Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 10 éve
puffin Baltimore Ravens 175 — Ravens/AFC North/Alabama
Kíváncsi leszek az új futósémára,kicsit szkeptikus vagyok,hogy Ginoval jelentős javulást érhetünk el.kátrány
Ravens players told John Harbaugh they were unhappy with blocking schemes, source says

Ha ez igaz, akkor olyan lesz mint az elmúlt szezonban. Én bizakodó vagyok 😊
több mint 10 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
McClain visszatértével-márha tényleg egészséges-a futás elleni védelmünk javulását várom.Szeretem Bynest,viszont látványos missdtacklekkel borzolja az idegrendszerünket.Ha Jameel visszetér,Smith is többet tud menni coverbe.

Kíváncsi leszek az új futósémára,kicsit szkeptikus vagyok,hogy Ginoval jelentős javulást érhetünk el.Tavaly a 8.forduló után változtattunk,sztem Shipleyvel jobbak lennénk.Annyira az achilles sarka a C poszt ,hogy minden D azt támadja,szal most már hendikeppel indulunk,míg Gino a kezdő.

Rainey a szurkolók kedvence,nem bánnám visszahoznánk,még a rosteren nem láttam Bernard Scott nevét ,ahogy Drough nevét sem.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 10 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Szerintem egyediek lettek a madárriasztóim 😊



több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 748 — Sa da tay!
Bajema-t negyedjére vágtuk ki idén 😊
több mint 10 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Aaron Wilson ‏@RavensInsider 25 perc
Ravens activate linebacker Jameel McClain from reserve-physically unable to perform list, cut tight end Billy Bajema.

Aaron Wilson ‏@RavensInsider 22 óra
Browns promote Posey, Gurley, cut Rainey: Roster moves executed  bit.ly/19QW2wY @footballpost #NFL


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 748 — Sa da tay!
Birk-öt párszor visszasírtuk, de most már nem hiszem, hogy ugyanaz klasszis lenne, mint néhány hónapja 😛
 www.baltimoreravens.com/news/article-1/The-Caw-Matt-Birk-Lost-75-Pounds-Trying-To-Model/374a4f02-c374-495d-80e6-c07a6643b332
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Ravens Run Scheme Changes May Be Coming
Ha jól olvasok a sorok között, akkor talán végre elfelejtjük Castillo fantasztikus újításait. Helyes. 😀puffin
Én is hasonlót olvasok ki belőle, aztán meg húzunk egy ilyet. persze lehet, hogy Miles után Scott is a CicaPlayBook miatt kell 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Spasm Baltimore Ravens Maryland Terrapins 27
"Frustration is a good motivator"
John Harbaugh
Aha. Rajongóként biztosan nem. Ennél frusztráltabb már nem is lehetnék 😀


BALTIAMORE
több mint 10 éve
puffin Baltimore Ravens 175 — Ravens/AFC North/Alabama
Ravens Run Scheme Changes May Be Coming

Ha jól olvasok a sorok között, akkor talán végre elfelejtjük Castillo fantasztikus újításait. Helyes. 😀
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Egyébként azokban a futásokban még volt is éppen élet, open-fieldre nem volt esély... hát mindegy, Ők is kihagytak pár helyzetet mi is... így jött össze.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Én már a kísérlet előtt írtam a live topicba, hogy a GB ellen meg kell becsülni a field goalokat is... Én nem mentem volna neki, főleg hogy tudom, milyen szarul futunk...


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Ami biztos, hogy- a fal nem egy hét alatt áll majd helyre. Monró majd belejön, KO egy biztosabb T-vel, mint BigMek jobb lesz, a baj most az volt, hogy Oheren és Gino-n még mindig átfutnak... sanszuk se volt embert fogni és most Yanda se volt annyira penge, bár sztem még mindig Ő volt a legjobb...

Futás, ugyanaz, mint fent... új ember, új lehetőségek... eddig viszont tényleg szánalmas, de ezt már lerágtuk.

Passz, sajnos továbbra is csak no1.5 Torrey, mert nem igazi erő-elkapó, JJ dettó... MarlonBrowdó még lehet az, de Ő meg még azért újonc ám... és ráadásul UDFA, bár annak elég jó. TE játék megen nem volt.

A D# remekelt.... meccsben tartott minket a sok baromság ellenére... a goal-line-t én is megcsáltam volna, de nem 4 futással, legalább 1-2 paszt próbáltam volna. A félidő előttit is megpróbáltam volna én is, csak nem ágyút, hanem sok blokkos screent...

