Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A mai nyerőszámok: 29, 24, 32, 49, 53, 61
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 239 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nagyon szépen köszönjük, beszélek mindeg Green Bay és Chicago drukker nevében. Tucker óriási volt!


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 156
Köszönjük Tucker a W-t 😀

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 10 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Én csak azt kívánom,hogy a holló kaparja ki az oroszlán szemét! xD
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Üdv Mindenkinek! Új vagyok itt...kg0412
Üdv köztünk, jó egy újabb Hollót magunk mellett tudni, reméljük igazad lesz a leírtakban meglátjuk az első lépcsőt ma. Sajnos a NyúlIngland meccse nem jön jól, ellenünk még mindig nagyon motiváltak lesznek...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 156
Üdv Mindenkinek! Új vagyok itt, 5 éve vagyok Raven, amióta add a Sport TV NFL-t azóta követem 😀, tegnap/ma is 3 meccset követtem végig, a lényeg így hogy a Miami hozta a meccsét, úgy gondolom ha szerencsénk van 2-1-el ki kell jönnünk uccsó 3 meccsből , hogy PO-ba lehessünk, személyes kedvencem Suggs , úgy érzem ma elkezdi a sack termelést megint, és a Flacco-Pitta páros segítségével nyerünk , úgy érzem több számunkra megnyerhető meccset adtunk le, főleg a Bears elleni volt ronda, ha nem jutnak be , maguknak köszönhetik, de bízom benne , hogy az igazán fontos meccseket hozni fogjuk, mint tavaly 😊

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Én erre az eredményre számítottam, csak a játék képe volt más... a patriarkák nem hiszem, hogy ki tudják magukat játszani a PO-ból... szóóóóval.... a halacskáknak meg ez biz' élet-halál....

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
lucio 325
én is bosszús voltam a Miami meccs miatt - de azért elsősorban saját magunknak kell kivívni a sikert, nem másik csapatra számítani...a Dolphins 3 nagyon nehéz meccset húzott be zsinórban, kettőt idegenben, közvetlen vetélytársak ellen. Ha ők jutnak be, megérdemlik. Mi - eddig, hozzájuk képest - nem. Remélem ez holnap hajnalra változik😀
több mint 10 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
************ gópecc... 😡@ Nem hittem, hogy fokozható még az utálatom a csapat iránt.... Évben összehoztak már kb 123 millió 4. negyedes 1 perc van vissza a meccsből comebacket, de most amikor nekünk a legnagyobb szükségünk lenne rá, most befuccsolnak.

Sebaj, továbbra is kezünkben a sorsunk! Nagyon nagyon nehéz lesz innentől, de egyszerre csak egy lépés: Legyen meg a Lions elleni W.
Addig is gópecctámbrédi
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
 www.baltimoreravens.com/videos/videos/Happy-Holidays-From-The-Ravens/75785211-4530-442e-b590-31d49b909f24?mobile-id=788894&media-type=V

egyszerűen kurva jó, Tuckernek milyen hangja van már 😀berger90
Volt már az a Dr Pepperes reklám, amiben operát énekel.. de elég boss. (A többiek viszont kb úgy tolják mint én 4 sör és 3 rövid után, B-Williams egész jó még.)

Elam, bazze... a Benny Hill-show után hallgatna inkább...
Ez az én tippem. 13 catch, 272 yard, 3 TD

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
azért azt mindenképpen igaz pírsz sem hozz nagy számokat rájsz mellet. Igazából nem beszélünk róla de a fal hatékonysága nagyon visszaüt futásnál és passznál is. Szerintem kiderül majd jövőre hogy mi lesz a sztárfutónkal addaig nem hiszem hogy érdemben lehet nyilatkozni
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Vagy Elem csinál 4 Intet a Robot felé szottyanó bogyókból... Oh wait! XD

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Elem nem xarral gurigázik. Csak meg ne bánjuk nagyon... XD XD XDCollapo
Legurít nekünk majd egy 300 yardos meccset... 😀
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Elem nem xarral gurigázik. Csak meg ne bánjuk nagyon... XD XD XD

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Ráadásul a fal mellett tényező még, hogy Pista is kidőlt, így kevesebb tényleges fegyverre kellett figyelni, több figyelem jutott Diddli-diddli-re...

Ha most, hogy Pista itt van, Tóri hasít, Marlonbrowndó nyomul, JJ állat és továbbra is eezeket a 3yardos számokat hozza, na akkor jelenthető ki egyértelműen, hogy szar a fal és/vagy pocsék szezont fut 2Diddli...

Addig nem jelenteném ki, hogy Ő szar... vagy hogy Pírsz az lenne... még van 3 hét, amiből rögtön az elsőt a liga legjobb futásvédelme ellen nyomjuk.... hááát várjunk még a kijelentésekkel...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Ahogy látom az utóbbi írásokat senki sem említi meg az RB-ket pedig ott is komoly gondok vannak és ráadásul Rice azért nem kis zsetont visz el pedig a teljesítménye enyhén szar . RB szerintetek nem kéne ?Törpe_Tacskó
RBk teljesítményét nagyon befolyásolja milyen a fal előtte, sajnos futásblokkolás tekintetében a miénk nagyon sz*r. Szóval akár egy full egészséges AP is lehetne e fal mögött Ő sem jutna sokkal messzebb. Rizsa ráadásul még sérült is volt. Tény, hogy ez egy nagyon rossz éve, de nem gondolnám, hogy futókérdés lenne nálunk.
több mint 10 éve
Miami Miami Dolphins 964
BASSZUS TUCKER X FAKTOR KURVA JÓ
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 296 — capitaine du château de Vienne 1487
Pleaserunlittlebird résznél volt részemrűl pedzve


