Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Kérek abból, ami neki jutott 😀 XD 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
@jtuck9: Just landed in Honolulu and on the way to the hotel after signing some autographs for a few fans. Everybody is super friendly! #Aloha

gratulálok, meg is érdemli, hogy ott legyen és jól érezze magát 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Hm... mondasz valamit... mármint CastAway tényleg összerakta a futásukat, és tradicionális (?) erőfocit játszik, ahhoz ért, ami nem lenne itt rossz... arra alapozhatna Joe, Sanyi meg kreatívabb, ha jól skubizom, ami meg segítheti Joe-t. Viszont - bár én az erőfocit szeretem jobban - én pont fordított sorrendet várok... ami a futásra nézve nem akkor ötlet... meglátjuk...

RB coach? SEC coach?

Ezenmeg közben majdnem elsiklottam: Baltimore Ravens 1/14 Anthony Allen (RB) Reserve/Future (reserve/future).
Ha eddig nem kapott semmi komolyat, mostfog?!

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Nekem úgy tűnik,Harbough nem tudja simán valamelyik családi barátot kinevezni.Amikor 49-ers meccset néztem,mindig a sírás kerülgetett,mert amikor Mattison bácsit-aki Harbough családi barát meg ilyesmi- kineveztük,akkor Fangio is lehetett volna a DC és azzal az állománnyal szerintem bármi lehetséges lett volna.Ezzel szemben a Matty bácsi D-jét az egyéniségek tették naggyá.
Rex-hez hasonló brutál D , a Pagano-é volt.
Ha Hostler lenne,akkor már kinevezték volna.Most megfontoltan próbálnak OC-t választani,akkor volt ennyi várakozási idő,amikor Harbs-ot kinevezték ,ami egy jó döntés volt,most is azt érzem,hogy valóban interjúznak.
Én Shanahannak is és Wilsonnak is örülnék.
Már nem beszélnek róla ,de Kubiak is jó lett volna.
Néha olyan érzésem van,hogy Harbs torpedózza a számára konkurenciát jelentő fiatal aspiránsokat.Szabad volt McAdoo,Lombardi,fiatal kreatív OC tehetségek.Mindenki máshová került.
Azért örülnék a S-nek és W-nek,mert az elmúlt évek alatt jó munkát végzett mindkettő.
Wilsonban tetszik,hogy érti az erőfoci,amit játszatni akarunk az O-val.Még Bettis féle O-val is dolgozott ,Parker UDFA -ból lett PB RB,a Steelers O ezen része minőségi volt.
Az én befutóm Wilson,picivel a 2.helyen az ifjú Shany.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Ravens coach John Harbaugh has narrowed his pool of prospective offensive coordinator candidates to four: Jim Hostler, Kyle Shanahan, Scott Linehan and Kirby Wilson.puffin
Nagyon remélem, ha tényleg ebből a 4 névből lesz a pick akkor Shanahan lesz a befutó. Wilson szerintem inkább a Rooney-rule miatt jön. Viszont Hostlertől parázok. Harbaugh low profile edzőt fog szerintem hozni és ő pont beleillik a kontinuitásba amit akar. Apró probléma, hogy a kontinuitás nekünk pont nem elég, tekintve mekkora fostaliga volt az offenz tavaly.. :/Blaise
Az csak HC pozícióra van, ha jól tudom. Hostlertől én is parázok, de Haribó úgy néz ki nem 😥
@RavensInsider Although no decision made on Ravens OC job, multiple NFL sources at Senior Bowl predicting WR coach Jim Hostler will ultimately land the jobpuffin
Igen sanszos, hogy neked lesz igazad a Rooney rule-al kapcsolatban.

