NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Byrd olcsón is drága lett volna, gondolom a Szencségitnél több zsetta volt... Jennings... hm... Draft. Blount azért nem minket választott állítólag, mert néharutinszúrópróba ellenőrzésben lett volna része s állítólag nem veti meg a... szivárványt.

Blaise: Koch gondod értem, el is fogadom, ettől még másképp gondolom 😊

editke: ööö nálunk marad, de hogy jelenlegi fizetéssel?? én eddig csak azt olvastam, hogy dolgoznak rajta Haribóék, hogy ne legyen kepkezsülti

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 296 — capitaine du château de Vienne 1487
Közben arról szólnak a pletykák, hogy Byrdnél próbálkoztunk, sőt ha minden igaz épp úton volt hozzánk amikor beütött a Saints offer. Aztán lemaradtunk Jenkinsről is.Sőt van még Blount esete aki úgy lett vasnyalós, hogy nincs egy petákjuk sem a sapka alatt és egyébként hozzánk akart jönni. Mondjuk én Byrdnek nem adtam volna annyit amennyit kapott, Blountnak meg volt két jó meccse kb a Patsben szóval nem kell a kardunkba dőlni, hogy nem hozzánk került, de azért mégiscsak...Blaise
ez pont ellentmond az eddigi FO menedzselésnek, nagyon zsír volt , ha ez igaz - , jó playák, jó meggyőzés, totál siker, fordul a kocka?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Közben arról szólnak a pletykák, hogy Byrdnél próbálkoztunk, sőt ha minden igaz épp úton volt hozzánk amikor beütött a Saints offer. Aztán lemaradtunk Jenkinsről is.Sőt van még Blount esete aki úgy lett vasnyalós, hogy nincs egy petákjuk sem a sapka alatt és egyébként hozzánk akart jönni. Mondjuk én Byrdnek nem adtam volna annyit amennyit kapott, Blountnak meg volt két jó meccse kb a Patsben szóval nem kell a kardunkba dőlni, hogy nem hozzánk került, de azért mégiscsak...

Kochra pedig visszatérve még egy gondolat erejére 😀. Az elmúlt években egy tök átlagos teljesítményt hozó punter, akinek tavaly kimondottan tré éve volt szerintem. Ilyet találunk egy ügyesebb rookieban, miközben a cap hitjuk között lesz több mint két millió különbség. Ezért nem ötülök, hogy a jelenlegi fizetésével nálunk marad.
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
A kedvenc kérdésben igazat adok, sőt még abban is, hogy nem a legolcsóbb ember és nem a legjobb szezonja volt a tavalyi, de ami statot én találtam:

G GS Punts Yds Net Yds Lng Avg Net Avg Blk OOB Dn IN 20 TB FC Ret RetY TD
16 0 90 4,138 3,539 69 46.0 38.9 1 12 9 27 9 14 46 419 0
16 0 83 3,911 3,388 60 47.1 40.8 0 8 6 28 7 13 49 383 0
16 0 73 3,393 2,821 63 46.5 38.6 0 11 9 21 9 11 33 392 2
16 0 81 3,530 3,175 60 43.6 39.2 0 11 10 39 4 22 34 275 0
16 0 73 3,188 2,801 60 43.7 37.9 1 8 10 26 5 12 38 287 1
16 0 84 3,777 3,352 74 45.0 39.9 0 12 13 34 9 12 38 245 0
16 0 78 3,397 2,842 64 43.6 36.0 1 8 7 20 9 16 38 375 0
16 0 86 3,695 3,231 61 43.0 37.6 0 7 16 30 3 16 44 404 0
648 29,029 25,149 74 44.8 38.8 3 77 80 225 55 116 320 2,780 3 total...

itt 2013-ban az avg 46.0 net AVG 38.9, Inside20 27, TB 9 és ugyan OOB 12, de kérdés, hogy hol ment ki...
a statisztika érdekes egy dolog, nem mutat semmit kontextus nélkül.

