Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 293 — capitaine du château de Vienne 1487
igen, a Teneszínek van két Jaguárz meccse, azt számold nyugodtan +2-be


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
A Bye week elleére azt hiszem kihoztuk a legtöbbet ebből a fordulóból. A csoportgyőzelemmel már nem érdemes számolni, de a wild card még meglehet. Ilyen szempontból kikapott minden fontos ellenfél (csoportriválisok és a wild cardra áhítozók az afc eastből) vagy byeon volt velünk egyetemben. Egy wc hely vár szerintem gazdára amiért nagy harc van/lesz, de ha összekapják a srácok magukat akkor meglehet.Blaise
hát szeritnem meg nem, a bengázik elléptek, vadkártyáról fölös beszélni amíg a Csifz-Denver duó buszozik, a Cinci mindössze a két hátralevő meccsel bebiztosítja magát. Ez a forduló a macskáknak volt tökéletes.sutianap
Saját szemszögünkből írtam. A Bengals nagyon valószínű, hogy behúzza a csoportot ezért írtam a wild card helyről, és a Denver KC duó miatt pedig egyes számban. Innen nézve pedig egyértelműen jól jöttünk ki a fordulóból. Minden csapat akik a maradék 1 vadkáryás helyre áhítozik egy győzelemmel (tie breaket most nem vizsgálva) van maximum előttünk és a fordulóban nem nőtt ez a távolság.
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 293 — capitaine du château de Vienne 1487
A Bye week elleére azt hiszem kihoztuk a legtöbbet ebből a fordulóból. A csoportgyőzelemmel már nem érdemes számolni, de a wild card még meglehet. Ilyen szempontból kikapott minden fontos ellenfél (csoportriválisok és a wild cardra áhítozók az afc eastből) vagy byeon volt velünk egyetemben. Egy wc hely vár szerintem gazdára amiért nagy harc van/lesz, de ha összekapják a srácok magukat akkor meglehet.Blaise
hát szeritnem meg nem, a bengázik elléptek, vadkártyáról fölös beszélni amíg a Csifz-Denver duó buszozik, a Cinci mindössze a két hátralevő meccsel bebiztosítja magát. Ez a forduló a macskáknak volt tökéletes.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
A Bye week elleére azt hiszem kihoztuk a legtöbbet ebből a fordulóból. A csoportgyőzelemmel már nem érdemes számolni, de a wild card még meglehet. Ilyen szempontból kikapott minden fontos ellenfél (csoportriválisok és a wild cardra áhítozók az afc eastből) vagy byeon volt velünk egyetemben. Egy wc hely vár szerintem gazdára amiért nagy harc van/lesz, de ha összekapják a srácok magukat akkor meglehet.
több mint 10 éve
Snagal Baltimore Ravens 870
Szerintem Rice kifújt sztem. Azt mondják hogy a futók nagy része 5-6 évre calibrált hát ő is kipukkadt-lelassult az idén még nem láttam tőle egy értelmes játékot-pedig kb.harmadával kevesebbszer próbálkozhatott futással mint a legjobbak mégis jobban leamortizálódott.v1l1an
Ezt nem hiszem. A leamortizálódás azért futóknál sem úgy szokott történni, hogy semmi baja a játékosnak aztán egyik tavaszról őszre megzuhan. Akkor zuhannak meg, ha bejön az első nagy sérülés, aztán felgyógyulás után vagy nem lesznek az igaziak, vagy sérülékennyé válnak. Ha ilyen nem jön be, akkor viszont fokozatosan épülgetnek le, nem hirtelen. Rizsának egyébként az elkapott yard átlaga (perc catch) is nagyon visszaesett, a korábbi 8-9 yardos átlagról 5 alá. Ez szerep probléma, nem forma/kiöregedés.peterk2005
Úgy gondolom hogy már a tavalyi évben is visszaesett a játéka előző évekhez képest , idénre teljesen lelassult és igen amit eddig elkapássel kompenzált most már az sem jön neki. Kár. Minden esetre nem ő lesz az új vezér a csapaton belül. Ahoz ennél több kell.GORAVENSv1l1an
Korábban már írta valaki, gyakorlatilag a fél liga rá figyel, mert Tórit és a többieket könnyebben kiveszik... ráadásul Pista sincs... nem véletlen, hogy visszaesik a játéka... Ngatya is azóta villog kevesebbet, mióta duplázzák folyamatosan...Collapo
erről van szó.. 4és29et nem akar senki benyelni még egyszer 😊
az más kérdés hogy a teljesítmény romláshoz valószínűleg a fal gyengülése is hozzáad...
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Szerintem Rice kifújt sztem. Azt mondják hogy a futók nagy része 5-6 évre calibrált hát ő is kipukkadt-lelassult az idén még nem láttam tőle egy értelmes játékot-pedig kb.harmadával kevesebbszer próbálkozhatott futással mint a legjobbak mégis jobban leamortizálódott.v1l1an
Ezt nem hiszem. A leamortizálódás azért futóknál sem úgy szokott történni, hogy semmi baja a játékosnak aztán egyik tavaszról őszre megzuhan. Akkor zuhannak meg, ha bejön az első nagy sérülés, aztán felgyógyulás után vagy nem lesznek az igaziak, vagy sérülékennyé válnak. Ha ilyen nem jön be, akkor viszont fokozatosan épülgetnek le, nem hirtelen. Rizsának egyébként az elkapott yard átlaga (perc catch) is nagyon visszaesett, a korábbi 8-9 yardos átlagról 5 alá. Ez szerep probléma, nem forma/kiöregedés.peterk2005
