Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 4 éve
ThySoul Buffalo Bills 2 139
Előre jelzés :
Most tényleg megb@sszuk őket (tévedtem én valaha?)
ThySoul
Megmondtam
több mint 4 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 525 — karsaijanos@gmail.com
Sziasztok! Valaki nézi? Ha igen, milyen címen?
több mint 4 éve
ThySoul Buffalo Bills 2 139
Előre jelzés :
Most tényleg megb@sszuk őket (tévedtem én valaha?)
több mint 4 éve
Rodaron New York Giants 2 149
Knoxnak eltört egy csont a kezében, reméljük nem lesz hosszú távú. Idén végre jó eddig.
Bazsinho
Többen is írták twitteren, hogy a bye alatt rendbe lehet rakni, hogy utána kihagyás nélkül játszhasson.
több mint 4 éve
Bazsinho Buffalo Bills 1 279
Knoxnak eltört egy csont a kezében, reméljük nem lesz hosszú távú. Idén végre jó eddig.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ebben az a szpesöl, hogy Allen kapásból befuthatott volna, de még passzoltak kettőt, hogy mert csak???

Matthew99
Nagy csatában van Bell Chargers elleni TD-jével abban a kategóriában, hogy ezt konkrétan még talán én is megcsináltam volna


több mint 4 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Jó meccs volt, sztem nem a Titans nyerte meg, hanem mi veszítettük el. (Milano és Rousseau) nevét nem is hallottam. Ha jobbak, lehet, hogy nyerünk.) De mindegy, igazi, macsó döntés volt, aztán elbuktuk. Ha bejön, edző sporit a vállukon viszok haza a szurkolók. Ez a foci.
A kommentárokat hallgatva úgy tűnt, hogy csak egy csapat volt a pályán (a Titans), minket annyira lesajnálnak, hogy valami rettenet. És ez megy minden fronton, Bills-es cuccokat itthon alig lehet kapni, az összefoglalókban másodperceket kapunk, stb.
Tudja azt valaki, hogy Beasley-t miért fütyülik ki?
Buffalo Bill
Király meccs volt, nekünk az idei legjobb! 😊 A végére igaz, hogy Ti buktátok el, de előtte szerintem mi is sokat tettünk érte, hogy nyerjünk.
Streamen nézted? Én az Arena4-en, ott főleg a Billst dicsérték. A magyar közvetítésben az hangzott el, hogy Beasley vakcinaellenes, ezért fütyülik ki.
Nandito
Annyit pontosítok, hogy azért fütyülik ki, mert nagyon agresszív módon lépett fel a csapattal szemben a témában.
több mint 4 éve
Nandito Tennessee Titans 3 342 — Titans fan
Jó meccs volt, sztem nem a Titans nyerte meg, hanem mi veszítettük el. (Milano és Rousseau) nevét nem is hallottam. Ha jobbak, lehet, hogy nyerünk.) De mindegy, igazi, macsó döntés volt, aztán elbuktuk. Ha bejön, edző sporit a vállukon viszok haza a szurkolók. Ez a foci.
A kommentárokat hallgatva úgy tűnt, hogy csak egy csapat volt a pályán (a Titans), minket annyira lesajnálnak, hogy valami rettenet. És ez megy minden fronton, Bills-es cuccokat itthon alig lehet kapni, az összefoglalókban másodperceket kapunk, stb.
Tudja azt valaki, hogy Beasley-t miért fütyülik ki?
Buffalo Bill
Király meccs volt, nekünk az idei legjobb! 😊 A végére igaz, hogy Ti buktátok el, de előtte szerintem mi is sokat tettünk érte, hogy nyerjünk.
Streamen nézted? Én az Arena4-en, ott főleg a Billst dicsérték. A magyar közvetítésben az hangzott el, hogy Beasley vakcinaellenes, ezért fütyülik ki.

Music City Miracle
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Tudja azt valaki, hogy Beasley-t miért fütyülik ki?
Buffalo Bill
Azt olvastam valahol, hogy nyíltan vakcina ellenes. De hogy emiatt fütyüluk ki vagy nem, az passz.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 525 — karsaijanos@gmail.com
Jó meccs volt, sztem nem a Titans nyerte meg, hanem mi veszítettük el. (Milano és Rousseau) nevét nem is hallottam. Ha jobbak, lehet, hogy nyerünk.) De mindegy, igazi, macsó döntés volt, aztán elbuktuk. Ha bejön, edző sporit a vállukon viszok haza a szurkolók. Ez a foci.
A kommentárokat hallgatva úgy tűnt, hogy csak egy csapat volt a pályán (a Titans), minket annyira lesajnálnak, hogy valami rettenet. És ez megy minden fronton, Bills-es cuccokat itthon alig lehet kapni, az összefoglalókban másodperceket kapunk, stb.
Tudja azt valaki, hogy Beasley-t miért fütyülik ki?
több mint 4 éve
Rodaron New York Giants 2 149
Tavaly is 4-2 vel álltunk ilyenkor. Jön a bye week, aztán Dolphins, Jaguars, Jets.
Érthető volt hogy nem akartunk hosszabbitast, csak 2 hét pihenő jön. 🤔
Bazsinho
abban a szituban az a helyes döntés. tulképpen fél yardra a győzelemtől nincs értelme hosszabbításra menni. ott az érmefeldobás és ha még el is találod, vszeg újból végig kell masíroznod a pályán, hogy ugyanolyan helyzetbe kerüljél, mint amit feladsz a meccs végén.
gedam
Teljesen védhető döntés volt , nem is vitatom. Így kell bátran neki menni. Csak még el se indult a play már dőlt befele a fal. Az hogy neki mentek jogos, de lehet mást kellett volna hívni.
Még gondolom látta a stáb ,hogy a Def nem valószínű hogy megallitja oket mezonytavolsagon kívül.
Bazsinho
Teljesen érthető és támogatható döntés volt. Az offense bőven tudott haladni és a potential is megvolt benne. Sajna ahogy néztem, Allen támaszkodó lába pont kicsúszott és nem tudott normálisan beleállni, és konkrétan Simmons is már csak a földbe nyomta bele, de kellett a penetration. Nagyon jó meccs volt, szerintem annyira felszívja magát mindenki, hogy nem tudtok egyből javítani, hogy valami 120-0-s differential-al lehozzátok a kövi 3 meccset 😛
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 483 — Invisible man
Ebben az a szpesöl, hogy Allen kapásból befuthatott volna, de még passzoltak kettőt, hogy mert csak???

