Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 118 — Deion Sanders for president!
Former Ravens running back Damien Berry, one year removed from being a part of a franchise that won Super Bowl XLVII, has sold his ring, which is now being offered to online consumer, according to Goldin Auctions.

Berry was a member of the Ravens' practice squad in 2011 and spent 2012 on injured reserve. He did not make the regular season roster or practice squad in 2013.

In addition to Berry's ring, former Ravens safety Jamie Sharper auctioned his ring off to the memorabilia company too. In addition, Jamal Lewis' Super Bowl trophy is available for sale too.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Suggs kapitány meg nehogymá otthagyjon titeket. Kit fog itt hamisítatlan Ravens-es hangulatot csinálni a D-ben, és az öltözőben ._. ?Robilluma
feleannyiért talán vállalom 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Newsome nem köntörfalazott, gyorsan megmondta a frankót, hogy mire van szükség. Ez alapján könnyebb tervezgetni:
Ravens' Newsome on what changes are needed

Így már teljesen nyilvánvaló, hogy Torrey mellé jön majd egy possession WR aki rövid route-okon jó, mert Jacoby is csak egy mélységi elkapó, de sztem sem ő, sem Doss nem lesz marasztalva. Szerintem Marlon Brown és a felépülő Mellette marad Torrey mellett oldalvonal melletti célpontnak. Mondjuk Brown slotban játszott a szezon végén, de kényszerből. Kíváncsi vagyok, hogy egy igazi slot elkapó lesz-e draftolva, mint pl Cooks vagy egy Boldin szerű fizikális, de remek route-futó WR, mint Allen Robinson. Hozzáállásra igazi Ravens guy mindkettő. De bőven lesz kiből válogatni a drafton.
Pittára simán rá lehet (és kell) rakni a taget, hogy ne menjen ki a piacra, 6,7 millió körül lesz a TE franchise tag, az nem olyan vészes. Utána meg kell egyezni vele gyorsan egy hosszútávúban.
Interior OL-t mondott Newsome, tackle-t nem említett! (Sztem nem marad Oher, mert vele csak létszámban volt meg a kezdő.) Úgy néz ki, hogy ebből 100%, hogy új center lesz. És nem egy pillekönnyű ZBS-be való játékos lesz a választott. Swanson 318 fonttal van jelölve, nem is egy könnyen elnyomható center. Második körben komoly esélyessé lépett elő sztem, ha benn lesz.
És egy atletikus safety is jön majd, Ihedigbo leves, a helyére meg megy Elam. Terrence Brooks vagy Bailey is opció lehet a második napon, de Clinton-Dix is az első körben, mondjuk két első körös safety draft eléggé valószínűtlen.
WR lesz ebből sztem az első körben, vagy amit nem említett, egy OT. Greg Robinsonnal instant futójáték javulás jönne.
Sok meglepetésre én idén sem számítok a Ravens draftjával kapcsolatban. Ami nem egy rossz dolog.

Suggs kapitány meg nehogymá otthagyjon titeket. Ki fog itt hamisítatlan Ravens-es hangulatot csinálni a D-ben, és az öltözőben ._. ?


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
sűűű, szóval:

Ápsó: futás ellen jó, azért kell nekünk, melékszünk még JJ-re, nem, nem az elkapóra... nekünk ilyen játékos kell!

Madárka-Lemonád: instant upgrade kell az FS poszton, Huffnágel nem jött be, Madárka drága, Lemonád érdekes intrika... akár még ki is jöhet.

LB: mindíg kell, most épp lehet nem ez a poszt a prioritás, de 3-4-be nem hozni embert oda, luxus... baromság.

Szag: egyszer mindenki túl sokat kap, akkor lesz nem tartható, ha tényleg mennie kell, akkor viszont legyen értéke.... hangadó, azt is pótolni kell... Doom?! Más??

malkav: oké, csak szerintem a súlyozás más, mint ahogy írtad és igen, erre van a cserkész...