Úgy gondolom hogy már a tavalyi évben is visszaesett a játéka előző évekhez képest , idénre teljesen lelassult és igen amit eddig elkapássel kompenzált most már az sem jön neki. Kár. Minden esetre nem ő lesz az új vezér a csapaton belül. Ahoz ennél több kell.GORAVENSv1l1an
Korábban már írta valaki, gyakorlatilag a fél liga rá figyel, mert Tórit és a többieket könnyebben kiveszik... ráadásul Pista sincs... nem véletlen, hogy visszaesik a játéka... Ngatya is azóta villog kevesebbet, mióta duplázzák folyamatosan...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 748 — Sa da tay!
Beanie Wells jön try out-ra, nem tervezik a leigazolását, de továbbra is aktívan vizsgáljuk az RB piacot.
több mint 10 éve
v1l1an Baltimore Ravens 26
Szerintem Rice kifújt sztem. Azt mondják hogy a futók nagy része 5-6 évre calibrált hát ő is kipukkadt-lelassult az idén még nem láttam tőle egy értelmes játékot-pedig kb.harmadával kevesebbszer próbálkozhatott futással mint a legjobbak mégis jobban leamortizálódott.v1l1an
Ezt nem hiszem. A leamortizálódás azért futóknál sem úgy szokott történni, hogy semmi baja a játékosnak aztán egyik tavaszról őszre megzuhan. Akkor zuhannak meg, ha bejön az első nagy sérülés, aztán felgyógyulás után vagy nem lesznek az igaziak, vagy sérülékennyé válnak. Ha ilyen nem jön be, akkor viszont fokozatosan épülgetnek le, nem hirtelen. Rizsának egyébként az elkapott yard átlaga (perc catch) is nagyon visszaesett, a korábbi 8-9 yardos átlagról 5 alá. Ez szerep probléma, nem forma/kiöregedés.peterk2005
Úgy gondolom hogy már a tavalyi évben is visszaesett a játéka előző évekhez képest , idénre teljesen lelassult és igen amit eddig elkapássel kompenzált most már az sem jön neki. Kár. Minden esetre nem ő lesz az új vezér a csapaton belül. Ahoz ennél több kell.GORAVENS
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szerintem Rice kifújt sztem. Azt mondják hogy a futók nagy része 5-6 évre calibrált hát ő is kipukkadt-lelassult az idén még nem láttam tőle egy értelmes játékot-pedig kb.harmadával kevesebbszer próbálkozhatott futással mint a legjobbak mégis jobban leamortizálódott.v1l1an
Ezt nem hiszem. A leamortizálódás azért futóknál sem úgy szokott történni, hogy semmi baja a játékosnak aztán egyik tavaszról őszre megzuhan. Akkor zuhannak meg, ha bejön az első nagy sérülés, aztán felgyógyulás után vagy nem lesznek az igaziak, vagy sérülékennyé válnak. Ha ilyen nem jön be, akkor viszont fokozatosan épülgetnek le, nem hirtelen. Rizsának egyébként az elkapott yard átlaga (perc catch) is nagyon visszaesett, a korábbi 8-9 yardos átlagról 5 alá. Ez szerep probléma, nem forma/kiöregedés.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Miez a nagy temetői hangulat?! Ha tavaly kaptunk volna ki a GB-től két ponttal akkor tök boldog lett volna mindenki. A Steelerstől a Heinz fielden nem szégeyn kikapni, és a Manning féle Broncostól sem. Nincs még veszve semmi! Tavaly csak egy OC csere és egy Lewis kellett az SB-hez. Most meg pár vereség miatt már temetjük a csapatot ne csináljátok már. Nézzétek meg a Texanst vagy a Miamit hol vannak ők pedig nem rosszabb a keretük! Szerintem még nincs veszve a PO, még küzdeni kell és nyerni. Eddig sem azért nyertünk meccseket mert baromi szépen játszottunk...! Go Ravens mindent bele
több mint 10 éve
v1l1an Baltimore Ravens 26
Sziasztok! Szerintem D-vel nincs gond ha összeérnek még jobbak lesznek. Egyedül a szek.-re férne rá némi mélyítés /én hoznék két nagydarab CB-et/.-Az O már más.Flakonnal nincs baj ha megvédik tudja azt mint akár melyik sztárolt QB.Az elkapó gárda sztem nagyszerű játékosokból áll .Két gond van Futók és center.Rajtuk mennek el a meccsek.Oda draftolni kell .Szerintem Rice kifújt sztem. Azt mondják hogy a futók nagy része 5-6 évre calibrált hát ő is kipukkadt-lelassult az idén még nem láttam tőle egy értelmes játékot-pedig kb.harmadával kevesebbszer próbálkozhatott futással mint a legjobbak mégis jobban leamortizálódott. Gronk. dettó.Katasztrófa amit művel egyszerűen semmire nem használható.Jó lenne még egy R.Gronk Szerű TE.Szerintem nincsenek óriási gondok orvosolható lesz a draftról. Azért beszélek a következő évről mert sztem a hátralevő 9 meccset nem fogjuk 8-1 vagy 7-2 vel lehozni, bár ne legyen igazam. De nem gond ez, vannak évek amik csapat építéssel telnek./ tudjuk jól mennyi embert vesztett a csapat nem is akár milyeneket/.Sztem ez a csapat az idei formája alapján nem rájátszás esélyes. Viszont jövőre a keret alapján és a lyukakat jól befoltozva /amire OZZY a garancia/ abszolut ott a helye.Go RAVENS
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Soldi, sajnos igaz a mit mondasz, de veszve még nincs semmi... Meklén jön vissza, Daryl lehet a plusz, aki a TO-kat szállítja, rendbekerülhet a futás... max nem idén.

