Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Mikor lesz a pót? 😛 😀
edit: gratulálok a vizsgádhoz
(Y)

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
************ gópecc... 😡@ Nem hittem, hogy fokozható még az utálatom a csapat iránt.... Évben összehoztak már kb 123 millió 4. negyedes 1 perc van vissza a meccsből comebacket, de most amikor nekünk a legnagyobb szükségünk lenne rá, most befuccsolnak.

Sebaj, továbbra is kezünkben a sorsunk! Nagyon nagyon nehéz lesz innentől, de egyszerre csak egy lépés: Legyen meg a Lions elleni W.
Addig is gópecctámbrédiFlacco5
Majd vasárnap még tud fokozódni... amikor kitesszük a Postásokat a rájátszásból! 😊Burkus
gópecc!!4 Ha így áll a dolog, ahogy írod, akkor ebben az esetben én már fel is adom a reményt. Ezt a csúcsszuper hihetetlen mega über szuper brutál csapatot nem lehet megverni. Sőt, ha okés nektek akkor írok egy e-mailt is a csapatnak, hogy ki se álljunk, semmi értelme támbrédiándífítedszizőngópecc

-----
Két óra alvással mentem el vizsgázni reggel. Győzelem után éreztem, hogy semmi baj nem lehet 😊Flacco5
Akkor respekt én inkább félóránként felkeltem és kiégettem a telómmal a szemem, hogy lecsekkoljam twitteren az eredményt... nemám felkeltem volna megnézni 😀
több mint 10 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
************ gópecc... 😡@ Nem hittem, hogy fokozható még az utálatom a csapat iránt.... Évben összehoztak már kb 123 millió 4. negyedes 1 perc van vissza a meccsből comebacket, de most amikor nekünk a legnagyobb szükségünk lenne rá, most befuccsolnak.

Sebaj, továbbra is kezünkben a sorsunk! Nagyon nagyon nehéz lesz innentől, de egyszerre csak egy lépés: Legyen meg a Lions elleni W.
Addig is gópecctámbrédiFlacco5
Majd vasárnap még tud fokozódni... amikor kitesszük a Postásokat a rájátszásból! 😊Burkus
gópecc!!4 Ha így áll a dolog, ahogy írod, akkor ebben az esetben én már fel is adom a reményt. Ezt a csúcsszuper hihetetlen mega über szuper brutál csapatot nem lehet megverni. Sőt, ha okés nektek akkor írok egy e-mailt is a csapatnak, hogy ki se álljunk, semmi értelme támbrédiándífítedszizőngópecc

-----
Két óra alvással mentem el vizsgázni reggel. Győzelem után éreztem, hogy semmi baj nem lehet 😊
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Akartam is már mondani, a medve legyen a sajtunk idén a PO-ban, hamár szimpatizálunk 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Én csak azt kívánom,hogy a holló kaparja ki az oroszlán szemét! xDSüsü
Egy szerencse maci...bevonzotta nektek a W-t! Szívesen! 😛
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Íppeg ebben is tipeg némi rácijó 😀
de mijabaj a visszaszerzendő NecronomiSuperBowlTrophyval?! 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 296 — capitaine du château de Vienne 1487
előbbiben a főhős egy halom a halálból visszatérttel küzd, míg utóbbiban a hős visszaszerzi a necronomicont... utóbbit tudom hozzánk kötni, bár a Necronomicon még hozzád is kötődik így-vagy-úgy 😀
Utóbbit választom magunknak 😀
Nyertem?! Igen?! Mitmitimit????Collapo
izint drága barátom, - az egyikben a fűhős lefűrészeli a kezit, hogy egy láncfűrészet eszkábáljon rá, na az a mostani Tommyboy aki asse tuggya hol van vagy hogy mellik oldalonáll, a másikon egy problémásabb erősen besörözött galeri poénra veszi az egész világpusztulatot, na az vagytok tik 😀


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
előbbiben a főhős egy halom a halálból visszatérttel küzd, míg utóbbiban a hős visszaszerzi a necronomicont... utóbbit tudom hozzánk kötni, bár a Necronomicon még hozzád is kötődik így-vagy-úgy 😀
Utóbbit választom magunknak 😀
Nyertem?! Igen?! Mitmitimit????

