Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 10 éve
puffin Baltimore Ravens 175 — Ravens/AFC North/Alabama
Kastélyt még csak-csak értem, de Píísszel mija gond?Collapo
Nem vagyok kibékülve ezzel a bend but don't break védelemmel, jobban örülnék egy agresszívabb védelemnek.
több mint 10 éve
rkstzz Baltimore Ravens 335 — justinblackmonpohara
Ez a csapat sajnos idén nem éhes. Ez a legnagyobb baj, a döglődő futójáték, Pitta illetve a Torrey melletti klasszis elkapó hiánya csak másodlagos problémák.
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Kastélyt még csak-csak értem, de Píísszel mija gond?

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
puffin Baltimore Ravens 175 — Ravens/AFC North/Alabama
Könyörgöm rúgjuk már ki Castillot.Blaise
Az elmúlt szezonban 3 egymást követő vereség után küldtük el Cameront, ezzel a vereséggel idén is megvan a 3 zakó egymás után, szóval én reménykedek 😊 És nem bánnám, ha Castilloval együtt Pees is távozna.
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Nyilván nem egy pick lesz a drafton, de anyagban a 10-20 közt még több játékosból lehet válogatni, mint 32-vel.... 😛

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Nem hiszem, hogy itt egy pick megoldana mindent. Én inkább edzői döntéseket látom problémásnak. El kell dönteni, hogy erőltessük ezt a új futásséma dolgot és majd jövőre majd összeáll, vagy felejtsük el az egészet. Mindenesetre ha szezon végére is 1,8 és 2,0 átlaggal fut Rice és Pierce az a futás edzőre nézve nagyon ciki.... A D-től én idén nem vártam kiugró eredményt, annak örülök hogy sikerült pár jó embert találni (Dummervil, D Smith), de több idő kell ahhoz hogy összeszokjanak, igazából most idény felénél sem tudod megmondani hogy kik a kezdő emberek, mert folyton változik a helyzet. Szerintem jövőre összeérik a csapat és akkor más lesz a helyzet már szezon elején is. Most meg lehet próbálkozni, hogy milyen felállásokkal lehet egyáltalán mecset nyerni.
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Nah, nem volt ez annyira gyalázatos, csak nem volt jó... a Sütik védelme jó, nálunk volt néhány probléma, de összességében nem bánkódom, top15 pick talán rendbe tudja tenni a csapatot... ha jól használjuk el.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
"All Good Things...
...Must Come to An End"


Nem ez volt a legdicsőbb módja az elmúlt évek rekordhalmozásának lezárására. 5 évig folyamatos PO szereplés, 5 évig minden évben nyertünk is PO meccset. Championship gamek, Super Bowl.
Mindezek után itt állunk szétesve, mérlegünk 3-5. Futásunk gyakorlatilag halott, Flacco úgy ahogy hozza az elvárhatót, de iszonyat nehéz, ha nem segítik ki. A szezon sajnos elúszott, a mai nappal kiszálltunk a versenyből.

Bízzunk benne, hogy a vezetők elgondolkoznak a dolgokon és érezhető változások lesznek. Szükségünk is van rá! Talán a jövő szezon jobban fog sikerülni..

See you next year!

Ui.: Ezzel a szégyenteljes futóstatisztikával búcsúzom. Erősen gondolkozzon el mindenki, akinek ehhez köze volt és aki ilyenné tette ezt az alakultot...
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Őszintén szólva örülök a vereségnek. Utálom, ha az utolsó fűszálba kapaszkodva kell nézni a csapat szenvedését és reménykedni. A továbbiakban minden idegeskedés nélkül lehet nézni a meccseket. (még csak vigasznak sem nevezném). Szorítsuk meg a Bengalst, verjük el a Vasast és fejlődjenek a fiatalok.

Az első félidőben annyi tűz sem volt az offenzben, hogy meggyújtson egy szalmakazalt. Idén sajnos nem először. A futójáték meg... Könyörgöm itt volt a bye week, és abszolút semmi fejlődés nem látszódott. Legalább ha már a zóna blokkolás nem megy akkor váltottunk volna vissza, de nem. Ami eddig 7 meccsen hozott ligautolsó, kilátástalan teljesítményt, azt megpróbáltuk 8x is. Könyörgöm rúgjuk már ki Castillot.
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Akkor asszem ezt az endzone-ból teszem 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Úgy szurkoljon este mindenki, hogy ha ez nincs meg, akkor vége a PO reményeknek... Be kell és be is fogjuk húzni!! 😊
több mint 10 éve
rkstzz Baltimore Ravens 335 — justinblackmonpohara
Blackmon ezzel valószínűleg elvégezte a dolgát a jaguároknál. Nem bánnám, ha Oz idevarázsolná jövőre...
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Sípli nem csinálta rosszul, amikor beállt KO helyett... talán jó lesz... én továbbra is kíváncsi leszek az új blokkolási sémára... és Grabowszkira