A zombihad feeling meg jogos, kicsit Pitta és JJ kiestével (utóbbi ugye már van) elhitték a fiúk, hogy kampó, ráadásul így tényleg az is lett... mondjuk a tüzet a wr-jeinken se látom, de Doss és Brown kitesz magáért, viszont komoly baj, hogy két no1.5 wr-rel (Tóri, Jákob) pont az a Maze, vagy Q hiányzik, akinek bármikor odabrusztolsz... Pitta = Heap ebből a szempontból.... lesz ez még jobb.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 748 — Sa da tay!
Rainey a szurkolók kedvence,nem bánnám visszahoznánk,még a rosteren nem láttam Bernard Scott nevét ,ahogy Drough nevét sem.kátrány
felszedte a Tampa
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Ian Rapoport ‏@RapSheet 24 perc

6th or 7th. Plus, won’t pay his salary RT @jeffzrebiecsun: Harbaugh said Ravens will get conditional late pick in return for McKinnie
több mint 10 éve
Spasm Baltimore Ravens Maryland Terrapins 27
Látom tőled nem állnak messze a szélsőségek. (nemrég AFC döntőt vártál, most 3-13-at) 😊 Szerintem pozitív mérlegetek meglesz, de gyanús hogy AFC N-ból idén csak a Cinci lesz PO-ban.Jan
12-4-et várok, AFC döntővel. A tegnapi teljesítmény láttán viszont bármit el tudok képzelni.


