Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 10 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Weeb szerződése át lesz stuktúrálva és valószínű ugyanerre a sorsa jut a Ngata-Suggs kettős is.
Caldwell megy interjúra a Skins-hez és a Lions-hoz. 😊

How did PFF grade Ravens players this seasonCollapo
nem lesz egyszerű de enélkül kuka a jövőév is.Blaise
Peter
BaltimoreDefense

több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 296 — capitaine du château de Vienne 1487
Ravens sign RB Cierre Woods


Cierre Wood

Poszt: RB
Egyetem: Notre Dame
Született: 1991. február 21. (Oxnard, California)

Előrejelzés: 6. kör
Magasság: 5 ft 11 in (1.80 m)
Tömeg: 213 lb (97 kg)

Erősségek:
Nagyszerűen lát a pályán. Ravasz futó, a védelem mindhárom szintjén képes mistackle-re kényszeríteni az ellenfelet. Kick returnerként is van jövője. Elkapásban szépen fejlődik. Nem fél a kontaktustól, leszegi a fejét és beleáll. Vastag lábai miatt nehéz a földre vinni. Gyorsan eléri a végsebességét, ezért nyílt területen könnyen szeparálódik. Belső- és külső futásoknál egyaránt hatékony.

Gyengeségek:
Nincs olyan szintű sebessége, hogy NFL-szinten is bármikor benne legyen a nagy játék. Ugyan fejlődött elkapásban, de azért túlzás lenne állítani, hogy természetesen finom kezei vannak. A labdabiztonságával gond lehet a profik között. Munkamorálja megkérdőjelezhető.

Megjegyzések:
Cierre Marcelle Wood a középiskolában RB-ként, DB-ként és ST-játékosként is sztár volt, 4-csillagos recruitként érkezett a Notre Dame-re, film, televízió és színház szakra járt. 2009-ben nem került pályára sérülés miatt, 2010-ben Armando Allen Jr. sérülése után került reflektorfénybe. 2011-ben Jonas Gray mellett/előtt szerepelt a depth charton a Fighting Irish történetében a 16. 1000+ yardos szezonját hozta össze, 1102 yardot futott 9 TD kíséretében. 2012-ben Theo Riddick mögött a második legtöbb futott yardot hozta össze az ND-nél (740), a Navy és a Purdue elleni meccsről eltiltották a csapatszabályzat megszegése miatt. Alulértékelt, kreatív játékos, aki kiválóan lát a pályán és a mérete valamint a sebessége is megüti az NFL-szintet. Ha a draft előtti privát workoutokon jól szerepel és az eltiltása körüli kérdőjeleket is sikerül tisztáznia, akkor akár a 3. körig is feltornázhatja az értékét.kátrány
s ő is benne volt az ominózus HállóHjúsztoni szállodai füst-partiban, és az azt követő kivágásban, tehát az, hogy hülye nem kérdés, az a kérdés el tudjátok-e kapni a tökeit, hogy dógozzon....


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Ravens sign RB Cierre Woods


Cierre Wood

Poszt: RB
Egyetem: Notre Dame
Született: 1991. február 21. (Oxnard, California)

Előrejelzés: 6. kör
Magasság: 5 ft 11 in (1.80 m)
Tömeg: 213 lb (97 kg)

Erősségek:
Nagyszerűen lát a pályán. Ravasz futó, a védelem mindhárom szintjén képes mistackle-re kényszeríteni az ellenfelet. Kick returnerként is van jövője. Elkapásban szépen fejlődik. Nem fél a kontaktustól, leszegi a fejét és beleáll. Vastag lábai miatt nehéz a földre vinni. Gyorsan eléri a végsebességét, ezért nyílt területen könnyen szeparálódik. Belső- és külső futásoknál egyaránt hatékony.

Gyengeségek:
Nincs olyan szintű sebessége, hogy NFL-szinten is bármikor benne legyen a nagy játék. Ugyan fejlődött elkapásban, de azért túlzás lenne állítani, hogy természetesen finom kezei vannak. A labdabiztonságával gond lehet a profik között. Munkamorálja megkérdőjelezhető.