Ugyanakkor azt egy stat se jelzi ezek közül, hogy hány olyan puntja volt, ahol nem a hossz, hanem a helyezés, vagy a hangtime volt kritikus... összetett ez...

Koch drága? Igen! Kb. 1,6 milliót tudnánk vele megspórolni, csakhogy ami érdekes, hogy Koch más téren is fenyegetés, még ha nem is sűrűn élünk vele:  www.baltimoreravens.com/videos/videos/NFL-Network-Koch-Scores-First-TD-On-Fake-FG/b5bb4b4c-f650-4482-89b3-b5ff416a06ec vagy  www.nfl.com/videos/nfl-fantasy/09000d5d822228cb/K-Koch-2-point-conversion-run

És e mellé jön, hogy a liga talán legjobb holdere... bár önmagában ezért talán nem kellene tartani, de Tucker statjaiba mindenképpen beleszámít ez is...

Végezetül már csak egy kérdés... 31 éves punter még bőven elfér a csapatban, úgy kb 5-6 évig.. biztos, hogy az első helyzetben cut kell? Nem kérdezzük meg inkább a paycut-ról? Úgy kecske is megmarad és a káposzta is jól lakhat...

De igazából ez kettőnk között egy meddő vita, 1) mert nem vitázom ezen, csak véleményt ütköztetek 2) mert a csapat dönt, pont úgy, mint #20 kapcsán.

edit: bár most esik le, hogy liga-helyezést írsz a punterek között... úgy nem üti egymást a kettő... viszont nem is ultrafos... (Y)

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
AVG punt 13. Net yard 22. Visszahordott yardokban 5. (itt az igazsághoz hozzá tartozik, hogy átlagban 16).

Most hirtelen ezeket a statokat halásztam elő. 2,8 millió dollár egy gyenge közepes évet lehozó punterért nagyon sok, legyen akármilyen jó holder. A holder dolog is csak azért értékelődHETNE fel, mert totál impotens volt az offenzünk tavaly és csak Tucker lábában bízhattunk, egy rendes offenz mellett ami képes eljuttatni a bőrt az end zoneba a kutyát nem érdekel, hogy csak simán jó a holder teljesítménye. Maga a pozíció sem ér ennyit, nem hogy egy ilyen teljesítmény amit tavaly produkált Koch. De mindegy, marad, majd megbékélek vele még ha nagyon nem örülök neki.

Emóciók meg: Ed hányónknak (volt) kedvence 😛
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Koch a liga egyik, ha nem a legjobb holdere, és lehet, hogy már nem rúg akkorát, de érdekelne az is, hogy honnan kell rúgnia... mennyi helye van, ha az endzoneja mögül rúg, vagy mennyire a félpályáról kell, ahol az inside20 lenne a lényeg.

Amúgy meg bárki ellen megvédem Koch-ot, személyes kedvencem 😛 XD

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
John Harbaugh said plan is or Sam Koch to remain Ravens' punter, won't be a salary-cap casualty. $2.8 million cap figure, $2.2M salary 2014Aaron Wilson ‏@RavensInsider 1h
nagyon helyes, tartsuk is megCollapo
Ezzel viszont vitatkoznék.8. legnagyobb cap hitje van Kochnak a punterek között miközben a teljesítménye messze nincs top 10-ben. Tavaly a coverage team is gyengélkedett, de net yardban messze a vert mezőnyben végzett... Nem örülök túlzottan Koch megtartásának, én már lehet a Leach McClain cut sorba beállítottam volna. Ez nem történt meg most abban bíztam, hogy megvárjuk a draftot és a legjobb UDFA punter el hozatala után cutoljuk. Nah mindegy.Blaise
nálam is paycut listán volt.aztán olvastam valahol egy cikket miszerint azért tartják meg vagy nem cseszegetik a fizetését mert nagyon össze vannak szokva Cox-al és Tucker-el és az időzítés a FG-nál nagyon fontos.tehát Tucker sem produkált volna így.érdekes,hogy talán többet keres mint Blount aki egyébként azért nem hozzánk jött mert mi kikötöttük,hogy szúrópróbaszerűen THC-ra teszteljük(a Steelers nem),pozitívnál paycut.Ő pedig szereti a "vicces cigit"......

