Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
tehát személyes okok... hm... nem volt nagy vihar, h ezt hallottuk volna, de éppen lehet...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
 sports.yahoo.com/news/nfl--keeping-qb-joe-flacco-happy-meant-the-ravens-had-to-get-rid-of-coordinator-cam-cameron-180838938.html


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Lassan gyógyulgatunk.
Kár, hogy közben újabb és újabb sérülések jönnek elő. Az mondjuk példaértékű, hogy Yanda idén még nem engedett sacket! 😀 Imádom a palit.. kéne is vennem egy mezt 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Egyszerre meglepő és nem meglepő... év közben, úgy hogy pozitív a mérleg, meglepő. Az hogy Caldwell itt van, boritékolta, hogy Camnek sok esélye nem lesz... Ez volt az ő "Make-or-break" szezonja, és hát break. Kátrány, absz igazad van én is inkább év elején, holtszezonban tettem volna ki, de az AFC döntőn jól muzsikált a csapat, nehéz lett volna indokolni, mint ahogy 9-2-nél is...

Caldwell, érdekes lesz, mert jó OC-nek tartom, de azért egy klasszissal jobb QB-vel tolta amit... ja és eredendően emiatt nem is futottak sokat... nekünk meg inkább klasszis futónk és jó qb-nk van, érdekes lesz.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Húh. Először is hatalmas respect Harbaughnak! Többször volt már téma a topikban, hogy milyen jó baráti kapcsolatban van Cammel. Tuti borzasztó érzés lehetett ezt a döntést meghozni. Időzítésben jókor jött? Hasznára fog válni a csapatnak? Eldől...

Annyira nem tartom drámainak a helyzetet, hiszen Caldwell év eleje óta ott van. Ha nincs is még akkora hozzáértése a csapatdolgokhoz, de akkor is ott volt, hallott-látott ezt azt. Mire számíthatunk? X nap alatt nyílván nem fognak egy új 400-500-600 oldalas playbookot megszerkeszteni, nem kell itt forradalmat várni. Amivel viszont lehet operálni, hogy ráállunk bátor playhívásokra, csináljuk a no-huddlet, és Rizsa is megkapja a labdát.

Másik dolog, hogy lehet itt a D-re és a sérüléshullámra fogni nagyon sok mindent. De a támadók semmit nem fejlődtek idén. Pedig névileg egy kicseszett erős alakulat lenne. Remélem bejön a lelki tényező, összekapják magukat és szárnyalunk. Vagy maradunk átlagosak és akkor kiesünk Wild-Card körben. Igazából ha csak tűzoltás is, akkor is mindegy idénre. Ilyen teljesítménnyel sehova nem jutottunk volna, fejlődésnek még csak a csírája se látszott. Így viszont legalább megvan a fejlődés esélye. Én mindenképpen köszönöm Harbaugh!
több mint 11 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Valamit lépni kellett, de nem tudom, hogy ettől lesz e hirtelen javulás, amire égető szükségünk van. Nekem inkább tűzoltás szerű lépésnek tűnik,de ne legyen igazam. Ettől függetlenül nem fog hiányozni Cameron, mert az, hogy az offenz képes meccsekre impotens lenni vagy a legszélsőségesebben teljesíteni egy meccsen belül (szép driveok majd érthetetlen lefagyás) az az Ő sara is.
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
Jimmy tartozott Cameronnak, John tartotta amíg bírta. De most eljött az idő, sárkány ellen sárkányfű, Tomlin ellen Calwell kű. Mán tényleg nem hiszem el, hogy nem tud kilátni a frencsájz a hegesztőszemüvegből.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Érett ,ettől függetlenül az időzítés meglepett.Most egy lefelé tartó spirál érzékelhető volt,ami nem csak Cameron hibája.Én már tavaly leváltottam volna,nemhogy idén holtszezonban.Sőt,sztem a tavalyi sztájk menthette meg az állását,sokkal fontosabb volt egyfajta stabilitás,mint a váltás.Aztán AFC döntőt játszottunk és hülyén jött volna ki,ha váltanak.Ettől függetlenül én váltottam volna,a tavalyi relatív egészséges D ,ami megmentette az állását,most a sok sérült felszínre hozta az Off. hibáit.
Gyötrelmes game plan-eket hozott össze,nem sírok egy picit sem,mintha teljesen eljárt volna a tudása fölött az idő.Teljes amortizáció volt.
A Chargers meccs után Harbs azt nyilatkozta,mennyire szereti,ahogy Cam megváltoztatja a meccs közben a játék ritmusát,Röhögtem,ahogy fél Baltimore és Maryland is röhögött.Bár én inkább sírni akartam...
Caldwell?Mindig egy fiatal,progresszív OC-t szerettem volna,Caldwellnél sem tudni,mennyit jelentett P.Manning,ahogy eddig a D sérüléshullámig nem tudtuk mennyit jelentett a D az O-.ak.
Meglátjuk,rosszabb nem lesz,ez biztos.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
Huh, ez most elég meglepő hír... nem fogom megkönnyezni, mert ebből az offense-ből bőven többet ki lehet hozni.. de nagyon kíváncsi leszek Caldwell mire megy, mert nem könnyű az időzítés.