Ezredes: nincs nektek is épp elég cap-problémátok?! Tetézitek még?! 😛

D#: idei jó volt, tavalyi szar, vagy másképp fogalmazva, tavalyi jó volt, tavaly előtti szar 😊

Webb: ha nem bírja az idényt, rutinja van már, a mozgatás jól jöhet neki és ő még tud bogyót szedni is...

Yanda: Monró-KO-X-Yanda-Y? Monró-X-Yanda-Y-KO? Monró-X-Y-Yanda-KO? ajjaj bonyolult 😀. (X, Y := Wagner, Jensen, Rookie, de ne FA, az drága már)

Reid: huhh... én még semmit (!) nem láttam a abban a srácban, de tényleg, nem tudom van-e benne bármi is...Wagner Jensen küzdjön, de kell a mélyítés... Gino oké, legyen csere Sipli (?) rutinnak-rutin, nem is fos, de inkább LG akkor már... nem?!

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 296 — capitaine du château de Vienne 1487
Valamint a D prioritás nálam a free safety poszt megoldása.Leginkább FA-ról .Byrd a Bills-ből ideális lenne,feltéve,ha befér a cap alá,ill.ha Webb behúzódik és vagy draftról vagy FA-ről hozni egy stabil CB-t.Jimmy mutatta jeleit,hogy akár a shutdown cornerünk is lehet,nickel CB-nek pedig Asa Jackson lehet a megfelelő.akkor pedig Webby is tolható FS-nek.
kátrány
Webby bemozgatását már tavaly is érdekes intrikának tartottam, viszont akkor bazi jó CB kell... de talán kevesebb sérülse lenne Webbynek, a CB poszt azért kikészíti minden évben kicsit...

A strong safety végre megoldott ,szinte lubickolt Elam,mikor a LOS környékén kellett portyáznia,nem a backfielden.Főleg,hogy az elit WR-ek szivatták rendesen.😥 Ed után átvenni a posztot,nem egyszerű.
Az SS pozició az övé és,ha ösztönösen játszhat,nagy vezére lesz a D-nek.
kátrány
eeegen, Elem bitang jó SS, közepes, vagy kicsit rosszabb FS... Byrd szerintem drága, de most nem is lesz rajta kívül olyan akit mindenképp ide szeretnék.... csakhát Ő áldozatokkal járna... draft, harmadik kör, talán jöhet, de az meg nem instant-impact... viszont a Homár/LeBor/TarVick trio sorsa is idén dől el... Sáki és Ássa párharca érdekes lesz, szerintem a nikkelbolháért idén, talán returner bevethetősége miatt Ássa jobb esélyekkel indul...
Collapo
Ezen a Byrd-ön gondókozva, lehet az lenne az egyszerűbb út, hogy Jim Leonhard-ot hozni, és vele kisakkozni, mer azér oda verte magát rendesen


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Arra még mindig lehet cap spacet sórolni hogyha Torrey kiesik, most is szarban volt a cap és szereztünk LT-t viszonylag olcsón.
Tudom hogy gáz Yandát elmozgatni a helyéről, de szerintem az ő teljesítménye megbírja ...sőt a környezet változás csodákra képes, kell neki is egy kis kihívás.
Nem tudom a fiatal falemberek mire képesek, alig illetve egyáltalán nem játszottak idén (Reid ill Wagner) de ott voltak az 53-as keretben nekik is lehet esélyt adni és kell is.
Nálam ez a priority jelenleg
1.kör WR de Pittát meg kell tartani illetve Dosst is JJ elfog menni
2.kör OT esetleg fal vagy lecsúszott FS
3. kör istentudja itt mindig BPA alapján szerünk játékos... de még jöhetne WR vagy TE
4.-5. CB project ill. DL project LB nem kellene többet szerezni. itt már szerintem nem érdemes. OL mélyítés vagy RB akit Rice kitaníthat és utána maradna itt.
6-7.LB project és kiegészítők (P)