több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
John Harbaugh said plan is or Sam Koch to remain Ravens' punter, won't be a salary-cap casualty. $2.8 million cap figure, $2.2M salary 2014Aaron Wilson ‏@RavensInsider 1h
nagyon helyes, tartsuk is megCollapo
Ezzel viszont vitatkoznék.8. legnagyobb cap hitje van Kochnak a punterek között miközben a teljesítménye messze nincs top 10-ben. Tavaly a coverage team is gyengélkedett, de net yardban messze a vert mezőnyben végzett... Nem örülök túlzottan Koch megtartásának, én már lehet a Leach McClain cut sorba beállítottam volna. Ez nem történt meg most abban bíztam, hogy megvárjuk a draftot és a legjobb UDFA punter el hozatala után cutoljuk. Nah mindegy.
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
John Harbaugh said plan is or Sam Koch to remain Ravens' punter, won't be a salary-cap casualty. $2.8 million cap figure, $2.2M salary 2014Aaron Wilson ‏@RavensInsider 1h
nagyon helyes, tartsuk is meg

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Ranking Remaining Ravens Priorities

1. Offensive tackle
2. Safety
3. Running back.
4. Cornerback.
5. Tight end.
6. Inside linebacker.
7. Receiver.

 www.baltimoreravens.com/news


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Dicksont nem tudom miért erőltetik?Pitta-nál csak egy fokkal blokkoljobban,elkapásban meg gyenge.túl kéne lépni rajta szerintem.Peter
Dickson, amilyen szezont tudott... nos... olcsó lenne... Owen Daniels és a többiek, már aki még eladó és szóba jöhet, nos nem... nem lennének olcsók... mondjuk Ed adós jó rég óta és nem is hiszem, hogy beváltja majd a reményeket, de egy 1 év -1000$ papírral idén maradhat, amíg füstli és az újonc bele nem gyün...Collapo
Csak azért mert olcsó lenne egy lebőgött fakezű és blokkolásban sem kiemelkedő TE-t nem hinném, hogy meg kellene tartani. Daniels szerintem nem lenne drága. Elég sérülékeny, ez azért lenyomja az árát. Dolgozott Kubiakkal éveken keresztül ismeri a rendszerét, ráadásul ha egészséges azért igen korrekt TE. (Tavaly mondjuk a fél idényt IR-n töltötte, bár szerintem nem is erőltették egy idő után a visszatérését.) Egy Daniels szerződéssel, nem kellene TE-t draftolni, max blokkoló UDFA-t hozni.Blaise
Habár minden pontjával egyetértek annak, amit írsz, egy kiegészítést azért tennék...

Miért jó Dickson? Mert akármilyen érkezőnek versenytársa lehet, ha megtartjuk, ha nem... camp body is lehet tőlem, mert 1 év, alacsony pénzt adnék neki, gari nélkül, hiszen szar volt, de füstli és az esetleges érkező dolgát azért nem kéne annyira megkönnyíteni, hogy azonnal páholya legyen... erre talán még DickFia is alkalmas lehet.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Dicksont nem tudom miért erőltetik?Pitta-nál csak egy fokkal blokkoljobban,elkapásban meg gyenge.túl kéne lépni rajta szerintem.Peter
Dickson, amilyen szezont tudott... nos... olcsó lenne... Owen Daniels és a többiek, már aki még eladó és szóba jöhet, nos nem... nem lennének olcsók... mondjuk Ed adós jó rég óta és nem is hiszem, hogy beváltja majd a reményeket, de egy 1 év -1000$ papírral idén maradhat, amíg füstli és az újonc bele nem gyün...Collapo
Csak azért mert olcsó lenne egy lebőgött fakezű és blokkolásban sem kiemelkedő TE-t nem hinném, hogy meg kellene tartani. Daniels szerintem nem lenne drága. Elég sérülékeny, ez azért lenyomja az árát. Dolgozott Kubiakkal éveken keresztül ismeri a rendszerét, ráadásul ha egészséges azért igen korrekt TE. (Tavaly mondjuk a fél idényt IR-n töltötte, bár szerintem nem is erőltették egy idő után a visszatérését.) Egy Daniels szerződéssel, nem kellene TE-t draftolni, max blokkoló UDFA-t hozni.
több mint 10 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Dicksont nem tudom miért erőltetik?Pitta-nál csak egy fokkal blokkoljobban,elkapásban meg gyenge.túl kéne lépni rajta szerintem.Peter
Dickson, amilyen szezont tudott... nos... olcsó lenne... Owen Daniels és a többiek, már aki még eladó és szóba jöhet, nos nem... nem lennének olcsók... mondjuk Ed adós jó rég óta és nem is hiszem, hogy beváltja majd a reményeket, de egy 1 év -1000$ papírral idén maradhat, amíg füstli és az újonc bele nem gyün...Collapo
Ja,nyilván biztonsági opció.lukakat betömni aztán BPA

