A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
Sobri Jóskáné
AFC döntő Foxboróban 😊


Persze nem lépsz kétszer azonos folyóba,
De van hogy ismét jön torokra szopóka,
Persze a hit szabad, s lehet reménykedni,
De Ray Lewis nem fog nálunk keménykedni,
Nem lesz szép búcsúmeccs, nem lesz győztes Flacco,
Rájön a hollónép hol szorít a zakó,
Bár kiégett Brady és nem lesz Gronkowski,
Azért csak mi fogunk örömben osztozni,
Győzünk és érkezünk, New Orleans minket vár,
S Lewis is rádöbben, több gyűrű: soha már!

több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
Revans snevaR
tökkéletes!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Na, jöhettek! 😀
Jó lesz!
Igazán egy dolog aggaszt. sutianap idén Nálatok van! 😀tomi-tomi
Feltein Istvánné
Visszatérés

Újra Boldog vagyok!
Elmondhatatlan ez az érzés.
Annyi fájdalom után,
csodálatos a visszatérés.

Emelt fővel térek oda vissza,
ahonnan űzött vadként távoztam.
Várnak, már nagyon várnak,
így már van értelme a mának!

Hat hónapja kezdődött e vándor élet,
de most visszatérek, és újra remélek!

Még harcolok és küzdök,
de már nem egyedül.
Tudom, hogy jobb lesz,
s ami volt a feledésbe merül.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
Remélem most elkapják a peccet,bár rohadt nehéz lesz.

több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Na, jöhettek! 😀
Jó lesz!
Igazán egy dolog aggaszt. sutianap idén Nálatok van! 😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Clark Judge-tól:
"Please, can we quit the Flacco Flak? I mean, the guy set the franchise playoff record last week with a passer rating of 125.6. He has five touchdowns and no interceptions the past two weeks. He's 7-4 in the playoffs in his career. If you think that's decent, consider that Manning is 9-11. Then consider this: all but two of Flacco's victories have been on the road.

"You think this finally silences his critics?" I asked Torrey Smith.
"No," he said. "I think Joe is one of those guys who will have to win it all."

Sajnos egyetértek.. és még akkor se biztos.

És hülyeség hogy csak mélyet tud dobni.. dobált tegnap is Pittának, Boldinnak 10-15 yard mélységben, kifejezetten jó seam/slant-et tud dobni az erős keze miatt.. és láttuk, hogy néha még touchpassre is képes.
Elhiszem, hogy az nem megy annyira neki, mint mondjuk egyik-másik elit QB-nek, vagy annyira mint a klasszikus 50-60 yardos bomba (mintha egyébként az annyira egyszerű dobásfajta lenne amúgy, és bármelyik más kezdő QB hasonló szinten dobálná az NFL-ben..), de ha ennyire one-trick pony lenne Joe, akkor már rég nem itt tartanánk.Igor
Hát ezen a meccsen rohadt jól játszott, amilyenek dropoltak a WR-ei Pitta meg Jones is, hát fogtam a fejem.
Nagyon egyben van most fejben a srác és ez szerintem nagyban köszönhető a csapatnak és a vezérnek is, nah meg Haribónak.
Rég szurkoltam annyira egy csapatnak a Vikingson kívül mint nektek tegnap (lehet lilamániás lettem 😀). Remélem meg lesz az SB, én tavaly után most végre tényleg egy Haribó bowlt szeretnék, aztán megnzném Kaep hogy fut bele Lewisba 😀
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
Clark Judge-tól:
"Please, can we quit the Flacco Flak? I mean, the guy set the franchise playoff record last week with a passer rating of 125.6. He has five touchdowns and no interceptions the past two weeks. He's 7-4 in the playoffs in his career. If you think that's decent, consider that Manning is 9-11. Then consider this: all but two of Flacco's victories have been on the road.

"You think this finally silences his critics?" I asked Torrey Smith.
"No," he said. "I think Joe is one of those guys who will have to win it all."

Sajnos egyetértek.. és még akkor se biztos.

És hülyeség hogy csak mélyet tud dobni.. dobált tegnap is Pittának, Boldinnak 10-15 yard mélységben, kifejezetten jó seam/slant-et tud dobni az erős keze miatt.. és láttuk, hogy néha még touchpassre is képes.
Elhiszem, hogy az nem megy annyira neki, mint mondjuk egyik-másik elit QB-nek, vagy annyira mint a klasszikus 50-60 yardos bomba (mintha egyébként az annyira egyszerű dobásfajta lenne amúgy, és bármelyik más kezdő QB hasonló szinten dobálná az NFL-ben..), de ha ennyire one-trick pony lenne Joe, akkor már rég nem itt tartanánk.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 068 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Aki kicsit járatosabb a Ravens háza táján, légyszíves írja már le nekem, ki a fene fogta D. Thomast a meccsen, hogy nem repült felé passz? 😊 Pedig ugye a Broncos első számú célpontjáról van szó, és Revis-ek nem játszanak tudtommal nálatok 😊
Ed Reed nem nagyon volt képernyőn egész meccsen, így arra gondoltam, hogy ő kettőzte le az egyik CB-vel.

