Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 11 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Sikerült három részletben megnéznem a meccset. Tipikus preseason meccs. Szeretne az ember következtetéseket levonni, de aztán mindig visszatáncol. Pár gondolatot azért lekörmölök.

Ami a legfontosabb. Nem sérült meg senki.

A kezdő offenseből csak T.Smith dicsérhető, szerintem nagyon jó éve lesz, de amit az O többi része művelt... Falcons D nem üti meg szerintem egyik csoport riválisunk hasonló osztagának színvonalát éppen ezért szomorú a kezdő O teljesítménye.
A futójáték totál homály volt Rice 8 carry 10 yardért, nem is kell tovább részletezni. A pass protban is voltak bőven hiányosságok azt még hozzátéve, hogy a túloldali pass rush nem éppen ligaelit. Aztán a második félidő első támadó sorozatát a kezdő Oline a kitudja hányadik Atlanta D ellen egy sackel zárja le. ehh :/ Szóval ez elég gyenge volt, reméljük a felturbózott playbook kicsit több eredményre vezet majd. T-Mobile playbookja hozott yardokat, de az már a 2-3/4. Atlanta D ellen, szóval ugorjunk.
(Mellette TD elkapása tetszetős volt, és Furstenburgnak is volt két szép elkapása, van fantázia szerintem a srácban)
Shipley megnyerte Gradkowskinak a center harcot, ennyi szabálytalanság nálunk sem fér bele.

Ha már szabálytalanság akkor a D is kitett magáért, bár a bírók dobáltak mindenre, elég pre season formában voltak.(jobban nem akarom megbántani őket)
Jimmy Smith kiemelt helyet élvez a D összegzésénél... Sajnos fogalmatlan volt Julio Jones ellen. Csatlakozhat az Offenshez a szégyenpadon. Run D sem nagyon állt össze, a pass rush cserébe qwa jó votl, bár az atlantai oline nem éppen egy domináns egység. Ami zavaró volt, hogy fasza pass rush mellett is a 2. számú irányító is gyorsan és pontosan szabadult a labdától sima first downért többször is. Ami még nem tetszett az a missed tackle hegyek. Nem egyszer már a LOS mögött szerelhettünk volna, de ehelyett szép yardokat engedtünk. Elam elemében volt e téren, repkedett becsülettel, csak a célpontra nem mindig tudta rátenni tisztességesen a kezét, így hatalmas szerelés helyett maradt a mérgelődés, hogy lecsúszott az emberről. Minden esetre az energiával nem lesz gond nála 😀
Aki nagyon tetszett az Daryl Smith volt, de Arthur Brown is odatette magát, ahogy Arti Jones is, valamint Josh Simon.(az a spin move különösen mosolycsalogató volt) Doomot sem illik kihagyni, bár többnyire elég volt körbefutni a RT-t és már ott is volt az irányítón 😀
Asa return TD-je tetszetős volt, a ST-től várhatunk idén szép dolgokat. (mint CB egész komoly szerelés mennyiséget hozott össze, mondjuk a posztjából adódóan ez azért annyira nem örömteli)

B-Willnek továbbra is nagy fanja vagyok 😀, ha a snap pillanatát rendesen el tudná kapni... Kétségtelen sok munka van még vele, de engem már megnyert.
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
Olcsón jót.
Bízom benne,hogy 1-2 évre hátán fogja cipelni az LB sort.

több mint 11 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 748 — Sa da tay!
Daryl szerintem is az egyik legjobb igazolás volt.

John Harbaugh: 'That first half was about as poorly as we could play. I can't remember us playing worse since we came here.'
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 415 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Viszont hogy jót is mondjak, Darly Smith olyan formában játszik, mint mikor mindenki a liga legalulértékeltebb játékosának tartotta. Ha egészséges tud maradni a szezonban, óriási igazolás lesz(és végre megkapja azt a megbecsülést amit nálunk a médiától és a közvéleménytől sohasem). Diszkont áron.
több mint 11 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Kezdő #O teljesítménye a teljes első félidő alatt. Elkapóink továbbra is siralmasak T. Smith kivételével. Amennyire be volt harangozva a nagy WR versengés, teljesítmények a csapathonlapon - nos annyira siralmas a helyzet jelenleg. Ezért a meccsért kár volt fentmaradni...
több mint 11 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 748 — Sa da tay!
McClain 1,5 millás paycutba ment bele az idei évre. Jelenleg Stokley és Clark szerződésével 5.529 millióval vagyunk a cap alatt.