BALTIAMORE
több mint 10 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 071 — Steelers fan
Számomra a legnagyobb és leglátványosabb gond a szemmel látható apátia. Mintha valami zombihad mozogna ide-oda a pályán, az elkapókon kívül alig-alig látok lelkesedést a szemekben. Zéró motiváció. Ezek után személy szerint a 3-13-as szezonon sem lepődnék meg.Spasm
Látom tőled nem állnak messze a szélsőségek. (nemrég AFC döntőt vártál, most 3-13-at) 😊 Szerintem pozitív mérlegetek meglesz, de gyanús hogy AFC N-ból idén csak a Cinci lesz PO-ban.
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Sándor Gaál @pfbusiness
Bryant McKinnie trade keretében a Miami Dolphinshoz került a Ravenstől.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Spasm Baltimore Ravens Maryland Terrapins 27
Tavaly az olyan meccseken mint a Bills/Packers/ meg a tegnapit szarul játszva is behúztuk, legyen mák, legyen bírói segítség/legyen felsőbb gondviselés. Ez a plussz nincs meg idén és szerintem ez a megfoghatatlan plussz miatt lettünk bajnokok.Blaise
A hétvégén megnéztem a tavalyi Cowboys, Patriots (alapszakasz) és a Broncos meccseket, immáron sokadjára. Őrült tűzben égett a csapat, már a week3-as Pats meccsen látni lehetett a szemekben a "team of destiny"-t, érezni lehetett, hogy mindenre képes mindenki (végeredményektől függetlenül). Ez nekem nagyon hiányzik most. Egy motiválatlan, semmizéró csapatot látok támolyogni a pályán.

Flaccóval van pedig szerintem a legkevesebb baj.


BALTIAMORE
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Számomra a legnagyobb és leglátványosabb gond a szemmel látható apátia. Mintha valami zombihad mozogna ide-oda a pályán, az elkapókon kívül alig-alig látok lelkesedést a szemekben. Zéró motiváció. Ezek után személy szerint a 3-13-as szezonon sem lepődnék meg.Spasm
Ugyanaz a baja az idei Ravens-nek, mint a tavalyi Steelers-nek. Nincs vezére se a pályán se az öltözőben. E tekintetben hatalmas űr maradt Ray és Ed után. Mi tavaly ugyanezt sínylettük meg Warddal és Warriorral. A keretünk alkalmas volt a PO-ra, de amikor jött egy hullámvölgy, már pedig az minden csapatnál jön előbb-utóbb, akkor hiányzott az öltözőből a vezér, aki kimozdítja a szekeret a kátyúból, aki feltüzeli a többieket, hogy még most kell megindulni felfelé. Ennyi. Mi se mentünk PO-ba, ti se fogtok.

Ahogy írtam korábban, ez a csoport most leáldozott. Az elmúlt 5 év mindkét domináns csapatának ikonjai egy jelentős része visszavonult. Egyik csapat se tudta áthidalni. Őszintén szólva nem is lehet. Ray és Ed maga volt a Ravens. Ahogy Ward és Warrior a Steelers. Nem ugyanúgy 53-n vannak a 2 öltözőben, akkor ez a 2-2 ember is elég volt, most az 51 sem elég, hogy legyen súlya.

Ez van. Reméljük, mindkét franchise 1-2 éven belül összeszedi magát. 😊 Addig meg hadd doromboljanak a cicák. 😀


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Számomra a legnagyobb és leglátványosabb gond a szemmel látható apátia. Mintha valami zombihad mozogna ide-oda a pályán, az elkapókon kívül alig-alig látok lelkesedést a szemekben. Zéró motiváció. Ezek után személy szerint a 3-13-as szezonon sem lepődnék meg.Spasm
3-13 azért szerintem túlzás, de tényleg eléggé ergyán muzsikálunk. Tavaly az olyan meccseken mint a Bills/Packers/ meg a tegnapit szarul játszva is behúztuk, legyen mák, legyen bírói segítség/legyen felsőbb gondviselés. Ez a plussz nincs meg idén és szerintem ez a megfoghatatlan plussz miatt lettünk bajnokok.