Matthew99
De Vrabel feje megérte
Bazsinho
Ő a három védő szerelmeskedésére reagált a védelem bal oldalán.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
Bazsinho Buffalo Bills 1 279
Ebben az a szpesöl, hogy Allen kapásból befuthatott volna, de még passzoltak kettőt, hogy mert csak???

Matthew99
De Vrabel feje megérte
több mint 4 éve
Bazsinho Buffalo Bills 1 279
Tavaly is 4-2 vel álltunk ilyenkor. Jön a bye week, aztán Dolphins, Jaguars, Jets.
Érthető volt hogy nem akartunk hosszabbitast, csak 2 hét pihenő jön. 🤔
Bazsinho
abban a szituban az a helyes döntés. tulképpen fél yardra a győzelemtől nincs értelme hosszabbításra menni. ott az érmefeldobás és ha még el is találod, vszeg újból végig kell masíroznod a pályán, hogy ugyanolyan helyzetbe kerüljél, mint amit feladsz a meccs végén.
gedam
Teljesen védhető döntés volt , nem is vitatom. Így kell bátran neki menni. Csak még el se indult a play már dőlt befele a fal. Az hogy neki mentek jogos, de lehet mást kellett volna hívni.
Még gondolom látta a stáb ,hogy a Def nem valószínű hogy megallitja oket mezonytavolsagon kívül.
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 483 — Invisible man
Ebben az a szpesöl, hogy Allen kapásból befuthatott volna, de még passzoltak kettőt, hogy mert csak???


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
gedam 6 508
Tavaly is 4-2 vel álltunk ilyenkor. Jön a bye week, aztán Dolphins, Jaguars, Jets.
Érthető volt hogy nem akartunk hosszabbitast, csak 2 hét pihenő jön. 🤔
Bazsinho
abban a szituban az a helyes döntés. tulképpen fél yardra a győzelemtől nincs értelme hosszabbításra menni. ott az érmefeldobás és ha még el is találod, vszeg újból végig kell masíroznod a pályán, hogy ugyanolyan helyzetbe kerüljél, mint amit feladsz a meccs végén.
több mint 4 éve
Bazsinho Buffalo Bills 1 279
Tavaly is 4-2 vel álltunk ilyenkor. Jön a bye week, aztán Dolphins, Jaguars, Jets.
Érthető volt hogy nem akartunk hosszabbitast, csak 2 hét pihenő jön. 🤔
több mint 4 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 245 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Előzetes :
Megb@sszuk őket
ThySoul
Hát vagy nem
ThySoul
DH és ennyi....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
ThySoul Buffalo Bills 2 139
Előzetes :
Megb@sszuk őket
ThySoul
Hát vagy nem
több mint 4 éve
ThySoul Buffalo Bills 2 139
Előzetes :
Megb@sszuk őket
több mint 4 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 106 — no es importante
ezek a beszúrások nem akarnak menni 😊 majd én akkor, BillsFan egyszer:



Bazsinho másodszor



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
Bazsinho Buffalo Bills 1 279
Nickelodeon 5week NVP: Josh Allen!!!! 😝 Végre ő is megkapta, 2 NVP -nk van most már. Woooow
több mint 4 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 644
Habár még fiatal a szezon, és pillanatokon belül változhatnak az erőviszonyok, az évtizedes böjtölés, és folyamatos balfaszkodás, önszopatás után megértük, hogy beteljesült Chris Collinsworth rémálma:

Hölgyeim és Uraim, az nfl.com heti Power Ranking első helyezettje az NFL bulldózere, a Buffalo Bills! 😊
Hungarian Bill
Január végén Buffalóban a Bills Maffia előtt fellépni bárkinek is , -15 ben 10 centis hóban a szélről ne is beszéljünk ez egy vizuális álom a tv előtt feküdve a meleg ágyban. 😀

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 4 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 717
Habár még fiatal a szezon, és pillanatokon belül változhatnak az erőviszonyok, az évtizedes böjtölés, és folyamatos balfaszkodás, önszopatás után megértük, hogy beteljesült Chris Collinsworth rémálma:

Hölgyeim és Uraim, az nfl.com heti Power Ranking első helyezettje az NFL bulldózere, a Buffalo Bills! 😊
több mint 4 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 525 — karsaijanos@gmail.com
Rögzítettem a játékot, hétfőn reggel néztem meg. A hosszú szünet után lemaradtam a 4. negyed java részéről, az utolsó td-ről, és Allan bakugrásáról. Az első negyed után úgy néztem a meccset, mint az AFC döntőt, csak ellenkező előjellel. Csak egy csapat van a pályán. Óriásit játszottunk. Hétfőn megmutathatjuk, hogy nem a véletlen műve volt