Megjegyzések:
Cierre Marcelle Wood a középiskolában RB-ként, DB-ként és ST-játékosként is sztár volt, 4-csillagos recruitként érkezett a Notre Dame-re, film, televízió és színház szakra járt. 2009-ben nem került pályára sérülés miatt, 2010-ben Armando Allen Jr. sérülése után került reflektorfénybe. 2011-ben Jonas Gray mellett/előtt szerepelt a depth charton a Fighting Irish történetében a 16. 1000+ yardos szezonját hozta össze, 1102 yardot futott 9 TD kíséretében. 2012-ben Theo Riddick mögött a második legtöbb futott yardot hozta össze az ND-nél (740), a Navy és a Purdue elleni meccsről eltiltották a csapatszabályzat megszegése miatt. Alulértékelt, kreatív játékos, aki kiválóan lát a pályán és a mérete valamint a sebessége is megüti az NFL-szintet. Ha a draft előtti privát workoutokon jól szerepel és az eltiltása körüli kérdőjeleket is sikerül tisztáznia, akkor akár a 3. körig is feltornázhatja az értékét.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 748 — Sa da tay!
kátrány: a jövőévi sedli szerintem nem túl nehéz, po lesz ebből, nem gondolod?

igazolások: kezdődik az off-season, hell yeah 😀Collapo
😀Blaise
nagyon kiváncsi vagyok,hogy mit talál ki Ozzie ugyanis nem sok cap space-ünk van.Ngata,Joe,Suggs és Webbie sokba lesz idén(a cap space fele majdnem).teljesen új csapatunk lesz jövőre szerintem ugyanis sokmindenkit nem fogunk tudni megtartani.akiknek lejár a szerződése,sztárokra meg nem lesz lé.
a két legfontosabb az O line és a red zone offense megerősítése.Peter
Weeb szerződése át lesz stuktúrálva és valószínű ugyanerre a sorsa jut a Ngata-Suggs kettős is.
Caldwell megy interjúra a Skins-hez és a Lions-hoz. 😊

How did PFF grade Ravens players this season
több mint 10 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
kátrány: a jövőévi sedli szerintem nem túl nehéz, po lesz ebből, nem gondolod?

igazolások: kezdődik az off-season, hell yeah 😀Collapo
😀Blaise
nagyon kiváncsi vagyok,hogy mit talál ki Ozzie ugyanis nem sok cap space-ünk van.Ngata,Joe,Suggs és Webbie sokba lesz idén(a cap space fele majdnem).teljesen új csapatunk lesz jövőre szerintem ugyanis sokmindenkit nem fogunk tudni megtartani.akiknek lejár a szerződése,sztárokra meg nem lesz lé.
a két legfontosabb az O line és a red zone offense megerősítése.

több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
kátrány: a jövőévi sedli szerintem nem túl nehéz, po lesz ebből, nem gondolod?

igazolások: kezdődik az off-season, hell yeah 😀Collapo
Én is azt mondtam a Houston menetrendjére mikor draftoltam a HC-t fantasyben aztán láttuk mi lett 😀
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Flacco5, kátrány: felemás, mert sérült, sérült így felemás, ez voltunk idén. Tavaly is, csak tavaly kevésbé egyszerre fogytunk el.

kátrány: Pees igyekszik, azért elég pofás volt a D. bár év végén valóban eltűnt a nyomás, Caldwell játéka nem a mi stílusunk... Camnél többet tett, de nekünk az ő stílusa nem megy. OC csere alap, DC talán kaphat még egy évet...

Blaise, tök igaz, félig.... a D# akart az O# nem tudott... erőlködtek, de nem és nem és nem ment... ennyi volt idén a csapatban. én örülök, hogy az 50% legalább kijött. A blokk sémaváltás (miért volt?) nem jött be. de a fal jövőre nem marad egyben, meglátjuk az új fal mit hoiz... azért most az év idézte ami miatt 2006-ban szurkoló lettem 😀 a csapat inkább erős D, közepes, vagy gyemge O-t tud, smash-mouth, hard fought etc. bullshnit football FTW 😀

lucio: a rb kérdésben még mindig nem értek egyet veled, de ez a jó ebben... a többi ok. az utsóperces izgulás mint szurkoló valóban jó. de írtam én korábban, és tartom, idén nem kellett, sőt nem baj, hogy nem jutottunk be...