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 296 — capitaine du château de Vienne 1487
a következő meccs neve pedig:
Haláli Hullák Hajnala VS. Sötétség Serege
amibűl tudod mellik vagytok tik 😛



Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Ráadásul az ilyen meccsek lelkileg adhatnak erőt, be kell tudni húzni az ilyen meccseket, mert lélektanilag az sokat jelent....Collapo
ezaz önmagafarkábaharapó kelgyó?sutianap
hjammm... ha hozod az jó, mert hozod ami jó 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 873 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
************ gópecc... 😡@ Nem hittem, hogy fokozható még az utálatom a csapat iránt.... Évben összehoztak már kb 123 millió 4. negyedes 1 perc van vissza a meccsből comebacket, de most amikor nekünk a legnagyobb szükségünk lenne rá, most befuccsolnak.

Sebaj, továbbra is kezünkben a sorsunk! Nagyon nagyon nehéz lesz innentől, de egyszerre csak egy lépés: Legyen meg a Lions elleni W.
Addig is gópecctámbrédiFlacco5
Majd vasárnap még tud fokozódni... amikor kitesszük a Postásokat a rájátszásból! 😊
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 296 — capitaine du château de Vienne 1487
Ráadásul az ilyen meccsek lelkileg adhatnak erőt, be kell tudni húzni az ilyen meccseket, mert lélektanilag az sokat jelent....Collapo
ezaz önmagafarkábaharapó kelgyó?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Ráadásul az ilyen meccsek lelkileg adhatnak erőt, be kell tudni húzni az ilyen meccseket, mert lélektanilag az sokat jelent....

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Oh, easy win 😀


Egész végig a támadófalat figyeltem, futásoknál egész pocsék munkát végeznek, nem csodálom, hogy Rizsáék ennyire szarok..bár azt sem értem, hogy miért csak belső futásokat hívunk, ha ennyire alul teljesít a fal..

AZ O# rendben volt, máskor azért néhány TD is belefér. 😛

Tetszett a meccs.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 296 — capitaine du château de Vienne 1487
más csak egy baj van, hogy a legjobb támadótok terhes 😛


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
lucio 325
Tucker szenzációs. RZ O - van mit fejlődnünk, de! legalább itt tartunk, az idény első felében ez se volt. Nagyon koncentráltak voltunk, de szerintem inkább a hibákat akartuk elkerülni, remélve, hogy az ellen hibázik, nem nagyon kockáztattunk. Erre majdnem ráfáztunk, kár lett volna, mert a Lions elég impotens volt. De Tucker hozta az extrát, ami a győzElamhez elég volt. Az O fal jó volt, azonban érzésem szerint pont a 4. negyedre elfáradtak, ezért voltak kétségeim az utolsó drive-unk előtt. De ekkor jött egy jó visszahordás és egy jó játék, és Tucker. Azért a NE ellen sanszos, hogy kellenek majd a TD-k, és ami nagyon fontos, ne adjuk el akkor sem labdát, azért nekik is megvannak a gondjaik, ha nem segítünk nekik, bármi lehet... (Emellett szurkolhatunk a Billsnek is...)
Az NFC-ben Detroit helyett személy szerint jobban örülnék a GB play-offba jutásának, de az az érzésem, a Bears fog odaérni. Végül is ott is hideg-havas meccs lesz, ami nagyon hangulatos fotelból😀
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 894
több mint 10 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Hat csak nem lesz olyan gonosz, mult karacsonyra is az volt 😊
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Keso, ezt kertem karacsonyra 😊Delonso_
oh, szomorú lesz szembesülni vele, hogy Jézuska/Mikulás nem hozott semmit a fa alá 😛 😀
(de megfogom még ezt szívni 😀)

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 366 — Ajmo Vatreni
ugly win... nothing to say here...Collapo
just win baby
több mint 10 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Keso, ezt kertem karacsonyra 😊
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Egyszer majd úgy lesz, most még ne 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Hat marad a verseny koztunk.
Kedvellek titeket is, de ezegyszer jo lenne ha mi kerekednenk felul.
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
ugly win... nothing to say here...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Az eredménykövetőben mennyire fikázták a 3&10-es játékhívást.
Pedig meccsnyerőnek bizonyult. Nem semmi.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.