Ma meccs, de meló miatt kihagyom, majd pótlom délután. Amire kíváncsi vagyok:
-Shipley hogyan szerepel a kezdőkkel(ma ő kezd nem Gradkowski)
-az előbb említett újak hogy szerepelnek
-mennyit javult az elkapó szekció, mert múlt héten katasztrófa volt
-secondary, főleg a kezdő CB-ink mit alakítanak Julio és Roddy ellen
több mint 11 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 748 — Sa da tay!
Mindenképp kellettek célpontok, látszott abban a pár play-ben csütörtökön, hogy Smith mögött óriási űr tátong, bár ezt nem most kéne orvosolni...meglátjuk mely TE-k kerülnek rosterre.
több mint 11 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
A blokkolásnál jelenleg komolyabb probléma a minőségi célpontok hiánya. Arra meg nem bazírozhatunk, hogy majd az elit futótriónkból elit elkapók is lesznek.
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 292 — capitaine du château de Vienne 1487
Clark nem blokkol, oda kell egy plussz melós, én nemis értem, Leachnek jó a keze. Vagy úgydöntöttek beállt a targethiány és JoeCoolnak mögkő mutatni, hogy mié is kapott ennyit.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Úgy nézem elkezdtük foltozgatni az offenset, nagyon helyes, én is kevésnek éreztem. Mekkora szerep juthat a két érkezőnek?Voice
Erre most nehéz válaszolni. A második, de főleg a harmadik preseason meccs után sokkal okosabbak leszünk. Ez a két igazolás minden esetre jelzi, hogy nem voltak egyáltalán megelégedve a jelenlegi felhozatallal, ami az TB elleni teljesítményüket figyelembe véve egyáltalán nem meglepő.
több mint 11 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Úgy nézem elkezdtük foltozgatni az offenset, nagyon helyes, én is kevésnek éreztem. Mekkora szerep juthat a két érkezőnek?


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Adam Schefter
And there it is: Ravens announce they reached agreement with former Colts TE Dallas Clark.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Sztem o keves de majd ha hazamegyek kulhonbol reszletezem.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 748 — Sa da tay!
Stokley 1évre jött vissza, ma már együtt edz a csapattal.
több mint 11 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 748 — Sa da tay!
Nekem ami leginkább lejött az első pre meccsből, hogy Leach úgy kellett, mint egy falat kenyér és ami nagyon tetszett az a Canty-Ngata-Art D-line és Daryl Smith játéka. Stokley jó igazolás. A WR corp a kezdőknél elég homály volt sajna...
Kell a paprikás hangulat, amit majd átmenthetnek a meccsekre 😊
Ezt a Smith elkapást érdemes megnézni:  www.baltimoreravens.com/videos/videos/Torrey-Smith-Makes-Best-Catch-Of-Camp/3a9fa55f-cc38-4804-8a65-3fdeabdfcec4?mobile-id=750481&media-type=V
több mint 11 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Piercenek úgy tűnik csak pár napot kell kihagyni. Ezt megúsztuk. Thompsonról még nincs hír

Stockleynak örülök. Tavaly 9 meccsen kezdett 544 yardot hozott össze 45 elkapásból és 5 TD-t. A fiatal elkapók mellé kell a veterán mindenképpen. Reméljük van még benne egy hasonló év.

Tegnapi edzésen B-Will és Juice is kapott fejmosást, rájárt a rúd a rookiekra.
A 11-11 elleni drillek offense vergődéséről írtam már (T-Mobile is dobott egy picket).
A goal line szituk kicsit jobban mentek 11-ből 9 lett TD. Leach alaposan meggyötörte az ellent 😀

Webb kezd visszazökkenni, szükség is lesz rá. C. Brown átmentette az edzésre a meccsnapi formáját.

Pierce/Thompson/Hall/Spears nem edzett. O.Brown/Reed/Johnson viszont újra edzésbe állt.
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Ravens agreed to terms with WR Brandon Stokley, formerly of the Broncos.
több mint 11 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
A hírek szerint a mai edzés elég paprikásra sikerült. HArbs konkrétan cuttal fenyegette Asa-t, majd lezavarta a pályáról Mellette-t mert lusta volt. Aztán az Olinet "dícsérve" lehozta Rice-t is miután Arti Jones könnyedén ledózerolta a gyenge blokkolás miatt. Rice Jonesra rágott be és a szerelés után hozzá dobta a labdát. Az edzés végi hurry up offense gyakorlása során Joe három lasztit is a védőknek passzolt, majd a frusztrációját a sisakján vezette le. Sizzle beszólt Caldwellnek, mondván ha az edzés élesbe ment volna 40-0-ra nyert volna a D. ("What kind of ship are you running?")
A sérültekről csak annyit nyilatkozott Harbs, hogy ha komoly a gond tudatni fogja.
több mint 11 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!


Aki esetleg megnézné a meccset.
több mint 11 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Pár gondolat a pre meccsről.