Nem akarok nagy sírás rívásba kezdeni mielőtt kinevezik Hostlert, meg meg kell adni neki a bizalmat ha megtörténik, de akkor is... Shanahan bizonyította, hogy rá tud szabni egy offenzt egy speciális irányítóra, pedig inkább WCO-t futtat (szerintem Houstonban az volt alatta), és nem hiszem, hogy olyan hiperszuperül működött volna a mi Coryellünk, hogy azon ne lehetne akár gyökeres változtatást eszközölni. Ráadásul zone blockhoz is konyít valamit, ha már Texasban és D.C-ben is az futott alatta.
több mint 10 éve
puffin Baltimore Ravens 175 — Ravens/AFC North/Alabama
Ravens coach John Harbaugh has narrowed his pool of prospective offensive coordinator candidates to four: Jim Hostler, Kyle Shanahan, Scott Linehan and Kirby Wilson.puffin
Nagyon remélem, ha tényleg ebből a 4 névből lesz a pick akkor Shanahan lesz a befutó. Wilson szerintem inkább a Rooney-rule miatt jön. Viszont Hostlertől parázok. Harbaugh low profile edzőt fog szerintem hozni és ő pont beleillik a kontinuitásba amit akar. Apró probléma, hogy a kontinuitás nekünk pont nem elég, tekintve mekkora fostaliga volt az offenz tavaly.. :/Blaise
Az csak HC pozícióra van, ha jól tudom. Hostlertől én is parázok, de Haribó úgy néz ki nem 😥
@RavensInsider Although no decision made on Ravens OC job, multiple NFL sources at Senior Bowl predicting WR coach Jim Hostler will ultimately land the job
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
hát én még nem tudok választani.... CastAwayWilzon nem lenne rossz... de inkább mint Monty utódja, míg Sanyi meg jól kihozná a mojót MusztácsDzsóból.... (szalaiEdit: mint kújbéedzőbá)
monnyuk OC-re akkor inkább.... nemtudom... flipcoin!! XD
EditkeIkre: amúgy CastAway mennyire úttörő? Mert Sanyi elvileg az... vagy nem? (read-option, wildcat, tigrisbukfenc kacsatánc alapján kérdeném... aki látta őket, ismeri szeressen meg egy válasszal pls)

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 748 — Sa da tay!
Ravens coach John Harbaugh has narrowed his pool of prospective offensive coordinator candidates to four: Jim Hostler, Kyle Shanahan, Scott Linehan and Kirby Wilson.puffin
Nagyon remélem, ha tényleg ebből a 4 névből lesz a pick akkor Shanahan lesz a befutó. Wilson szerintem inkább a Rooney-rule miatt jön. Viszont Hostlertől parázok. Harbaugh low profile edzőt fog szerintem hozni és ő pont beleillik a kontinuitásba amit akar. Apró probléma, hogy a kontinuitás nekünk pont nem elég, tekintve mekkora fostaliga volt az offenz tavaly.. :/Blaise
Én Wilson-t választanám, de továbbra is tartok tőle, hogy Hostler lesz a befutó.
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Ravens coach John Harbaugh has narrowed his pool of prospective offensive coordinator candidates to four: Jim Hostler, Kyle Shanahan, Scott Linehan and Kirby Wilson.puffin
Nagyon remélem, ha tényleg ebből a 4 névből lesz a pick akkor Shanahan lesz a befutó. Wilson szerintem inkább a Rooney-rule miatt jön. Viszont Hostlertől parázok. Harbaugh low profile edzőt fog szerintem hozni és ő pont beleillik a kontinuitásba amit akar. Apró probléma, hogy a kontinuitás nekünk pont nem elég, tekintve mekkora fostaliga volt az offenz tavaly.. :/
több mint 10 éve
puffin Baltimore Ravens 175 — Ravens/AFC North/Alabama
Ravens coach John Harbaugh has narrowed his pool of prospective offensive coordinator candidates to four: Jim Hostler, Kyle Shanahan, Scott Linehan and Kirby Wilson.
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 937
Igen csendesen keresgéljük az OC-t, számomra már zavaróan nagy csendben, holott elvileg azért nem lenne ez egy rossz pozíció (stabil háttér, fasza GM és tulajdonos, várható erősítése a O-nak). Shanahanan kívül volt egyáltalán más interjún? Kubiakról lehet(ett) még hallani. Mindketten (Shanahan, Kubiak) zone blocking sémát futtattak (ha már maradtunk Castillonál :# legalább olyan OC-t hozzunk akinek van tapasztalata benne) rengeteg play actionnal amihez azért "nem árt" ha van futójáték amivel jelenleg mi nem rendelkezünk úgy alles zusammen.Blaise
Kirby Wilson RB coach megy hozzátok interjúzni 😕
több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Igen csendesen keresgéljük az OC-t, számomra már zavaróan nagy csendben, holott elvileg azért nem lenne ez egy rossz pozíció (stabil háttér, fasza GM és tulajdonos, várható erősítése a O-nak). Shanahanan kívül volt egyáltalán más interjún? Kubiakról lehet(ett) még hallani. Mindketten (Shanahan, Kubiak) zone blocking sémát futtattak (ha már maradtunk Castillonál :# legalább olyan OC-t hozzunk akinek van tapasztalata benne) rengeteg play actionnal amihez azért "nem árt" ha van futójáték amivel jelenleg mi nem rendelkezünk úgy alles zusammen.Blaise
Remélem Greg Roman-re vártatok,szerintem örülnénk mindkét oldalon 😉Montana
Nem kell a nyomulás, Bevell a Ti emberetek 😀
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Linehan:
lassú kezdés, sok yard kevés pont, fumble, INT, drop, nulla QB fejlődés, tragikus RZ játék.
Hirtelen ez jutott eszembe.Bazzani
Ez kell ide. 😀 😀