Év elején ezt a 19-17-et aláírtam volna, most meccs előtt is, a meccs alatt már kicsit savanyú volt... lesz ez jobb.. PO még összejöhet, de nem lesz egyszerű a sorsolás és van bőven contender. Meglátjuk.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Snagal Baltimore Ravens 869
Annyi biztos, hogy ebben az offenzben pár felvillanásnál több nincs. Hogy a villanások száma mennyi egy meccsen az csak valami felsőbb hatalmon múlik (legalábbis szerintem). A fal totál homály, már Yandát sem hiszem, hogy ki lehetne emelni...Joe nagyon durva ahogy ilyen nyomás ellenére is állja a sarat, de ezzel a fallal és elkapó állománnyal nem lehet eredményt várni.

A D brutál, de minden hiába, ha az offenz nem tud pontokat felpakolni, hibátlan meccset lehozni pedig még ez a D sem tud. (secondary). A GB ellen azért hiányérzet maradt bennem, hogy Rogers nem volt felfegyverkezve minden szerszámával egész meccs alatt, de akkor is csak egy nagyobb hibát csináltak amit azonnal büntetett a GB--> TD (sec). NEm ezen múlott a meccs hiába jelentette ez a difit.

Harbsra kitérve. Nem tudom ki hogy van vele, de én is nekimentem volna 4.-re. A félidő előtti agresszív hívás már necces, ott inkább hagytam volna lepörögni az órát, de erre sem fognám a vereséget. Sokkal inkább a meccs 3/4-ben fogalmatlan O-ra. Rossz volt nézni őket.

3 csoportmeccs jön egy bájvíkkel, bazi nagy közhely, de itt eldőlhet a szezon. Wild Carda szerintem nem érdemes bazíroni, ahhoz nagyon rossz a csoport (ez alól szerintem a bengálsz sem kivétel, Dalton a liga legjobb olineja mögül hoz flaccoi számokat aki meg a legrosszabbal van megáldva). Szóval ha akarunk PO-t akkor nem ártana hozni a csoportmeccseket. Az már más kérdés, hogy oda valók vagyunk-e, de a ha bejutunk bizonyíthatják a srácok.Blaise
Furcsa mert az elkapók tekintetében szerintem ezen a meccsen már nem kellett volna hogy gond legyen, így hogy JJ visszatért Smith-szel ketten már kellene elég veszélyt jelentsenek az ellenfélnek és emellett szintén játszott Marlon Brown is aki szerintem hasonlóan veszélyes fegyver kéne hogy legyen. Valahogy mégsem feléjük mentek a labdák (ez nem tiszta hogy a védelem volt erre nagyon felkészülve a Packersnél vagy a playhívásaink nem erre épültek).
Mondjuk Clarokt se értem... tiszta labdákat eldobál, egy ilyen TD-t meg behúz egy kézzel? O_o

Ami csalódás volt, hogy a nagy igazolás után siralmas futójáték, Ricenak esélyesem volt, és Flacco-n se éreztem kevesebb nyomást mint eddig.

Ennek ellenére inkább a playhívásokban látom a hibát... nincs benne fantázia és nincs benne semmi agresszivitás. Amikor a 4. negyedbe muszáj volt rizikót vállalni érdekes módon azok működtek. Egy ilyen fallal nem értettem a sokadik középrefutást. Mintha Cameron szelleme kisértene a playhívásoknál ami szerintem botrány volt (pezsgőt bontottam mikor elküldték).

D szerintem most relativ rendben volt a végét leszmítva, bár sok volt a szerencsétlenkedés a szereléseknél de azért csak 19ponton tartottuk a GB-t ami szerintem nem egy rossz teljesítmény, főleg ha a ToP is figyelembe vesszük.
több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 748 — Sa da tay!
Én is imán nekimentem volna 4.re.

A 22 futójátékból 5 volt 0 yard-os 5 pedig negatív yard-on lett megfogva, további 14 futás volt, amiből 1 max 2 yard jött össze.A legutóbbi 5 meccsből 1 O# TD-t szereztünk az első félidőkben. Ezen időszak alatt 35 drive volt, amiből 17-nek vagy three-and-out lett a vége vagy TO vagy nem sikerült a 4. kísérlet.

Az meg külön szép, hogy jelenleg utolsóak vagyunk holtversenyben(Jags) 2.7-es futásátlaggal...

A következő meccsek fontosak lesznek, de a többi csoportot elnézve még 1 WC hely összejöhet a North-nak, egyiket elviszi valszeg a West, de a többi csoport nyitott ebből a szempontból.
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Annyi biztos, hogy ebben az offenzben pár felvillanásnál több nincs. Hogy a villanások száma mennyi egy meccsen az csak valami felsőbb hatalmon múlik (legalábbis szerintem). A fal totál homály, már Yandát sem hiszem, hogy ki lehetne emelni...Joe nagyon durva ahogy ilyen nyomás ellenére is állja a sarat, de ezzel a fallal és elkapó állománnyal nem lehet eredményt várni.

