Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 10 éve
lucio 325
Rice lehet, hogy nem játszik jól, de Pierce sem hoz egetverő számokat, azaz nem biztos (illetve biztos, hogy nem ) csak vele van a gond. Emellett élő szerződése van, a kirúgása sok dead moneyt eredményezne. Én arra fogadnék, hogy az idény eleji sérülését még mindig nem heverte ki. Az, ahogy viselkedik: hát megértem, hogy frusztrált. De ezt lehet kezelni. Lejár a tight endek szerződése, Jacoby Jonnes-al is kellene kezdeni valamit (ha marasztaljuk, zsebbe kellene nyúlni, ha nem marasztaljuk, csak a pénz miatt lehet...) - nem hiszem, hogy korai drafthelyen futót kellene hozni. Persze ki lehetne próbálni valakit, van olyan, akit elküldtünk máshol meg bevállt - node szerencsére még versenyben vagyunk, ezért nem kísérletezhetünk ennyire szabadon.
több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Épp most nézem a meccset, Rice-t el kell felejteni jövőre, az ember nem akar úgy mint régen, hozni kell új futókat .


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Brandon Stokley suffers knee injury, Jimmy Smith should be ‘OK’ and Elvis Dumervil has ankle sprain.
jobbulásokat

amúgy kicsit pissed off vagyok... Omár még mindig nem játszik 😒

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Csak csak sikerült neccessé tenni a végét, de megvan és ez a lényeg!! Innentől már saját kezünkben van a sorsunk 😊
Sok FG aggasztó, Lions, gópecc és Bengals ellen ez nem biztos, hogy elég lesz - valamit kezdeni kellene magukkal a támadóknak az ellenfél területén is, reméljük Pitta visszatérése itt sokat fog dobni. Rice továbbra is minősíthetetlen, nagyon hálás vagyok neki az eddigiekért, de lassan kezd (a viselkedése miatt is) betelni a pohár... Jacoby Jones pedig egy vadállat!!! Ő kell nekünk, offseasonben nem szabad elengedni.

több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Az viszont kötelező W kell, hogy legyen... mivel az egyik legbehúzhatóbb meccs a hátralevőkre...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
lucio 325
Viszont a rengeteg hasonló mérlegű csapat többségénél (ha nem mindnél) jobban állunk kinél egymás elleni eredménnyel, kinél a konferenciamérleggel - vagy jobban fogunk, ha a Bengals meccs megvan. Azaz a sorsunk a saját kezünkben van.
Én nem optimista vagyok, csak boldog, hogy tovább izgulhatok, már vasárnap is úgy ültem le meccset nézni, hogy lehet, az lesz az utolsó tétmeccs a szezonban.
Tucker tényleg sokat jelentett az elmúlt két meccsen - ma különösen. De ismétlem, valami elindult, mert legalább field goalokig jutunk, és drive-onként legalább egy nagy játékunk ül. (Több viszont nem, ezért a mezőnygoal) Lehet továbblépni a Vikingek ellen.
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Hát én úgy számolom, nézem, stb, hogy a WC contenderek között az egyik legnehezebb sedlink nekünk van... én nem számolok PO-val, max majd meglepődök 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
lucio 325
A sok kínálkozó TD esélyt csak fieldgoalra váltottuk ezért szoros lett - no de eddig TD esélyünk se sok volt. Pár nap alatt két fontos meccset húztunk be - ez még otthon is szép teljesítmény. Flakon tényleg fel tudja magát szívni a fontos meccsekre - mostantól csak ilyenek vannak😀
Lassan kezdhetünk számolgatni?😀
A Steelers akár mind a 4 hátralévő meccsét nyerheti, ekkor 9-7-el fog állni, de legyen csak 3-1 és 8-8. A Bengalsnak most három necces meccse lesz - közte a Steelers elleni idegenben. Ha netán ott győzne a Bengals, könnyen lehet, hogy az utolsó fordulóra 10 vagy több győzelemmel a csoportot már behúzva érkezik, ahol szerencsés esetben még egy a wild cardra hajtó Ravens-el találkozik - ez nem rossz. Ha a Bengals netán bukja a soron következő nehéz meccseit, akkor előállhat az, hogy akár a csoportgyőzelem is meglehet ha verjük őket, de ezt mindenképpen egy a Bengals számára is éles meccsen kell megtennünk.
Összességében szerintem a play-offhoz vagy így, vagy úgy, de a Bengalst vernünk kell majd, és a másik három meccsből kellene minimum 2, ha lehet közte a New England elleni, a konferenciamérleg miatt.
(((és reménykedjünk, hogy a surranópályán nem előz be a pl. a Bills...)
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
PAY DAT MAN! PAY TUCKER!!! XD XD XD
Borzalmas meccs volt, nem mi nyertük, ők vesztették el, de legalább visszajött valami a múltkori elpuskázott GW kisérletből... a fal időnként jól tartott, de most nem volt elég nyomás szerintem.... azért tetszett a meccs... ja és W 😀
Sanderst meg bírom... egyre jobban... jó játékos, jó elkapó és most velünk volt... OT-t nem húztuk volna be...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Én egyébként kb ezt vártam a szezontól egy kivétellel, talán még a futás gyengébb lett mint vártam. De a kivétel az a Suggs-Doom páros, azt hittem liga elsők leszünk siettetésben, hogy rettegett páros lesz és ezért jobban fog működni a védelem mint tavaly, de nem lett...


