Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 3 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 453
 www.instagram.com/p/CkN2kguN70J/?igshid=YmMyMTA2M2Y=


Látványterv az új stadionra.
Nagyon menő
Bazsinho
Ránéztem a képre és az ugrott be, hogy nevet is válthattok Buffalo Mammoths-ra 😀
több mint 3 éve
Bazsinho Buffalo Bills 1 279
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.82787-15/648667723_18012666917830062_4977838164325021356_n.jpg?stp=c288.0.864.864a_dst-jpg_e35_s640x640_tt6&_nc_cat=105&ccb=7-5&_nc_sid=18de74&efg=eyJlZmdfdGFnIjoiQ0FST1VTRUxfSVRFTS5iZXN0X2ltYWdlX3VybGdlbi5DMyJ9&_nc_ohc=TgfDUoLnc5AQ7kNvwE0NwfB&_nc_oc=AdpoJLaPHDhAivqkLhjyZGknIEnnAjaDgiaG-zUDv-SOijDQzPUoWaZ6kN9CswDCxt0&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&_nc_gid=L4r0sFPfNWJ3SX78QthONw&_nc_ss=7b60f&oh=00_Af-PVNsIhv2lsOIwzLflXhxSZ_RlCbB-lP94dx6DvPfMMw&oe=6A36DEE8
Buffalo Bills on Instagram: "Fostering a culture. Building the future. Here’s the first look at renderings of the New Bills Stadium. Link in bio for more details! #BillsMafia"
175K likes, 2,188 comments - buffalobills on October 27, 2022: "Fostering a culture. Building the future. Here’s the first look at renderings of the New Bills Stadium. Link in bio for more details! #BillsMafia".



Látványterv az új stadionra.
Nagyon menő
több mint 3 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 625 — Kinek mit intézett a kormánya
Aréna közvetíti a meccset?
Buffalo Bill
persze, mert prime time

Poloska vagyok.
több mint 3 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 525 — karsaijanos@gmail.com
Aréna közvetíti a meccset?
több mint 3 éve
ThySoul Buffalo Bills 2 139
Az első injury report alapján spencer brown és taiwan jones nem edzett, illetve limitált volt Kumerow, mindenki más egészséges huhuuu
több mint 3 éve
ThySoul Buffalo Bills 2 139
Na így hogy két futó is elkelt már egyre biztosabb vagyok abban hogy nem fogunk menni senkiért se
ThySoul
Mondjuk amit Singletary-től láttam az utóbbi hetekben, szerintem nem is kell.
zacknorb
Egyébként igen, idénre meglepően sokat fejlődött elkapásokban is. A Bills fal az idény végére szokott javulni, ebben lehet bízni, kár hogy csórónak lejár a szerződése mire belelendül
ThySoul
De ha belelendül, akkor legalább utána nem lesz csóró. Mondjuk jelentősen túlfizetni sehol se fogják, sajnos a passzjáték dominanciájának és a brüsszeli szankcióknak a futók a legnagyobb áldozatai.
Hungarian Bill
Egyébként ha így játszik mint most és nem akarna sok pénzt felőlem maradhatna, bár ha már mindenképpen meg akarnak valakit tartani ebből az offenseből akkor legyen Davis az(úgy sem jön össze tudom)
több mint 3 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 717
Na így hogy két futó is elkelt már egyre biztosabb vagyok abban hogy nem fogunk menni senkiért se
ThySoul
Mondjuk amit Singletary-től láttam az utóbbi hetekben, szerintem nem is kell.
zacknorb
Egyébként igen, idénre meglepően sokat fejlődött elkapásokban is. A Bills fal az idény végére szokott javulni, ebben lehet bízni, kár hogy csórónak lejár a szerződése mire belelendül
ThySoul
De ha belelendül, akkor legalább utána nem lesz csóró. Mondjuk jelentősen túlfizetni sehol se fogják, sajnos a passzjáték dominanciájának és a brüsszeli szankcióknak a futók a legnagyobb áldozatai.
több mint 3 éve
ThySoul Buffalo Bills 2 139
White nem játszik a héten még.
több mint 3 éve
ThySoul Buffalo Bills 2 139
Na így hogy két futó is elkelt már egyre biztosabb vagyok abban hogy nem fogunk menni senkiért se
ThySoul
Mondjuk amit Singletary-től láttam az utóbbi hetekben, szerintem nem is kell.
zacknorb
Egyébként igen, idénre meglepően sokat fejlődött elkapásokban is. A Bills fal az idény végére szokott javulni, ebben lehet bízni, kár hogy csórónak lejár a szerződése mire belelendül
több mint 3 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 625 — Kinek mit intézett a kormánya
Na így hogy két futó is elkelt már egyre biztosabb vagyok abban hogy nem fogunk menni senkiért se
ThySoul
Mondjuk amit Singletary-től láttam az utóbbi hetekben, szerintem nem is kell.