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Törpe_Tacskó Baltimore Ravens 390
Ahogy látom az utóbbi írásokat senki sem említi meg az RB-ket pedig ott is komoly gondok vannak és ráadásul Rice azért nem kis zsetont visz el pedig a teljesítménye enyhén szar . RB szerintetek nem kéne ?
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
 www.baltimoreravens.com/videos/videos/Happy-Holidays-From-The-Ravens/75785211-4530-442e-b590-31d49b909f24?mobile-id=788894&media-type=V

egyszerűen kurva jó, Tuckernek milyen hangja van már 😀

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
Egyetértek azzal, hogy komolyabb cap probléma lesz jövőre a védelemben sok a magasfizujú játékos (Suggs, Dummerville, Ngata, Daryl Smith ) itt mindenképpen lépni kell valamit. Nem lennék meglepődve ha nem tudnánk Darylt megtartani de talán Brown felnőhet a helyére. Az offensebe meg kellene draftolni rendesen. Érdekes offseason lesz. Ráadásul megint nem leszünk a pickek első részében ahogy már 5 éve nem tudunk top 10-ben draftolni. Jó lenne ha a sok kompenzációs pickünket értelmesen tudnánk elszrni és mélyíteni belőle akár a védelmet akár az offenset.malkav
Akkora gáz nem lesz mint tavaly... Oher és JJ biztos megy, rájuk nem lesz pénzünk, és sztem lesz aki Grahamet is túlfizeti.. de a többieket meg kéne tudni fogni.
De igazából hármójuk közül egyedül az elit visszahordót fogom hiányolni, ami fél/harmad játékos kb.

Monroe-ra és Pittára rá kell dobni a dohányt, de pl Daryl Smithnek nem kell hatalmas pénzt adni.. nem hiszem hogy 32 éves LB-re mások rá fognak repülni. (Pláne ha esetleg PO-ba jutunk és egy/két kört esetleg megyünk, akkor még motiváltabbb lehet az öreg.)
Arty lesz nagyon érdekes.. sztem ő vagy nálunk marad reális összegért, vagy a Browns hozzá fog vágni 5 év/35 misit... tipikusan az a játékos, akit a Browns túlfizetve el szokott lopni tőlünk.. aztán náluk bust lenne 😛

Restructuring miatt pedig aggódni, come on... in Ozzie we trust. Ezt mindig megoldotta.

Mi ez a nagy előretekintés.. idei meccsek, PO? 😛Igor
Igor,az OL-ről mi a véleményed,bírni fogják az idény végét?
Nálam ők a sötét folt,Joe-nak lesz e ideje dobni.kátrány
Nem merek nyilatkozni.. 😊 jobbak, mint a szezon első félidőben,
Tavaly is a PO-ban ment igazán jól aztán... de fene tudja. Ilyen OL-lel nem hiszem, hogy sok mindenre számíthatunk a PO-ban.

Az átlagos szót süthetem el rá sajnos.. szerintem mostmár "feljöttünk" arra a szintre.
Viszont ami idén tetszett, hogy talán Joe pocket presense/helyzetfelismerő képessége fejlődött picit.... de azért egy AP nélküli Vikings-ot, hazai pályán ennél biztosabban illett volna verni 😕

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Egyetértek azzal, hogy komolyabb cap probléma lesz jövőre a védelemben sok a magasfizujú játékos (Suggs, Dummerville, Ngata, Daryl Smith ) itt mindenképpen lépni kell valamit. Nem lennék meglepődve ha nem tudnánk Darylt megtartani de talán Brown felnőhet a helyére. Az offensebe meg kellene draftolni rendesen. Érdekes offseason lesz. Ráadásul megint nem leszünk a pickek első részében ahogy már 5 éve nem tudunk top 10-ben draftolni. Jó lenne ha a sok kompenzációs pickünket értelmesen tudnánk elszrni és mélyíteni belőle akár a védelmet akár az offenset.malkav
Akkora gáz nem lesz mint tavaly... Oher és JJ biztos megy, rájuk nem lesz pénzünk, és sztem lesz aki Grahamet is túlfizeti.. de a többieket meg kéne tudni fogni.
De igazából hármójuk közül egyedül az elit visszahordót fogom hiányolni, ami fél/harmad játékos kb.

Monroe-ra és Pittára rá kell dobni a dohányt, de pl Daryl Smithnek nem kell hatalmas pénzt adni.. nem hiszem hogy 32 éves LB-re mások rá fognak repülni. (Pláne ha esetleg PO-ba jutunk és egy/két kört esetleg megyünk, akkor még motiváltabbb lehet az öreg.)
Arty lesz nagyon érdekes.. sztem ő vagy nálunk marad reális összegért, vagy a Browns hozzá fog vágni 5 év/35 misit... tipikusan az a játékos, akit a Browns túlfizetve el szokott lopni tőlünk.. aztán náluk bust lenne 😛

Restructuring miatt pedig aggódni, come on... in Ozzie we trust. Ezt mindig megoldotta.

Mi ez a nagy előretekintés.. idei meccsek, PO? 😛Igor
Igor,az OL-ről mi a véleményed,bírni fogják az idény végét?
Nálam ők a sötét folt,Joe-nak lesz e ideje dobni.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Ravens fans were throwing snowballs!

😀 😀 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
hm... nem a hét meccs a baj, hanem, hogy ahhoz, hogy az eglegyen, csupán max. 1 bukó fér bele, s az se nagyon ._.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Mi ez a nagy előretekintés.. idei meccsek, PO? 😛Igor
Hell yeah, én írtam, hogy még 7 meccsünk lesz 😛 😀Collapo
Akkor Hajrá! 😉