több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Dicksont nem tudom miért erőltetik?Pitta-nál csak egy fokkal blokkoljobban,elkapásban meg gyenge.túl kéne lépni rajta szerintem.Peter
Dickson, amilyen szezont tudott... nos... olcsó lenne... Owen Daniels és a többiek, már aki még eladó és szóba jöhet, nos nem... nem lennének olcsók... mondjuk Ed adós jó rég óta és nem is hiszem, hogy beváltja majd a reményeket, de egy 1 év -1000$ papírral idén maradhat, amíg füstli és az újonc bele nem gyün...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
FSU WR Kelvin Benjamin and EIU QB Jimmy Garoppolo will visit with the Ravens. (Baltimore Sun)


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Dicksont nem tudom miért erőltetik?Pitta-nál csak egy fokkal blokkoljobban,elkapásban meg gyenge.túl kéne lépni rajta szerintem.

több mint 10 éve
puffin Baltimore Ravens 175 — Ravens/AFC North/Alabama
Nem lehet 53 kezdő játékos egy csapatban, backupnak meg elmegy mindkettő 😊
több mint 10 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
mondjuk nem tom kettőjükkel mennyire lennénk erősebbek,de padkoptatőnak,meg negatív példáknak jók lesznek.
több mint 10 éve
puffin Baltimore Ravens 175 — Ravens/AFC North/Alabama
@RavensSalaryCap Based on @RavensInsider 's report of a $3.5M bonus for Zuttah, his 2014 Cap # = $1.7M. Ravens are now $6,976,187 under Cappuffin
Kösz-kösz !

Akkor még özön pénz van. Kire-mire várunk?Voice
Torrey hosszútávúja és pár apróság (Dickson, Cody) még simán belefér szerintem.
több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
@RavensSalaryCap Based on @RavensInsider 's report of a $3.5M bonus for Zuttah, his 2014 Cap # = $1.7M. Ravens are now $6,976,187 under Cappuffin
Kösz-kösz !

Akkor még özön pénz van. Kire-mire várunk?


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
puffin Baltimore Ravens 175 — Ravens/AFC North/Alabama
@RavensSalaryCap Based on @RavensInsider 's report of a $3.5M bonus for Zuttah, his 2014 Cap # = $1.7M. Ravens are now $6,976,187 under Cap
több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Ray Rice pénteken feleségül vette Janay Palmert, akinek bántalmazása miatt büntetőeljárás indult a játékos ellen.


😀 😀 😀 Rizsa belead mindent.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
The Ravens were on hand for Mike Evans' impressive pro day workout & Marqise Lee is scheduled to visit Ravens.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 748 — Sa da tay!
30 years on, Baltimore better without Colts
több mint 10 éve
Törpe_Tacskó Baltimore Ravens 390
Ahogy olvastam Blount aláírta a Vasasokhoz szóval ő kiesett már a megszerezhető futók közül. 😕