Peter, maxi igazad van, a d rendre elfáradt, így nem csoda, ha a végén össze-össze csuklott... a time management nem nekünk kedvezett...

kátrány: a jövőévi sedli szerintem nem túl nehéz, po lesz ebből, nem gondolod?

igazolások: kezdődik az off-season, hell yeah 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
That includes former University of Maryland tight end Matt Furstenburg, who finished the season on the practice-squad injured list after undergoing surgery for a sports hernia.


The Ravens also signed wide receiver Kamar Aiken, defensive tackle Cody Larsen, offensive tackle David Mims, tight end Nathan Overbay, wide receiver Gerrard Sheppard (Towson, McDonogh), quarterback Nick Stephens and center Reggie Stephens.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 10 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
HOME: Jacksonville Jaguars, Tennessee Titans, Atlanta Falcons, Carolina Panthers, San Diego Chargers, Cleveland Browns, Cincinnati Bengals and Pittsburgh Steelers.

AWAY: Houston Texans, Indianapolis Colts, New Orleans Saints, Tampa Bay Buccaneers, Miami Dolphins, Cleveland Browns, Cincinnati Bengals and Pittsburgh Steelers.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 10 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
8-8. Felemásan ér véget a szezon. Megérdemeltük-e vagy sem (ezt mindenki döntse el magában - de egy szurkuló, azért mindig reménykedik) minden esélyünk megvolt a PO-ra. Jets megtette, amit megkövetelt a haza, innen pedig minden csakis rajtunk múlt.
Rengeteg elbaltázott kevés ponttal elbukott meccsünk volt az év során. Szóval talán nem is egyedül ezen a meccsen ment el. De még ígyis megvolt a lehetőség, még itt az utolsó fordulóban is. Erre álmomban nem gondoltam volna azután, hogy a Browns utáni vereség után farkast kiáltottam. Mégis itt voltunk. Elszenvedtünk a gópecc ellen történetünk talán egyik legmegalázóbb vereségét, de mégis versenyben voltunk. Szarul játszottunk itt is, de 17-17-nél még mindig megvolt az esélyünk.

Ám úgy fejeztünk be ezt a meccset is, mint az egész szezont: Felemásan. Abszolút nem érdemeltük volna meg a PO-t, de nagyon nagyon szerettem volna, hogy bejussunk.
Bár van elvétve egy-egy bíztató jel, de a Super Bowl győzelem után nagyon mélyre zuhantunk. Mind játékilag, mind lelkileg. Ez idén nem egy nyertes csapat. Egy nyertes csapat behúzza a necces, szoros meccseket, egy nyertes csapat 17-17-nél megembereli magát és elkapja az ellenfél tökét.

Így sajnálattal ugyan, de beletörődéssel mondom egy vesztes csapat szurkolójaként és egy vesztes csapat mentalitásával: See you next season! 😊Flacco5
Ebben azért benne van Ray,Ed elvesztése a D-ben
Q elment,Pista kiesett és Rice is übergyenge volt.
Az OL vezére Birk visszavonult.

Kiesett csapatszinten 4 erős egyéniség -Ray,Ed,Birk,Q ,akik szavára mindig,mindenkor adott mindenki.Illetve Mr Megbízható,Pitta személyében.

Az érkezők sajnos nem váltották be a reményeket.

Azért remélem a változás szele elviszi Pees és Caldwell urakat.Az O kritikán aluli volt,a 4.negyed D-je kritikán aluli...kátrány
bocsánat de mivel az O gyengélkedése miatt a D sokat volt a pályán érthető,hogy a 4-ik negyedre elfáradt.