Vannak a csapatban needek de könyörgöm egy közel-azért nem teljesen- top10 defenset sikerült szarból összerakni tavaly, most ugyanezt oldjuk meg offenséből és nem lesz baj.malkav
cap space-t spórolni?
amikor Jacoby lesérült Doss-t kellett visszahívni annyi space-ünk volt jövőre meg még annyi sem lesz.

egy jó magas TE nagyon fontos lenne a red-zoneban plusz mindhárom TE-nek lejár a szerződése tehát mindenképpen draftolni kéne egyet,megtartani Pittat és hozni még egy blokkoló TE-et

tavaly top10 defense-ünk volt?szinte minden fontos statisztikában az utolsó harmadban voltunk.futás ellen tuti.

több mint 10 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Hihi! Suggsot majd felkapjuk olcsón Worilds helyére, ha úgy alakulna. 😀 😀 😛Soldados
nem menne hozzátok Ő nem James Harrison aki szintén nálunk kezdett!HI-HIPeter
Nem, nem. James Harrison nem nálatok kezdett. Harrisont háromszor kivágtuk, és csak utána kötött ki nálatok. De a Ravens is kivágta, a negyedik Steelers-esélyét viszont megragadta. 😉

Mellesleg Suggs előbb jönne hozzánk, mint valami csiribiri csapatba. Pont azért jönne, mert nálunk ugyanazok az elvek, ugyanúgy a kemény focit szeretjük és neki ez kell(ene), nem vmi puhapöcs tinglitangli. 😉Soldados
waze,tényleg.na mindegy,az biztos,hogy a browns-nál végez. 😊 😊

Suggs nem megy sehova,szerintem csak nyomást akarnak rá gyakorolni mert beintett mint Q.

több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Hihi! Suggsot majd felkapjuk olcsón Worilds helyére, ha úgy alakulna. 😀 😀 😛Soldados
nem menne hozzátok Ő nem James Harrison aki szintén nálunk kezdett!HI-HIPeter
Nem, nem. James Harrison nem nálatok kezdett. Harrisont háromszor kivágtuk, és csak utána kötött ki nálatok. De a Ravens is kivágta, a negyedik Steelers-esélyét viszont megragadta. 😉

Mellesleg Suggs előbb jönne hozzánk, mint valami csiribiri csapatba. Pont azért jönne, mert nálunk ugyanazok az elvek, ugyanúgy a kemény focit szeretjük és neki ez kell(ene), nem vmi puhapöcs tinglitangli. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
még annyit hogy 3. körben C kimaradt, meg a végére is férne fal mélyítés....
Collapco: nem azt mondtam hogy első három picket lőjül a falba hanem hogy az legyen a priority vagyis ha BPA alapon toljuk valamelyik picket inkább OL legyen belőle mint WR. De erre vannak a Scoutok ha minden igaz.
több mint 10 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Arra még mindig lehet cap spacet sórolni hogyha Torrey kiesik, most is szarban volt a cap és szereztünk LT-t viszonylag olcsón.
Tudom hogy gáz Yandát elmozgatni a helyéről, de szerintem az ő teljesítménye megbírja ...sőt a környezet változás csodákra képes, kell neki is egy kis kihívás.
Nem tudom a fiatal falemberek mire képesek, alig illetve egyáltalán nem játszottak idén (Reid ill Wagner) de ott voltak az 53-as keretben nekik is lehet esélyt adni és kell is.
Nálam ez a priority jelenleg
1.kör WR de Pittát meg kell tartani illetve Dosst is JJ elfog menni
2.kör OT esetleg fal vagy lecsúszott FS
3. kör istentudja itt mindig BPA alapján szerünk játékos... de még jöhetne WR vagy TE
4.-5. CB project ill. DL project LB nem kellene többet szerezni. itt már szerintem nem érdemes. OL mélyítés vagy RB akit Rice kitaníthat és utána maradna itt.
6-7.LB project és kiegészítők (P)