De az, hogy még a PO előtt, azért jelzésértékű.. valamit akar a főnökség ettől a szezontól.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Phoseidon Baltimore Ravens 328 — Ravens fan
Zsinórban 3 TD után, nagyon leállt a játékotok; szerintem nem a redskins D miatt, hogy ez az Ocord hibája lett volna abban azért nem vagyok biztos😊. De nem láttam több ravens meccset.sapka
Ez igaz, lehet, hogy ez nem Cameron hibája volt most, de az, hogy az elmúlt 3 szezonban megszámlálhatatlan alkalommal fordult elő hasonló és még mindig nincs megoldva az már határozottan az ő sara 😊.

"Light thinks it travels faster than anything but it is wrong. No matter how fast light travels it finds the darkness has always got there first, and is waiting for it." Terry Pratchett
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487

😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Zsinórban 3 TD után, nagyon leállt a játékotok; szerintem nem a redskins D miatt, hogy ez az Ocord hibája lett volna abban azért nem vagyok biztos😊. De nem láttam több ravens meccset.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Phoseidon Baltimore Ravens 328 — Ravens fan
Ravens fired OC Cam Cameron.
Ideje volt...Robilluma
végre egy jó hír

"Light thinks it travels faster than anything but it is wrong. No matter how fast light travels it finds the darkness has always got there first, and is waiting for it." Terry Pratchett
több mint 11 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Ravens fired OC Cam Cameron.
Ideje volt...


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 11 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Picit zavaró,hogy megint a hajrában kaptunk ki,mint múlt héten,pedig törvényszerű.Csak mindig az volt a jellemző ránk,hogy a hajrában szökőévente egyszer kapunk ki.Hiányzik Ray,Webb,Suggs,Ellerbe,Jimmy Smith,így sok.Én előzetesen a PO-hoz szükséges győzelemet a Skins felől éreztem,a legbehúzhatóbbnak,számunkra csak nehezebbek jönnek.Mindegy,sikerülni fog,a sérültek nagy része nem lestrapáltan érkezik a PO-ba,aztán majd meglátjuk.
Bármilyen sz*r az OL,a D,ha teljes gőzzel üzemel,megtartja az előnyt.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
neem, én sem temetném magunkat, pláne ha megnézzük a sérültlistát.. most szopóágon vagyunk, de ha visszatérnek a sérültek - még idén - akkor a po se lesz szívás...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
dani2594 Pittsburgh Steelers 827 — dani2594@freemail.hu
Igen, ennyi a pozitívum, hogy a többiek is kikaptak. Semmi több.