több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
Áá, nem hiszem, vagyis én nem. Erős a keze JOenak, ha van helye, akkor oda tudja dobni. Csak az a fura, hogy ennyiszer ilyen nagy mélaságot . . . Mindegy. Azt gondolom, hogy a Ravens megtette, amit meg lehetett.kishaszi
Mer Löbó szemüveged van, az hogy mi ráhúztunk a passzkontrollra, nemhiába, Taréj, Ajdegrín, Jakobidzsó sötöbbi. Ám ha nem tömik a futás ellen, Rizsapó szanaszéjjel fog rohangálni, ezért elsősorban, ha nem fogod meg csipulhacc a száddal, sezmég ki van cifrázva Pirszel meg Húztavontával. De Heniális lesz ha valaki úgy feláll mélységi bombázásra, addig Falkó növesztheti nyugodtan a kövi bajuszkompozíciót.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
Óriási meccs volt,a denver sec nem tudom mit csinált de nem is érdekelt.

Boldin,Flako,és az egész D grat.

a spec team meg későn ébredt de a végén odatette magát(Holliday -10 yard return)

több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Az égadta világon semmi bajom sincs a Houstonnal, de jó lenne revansot venni a Patsen. 😀
több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Áá, nem hiszem, vagyis én nem. Erős a keze JOenak, ha van helye, akkor oda tudja dobni. Csak az a fura, hogy ennyiszer ilyen nagy mélaságot . . . Mindegy. Azt gondolom, hogy a Ravens megtette, amit meg lehetett.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Ez nagy win volt,egy piszok jó Broncos ellen.
A fal az volt,amit már szezon elejétől sír a szánk,

Corey Graham a következő FA,aki a védelmünk x faktora.
A 2 spec.team TD után azt hittem,túl nagy előnyt kap Manning,de aztán sikerült túllépni a problémán,mindenki erőn felül,ill.jó formában játszott.
Flacco,ilyen,ha megvédik.kátrány
hááát, azért h Flakon ilyen legyen, ahhoz kellett az igen szar napot kifogó Broncos sec...ettől függetlenül jár neki a taps.

Finoman szólva se csippantom a lilákokat, de azért le a kalappal. Azért egy pacsi jár az OC-nak, 4 jó passzal sikerült kb. folyamatosan meccsben tartani a csapatot, nem semmi! Ray Lewis hatalmas. Szerintem ugyan mostantól sokkal nehezebb 2 meccsetek lehet, akárki is jön szembe, ahol ha nem adják meg azt a luxust, hogy ilyen lyukas legyen többször is a védelem, de eddig hűálivúdi a Lújiz sztori!kishaszi
Itt egy meccsen kell jónak lenni,hogy azt látod,hogy sz*r Broncos sec.vagy jó Ravens QB/O,azt mindenki maga látja.
Ahogy senki a Ravens szurkolókon kívül nem hitte,hogy Flaccó képes 1-nél több jó passzt adni,lehet a Broncos sec.is lesajnálta,ami a veszte lett.Talán.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 11 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 548 — !SuPeR6BoWL!
Foxborough vagy Reliant melyik a szimpibb? 😊

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ez nagy win volt,egy piszok jó Broncos ellen.
A fal az volt,amit már szezon elejétől sír a szánk,

Corey Graham a következő FA,aki a védelmünk x faktora.
A 2 spec.team TD után azt hittem,túl nagy előnyt kap Manning,de aztán sikerült túllépni a problémán,mindenki erőn felül,ill.jó formában játszott.
Flacco,ilyen,ha megvédik.kátrány
hááát, azért h Flakon ilyen legyen, ahhoz kellett az igen szar napot kifogó Broncos sec...ettől függetlenül jár neki a taps.

Finoman szólva se csippantom a lilákokat, de azért le a kalappal. Azért egy pacsi jár az OC-nak, 4 jó passzal sikerült kb. folyamatosan meccsben tartani a csapatot, nem semmi! Ray Lewis hatalmas. Szerintem ugyan mostantól sokkal nehezebb 2 meccsetek lehet, akárki is jön szembe, ahol ha nem adják meg azt a luxust, hogy ilyen lyukas legyen többször is a védelem, de eddig hűálivúdi a Lújiz sztori!

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Ez nagy win volt,egy piszok jó Broncos ellen.
A fal az volt,amit már szezon elejétől sír a szánk,

Corey Graham a következő FA,aki a védelmünk x faktora.
A 2 spec.team TD után azt hittem,túl nagy előnyt kap Manning,de aztán sikerült túllépni a problémán,mindenki erőn felül,ill.jó formában játszott.
Flacco,ilyen,ha megvédik.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 11 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Play like a Raven <3
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Gratulálok a csapatnak! Mondtam, hogy nyertek és SB-t fogtok játszani! És még söröket is nyertem rajtatok! 😛

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Impressive. Most impressive...