Vannak a csapatban needek de könyörgöm egy közel-azért nem teljesen- top10 defenset sikerült szarból összerakni tavaly, most ugyanezt oldjuk meg offenséből és nem lesz baj.
több mint 10 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Hihi! Suggsot majd felkapjuk olcsón Worilds helyére, ha úgy alakulna. 😀 😀 😛Soldados
nem menne hozzátok Ő nem James Harrison aki szintén nálunk kezdett!HI-HI

több mint 10 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Prioritás nálam is az 1.kör WR vagy TE
2.kör OL,sztem Wagner lesz az RT,Monroe-t megtartjuk,ha már 2 picket adtunk ért,ráadásul így,hogy 16.-ok vagyunk,értékes is lett az a 2 pick.A legjobb elérhető C vagy RG -vel pedig variálhatunk,akár Yanda C-be mozgatásával is.
Nem kizárt egy C FA sem vagy Jensen ,akit valamiért nem tettünk IR-re pedig nem játszott egy percet sem.Ő is lehet C.

Valamint a D prioritás nálam a free safety poszt megoldása.Leginkább FA-ról .Byrd a Bills-ből ideális lenne,feltéve,ha befér a cap alá,ill.ha Webb behúzódik és vagy draftról vagy FA-ről hozni egy stabil CB-t.Jimmy mutatta jeleit,hogy akár a shutdown cornerünk is lehet,nickel CB-nek pedig Asa Jackson lehet a megfelelő.akkor pedig Webby is tolható FS-nek.
A strong safety végre megoldott ,szinte lubickolt Elam,mikor a LOS környékén kellett portyáznia,nem a backfielden.Főleg,hogy az elit WR-ek szivatták rendesen.😥 Ed után átvenni a posztot,nem egyszerű.
Az SS pozició az övé és,ha ösztönösen játszhat,nagy vezére lesz a D-nek.

Így utólag okoskodva,ha vagy Edet vagy Q-t még 1-2 évre megfizetjük,most a PO-ban vagyunk,pont annyi kellett volna a sikerhez.A Spears+ Huff + Stockley pénze majdnem fedezte volna egyiküket.kátrány
egyetértek az elejével kivéve Yanda mozgatásával

szerintem:
1,2,3-ik kőr WR,TE,OL,elég mély mindhárom poszt
3comp:FS
4comp:CB (chykie és jimmy szerződése is lejár jövőre)
5comp.RB
6comp😀L
7:LB

a 3-ik résszel is egyetértek kivéve Webbie mozgatásával.
egyébként Ed is SS-ként kezdett nem is rövid ideig

sajnos Ed nem ért annyit amennyiért elvitték.remélem nálunk fejezi be a karrierjét egy 1 napos szerződéssel.
Q-viszont igen viszont elgondolkodtató,hogy az egész ligának nem kellett és egy nyomorult 6-ik körös draftjogot adtak CSAK érte

több mint 10 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Szerintem most offenzre köll költeni:
FAL: -ez a legfontosabb ha maradásra bírjuk ÖZZSÉt akkor is kell ide draftolni.
1. sok év után idén volt Flacco először sérült-persze lehet azt mondani hogy nagy számok törvénye meg ilyenek- ez nálam azt jelenti hogy kell fal a QB elé.
2. Bárki bármit mond nem boldin vagy reed vagy LB52 hiányzott a legjobban a csapatnak hanem BIRK ezt valahogy meg kell oldani. Ha az edzők látnak Ginoban potenciált akkor még egy évet lehet vele szarakodni, de én azért hoznék még egy fiatal centert draftról. Még azt is megkockáztatnám hogy Yandát raknám be centerbe (tudom probowl játékos a saját posztján de idén ez annyira nem látszott), KO mellett meg rotálhatna egy-két fiatal a túloldalon. (MONROE/KO/YANDA/valaki(gino vagy AQ)/kell egy tackle)
3. egy szó mint száz a falat kell rendbe tenni, mert elkapókból nem is vagyunk annyira szarok.malkav
1.mázli,hogy addig megúszta és nem lett komoly sérülés a vége
2.igaz,Gino,AQ kuka,max backupok lesznek .Yandat mozgatni nem szabad max KO-lesz a right tackle Ő már játszott ott sokat bár megmondta,hogy jól érzi magát mint LG
3.sajnos elkapó is kell.elég tré lett volna ha Torrey lesérül pl.