több mint 10 éve
lucio 325
Nem értek egyet. Lehet azért, mert az idény elején is úgy gondoltam, ez az év necces lesz, illetve vallom, hogy - nem lemondva az idei meg a jövő évi play-offról - az elsődleges cél idén és jövőre az újjáépítés volt/lesz. Ezt szem előtt tartva van egy nem elit, de a meccsek nagy részében megbízható D-nk. A passz ellen kifejezetten fejlődtünk (leszámítva 2-3 meccset). A D igazolások többsége jól sült el, pl. gond lesz, hogy a Jaguarstól ide került játékosokat a teljesítményük után hogy tartsuk meg. A futás ellen sem voltunk rosszak, összességében a D jobb volt, mint tavaly. Az róható fel neki, hogy néhány meccsen az utolsó negyedekben nem tudta leparancsolni az ellent. Ez viszont azért volt gond, mert az O szar volt. Elsősorban az O line és ezzel összefüggésben (de szerintem függetlenül is) a RB-ek. Egy közepes O-val lehetett volna play -off, így viszont már annak is örülhettünk, hogy az idény második felében Tucker-távra elvánszorogtunk, és ha nem adtuk el a labdát, az ellen meg igen, akkor pár ponttal nyertünk. De ez jó csapatok (pl. Patriots, Denver, Bengals) ellen nem elég, a többiek ellen is csak szűk győzelmekre. Flacco pedig...nem rajta ment el az idény, de hát nála a 100 miós elit qb a mérce, ahhoz több kell. De ehhez kéne játszótárs is neki...Úgy gondolom, az elmúlt draftot részben szükségből a D újjáépítésére szántuk, éppen ezért a vezetők is számoltak az O esetleges gyengélkedésével, azonban ez túlment a várakozáson...Hogy ez edzői (támadókoordinátor) hiba, vagy egyéb ok, nem tudom.
Mivel az edzői stáb azért már bizonyította, hogy nem idiótákból áll, és a csapat problémái kb 2-3 meccs után nyilvánvalóak voltak, ennek ellenére konstans módon - minden variálás ellenére - fennmaradtak, hajlamos vagyok elfogadni, hogy az O tekintetében inkább a játéktudással van a gond. Az O-ban nincs igazi, erőgép első számú elkapónk, akire rövid játékokat lehetne hívni. A futójáték meghalt, a hosszú passz is nehezen ment. Az O fal borzalmas, kérdés, ezt hogy kezeljük, Gino, Oher kap -e még egy évet/új szerződést, Monroe-t meg tudjuk-e tartani.
Az elszántság hiányát én nem éreztem. Az akadozó gépezet ellenére pontosan az elszántság tartotta versenyben a gárdát, ez eredményezett sok pár pontos győzelmet (és vereséget). Szerintem a Pats ellen látszott, mit tud a gárda megingott hittel - ahogy Flacco összecsuklott egyik drive-nál, úgy párolgott el a hit is a csapatból, az eredményt láttuk. De a többi meccsen ezt nem éreztem, sőt.
Szóval szerintem egy átmeneti periódusban amit a tavalyi draftból ki lehetett hozni, kihoztuk (versenyképes, ha nem is elit D), az O messze átlag alatt teljesített, emiatt lett ilyen ez az év, amilyen, de ha idén jól manageljük a cap-et, javulhat annyit az O, hogy jövőre ismét harcban lehetünk a play off-ért. Igen, szerintem nem lesz jobb jövőre sem, mert azért az O idei újjáépítése fog vezéráldozatokkal járni, és nagy megtakarítást csak a D-n lehet majd elérni, tehát szerintem lesznek nagy távozók. Azonban 2015 szeptemberére én egy új, az elmúlt évekhez hasonlóan évekig play-off résztvevő ravenst vizionálok.
Mindenesetre örülök, hogy az utolsó forduló utolsó 10 percéig izgulhattam és bízhattam a play-off-ban.
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Azért remélem a változás szele elviszi Pees és Caldwell urakat.Az O kritikán aluli volt,a 4.negyed D-je kritikán aluli...kátrány
Ezzel kapcsolatban vegyesek az érzéseim... Megérteném ha cserélnénk, de azt is ha maradnának.
Pees rengeteg új embert kapott, a védelem vezérei elmentek, vagy visszavonultak és azért a felhozatal sem volt éppen mindig ideális. Főleg a S poszton vagyunk meglőve mert pont nem egymás játékát egészíti ki a két játékos és a CB-ink munkája is hagyott kívánni valót maga után. Smith azért javult, de Webb nem volt csúcsformában, Graham meg köszönő viszonyban sem volt tavaly önmagával. Sok új arc került be a csapatba és azért ehhez képest működött a védelem még ha sebezhető is volt.