A kezdőkről sokat nem érdemes beszélni nem voltak annyit a pályán.Az, hogy Daryl Smith szépen átvette a D karmesteri pálcáját örömteli és Webb is kezdett, bár sokat nem volt pályán (update:a közvetítés során rosszul írták fel a kezdő D-t mert Webb nem volt pályán.)
Upshaw ahogy számítani lehetett kezdett és Doom mint szituációs rusher fjött.
A Dline mogorvának tűnik. B-Will szerintem lejátszotta Codyt szóval ott mindenképpen helycserét várok. Adrian Hamilton is jó volt, bár a Tampa kerete közel sem tűnt olyan mélynek mint a miénk, szóval az ő 2. soruk O-ban és a mi második D-nk között van különbség.

Asa jó volt, külön öröm, hogy 8 meccses eltiltást kapott, amit csak növel J-LO és C. Brown ramaty teljesítménye. Jimmy Smith-t sem lehet nagyon dicsérni (V. Jacksonon nem volt túl efektív).
Ihedigbo kezdett, Elam, pedig a létszámhiány miatt a 3. csapat snapjain is fenn volt. Huffnak és Bynesnak volt egy félreértése 61 yardért, ezek kiküszöbölésére van még idő szerencsére.

Thompson/JJ./Doss egyikőjük sem érdemel sok méltatást, ami megint nem valami pozitív. Mellettenek és M.Brownnak is voltak szép mometumai, de LaQuan jobb volt náluk (itt bejátszik a ST).Furstenburgnak volt egy szép elkapása komoly forgalomban. Shianco nagyon hektikus volt a két drop pedig tovább rontja a képet.

Joe passzainak a fele futóhoz ment... Pierce/Rice és Leachnek is volt elkapása.
több mint 11 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 748 — Sa da tay!
Nem játszanak: Yanda, McClain, Dickson, Omar Brown 😕 , Reed, Chris Johnson. (Webb beöltözött és részt vesz a bemelegítésen)


A bemelegítés végén Ray helyét a Huddle közepén Suggs vette át!!! Webb kezd 😊
több mint 11 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
 www.baltimoreravens.com/news/article-1/World-Beginning-To-See-The-Real-Joe-Flacco/8eca02b8-6daf-4ebd-baae-1687a409c703
Nagyon jó kis olvasmány 😊


Itt még milyen kisfiú volt az MVP...
több mint 11 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Hajnalban végre láthatjuk a srácokat 😊

B-Will fogalmazta meg summásan:
“To hit someone else,” Williams said when asked what he’s most excited about this preseason. “That’s the biggest thing – to get out on the field and show people what the Ravens are all about.”
A kezdők is pályára kerülnek, de Harb nem részletezte mennyi időre. Flacco lehet az ilyenkor szokottnál többet lesz fent, hogy az elkapókkal összerázódjon, de ez csak találgatás.
több mint 11 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
 mmqb.si.com/2013/08/06/the-post-pitta-problem-its-a-big-one/

Ez a cikk szerintem elég jól vázolja Pitta kiesésének jelentőségét (bár a rajzok megérnek egy misét 😀 ) és azt miért kritikus Dickson/Doss fejlődése. Már nagyon várós a Panthers elleni meccs 😀
több mint 11 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 748 — Sa da tay!
Tegnapi utolsó edzés az első preseason meccs előtt(Tampa) nem volt olyan intenzív.
Mint korábban írtam Rice visszatért(ahogy Cody és Daryl Smith is), edzés végén nem is tétlenkedett be állt vizes fiúnak a drill-ek között 😊
Mellette egyre több lehetőséget kap az első csapattal, ma is velük gyakorolt(a 2. csapat mellett) Flacco sokszor kereste őt. Harbaugh szerint azonban még sokat kell tanulnia.
Streeter elengedett egy passzt, amit Levine le is szedett, ekkor Suggs kihívta a pálya szélére és leugatta, hogy csinálja meg a play-t az irányítójának... Egyre csúszik hátrébb a DC-n sajna
Webb részt vett szinte az összes egyéni drill-ben, az irányváltásoknál, kitámasztásoknál, nem látszik rajta, hogy aggódna a lába miatt sokkal jobban mozog, mint két héttel ezelőtt. A Tampa ellen nem, de valószínű fog játszani a preseason-ban.
A center poszt még mindig nyitott Gradkowski indult TC előtt előnnyel a pozícióért, de az utobbi pár napban Shipley kapta a több lehetőséget az első csapatnál.
Volt egy érdekes felállás, amikor Suggs, Dumervil, Upshaw és McPhee egyszerre támadták a QB-t, ezt hosszú third down-oknál valószínű láthatjuk élesben is.
Shiancoe megint sok labdát kapott, szinte minden play után át is beszélték azokat Flacco-val.
Tucker az edzésen nem csak rúgot, de volt pár szép punt-ja valamint fake punt után egy szép egykezes elkapása is 😊
Nem edzettek: Yanda, Dickson, McClain, Reed, Omar Brown, Chris Johnson