több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Hihi! Suggsot majd felkapjuk olcsón Worilds helyére, ha úgy alakulna. 😀 😀 😛


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 748 — Sa da tay!
Most ért véget a szokásos idény végi state of the ravens sajttáj, idebarmolom gyorsan a fontosabbakat:

- Castillo lesz jövőre az OL coach
- FO szerint a needek: OL közepe, WR v. TE aki 3&7-8 szitukat megoldja és még yardokat is termel elkapás után, FS
- Szerződések nem lesznek átstrukturálva, hosszabbítások elképzelhetőek, franchise tag használata is lehetséges
- Suggs jövője nem biztos
- Pitta-t szeretnénk megtartani
- Haribó szerint Arthur Brown lesz jövőre a WILL
- Aktívak leszünk az FA-npuffin
Ami jó hír,hogy nem meri Harbs meglépni.a Castillo OC legyen,így még van esély egy kreatív,fiatal OC-re.

Ha Arti lesz a will,akkor lehet McClain ideje lejárt ,nem volt jó,amikor visszatért.
Esetleg Darylt visszaigazoljuk,az esetleges hibák esetén is jónak tűnne a Smith/Brown LB duó.Érdekes,hogy nem játszatják McClellant,pedig,nekem tetszett,mikor belül játszott ILB poszton.

FA-ról FS C vagy G ,az jó lenne.

Nem rossz hírek,csak akkor remélem az OL coach eldöntetlen kérdést, megoldják és egy főnök lesz.

Pees bácsi pedig még aktív nyugdíjas szeretne lenni.kátrány
Jézusom Castillo mint OC... azta qwa még belegondolni is horror, az is elég szar, hogy nem b*szták ki a fenébe már év közben arról nem is beszélve, hogy maradhatott, de hogy még elő is léptessék...
Artinak örülök ezt írtam is egy korábbi hszben, hogy jó lenne ha jövőre már kezdőként bizonyíthatna.
Az viszont nem tetszik, hogy az OL közepe a need, a RT nem annyira a közepe a falnak 😀
Sizzle is jó kérdés, nem tudom ki marad a D-ben meg úgy egyáltalán a csapatban aki hangadó lehet. Minden esetre ha megy, akkor rögtön csináltunk egy korai körös needet. Upshaw futás ellen okés, de rusherként...Blaise
az is elhangzott a sajtótájékoztatón, hogy nem lesz szerződés átstruktúrálás, ezért gyanítják, hogy Suggs lesz az idei Boldin. Továbbá az is, hogy Jensen és Wagner is a kezdőbe kerülésért fog harcolni utóbbi valószínű hogy az RT posztért... OC posztot, ha belülről oldanánk meg Hostler nagy esélyes.
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Most ért véget a szokásos idény végi state of the ravens sajttáj, idebarmolom gyorsan a fontosabbakat:

- Castillo lesz jövőre az OL coach
- FO szerint a needek: OL közepe, WR v. TE aki 3&7-8 szitukat megoldja és még yardokat is termel elkapás után, FS
- Szerződések nem lesznek átstrukturálva, hosszabbítások elképzelhetőek, franchise tag használata is lehetséges
- Suggs jövője nem biztos
- Pitta-t szeretnénk megtartani
- Haribó szerint Arthur Brown lesz jövőre a WILL
- Aktívak leszünk az FA-npuffin
Ami jó hír,hogy nem meri Harbs meglépni.a Castillo OC legyen,így még van esély egy kreatív,fiatal OC-re.