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 11 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Ez szép volt,el kell ismerni. A mentális erő átjött...😊
Kiváncsi vagyok,tudnak-e más playbookot összerakni Flakonnak a köv. meccsre,mint a handoff Rice-hosszú Smith kombót..
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
thx a gratokat, ez meg hűha...
hosszú még az út.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Szép volt! 😊
több mint 11 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 560 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Grat srácok! Raj Lajost csak nem hagyjátok nyugdíjba menni???!!! 😀 😀 😀

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 714
Grat fiúk! Ez férfi munka volt!

A hosszabbításban már érezni lehetett, hogy fejben erősebb ez a Ravens! Szerintem pont ezt a pluszt szabadította fel Ray bejelentése.

Grat még egyszer! Nagyon nagy diadal volt és megérdemeltétek!Soldados
És ki lehet jelenteni, hogy a Ravens nem lufi, és Flacco se szar, nem remeg a keze a végén, élesben minden passza jó volt, a dropoltak se rajta múltak.
Sobri Jóska
De lufi (volt). De Ray bejelentésétől pont ezt vártam, hogy felszabadít iszonyat energiákat. Megtörtént. Én rögtön ezt írtam be, hogy ez egy utolsó nagyon nagy húzás volt Raytől. 😉 És be is jött neki.

Flacco pedig aláiratta magát Baltimore-ba ezzel a meccsel, és azt is tartom, hogy én ennek örülök. Mert továbbra sem gondolom jobbnak egy game manager QB-nál. Ez egy jó meccse volt, de én láttam a többi meccsét is. 😊Soldados
Ha a lufinak titulált tárgyat bökdösöd, de nem pukkad ki, akkor az nem lufi, csak annak tűnt.
De bebizonyosodott, hogy ez bizony nem lufi.
Egy sima hazai győzelem, és egy bravúr a Mile High-on elég kell legyen neked is.
Valamint ha a lufiból lehet nemlufi, akkor egy gamemanager qb is léphet szintet.
Szerintem lépett, de az biztos, Flacco gatyája nem volt fostos, fejben nagyon egyben volt végig.Sobri Jóska
Amikor lufit mondtam/írtam, akkor az is volt.

Ray bejelentése Zeppelinné változtatta a lufit. Soldados
könnyen lehetett volna belőle egy Hindenburg.

Bármennyire is nem szeretem Flacco-t és a Mórokat, de respect a maiért, nagy küzdés volt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
Grat fiúk! Ez férfi munka volt!

A hosszabbításban már érezni lehetett, hogy fejben erősebb ez a Ravens! Szerintem pont ezt a pluszt szabadította fel Ray bejelentése.

Grat még egyszer! Nagyon nagy diadal volt és megérdemeltétek!Soldados
És ki lehet jelenteni, hogy a Ravens nem lufi, és Flacco se szar, nem remeg a keze a végén, élesben minden passza jó volt, a dropoltak se rajta múltak.
Sobri Jóska
De lufi (volt). De Ray bejelentésétől pont ezt vártam, hogy felszabadít iszonyat energiákat. Megtörtént. Én rögtön ezt írtam be, hogy ez egy utolsó nagyon nagy húzás volt Raytől. 😉 És be is jött neki.

Flacco pedig aláiratta magát Baltimore-ba ezzel a meccsel, és azt is tartom, hogy én ennek örülök. Mert továbbra sem gondolom jobbnak egy game manager QB-nál. Ez egy jó meccse volt, de én láttam a többi meccsét is. 😊Soldados
Ha a lufinak titulált tárgyat bökdösöd, de nem pukkad ki, akkor az nem lufi, csak annak tűnt.
De bebizonyosodott, hogy ez bizony nem lufi.
Egy sima hazai győzelem, és egy bravúr a Mile High-on elég kell legyen neked is.
Valamint ha a lufiból lehet nemlufi, akkor egy gamemanager qb is léphet szintet.
Szerintem lépett, de az biztos, Flacco gatyája nem volt fostos, fejben nagyon egyben volt végig.Sobri Jóska
Amikor lufit mondtam/írtam, akkor az is volt.

Ray bejelentése Zeppelinné változtatta a lufit. Nincs ezzel gond, megérdemelt győzelmet arattak. Pont neked nem fogom magyarázni, hogy a sportban mennyit számít a mentális erő, hisz ebben mindig egyetértettünk, ezt okozta Lewis, többek között ezért is nemcsak egy szimpla nagy játékos, hanem egy csapatvezér, egy legenda.

Flaccóban nem értünk egyet. Van ez így. Mai meccsen is az jött ki, ami mindig. A mélyet jól dobja, mást nem igazán. Ez egy adott meccsen elég lehet, de hosszú meneteléshez eddig sosem volt az. De itt az újabb lehetőség, rám lehet cáfolnia. 😊Soldados
Nem kell a cáfolat, lehet egy rossz meccse a Pats ellen tulajdonképpen. 😊