondani, tudom, hogy Forsett nem draftee, de undervalued, a későbbi körös RB húzást meg már közösen elfogadtuk így a FO nem tehet mást 😀Collapo
Basszák meg, ma is kitették facere 😀

Nem is néztem a cikk dátumát 😀


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Undervalued RBs Could Fall To RavensVoice
Ennek keretében jött Forsett is 😊Collapo
Ez egy ravens cikk : Ravens Director of College Scouting Joe Hortiz talks about how elite backs aren't just drafted in the first round...

 www.baltimoreravens.com/news/article-1/Undervalued-RBs-Could-Fall-To-Ravens/a833f5c5-99c2-4c75-a134-75107d12b0b6?mobile-id=808683&media-type=NVoice
Igen, pont erre utaltam, hogy volt a cikk (2014.03.31), majd jött Forsett (2014.04.04) 😀

edit: és hogy világos legyen mit akarok mondani, tudom, hogy Forsett nem draftee, de undervalued, a későbbi körös RB húzást meg már közösen elfogadtuk így a FO nem tehet mást 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Undervalued RBs Could Fall To RavensVoice
Ennek keretében jött Forsett is 😊Collapo
Ez egy ravens cikk : Ravens Director of College Scouting Joe Hortiz talks about how elite backs aren't just drafted in the first round...

 www.baltimoreravens.com/news/article-1/Undervalued-RBs-Could-Fall-To-Ravens/a833f5c5-99c2-4c75-a134-75107d12b0b6?mobile-id=808683&media-type=N


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Undervalued RBs Could Fall To RavensVoice
Ennek keretében jött Forsett is 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Undervalued RBs Could Fall To Ravens


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 748 — Sa da tay!
Ravens' updated salary-cap figure, including last three deals: $6.321 million available under NFL salary cap limit of $133 million.
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 296 — capitaine du château de Vienne 1487
Szerintem steel volt a Rilli húzàsod
Workaholic a pasas


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Voice
Ember tervez, aztán a többi játékos szétb*szkurássza a választásaival a tervet 😀

Itt a teljes sorrend.  bit.ly/1gz10jj

Wardot vittem volna, ha éppen bent marad de kivitték, aztán Baileyt negyedik körben, de kör elején Ő is elszállt. Joyner szerintem lehet FS, (ha már kihúztam főleg remélem, hogy lehet 😀 ) ezért nem akartam bereachelni még egy S-t. Maradt atlétának Vereen, meg Huff, akikért a 4. köröst sokalltam, 5-re meg már kivitték őket.
Reilly tényleg rettenetes pick, teljesen lefagytam a választásnál. Már csak a kora miatt is, de utólag megnézve nem írnak rosszat róla, egy Utah OLB-ért meg már kaptunk 3. körös komp picket. 😀 ILB-t nem akartam húzni, szerintem a Smith/Brown/Bynes/McClellan 4es mellé nem kell UDFAnál előbb valaki (+ esetleg Rolando))

A hátsó körös WR meg így sikerült, 3. körre volt időzítve, de hát ilyen a mock draft game 😀 (Martavis Bryant első kör)
több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
No, lefutott a fórum mock draft game, a Ravenst én vittem több de inkább kevesebb sikerrel.
.Blaise
Hiányolom nálad az első vagy második körös FS-t, de a legalább 3. kör 99-re húzhattál volna egyet, aztán a 4.körben húzni (3.körös)OLB helyett ILB-t, szerintem ott inkább nincs csere, mint OLB poszton, ahol Upshaw több mint korrekt.

Ellenben tetszik, hogy WR-t csak a késői körökben húztál.

Persze BPA alapon menne a draft, de az első négy pick ami az első három körben van kb így nézne ki(nálam első körös letrade játszana, de ez más kérdés): prioritás szerint: FS, OT, DT, CB

Aztán: a 4-ben már jöhetett volna WR, majd ILB, DT aztán OT.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
Megszületett a Ravens 2034-es WR prospectje, a fiatalabb Torrey Smith:

 www.baltimoreravens.com/news/article-1/Torrey-Smith-Celebrates-Arrival-Of-Baby-Boy/83d83698-f0d1-418f-bea5-5e415edd70bd

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
No, lefutott a fórum mock draft game, a Ravenst én vittem több de inkább kevesebb sikerrel.

1/17: Zack Martin OT (Notre Dame) Nem sexy pick, de ha nincs letrade pár hét múlva élesben akkor boldog lennék ha hozzánk kerülne. Eredetileg Dennard v Gilbert volt a célpont, de kivitték előlem őket.

2/48: Lamarcus Joyner CB (FSU) Ward/Tuitt/Robinson/Hageman volt a célpont... well f*ck. Wr-t még itt nem akartam, később kiderült ez hiba volt. Joynert kedvelem mint játékost, de lehet csak én látom bele a FS-t, 2 körben meg nickel cornert húzni... nah mindegy 😀

3/79: DaQuan Jones DT (Penn State) Ugrott az összes WR Jones mint vésztartalék volt ide betervezve. Kb ide lövik be a boardokon, szerintem jó játékos lehet belőle, de fejleszteni kell a játékának több elemét is, különös tekintettel a pass rushra. A fizikális alapok adva vannak és mentálisan is jónak mondják a srácot.

3/99: Trevor Reilly OLB (Utah) No ez a pick egy totál rövidzárlat eredménye. (N) Nem is próbálom mentegetni.