Ha Arti lesz a will,akkor lehet McClain ideje lejárt ,nem volt jó,amikor visszatért.
Esetleg Darylt visszaigazoljuk,az esetleges hibák esetén is jónak tűnne a Smith/Brown LB duó.Érdekes,hogy nem játszatják McClellant,pedig,nekem tetszett,mikor belül játszott ILB poszton.

FA-ról FS C vagy G ,az jó lenne.

Nem rossz hírek,csak akkor remélem az OL coach eldöntetlen kérdést, megoldják és egy főnök lesz.

Pees bácsi pedig még aktív nyugdíjas szeretne lenni.kátrány
Jézusom Castillo mint OC... azta qwa még belegondolni is horror, az is elég szar, hogy nem b*szták ki a fenébe már év közben arról nem is beszélve, hogy maradhatott, de hogy még elő is léptessék...
Artinak örülök ezt írtam is egy korábbi hszben, hogy jó lenne ha jövőre már kezdőként bizonyíthatna.
Az viszont nem tetszik, hogy az OL közepe a need, a RT nem annyira a közepe a falnak 😀
Sizzle is jó kérdés, nem tudom ki marad a D-ben meg úgy egyáltalán a csapatban aki hangadó lehet. Minden esetre ha megy, akkor rögtön csináltunk egy korai körös needet. Upshaw futás ellen okés, de rusherként...
több mint 10 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Most ért véget a szokásos idény végi state of the ravens sajttáj, idebarmolom gyorsan a fontosabbakat:

- Castillo lesz jövőre az OL coach
- FO szerint a needek: OL közepe, WR v. TE aki 3&7-8 szitukat megoldja és még yardokat is termel elkapás után, FS
- Szerződések nem lesznek átstrukturálva, hosszabbítások elképzelhetőek, franchise tag használata is lehetséges
- Suggs jövője nem biztos
- Pitta-t szeretnénk megtartani
- Haribó szerint Arthur Brown lesz jövőre a WILL
- Aktívak leszünk az FA-npuffin
Ami jó hír,hogy nem meri Harbs meglépni.a Castillo OC legyen,így még van esély egy kreatív,fiatal OC-re.

Ha Arti lesz a will,akkor lehet McClain ideje lejárt ,nem volt jó,amikor visszatért.
Esetleg Darylt visszaigazoljuk,az esetleges hibák esetén is jónak tűnne a Smith/Brown LB duó.Érdekes,hogy nem játszatják McClellant,pedig,nekem tetszett,mikor belül játszott ILB poszton.

FA-ról FS C vagy G ,az jó lenne.

Nem rossz hírek,csak akkor remélem az OL coach eldöntetlen kérdést, megoldják és egy főnök lesz.

Pees bácsi pedig még aktív nyugdíjas szeretne lenni.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 10 éve
puffin Baltimore Ravens 175 — Ravens/AFC North/Alabama
Most ért véget a szokásos idény végi state of the ravens sajttáj, idebarmolom gyorsan a fontosabbakat:

- Castillo lesz jövőre az OL coach
- FO szerint a needek: OL közepe, WR v. TE aki 3&7-8 szitukat megoldja és még yardokat is termel elkapás után, FS
- Szerződések nem lesznek átstrukturálva, hosszabbítások elképzelhetőek, franchise tag használata is lehetséges
- Suggs jövője nem biztos
- Pitta-t szeretnénk megtartani
- Haribó szerint Arthur Brown lesz jövőre a WILL
- Aktívak leszünk az FA-n
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
A legjobb elérhető C vagy RG -vel pedig variálhatunk,akár Yanda C-be mozgatásával is.
Nem kizárt egy C FA sem vagy Jensen ,akit valamiért nem tettünk IR-re pedig nem játszott egy percet sem.Ő is lehet C.kátrány
Szerintem nagy hiba lenne a legjobb falemberünket kimozgatni a "természetes" pozíciójából. Nagyon mély az OT felhozatal idén, ha most nem sikerül/próbáljuk megoldani a RT kérdést (feltételezve, hogy Monroe marad amiért szerintem minden tőlünk telhetőt meg kell és meg is fog Oz tenni) akkor nem tudom mikor.