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Vasas ellen All-Black... reméljük bejön, bár nem a mezen múlik majd...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 295 — capitaine du château de Vienne 1487
Őszencsételíthetetlesége győz, de csak Donátba, non-fielden mindent lehet
 www.blitzhungerdrive.com/


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
: Brynden Trawick (lower leg injury) never returned to the game after getting hurt early@mzenitz
We WANT Omar!!!

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Nos nyertünk, most mást nem mondanék, pedig már aludtam is rá egyet 😀 jah, de mégis... a védelem jó volt, nem kicsit.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Lehet számolgatni, tippelgetniCollapo
Szerintem nekünk ilyen témában felesleges számolgatnunk. Inkább valami draftsorrend figyelő kellene 😀
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Háttazvan, hogy a mérföldesek már olyan jók, hogy csak januárban lehet levinni őket de akkor 12-re is... a kanadaiaik meg innen tolják döntőig.... szerintem ez teljesen logikus és valós forgatókönyv. Én is így matekoltam...

Más: HoF Semi Finalists
Az egyetlen Baltimore-ba köthető név (Colts): George Young, Contributor – 1968-1974 Baltimore Colts, 1975-78 Miami Dolphins, 1979-1997 New York Giants, 1998-2001 National Football League

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 295 — capitaine du château de Vienne 1487
Lehet számolgatni, tippelgetniCollapo
több verziót is számoltam, hogy mi lesz, dea denvert nem sikerül levinni az ötödik seed alá és valahogy mindig a Bilz gyön ki hatodikra, ez mijen matek papám!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Lehet számolgatni, tippelgetni

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Nos igen, ez várható volt, mivel Réni jó

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Kiszorította Huff-ot, kezdő és nincs is elveszve a posztján, kell még tanulnia, de szerintem jó húzás volt...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
GhostLead New England Patriots 295
Matt Elamról mi a véleményetek?
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Tán tv-s kommentáron borultam ki, mikor a Mackófelsők fonetikusan Bíírsz nevet kaptak... na onnantól eldőlt... Sörök és kész! 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Pistol formation? Nofene, ez látványos is lehet. 2008-ban, amikor Flacco még nagyon zöld volt, akkor elég sok futott yardja volt, szám szerint 180, 52 futásból. Sok látványos oldalsó scrambling, vagy tervezett futás volt bootlegből (ellenünk is volt ebből TD-je). Megvan hozzá az atletikussága, akkor hiányoltátok is, hogy miért nem hívja rá Cameron gyakrabban. Most lehet, hogy megint több ilyet látunk majd pistolból, read optionől?Robilluma
Nah, erre bár csak röviden, de már jó rég óta akartam reagálni... szóval az van, hogy egyszercsak Cameron úgy döntött, Joe nem futhat, és onnantól esett a futásainak száma, pedig - ha nem is Bébi beton, vagy Newton futrinka szinten de - Joe is jó a playek életben tartásában... Ezekből kellene sok, aztán talán visszajönne a pocket biztonsága is... elvégre ha arra kell figyelni, hogy középen átengedve roll-out lesz, mégse küldök boldog-boldogtalant falat rogyasztani...
Ez a Sörök meccs most ebből a szempontból nem volt olyan jó, meg hát szar volt az idő is... de komolyan úgy érzem, ha ezt egy kicsit még erősítjük faszán mehet majd az O#.Collapo
Ez a Sörök nagyon kemény 😀


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Pistol formation? Nofene, ez látványos is lehet. 2008-ban, amikor Flacco még nagyon zöld volt, akkor elég sok futott yardja volt, szám szerint 180, 52 futásból. Sok látványos oldalsó scrambling, vagy tervezett futás volt bootlegből (ellenünk is volt ebből TD-je). Megvan hozzá az atletikussága, akkor hiányoltátok is, hogy miért nem hívja rá Cameron gyakrabban. Most lehet, hogy megint több ilyet látunk majd pistolból, read optionől?Robilluma
Nah, erre bár csak röviden, de már jó rég óta akartam reagálni... szóval az van, hogy egyszercsak Cameron úgy döntött, Joe nem futhat, és onnantól esett a futásainak száma, pedig - ha nem is Bébi beton, vagy Newton futrinka szinten de - Joe is jó a playek életben tartásában... Ezekből kellene sok, aztán talán visszajönne a pocket biztonsága is... elvégre ha arra kell figyelni, hogy középen átengedve roll-out lesz, mégse küldök boldog-boldogtalant falat rogyasztani...
Ez a Sörök meccs most ebből a szempontból nem volt olyan jó, meg hát szar volt az idő is... de komolyan úgy érzem, ha ezt egy kicsit még erősítjük faszán mehet majd az O#.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Ja és amit talán kevésbé írtunk eddig:

Jobbulást Ozzienak...
___________________
Edit: Jobban is van 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!