Caldwell meg... Castillo mint oline coach (hiába ír mást a hivatalos oldal, az is az Ő sara) és run game kordinátor szépen elkefélte az egész O-t. Csak annyi kellett volna a PO-hoz, hogy a tavalyi futójáték szintjét hozzuk és meggyőződésem, hogy ehhez Pierce is elég lett volna a nem 100%-os Ricceal. Ehhez képest egész évben az előszezontól kezdve nulla fejlődést mutatott a futójáték hiába kellett volna belezökkenniük az új blokkolási sémába a srácoknak. Azt nem is értem, hogy hogy a fenébe nem rúgták ki már év közben. Mondjuk az alapanyag itt sem mindig volt adva, de kb semmit nem javult a run block, a pass prot meg max minimálisat. Innentől kezdve ha nincs futás passzolni kell és azt már év elején tudtuk, hogy döcögős lesz. Szerintem az O vergődése nem annyira Caldwell hibája, de ha megy sem fogok könnyeket hullatni miatta ahogy Pees miatt sem.

Összességében inkább az zavar, hogy többször nem lehetett a csapaton érezni a tüzet, hogy bennük van az, hogy megfordítják vagy megnyerik a szoros meccseket. A PO hiányát is csak azért sajnálom, mert félelmetesen kevés kellett volna hozzá az idei AFC-ben és azért ott mégiscsak bármi megtörténhet...
több mint 10 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
8-8. Felemásan ér véget a szezon. Megérdemeltük-e vagy sem (ezt mindenki döntse el magában - de egy szurkuló, azért mindig reménykedik) minden esélyünk megvolt a PO-ra. Jets megtette, amit megkövetelt a haza, innen pedig minden csakis rajtunk múlt.
Rengeteg elbaltázott kevés ponttal elbukott meccsünk volt az év során. Szóval talán nem is egyedül ezen a meccsen ment el. De még ígyis megvolt a lehetőség, még itt az utolsó fordulóban is. Erre álmomban nem gondoltam volna azután, hogy a Browns utáni vereség után farkast kiáltottam. Mégis itt voltunk. Elszenvedtünk a gópecc ellen történetünk talán egyik legmegalázóbb vereségét, de mégis versenyben voltunk. Szarul játszottunk itt is, de 17-17-nél még mindig megvolt az esélyünk.

Ám úgy fejeztünk be ezt a meccset is, mint az egész szezont: Felemásan. Abszolút nem érdemeltük volna meg a PO-t, de nagyon nagyon szerettem volna, hogy bejussunk.
Bár van elvétve egy-egy bíztató jel, de a Super Bowl győzelem után nagyon mélyre zuhantunk. Mind játékilag, mind lelkileg. Ez idén nem egy nyertes csapat. Egy nyertes csapat behúzza a necces, szoros meccseket, egy nyertes csapat 17-17-nél megembereli magát és elkapja az ellenfél tökét.

Így sajnálattal ugyan, de beletörődéssel mondom egy vesztes csapat szurkolójaként és egy vesztes csapat mentalitásával: See you next season! 😊Flacco5
Ebben azért benne van Ray,Ed elvesztése a D-ben
Q elment,Pista kiesett és Rice is übergyenge volt.
Az OL vezére Birk visszavonult.

Kiesett csapatszinten 4 erős egyéniség -Ray,Ed,Birk,Q ,akik szavára mindig,mindenkor adott mindenki.Illetve Mr Megbízható,Pitta személyében.

Az érkezők sajnos nem váltották be a reményeket.

Azért remélem a változás szele elviszi Pees és Caldwell urakat.Az O kritikán aluli volt,a 4.negyed D-je kritikán aluli...


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 10 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
8-8. Felemásan ér véget a szezon. Megérdemeltük-e vagy sem (ezt mindenki döntse el magában - de egy szurkuló, azért mindig reménykedik) minden esélyünk megvolt a PO-ra. Jets megtette, amit megkövetelt a haza, innen pedig minden csakis rajtunk múlt.
Rengeteg elbaltázott kevés ponttal elbukott meccsünk volt az év során. Szóval talán nem is egyedül ezen a meccsen ment el. De még ígyis megvolt a lehetőség, még itt az utolsó fordulóban is. Erre álmomban nem gondoltam volna azután, hogy a Browns utáni vereség után farkast kiáltottam. Mégis itt voltunk. Elszenvedtünk a gópecc ellen történetünk talán egyik legmegalázóbb vereségét, de mégis versenyben voltunk. Szarul játszottunk itt is, de 17-17-nél még mindig megvolt az esélyünk.