Wagner esetleg, de én amondó vagyok, ha lesz OT aki csúszik, szerintem lesz már csak a mély class miatt is akkor Oz be fogja húzni.
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Byrd, hát ha ki akarnak baszni vele mégeccer rádobják a teget és úgy mennek neki valami alkudozásnak. De ha kinn lesz FA-n akkorse nagyon lehet szerintem évi 8M alatt megúszni és contractvalueban tutter 50M fölé kúszik. Mongyuk 15-re van zsozsó, de gyüvőre akkor ez egy Szagkapitányba kerül, dea Billznek több a lovettája.sutianap
Hiába van több pénze a Billsnek Byrd viselkedése és nyilatkozatai nem azt mutatták idén, hogy nagyon ott akarna maradni Buffaloban. Ez persze ne azt jelenti, hogy lehet rá esélyünk, mert szerintem nincs.
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Valamint a D prioritás nálam a free safety poszt megoldása.Leginkább FA-ról .Byrd a Bills-ből ideális lenne,feltéve,ha befér a cap alá,ill.ha Webb behúzódik és vagy draftról vagy FA-ről hozni egy stabil CB-t.Jimmy mutatta jeleit,hogy akár a shutdown cornerünk is lehet,nickel CB-nek pedig Asa Jackson lehet a megfelelő.akkor pedig Webby is tolható FS-nek.
kátrány
Webby bemozgatását már tavaly is érdekes intrikának tartottam, viszont akkor bazi jó CB kell... de talán kevesebb sérülse lenne Webbynek, a CB poszt azért kikészíti minden évben kicsit...

A strong safety végre megoldott ,szinte lubickolt Elam,mikor a LOS környékén kellett portyáznia,nem a backfielden.Főleg,hogy az elit WR-ek szivatták rendesen.😥 Ed után átvenni a posztot,nem egyszerű.
Az SS pozició az övé és,ha ösztönösen játszhat,nagy vezére lesz a D-nek.
kátrány
eeegen, Elem bitang jó SS, közepes, vagy kicsit rosszabb FS... Byrd szerintem drága, de most nem is lesz rajta kívül olyan akit mindenképp ide szeretnék.... csakhát Ő áldozatokkal járna... draft, harmadik kör, talán jöhet, de az meg nem instant-impact... viszont a Homár/LeBor/TarVick trio sorsa is idén dől el... Sáki és Ássa párharca érdekes lesz, szerintem a nikkelbolháért idén, talán returner bevethetősége miatt Ássa jobb esélyekkel indul...

Wájárként mellette ott van Mellette... ő is villanthatna sérülésen kívül mást, de a wájár poszt még akkor is kell... hamar 😀