Szánalmasan játszunk, ezért nem kell PO-ba jutni. Flacco5
Érdekes, nálunk is hasonló gondolatok merültek fel a meccs folyamán 😀 Mindenesetre ti nehezen csúszhattok le róla 😀dani2594
Ja csak mit fogunk érni vele ha már Wild Card körben kiesünk?! Rajtunk fog röhögni a liga...
Flacco5
Ez nem igaz, a liga a Jets-en röhög 😊 Akik mellesleg 1 meccsre vannak a PO-tól 😀

"If I could start my life all over again, I would be a professional football player, and you damn well better believe I would be a Pittsburgh Steeler." Jack Lambert
több mint 11 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Inkább örüljünk, hogy most még csak ennyire vagyunk depressziósak a playoffal kapcsolatban, mert három meccs vissza van és a CIN/NYG kettősnek bőven élethalál harc lesz a meccs szerintem, a Denver meg simán jobb nálunk 😕

Blaise
9-7? 😀
Belegondolva semmit nem csináltunk az utóbbi három meccsen. 2 vereség, a Chargers ellen meg csak a csoda mentett meg minket. Szép kis leolvadás. Nem látom a kiutat idén sajnos :/
több mint 11 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Inkább örüljünk, hogy most még csak ennyire vagyunk depressziósak a playoffal kapcsolatban, mert három meccs vissza van és a CIN/NYG kettősnek bőven élethalál harc lesz a meccs szerintem, a Denver meg simán jobb nálunk 😕
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
Beírtam a meccskövető topicba is a véleményem.. szerintem kemény azért most a nagy siránkozás. Nem volt ez szánalmas, csak streaky a csapat.. és ez a WAS > PIT, idegenben ez benne volt szerintem, vállalható vereség. Mindent összevetve ez kicsit jobb volt mint a múlt heti.. mégha ez nem is mond sokat.
Aki persze bye weeket akar, annak nem.. de azt hiszem ezzel az illúzióval leszámoltunk már a múlt héten.

A D helyreállt az első negyedbeli szenvedés után.. és a végén 3 csúnya play-jel (DPI, a passz a pálya közepére, meg a TD passz) szívtunk egy drive-ot ez van.

Engem az OL pass blockingja zavar nagyon, mert ott erőteljes visszafejlődést érzek.. a D szerintem rendben van, és bár még javulhat, ezzel a harmadik-negyedik soros verőemberekkel, ez bőven jó. A fiatal DL emberekben különösen van potenciál.. a back seven meg hit/miss.
De ilyen OL munkával nem lesz esély a PO-ban végigmenni.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Igen, ennyi a pozitívum, hogy a többiek is kikaptak. Semmi több.

Szánalmasan játszunk, ezért nem kell PO-ba jutni. Flacco5
Érdekes, nálunk is hasonló gondolatok merültek fel a meccs folyamán 😀 Mindenesetre ti nehezen csúszhattok le róla 😀dani2594
Ja csak mit fogunk érni vele ha már Wild Card körben kiesünk?! Rajtunk fog röhögni a liga...

Nézzük csak hirtelenjébe mik dőltek meg az utóbbi hetekben:
1) Haza veretlenségi sorozat
2) Nem kaptunk ki a fekete mezben
3) Vereség után mindig nyertünk

+ jön a 4. is nem sokára: "Playoffban legalább 1 meccset nyerünk"
több mint 11 éve
dani2594 Pittsburgh Steelers 827 — dani2594@freemail.hu
Igen, ennyi a pozitívum, hogy a többiek is kikaptak. Semmi több.

Szánalmasan játszunk, ezért nem kell PO-ba jutni. Flacco5
Érdekes, nálunk is hasonló gondolatok merültek fel a meccsünk folyamán 😀 Mindenesetre ti nehezen csúszhattok le róla 😀

"If I could start my life all over again, I would be a professional football player, and you damn well better believe I would be a Pittsburgh Steeler." Jack Lambert
több mint 11 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Igen, ennyi a pozitívum, hogy a többiek is kikaptak. Semmi több.

Szánalmasan játszunk, ezért nem kell PO-ba jutni.
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
ezt a meccset többször is megnyerhetük volna, igaz el is bukhattuk volna előbb...
A d# ma jobb volt, mint reméltem, az o# csak közepes... a rezesbanda meg otthon jól teljesítette amit otthon teljesíteni kell...
remélem a sérültek hamar felépülnek, ja és pozitív, hogy a cicákok és a vasalósok is szívtak.. ma sajnos több pozitívumot nem tudok mondani, majd talán holnap, ha nem leszek ennyire szomorú a meccs miatt.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Eső várható az este:  www.nationalfootballpost.com/Two-games-where-weather-could-be-a-major-factor.html?utm_medium=twitter&utm_source=twitterfeed


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...