Ám úgy fejeztünk be ezt a meccset is, mint az egész szezont: Felemásan. Abszolút nem érdemeltük volna meg a PO-t, de nagyon nagyon szerettem volna, hogy bejussunk.
Bár van elvétve egy-egy bíztató jel, de a Super Bowl győzelem után nagyon mélyre zuhantunk. Mind játékilag, mind lelkileg. Ez idén nem egy nyertes csapat. Egy nyertes csapat behúzza a necces, szoros meccseket, egy nyertes csapat 17-17-nél megembereli magát és elkapja az ellenfél tökét.

Így sajnálattal ugyan, de beletörődéssel mondom egy vesztes csapat szurkolójaként és egy vesztes csapat mentalitásával: See you next season! 😊
több mint 10 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Természetesen a remény hal meg utoljára,ettől függetlenül a nagyobb odds a mienk,mint továbbjutó csapat.
Nem hiszem,hogy még egyszer olyan pocsékul játsszon a Dolphins,mit a Bills ellen.
Mi is túl vagyunk az elmúlt 5 év legkínosabb vereségén,2007-ben egy Steelers elleni MNF -on éreztem hasonlót,mikor semmi közünk nem volt az egészhez.
Most a gyötrelmes O játékot tetézte Joe fizikai tehetetlensége.
A D oké,hogy kevés Bradyt engedett,viszont nem volt benne a dominancia faktor a játékukban.Mint ahogy a Pats D leradírozta az O-nkat.

Ma este sztem nyerünk,a Bengals jobb,mint mi,viszont sztem pihen,a D pedig általában tudja mit kell játszani a "kis vörös"(Little Red Rooster)ellen.
 www.youtube.com/watch?v=IHdijA_CxEc

Remélem nem a csere irányító játszik,ellenük elég rossz a mérlegünk %/ (N) idén.
A sorsunk nem a saját kezünkben van.Az SD biztosan nyer a tartalékos Chiefs ellen.
A Dolphinsnak talán a divízió ellenfél miatt szenved majd ,de nem tudom elképzelni,hogy otthon ne húzza be a meccset és a továbbjutásukat.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 10 éve
gromac Baltimore Ravens 2
Köszi a részletes leírást... Ez így még kicsit kusza, de majd kibogozom 😊
több mint 10 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Sziasztok!
Azt magyarázzátok már el nekem légyszi, hogy miért van az, hogy tegnap meccsek előtt a Ravens volt a Wild card helyen, aztán kikapott a Dolphins és a Ravens is. Utána már a Dolphins van Wild card helyen... Egymás elleni meccsen a Ravens nyert.
Most akkor hogy van ez?
Köszi 😊gromac
Mert MIA,BAL,SD mind 8-7 el áll és egyik csapat sem verte meg a másik kettőt. Ebben az esetben a conference -en belüli eredmény számít.

Nektek a továbbjutáshoz az kell, hogy nyerjetek és nekünk vagy a chargersnek ki kell kapni(elég ha csak egyikünk).

Miaminak pedig az a jó ha győz, ti kikaptok vagy a chargers nyer(szintén elég ha csak az egyik megvalósul)

Chargers akkor jut tovább ha ti is meg a Miami is kikap és ők nyernek.

Steeleres is képben van még ők akkor jutnak tovább győznek és a MIA, SD, BAL is kikap.
több mint 10 éve
gromac Baltimore Ravens 2
Sziasztok!
Azt magyarázzátok már el nekem légyszi, hogy miért van az, hogy tegnap meccsek előtt a Ravens volt a Wild card helyen, aztán kikapott a Dolphins és a Ravens is. Utána már a Dolphins van Wild card helyen... Egymás elleni meccsen a Ravens nyert.
Most akkor hogy van ez?
Köszi 😊
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kapaszkodó
Tavaly ilyen zacsit kaptatok a Broncostól az alapszakasz hajrájában... 😊