A D brutál, de minden hiába, ha az offenz nem tud pontokat felpakolni, hibátlan meccset lehozni pedig még ez a D sem tud. (secondary). A GB ellen azért hiányérzet maradt bennem, hogy Rogers nem volt felfegyverkezve minden szerszámával egész meccs alatt, de akkor is csak egy nagyobb hibát csináltak amit azonnal büntetett a GB--> TD (sec). NEm ezen múlott a meccs hiába jelentette ez a difit.

Harbsra kitérve. Nem tudom ki hogy van vele, de én is nekimentem volna 4.-re. A félidő előtti agresszív hívás már necces, ott inkább hagytam volna lepörögni az órát, de erre sem fognám a vereséget. Sokkal inkább a meccs 3/4-ben fogalmatlan O-ra. Rossz volt nézni őket.

3 csoportmeccs jön egy bájvíkkel, bazi nagy közhely, de itt eldőlhet a szezon. Wild Carda szerintem nem érdemes bazíroni, ahhoz nagyon rossz a csoport (ez alól szerintem a bengálsz sem kivétel, Dalton a liga legjobb olineja mögül hoz flaccoi számokat aki meg a legrosszabbal van megáldva). Szóval ha akarunk PO-t akkor nem ártana hozni a csoportmeccseket. Az már más kérdés, hogy oda valók vagyunk-e, de a ha bejutunk bizonyíthatják a srácok.
több mint 10 éve
v1l1an Baltimore Ravens 26
Futó játék nélkül nem megy! Két futó hozott 47 yardot 20 hordásból Vicc! Nagyon kevés sajna. Egyszerűen kevés az O-től egy negyednyi jó játék.
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Ez a meccs most megint egyszerűen csak fájt... A fal még most is nehezen tart... ha egyáltalán... pedig a D# hatalmasat játszott - igaz rásegített erre a két GB sérülés is.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Kitaláltam egy jó kérdést a tippjátékra :
Vajon szerez a Denver annyi pontot a JAC ellen amennyi a fiatalabb Manning Passratingja
több mint 11 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 237 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
CM3 biztos nem lesz a 7végén és erősen kérdéses B. Jones játéka is, így az idén eddig remekelő (legfőképp futás ellen) kezdő LB sorból akár 2en is kieshetnek. És mivel a kezdő ILB cserénk Francois is kidőlt, ráadásul ő a teljes szezonra, kemény menet lesz. Az a Jamari Lattimore lesz a kezdő ILB-nk aki idén alig perceket kapott eddig csak. Minden azon múlik, hogy helyre lehet-e rakni B. Jones térd inát.
Várom már a találkozónk! 😊


Liverpool Fc fan
több mint 11 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Hétvégén fekete mezben fognak pályára lépni a srácok (remélem nem fehér nadrággal ez utóbbi még nem eldöntött). Szerintem többször kellene évi 1-2 alkalomnál viselni mert nekem nagyon tetszik 😀. A rózsaszín surranókhoz különösen patentos lesz.
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Pitta korabban kb a pora volt mondva vagy alig az ele. H most mi a statusza az passz. De az elmozdult csipot nem eroltetnem.

Matthews kiesése könnyebbség, de azért ne kárörvendjünk... a sérülés sose jó látjuk ezt mi is az elkapóinkon... 😊

A D# is egyre stabilabb, Webb mellé kellene valaki, de ez már majd draftról lesz megoldva szerintem..Voice
Magam se mondhattam volna jobban... ebben max. egyetértek 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Igazából én nem vagyok ennyire optimista a jövővel kapcsolatban. A védelem tényleg jól néz ki de még kellenének fiatalok a csapatba. Ha Pitta felépül akkor jó lehet az elkapósor, Brown és Doss is mutatott szép játékot mostanában, de az OL-re sokat kellene költeni. Igazából most hogy bajnok lett a csapat azok kaik gyűrűt viselnek kevésbbé motiváltak a jó teljesítményre.... bár Suggs nem úgy tűnik. Kiváncsi vagyok mi lesz egy erősebb csapat pl a GB ellen.
több mint 11 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Na sikerült végignézni a meccset, teljesen.

Ami tetszik, hogy javult a futás, bár még így is gyengécske.

Doss elkapásai is tetszettek, szerintem jó lesz ő Pitta, Smith és J.Jones után, mint 4. célpont, csak Pitta hiányzik az O-ból nagyon.

Ha jól vettem észre Elam és A.Brown is egyre többet van pályán, aminek örülök.
A D# is egyre stabilabb, Webb mellé kellene valaki, de ez már majd draftról lesz megoldva szerintem..

Pitta visszatéréséig mennyi időt mondanak még?


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 11 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
A GB-es Clay Matthews eltörte az ujját, így nem játszik ellenünk 😛


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Lényeg a lényeg, KO háta javul... bár Sipli se volt rossz mint csere, MarlonBrowndó meg talán szerdán már edz...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!