4/134: Cameron Fleming OT (Stanford) Csere OT/G, bár nem éppen ZB fit.

4/138: Terrance West RB (Towson) Helyi srác, 2x is találkozott vele a csapat, akkor emlékeim szerint elégedettek voltak vele. Ő lett a tank akit szerettem volna hozni.

5/175: DeAndre Coleman DT (California) Futás ellen pusztító DT, vele meglett az Igor által kért két OL/DL csomag 😀

6/194: Shaq Evans WR (UCLA) Amikor a f*szányos WR osztályról áradozok akkor nem pont Evansre gondolok 😀 Projekt játékos akiből korrekt posession WR lehet, de ki kell kupálni a szakiknak.

Összességében max C lett a draft szerintem. Oznak nem lesz nagy mutatvány ennél jobbat összehozni. Sajnos a WR draftot csúnyán elkeféltem, nem gondoltam volna, hogy szépen kikerüli mindenki kb az összes slot WR-t és csak a nagyobb srácokat viszik ki, így a 3. körre már nem maradt bent senki, a picúrok meg nekem sem kellettek.
több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
It has been a busy day in Baltimore. The Ravens have re-signed Terrence Cody.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Ha valaki megtalálja Owen fizuját és hogy mennyi pénz maradt az ne tartsa magában 😀Voice
@JasonLaCanfora Ravens got Owen Daniels at a bargain price - $1M base salary with another $1M available in incentives. No guarantees

Szerk.: ha jól számoltam, akkor maradt még 6,471,187 $ a sapi alatt (Forsett pénze még nincs benne)puffin
Köszönöm a jelentést. Ezekre mindig kíváncsi vagyok 😊


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
puffin Baltimore Ravens 175 — Ravens/AFC North/Alabama
Ha valaki megtalálja Owen fizuját és hogy mennyi pénz maradt az ne tartsa magában 😀Voice
@JasonLaCanfora Ravens got Owen Daniels at a bargain price - $1M base salary with another $1M available in incentives. No guarantees

Szerk.: ha jól számoltam, akkor maradt még 6,471,187 $ a sapi alatt (Forsett pénze még nincs benne)
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 323 — No 1 Zhang Yufei fan
The Ravens have signed running back Justin Forsett to a one-year deal.Voice
Vele sokkal nem leszünk beljebb szerintem, de majd Iktriad jön és ír róla pár gondolatot 😀Blaise
depth-nek és talán third-down back-nek jó lesz elkapásban nem rossz és Kubiak ismeriBaltimoreDefense
Még annyi se.. training camp body.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 748 — Sa da tay!
The Ravens have signed running back Justin Forsett to a one-year deal.Voice
Vele sokkal nem leszünk beljebb szerintem, de majd Iktriad jön és ír róla pár gondolatot 😀Blaise
depth-nek és talán third-down back-nek jó lesz elkapásban nem rossz és Kubiak ismeri
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
The Ravens have signed running back Justin Forsett to a one-year deal.Voice
Vele sokkal nem leszünk beljebb szerintem, de majd Iktriad jön és ír róla pár gondolatot 😀
több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
The Ravens have signed running back Justin Forsett to a one-year deal.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
csak azt akartam mondani,hogy jó lenne velük megoldani.Peter
ebben látod egyezik a véleményünk 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
nem elit blokkoló egyikük sem...

Füstli jobb elkapó, mint blokkoló, rookie szezonjában balance problémái is voltak és bár én személy szerint nagyon szerettem a játékát - már amit láttam belőle - nem véletlenül UDFA

OverTheBay pedig szintén hasonló képességekkel bír... nem tudom hol olvastad, hogy jól blokkolnak...
 www.cbssports.com/nfl/draft/players/historical/1246373

ráadásul sajnos sem a Maryland, sem az EWU nem éppen elit iskola elit ligában...

ugyanakkor tény, hogy jó lenne, ha valamelyikük elő tudna lépni...Collapo
Furst vallotta magát annak egy interjúban még tavaly.Overbay-t meg pusztán a méretei miatt gondolom annak.nem láttam tőle egy szneppet sem csak azt akartam mondani,hogy jó lenne velük megoldani.

több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
nem elit blokkoló egyikük sem...

Füstli jobb elkapó, mint blokkoló, rookie szezonjában balance problémái is voltak és bár én személy szerint nagyon szerettem a játékát - már amit láttam belőle - nem véletlenül UDFA

OverTheBay pedig szintén hasonló képességekkel bír... nem tudom hol olvastad, hogy jól blokkolnak...
 www.cbssports.com/nfl/draft/players/historical/1246373

ráadásul sajnos sem a Maryland, sem az EWU nem éppen elit iskola elit ligában...

ugyanakkor tény, hogy jó lenne, ha valamelyikük elő tudna lépni...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Furst és Overbay is blokkoló TE.remélem valamelyik megcsinálja az 53-át és akkor erre sem kell sem pénzt sem picket áldozni.Talán egy overall TE jól jönne draftról.

több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
látványos... mármint az, hogy kell egy #1... és nem igazolhatunk mi is franchise LS-t az első körben, mint mindenki más 😛

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 296 — capitaine du château de Vienne 1487
még legutóbb Igor is Evánszra hajlott, fertőzöttek pfffffffffffffffff


Aki nem hiszi, annak utánajárnak