Lííícs pótolható, Juci veszi át a helyét és akkor nyerhetünk némi péézet.... izgi OS lesz ez 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Byrd, hát ha ki akarnak baszni vele mégeccer rádobják a teget és úgy mennek neki valami alkudozásnak. De ha kinn lesz FA-n akkorse nagyon lehet szerintem évi 8M alatt megúszni és contractvalueban tutter 50M fölé kúszik. Mongyuk 15-re van zsozsó, de gyüvőre akkor ez egy Szagkapitányba kerül, dea Billznek több a lovettája.sutianap
Ilyenkor még álmodik a nyomor.
Érkezik Byrd diszkont áron,Elam Polamalu csúcsszezonjait játssza stb.
Szagkapitányt pedig lehet már idén a tengerbe dobják.Messze elmarad a gempa/ teljesítmény egymástól.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 296 — capitaine du château de Vienne 1487
Byrd, hát ha ki akarnak baszni vele mégeccer rádobják a teget és úgy mennek neki valami alkudozásnak. De ha kinn lesz FA-n akkorse nagyon lehet szerintem évi 8M alatt megúszni és contractvalueban tutter 50M fölé kúszik. Mongyuk 15-re van zsozsó, de gyüvőre akkor ez egy Szagkapitányba kerül, dea Billznek több a lovettája.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Prioritás nálam is az 1.kör WR vagy TE
2.kör OL,sztem Wagner lesz az RT,Monroe-t megtartjuk,ha már 2 picket adtunk ért,ráadásul így,hogy 16.-ok vagyunk,értékes is lett az a 2 pick.A legjobb elérhető C vagy RG -vel pedig variálhatunk,akár Yanda C-be mozgatásával is.
Nem kizárt egy C FA sem vagy Jensen ,akit valamiért nem tettünk IR-re pedig nem játszott egy percet sem.Ő is lehet C.

Valamint a D prioritás nálam a free safety poszt megoldása.Leginkább FA-ról .Byrd a Bills-ből ideális lenne,feltéve,ha befér a cap alá,ill.ha Webb behúzódik és vagy draftról vagy FA-ről hozni egy stabil CB-t.Jimmy mutatta jeleit,hogy akár a shutdown cornerünk is lehet,nickel CB-nek pedig Asa Jackson lehet a megfelelő.akkor pedig Webby is tolható FS-nek.
A strong safety végre megoldott ,szinte lubickolt Elam,mikor a LOS környékén kellett portyáznia,nem a backfielden.Főleg,hogy az elit WR-ek szivatták rendesen.😥 Ed után átvenni a posztot,nem egyszerű.
Az SS pozició az övé és,ha ösztönösen játszhat,nagy vezére lesz a D-nek.

Így utólag okoskodva,ha vagy Edet vagy Q-t még 1-2 évre megfizetjük,most a PO-ban vagyunk,pont annyi kellett volna a sikerhez.A Spears+ Huff + Stockley pénze majdnem fedezte volna egyiküket.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 10 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
3. egy szó mint száz a falat kell rendbe tenni, mert elkapókból nem is vagyunk annyira szarok.malkav
1, 2 nagyjából egyet értünk, a fal fontos, de csak OL/DL nem lehet az első 3 körben, mert van még vékony poszt máshol is nem is kicsit. Ginonak meg erősebb konkurencia kell, mint Sípli, aki nem rossz, de nem annyira jó.

3, na itt nem értünk egyet... idén csak néhány meccsen volt rendes separation és az bizony kevés, láttuk.
Tórit kettőzve le lehet venni a pályáról, bár még így is kimagasló az idei teljesítménye,
MarlonBrowndó lehet Q/Maze szerű, de neki idő kell, viszont Ő se jövőre lesz Q, míg JJ inkább returner, mint sztárelkapó.
Doss/Thompson nem volt igazán nagy súlyú, Stokley sem, de ő legalább visszavonul, sztárt a cap miatt nem tudunk hozni.
A TE-ek mind FA-k, szóval az elkapóknál koránt sincs minden rendben.Collapo
Azzal én is egyet értek hogy kell egy épkézláb elkapó amit korai körben kell szerezni (1-3.), de egynél nem hiszem hogy kellene több. Pistát meg kell tartani ,Diksón mehet a levesbe... ezzel egy épkézláb TE-ünk is van és azért chekdown passra jó Rice, Pierce, Juszczyk, és még FISTenburgból is lehet valami. Szerintem most érdemesebb OL-re költeni mert kevesebb az OL nídes csapat mint tavaly volt.