Poloska vagyok.
több mint 3 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 636
Na így hogy két futó is elkelt már egyre biztosabb vagyok abban hogy nem fogunk menni senkiért se
ThySoul
ki a másik CMC-n kívül?
Löfli
Lamar Jackson.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 297 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na így hogy két futó is elkelt már egyre biztosabb vagyok abban hogy nem fogunk menni senkiért se
ThySoul
ki a másik CMC-n kívül?
Löfli
Gondolom James Robinson.
több mint 3 éve
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 240 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
Na így hogy két futó is elkelt már egyre biztosabb vagyok abban hogy nem fogunk menni senkiért se
ThySoul
ki a másik CMC-n kívül?


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 3 éve
ThySoul Buffalo Bills 2 139
Na így hogy két futó is elkelt már egyre biztosabb vagyok abban hogy nem fogunk menni senkiért se
több mint 3 éve
ThySoul Buffalo Bills 2 139
Na CMC a nyugati partra cserélődött, viszont a szorszok szerint Beane normális ár-érték arányban továbbra is cserélne egy offensive playmakerért.
Hungarian Bill
Csak ki maradt? OBj nem kerülne pickbe csak ő meg itt WR3 lenne max, másról meg még csak pletykát sem hallottam
ThySoul
Gesicki állítólag trade blockon van. Mondjuk a Fins szinte kizárt, hogy csoporton belül elcserélné. Mindenesetre ő és Knox elég brutál Tight End páros lennének.

De Hyde sajnálatos kiesésével védőoldalon a safety tandem is erősítésre szorul. Poyer gyakorlatilag egyedül játssza be a pályát, Hamlin per pillanat egy misstackle gyár, Jaquan Johnson meg nagyot üt, és kb ennyi. Szegény megboldogult Tyson jelenete jut eszembe az Argóból:

 coub.com/view/1326ia
Hungarian Bill
Gesicki szerintem teljesen felesleges, Knox is alig kapott labdát idén, hogy ez most a lelki állapota, Singletary nagyobb szerepe vagy Dorsey miatt van azt nem tudni. Én mindenképp hoznék valakit a Davis-Diggs kettős mögé, nem is muszáj OBJ-t (bár ki lehetne cseszni a Chiefsel) de ott nulla mélység van.

A safety sorral egyetértek, de oda meg valszeg nem megy ember mert meg akarják nézni ezekkel lehet e kezdeni valamit vagy jövőre magasan kell oda draftolni valakit.
több mint 3 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 717
Na CMC a nyugati partra cserélődött, viszont a szorszok szerint Beane normális ár-érték arányban továbbra is cserélne egy offensive playmakerért.
Hungarian Bill
Csak ki maradt? OBj nem kerülne pickbe csak ő meg itt WR3 lenne max, másról meg még csak pletykát sem hallottam
ThySoul
Gesicki állítólag trade blockon van. Mondjuk a Fins szinte kizárt, hogy csoporton belül elcserélné. Mindenesetre ő és Knox elég brutál Tight End páros lennének.

De Hyde sajnálatos kiesésével védőoldalon a safety tandem is erősítésre szorul. Poyer gyakorlatilag egyedül játssza be a pályát, Hamlin per pillanat egy misstackle gyár, Jaquan Johnson meg nagyot üt, és kb ennyi. Szegény megboldogult Tyson jelenete jut eszembe az Argóból:

 coub.com/view/1326ia
több mint 3 éve
ThySoul Buffalo Bills 2 139
Na CMC a nyugati partra cserélődött, viszont a szorszok szerint Beane normális ár-érték arányban továbbra is cserélne egy offensive playmakerért.
Hungarian Bill
Csak ki maradt? OBj nem kerülne pickbe csak ő meg itt WR3 lenne max, másról meg még csak pletykát sem hallottam
több mint 3 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 717
Na CMC a nyugati partra cserélődött, viszont a szorszok szerint Beane normális ár-érték arányban továbbra is cserélne egy offensive playmakerért.
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 696
Attól függ, ha ilyeneket csinál, simán esélyes akár ezen a héten is:

 www.facebook.com/BuffaloBills/photos/pcb.10160096047435659/10160096037615659
Hungarian Bill
 youtube.com/shorts/6QW3jQxydto?feature=share
több mint 3 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 717
Attól függ, ha ilyeneket csinál, simán esélyes akár ezen a héten is:

 www.facebook.com/BuffaloBills/photos/pcb.10160096047435659/10160096037615659

Szerkesztette: Hungarian Bill
több mint 3 éve
ThySoul Buffalo Bills 2 139
Allen sorozatban másodszor lett a hét játékosa az AFC-n belül (hónap játékosa mondjuk nem lesz a bye miatt gondolom)
több mint 3 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 559 — Chiefs GM
Von Miller nagyon nagy igazolás volt eddig. 6 sackje van már ( 2 liga) 8 TFL(3.) , 7 siettetes ( 2.) . Ezek úgy hogy a Snappek 60 % - an játszott. Brutál.

Lement az első 6 meccs ,jön a bye. Elvileg ezek voltak a nehezebb meccsek.
Kövi 5 meccsre mit tippeltek?
GB - NYJ -MinV -CLE - DET.
Nálam ez 5-0 max 4-1. Talán a GB vagy a Vikings elkaphatja a csapatot.
Bazsinho
Meg kellene lennie az 5-0-nak… bar minden heten vannak olyan meccsek h az agyad eldobod😊
Plusz meg mi magunknak is eltudjuj baszni a meccset lasd Miami…🤷‍♂️😆
De bizok a sracokban, 30 eve meg csak kozeleben sem voltunk ennek, biztos h aterzik😊
Viller meg OMG! 🙃
cyberfox
Az a baj ezekkel a jóslatokkal, hogy papíron nyilván minden meccsen esélyes a csapat, de aztán minden évben van 1-2 olyan meccs, mint a tavalyi Jags vagy Patriots. De ez persze nem csak a Billsre igaz.

több mint 3 éve
cyberfox Buffalo Bills 80
Von Miller nagyon nagy igazolás volt eddig. 6 sackje van már ( 2 liga) 8 TFL(3.) , 7 siettetes ( 2.) . Ezek úgy hogy a Snappek 60 % - an játszott. Brutál.

Lement az első 6 meccs ,jön a bye. Elvileg ezek voltak a nehezebb meccsek.
Kövi 5 meccsre mit tippeltek?
GB - NYJ -MinV -CLE - DET.
Nálam ez 5-0 max 4-1. Talán a GB vagy a Vikings elkaphatja a csapatot.
Bazsinho
Meg kellene lennie az 5-0-nak… bar minden heten vannak olyan meccsek h az agyad eldobod😊
Plusz meg mi magunknak is eltudjuj baszni a meccset lasd Miami…🤷‍♂️😆
De bizok a sracokban, 30 eve meg csak kozeleben sem voltunk ennek, biztos h aterzik😊
Viller meg OMG! 🙃
több mint 3 éve
ThySoul Buffalo Bills 2 139
Von Miller nagyon nagy igazolás volt eddig. 6 sackje van már ( 2 liga) 8 TFL(3.) , 7 siettetes ( 2.) . Ezek úgy hogy a Snappek 60 % - an játszott. Brutál.

Lement az első 6 meccs ,jön a bye. Elvileg ezek voltak a nehezebb meccsek.
Kövi 5 meccsre mit tippeltek?
GB - NYJ -MinV -CLE - DET.
Nálam ez 5-0 max 4-1. Talán a GB vagy a Vikings elkaphatja a csapatot.
Bazsinho
GB-től félek, hogy a bye után nem lesz éles a csapat kellőképp. Szerintem a 4-1 elvárás, kéne nagyon az első kiemelés (McDermott alatt még csak otthon nyertünk a PO-ban) a Chiefs-Ravens kettős ellen előnyünk is van
több mint 3 éve
Bazsinho Buffalo Bills 1 279
Von Miller nagyon nagy igazolás volt eddig. 6 sackje van már ( 2 liga) 8 TFL(3.) , 7 siettetes ( 2.) . Ezek úgy hogy a Snappek 60 % - an játszott. Brutál.

Lement az első 6 meccs ,jön a bye. Elvileg ezek voltak a nehezebb meccsek.
Kövi 5 meccsre mit tippeltek?
GB - NYJ -MinV -CLE - DET.
Nálam ez 5-0 max 4-1. Talán a GB vagy a Vikings elkaphatja a csapatot.