Viszont az egyértelműen megmutatkozott, hogy ha Flacco munkáját nem teszi lehetetlenné a fal akkor képes vezetni az O-t (most nagyvonalúan eltekintve attól az aluldobott TD-n) ami azért biztató. Már csak tenni kellene érte, hogy legyen ideje passzolni és legyen megbízható célpont. Tehát nem kilátástalan a helyzet akár a jövő évet figyelve már, akár valami feltámadásban bízva az ideit.
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 293 — capitaine du château de Vienne 1487
Navégre másvalaki is kiszúrta a Zombi-battle-t, csak nem mindegy huva mén az út a komposztba vagy az Élőhalottak éjszakájába, el kéne dönteni, mer lassan csengetnek.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Spasm Baltimore Ravens Maryland Terrapins 27
Számomra a legnagyobb és leglátványosabb gond a szemmel látható apátia. Mintha valami zombihad mozogna ide-oda a pályán, az elkapókon kívül alig-alig látok lelkesedést a szemekben. Zéró motiváció. Ezek után személy szerint a 3-13-as szezonon sem lepődnék meg.


BALTIAMORE
több mint 10 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Terrell Suggs: Ravens are in 'state of emergency'
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/hhhutkas84gdffnzwoyt
Terrell Suggs: Ravens are in 'state of emergency'
Terrell Suggs is concerned. After the Baltimore Ravens lost to the Pittsburgh Steelers and tumbled to 3-4 on the season, the star pass rusher sounded the alarm, saying, "We have a tremendous amount of work to do."


Iszonyat dühös vagyok a csapatra. Szavak nincsenek... Lehet itt azzal példálózni, hogy az utóbbi 3 vereség csak 8 ponttal történt. De basszus, régen akármilyen szarok is voltunk - pont ezeket a szoros meccseket húztuk be. Most szarok is vagyunk és be se húzzuk a meccseket. Rossz kombó.
Futás elleni védekezés 0 volt. 140+ yardot kapni a liga eddig -papíron!- egyik leggyengébben futó csapatától.... Nice job
Saját futásunk 0. Nézek bambán és egyszerűen nem értem, hogy ezt így hogy és miért 😕
Van 4 vereségünk. Játszunk még -többek között- kétszer a Cicákkal, egyszer a Vasalósokkal is, na meg persze a gópeccel is. Csoport első hely már eleve úszni látszik, 9-7-tel meg csak taláán lehetne PO-ba kerülni, de ha így haladunk még ez se lesz meg. Kezdjünk lelkiekben felkészülni hosszú idő után az első olyan idényre....
több mint 10 éve
Snagal Baltimore Ravens 870
Négy vereségünk van. Ebből 3 összesen volt 8 pont...úgy, hogy van egy fogalmatlan támadósorunk, nulla futójátékkal. Azaz ha csak picit javulnánk támadásban...A play-off nem a vereség miatt került távol, hanem a támadójáték miatt. A következő két meccset hozni kell, különben tényleg nincs miről beszélni. Maximum arról, hogy aki támadósor nélküli csapatot szeretne látni max 1 filed goalokkal kikapni, nézzen ravens meccset.lucio
A PO szerintem azért került távol mert nulla fejlődést látok hétről hétre... csak egy kevés plusz kéne ahogy te is írod, de azt sem tudjuk hozzá tenni.
Hiányzik Ray 😕
több mint 10 éve
lucio 325
Négy vereségünk van. Ebből 3 összesen volt 8 pont...úgy, hogy van egy fogalmatlan támadósorunk, nulla futójátékkal. Azaz ha csak picit javulnánk támadásban...A play-off nem a vereség miatt került távol, hanem a támadójáték miatt. A következő két meccset hozni kell, különben tényleg nincs miről beszélni. Maximum arról, hogy aki támadósor nélküli csapatot szeretne látni max 1 filed goalokkal kikapni, nézzen ravens meccset.