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Linehan:
lassú kezdés, sok yard kevés pont, fumble, INT, drop, nulla QB fejlődés, tragikus RZ játék.
Hirtelen ez jutott eszembe.

több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
A mai LFW alapján:

- Linehan egy név az OC posztra, és hát az van, hogy amit írtak a múltbeli Lejönszös munkásságáról, az impozáns... de valóban Ő a mi fegyverünk? Döntés később...
- Sherman lehetett volna nálunk... nos persze utólag mindenki okos, nem bánom, hogy Sáki van itt... Sörmiben 5. körig (asszem) senki nem látta ezt a szintet... evvan.
- 5 újonc robbanthatna: Ápsó, Pííísz, B-Wili, Barnartúró, Richard Wagner a zenész...
nos, Ápsó szituációs, annak nem rossz, Pííísz idén nem megítélhető, BWili mutatta, hogy jó lesz, Artúró talán középső LB-ként nem túl valószínűtlen, hogy szar lesz, míg a zenésznek tényleg bizonyítania kell...
- @RavensInsider: Ravens met with several players at Senior Bowl, including big Mississippi State guard Gabe Jackson (6-4, 335), Alabama punter Cody Mandell (pk kik? 😀) a PUnter rész izgi, lehet Kocs, nagykedvencem nem marad?! 😒
- GodDel pontozási rendszerváltást akar... végülis van benne ráció, de eddig is jó volt a renszer, nem?