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 748 — Sa da tay!
fasza
LG Kelechi Osemele is expected to have surgery to repair a back injury that has plagued him this season.
AQ kezd a helyén.
több mint 10 éve
Snagal Baltimore Ravens 870
Ez mind szép és jó de miben javítja ez majd az offens problémáinkat?
ill. ettől majd kevésbé lesz konzervatív Caldwell playhíváskor?
(ha nem követném figyelemmel a személyi változásokat már több meccsen is elhittem volna hogy még mindig Cameron az OC.... néha pont olyan hülyeségeket csinál Caldwell idén ami miatt Cam-et kirugtuk)
több mint 10 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Spears posztján visszatér Cody és B.Will is meglepően zökkenőmentesen vette fel az NFL ritmusát.

Megkevertük a kártyákat ,ez nyerő lehet.Trawick lebontja a falat is,bár lehet,hogy 1 forduló erejéig.Asa Jackson visszatér és valószínű,hogy az egyik S helyére.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Huff meglepett de jogos. Rrmelem Omar vegre bizalmat kap es pusztit is 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Huff nem igazán jött be sajnos, de a Spears cut azért kicsit meglep. Tény, hogy nem volt valami nagy ász, de a Dlineba mindig kell a depth. Trawickra mi szükségünk volt azt nem nagyon értem, elég rossz a coverage teamünk nélküle is. Most pluszba reszkethetnek a returnereink is....
több mint 10 éve
puffin Baltimore Ravens 175 — Ravens/AFC North/Alabama
Omar,Trawick -> roster, Spears,Huff -> lapát
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 293 — capitaine du château de Vienne 1487
innen szép duplázni, cicákat, és mindenki más bucimacira verünk, a vasas leolvad és gyön a győzElam 😀 Napsütötte, am. tök igazad van, de akokr is Revans FTW vagy mi 😀Collapo


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
innen szép duplázni, cicákat, és mindenki más bucimacira verünk, a vasas leolvad és gyön a győzElam 😀 Napsütötte, am. tök igazad van, de akokr is Revans FTW vagy mi 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Sziasztok!
Gondoltam érdekelhet titeket egy kis statisztikai összefoglaló. Ami nekem nagyon nem tetszett a két RB által elfoglalt hely..
 wp.advancednflstats.com/teampage.php
több mint 10 éve
puffin Baltimore Ravens 175 — Ravens/AFC North/Alabama
A Bye week elleére azt hiszem kihoztuk a legtöbbet ebből a fordulóból. A csoportgyőzelemmel már nem érdemes számolni, de a wild card még meglehet. Ilyen szempontból kikapott minden fontos ellenfél (csoportriválisok és a wild cardra áhítozók az afc eastből) vagy byeon volt velünk egyetemben. Egy wc hely vár szerintem gazdára amiért nagy harc van/lesz, de ha összekapják a srácok magukat akkor meglehet.Blaise
Ha összekapják a srácok magukat, akkor meglehet a csoportgyőzelem is (van még két meccs a kiscicákkal). Ha meg nem kapják össze magukat, akkor a wild card-t is el kell felejteni.

Szerk.: Érkezett Bernard Scott
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 293 — capitaine du château de Vienne 1487
igen, a Teneszínek van két Jaguárz meccse, azt számold nyugodtan +2-besutianap
Az kétségtelen, hogy ennyire nem vizslattam bele az ellenfelek menetrendjébe, csak erre a fordulóra írtam azt amit. Számolva azzal, hogy a bye week alatt kicsit rendbe tudják tenni a fejeket nálunk és mondjuk valamit kitalálnak a futójátékra. Ilyen értelemben optimista voltam, hiszen ha mi nem javulunk fel akkor a többiek játszhatnak akárkivel, nem fogunk tudni beleszólni a po utolsó(?) kiadó helyéért vívott harcba.Blaise
ha teneszíben összeáll a futás, akkor vót nincs, s szerintem a két meccs fórt nyugodtan lehet számolni, a Jecc is döcögős, egyszer fenn egyszer lenn, de a dupla Dolfinz meccseken kiderül a beborul, ha valamelyiknek mindkettő megvan az már bekopog, s a surrranón meg megyen ám a Don Diegó. Ezér mondanám, hogy idén csak egy lesz tőllünk.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
igen, a Teneszínek van két Jaguárz meccse, azt számold nyugodtan +2-besutianap
Az kétségtelen, hogy ennyire nem vizslattam bele az ellenfelek menetrendjébe, csak erre a fordulóra írtam azt amit. Számolva azzal, hogy a bye week alatt kicsit rendbe tudják tenni a fejeket nálunk és mondjuk valamit kitalálnak a futójátékra. Ilyen értelemben optimista voltam, hiszen ha mi nem javulunk fel akkor a többiek játszhatnak akárkivel, nem fogunk tudni beleszólni a po utolsó(?) kiadó helyéért vívott harcba.