több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Viccet félretéve, innen már baromi nehéz lesz 😕 Joe láthatóan rosszul érezte magát.. Rendbe kell jönnie jövő hétre, másképp nincs miről beszélnünk.
ESPN kalkulátor szerint ugye mindenképpen nyernünk és vagy a Miaminak vagy a San Diegonak ki kell kapnia. Irgalmatlanul necces lesz!Flacco5
Szerintem sokkal szarabb a térde, mint sejteni lehetett. 2. félidőben jó (jobb) volt a mozgása; lórúgásnyi cuccot kaphatott szünetben. Viszont nem hat túl hosszú ideig, valószínűleg ugyanezt kapta bemelegítés előtt, de már a meccs elején nagyon rosszul mozgott. Egy hét hosszú idő. Remélem, nem lesz semmi hosszú távú következménye a játszatásának.
Btw a mai meccs a nagy PO kipicsázásunk tükörképe volt. Annyival jobban jártatok, hogy az alapszakaszban történt.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 10 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 873 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Viccet félretéve, innen már baromi nehéz lesz 😕 Joe láthatóan rosszul érezte magát.. Rendbe kell jönnie jövő hétre, másképp nincs miről beszélnünk.
ESPN kalkulátor szerint ugye mindenképpen nyernünk és vagy a Miaminak vagy a San Diegonak ki kell kapnia. Irgalmatlanul necces lesz!Flacco5
Néztem a mai meccsét a Miaminek - szurkoltam a Billsnek, hogy ne kelljen izgulni este 😊 - ha a mai formájukat hozzák, akkor kikapnak a Jetstől, bár otthon játszanak. Tannehill eléggé sántikált a 7 sack után. A Jets meg elég magabiztosan nyert.

Én nem láttam Ravens meccset a tavalyi PO óta, de túl azon, hogy Rice sokkal gyengébb, a fő hiba szerintem Boldin elengedése volt. Nélküle fogatlan oroszlán ez az O. De ez csak az én szubjektív meglátásom.
több mint 10 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Viccet félretéve, innen már baromi nehéz lesz 😕 Joe láthatóan rosszul érezte magát.. Rendbe kell jönnie jövő hétre, másképp nincs miről beszélnünk.
ESPN kalkulátor szerint ugye mindenképpen nyernünk és vagy a Miaminak vagy a San Diegonak ki kell kapnia. Irgalmatlanul necces lesz!
több mint 10 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
************ gópecc... 😡@ Nem hittem, hogy fokozható még az utálatom a csapat iránt.... Évben összehoztak már kb 123 millió 4. negyedes 1 perc van vissza a meccsből comebacket, de most amikor nekünk a legnagyobb szükségünk lenne rá, most befuccsolnak.

Sebaj, továbbra is kezünkben a sorsunk! Nagyon nagyon nehéz lesz innentől, de egyszerre csak egy lépés: Legyen meg a Lions elleni W.
Addig is gópecctámbrédiFlacco5
Majd vasárnap még tud fokozódni... amikor kitesszük a Postásokat a rájátszásból! 😊Burkus
És lőn... Most nem volt szükség utolsó perces GWD-ra, elég volt két D TD.Burkus
Pedig én minden tőlem telhetőt megtettem! Megírtam az í-mélt a csapatnak, melyben váltig állítottam, hogy mánpedig a hazai gópeccdrukkerek szerint zsebben ván a meccs támbrédiándífítedszizőngópeccnek, ne álljanak ki, mert ez lesz a vége.....
Nyugodt a lelkiismeretem, nem rajtam múlott! Szép volt, többet nem jövök
gópecc
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 323 — No 1 Zhang Yufei fan
Egyszerű a képet, győzni kell jövőhéten és kell egy San Diego vagy Miami L.s.gergo
Jó kérdés a KC mennyire lesz motivált...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 873 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
************ gópecc... 😡@ Nem hittem, hogy fokozható még az utálatom a csapat iránt.... Évben összehoztak már kb 123 millió 4. negyedes 1 perc van vissza a meccsből comebacket, de most amikor nekünk a legnagyobb szükségünk lenne rá, most befuccsolnak.

Sebaj, továbbra is kezünkben a sorsunk! Nagyon nagyon nehéz lesz innentől, de egyszerre csak egy lépés: Legyen meg a Lions elleni W.
Addig is gópecctámbrédiFlacco5
Majd vasárnap még tud fokozódni... amikor kitesszük a Postásokat a rájátszásból! 😊Burkus
És lőn... Most nem volt szükség utolsó perces GWD-ra, elég volt két D TD.