off-season van, ennek megfelelőek a hírek is 😊
Here are some pickles 4 U

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
Igen csendesen keresgéljük az OC-t, számomra már zavaróan nagy csendben, holott elvileg azért nem lenne ez egy rossz pozíció (stabil háttér, fasza GM és tulajdonos, várható erősítése a O-nak). Shanahanan kívül volt egyáltalán más interjún? Kubiakról lehet(ett) még hallani. Mindketten (Shanahan, Kubiak) zone blocking sémát futtattak (ha már maradtunk Castillonál :# legalább olyan OC-t hozzunk akinek van tapasztalata benne) rengeteg play actionnal amihez azért "nem árt" ha van futójáték amivel jelenleg mi nem rendelkezünk úgy alles zusammen.Blaise
Remélem Greg Roman-re vártatok,szerintem örülnénk mindkét oldalon 😉
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Igen csendesen keresgéljük az OC-t, számomra már zavaróan nagy csendben, holott elvileg azért nem lenne ez egy rossz pozíció (stabil háttér, fasza GM és tulajdonos, várható erősítése a O-nak). Shanahanan kívül volt egyáltalán más interjún? Kubiakról lehet(ett) még hallani. Mindketten (Shanahan, Kubiak) zone blocking sémát futtattak (ha már maradtunk Castillonál :# legalább olyan OC-t hozzunk akinek van tapasztalata benne) rengeteg play actionnal amihez azért "nem árt" ha van futójáték amivel jelenleg mi nem rendelkezünk úgy alles zusammen.
több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 748 — Sa da tay!
Lions make it official, hiring Ravens secondary coach Teryl Austin as new defensive coordinatorAaron Wilson
😒 Collapo
Még nem hivatalos, de gondolom csak idő kérdése mikor lesz az.puffin
Spagnuolo lehet a helyetteseBaltimoreDefense
A helyettese?Hmmmmmmmmm...
Úgy tudtam,jött Spagi 3-4-et tanulni.kátrány
megtanulta 😊 Austint sajnálom jó munkát végzett a hátsó alakzattal
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Én meg a Ravensnek 😛 😀 Nyerjünk SB-t mi, ne más 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
lucio 325
Persze sok sikert mindenkinek, de már nincs olyan csapat akinek szurkolnék...Collapo
Nekem mondjuk Denver szimpatikus. Bár amilyen megrögzött gópecc hater vagyok, nekem megfelel az is, hogy bárki nyerjen - csak ne terrifiktámbrédi. Szóval én még izgulok 😀Flacco5
Az elmúlt három évben a 49 és a pats mindig 4 között volt, az elmúlt két évben elmaradt a döntő, vajon most is? A mutatott formák alapján összejöhet idén.
A Seattle még nem nyert Super Bowl-t (ellenben érdekes bíráskodás mellett vesztett egyet) így én nekik drukkolok.
több mint 10 éve
lucio 325
Aaron Wilson ‏@RavensInsider
Run-oriented coach like Gary Kubiak could fit Ravens' profile, according to one source. Lot of interest in the job. Fluid process

Nem bánnám...kátrány
A jelöltek közül nekem is ő tűnik az optimálisnak. Egy kb Flacco kaliber irányítóval dolgozott, szóval elvileg tudná, hogy vannak korlátok, és az adottságokból akarná kihozni a maximumot.
több mint 10 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Persze sok sikert mindenkinek, de már nincs olyan csapat akinek szurkolnék...Collapo
Nekem mondjuk Denver szimpatikus. Bár amilyen megrögzött gópecc hater vagyok, nekem megfelel az is, hogy bárki nyerjen - csak ne terrifiktámbrédi. Szóval én még izgulok 😀
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Lions make it official, hiring Ravens secondary coach Teryl Austin as new defensive coordinatorAaron Wilson
😒 Collapo
Még nem hivatalos, de gondolom csak idő kérdése mikor lesz az.puffin
Jahm, helyesbített... XD

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Lions make it official, hiring Ravens secondary coach Teryl Austin as new defensive coordinatorAaron Wilson
😒 Collapo
Még nem hivatalos, de gondolom csak idő kérdése mikor lesz az.puffin
Spagnuolo lehet a helyetteseBaltimoreDefense
A helyettese?Hmmmmmmmmm...
Úgy tudtam,jött Spagi 3-4-et tanulni.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 748 — Sa da tay!
Lions make it official, hiring Ravens secondary coach Teryl Austin as new defensive coordinatorAaron Wilson
😒 Collapo
Még nem hivatalos, de gondolom csak idő kérdése mikor lesz az.puffin
Spagnuolo lehet a helyettese