Buffalo Bills
33 feliratkozó
több mint 5 éve
A Jetstől tegnap meglepetésre kitett kezdő G, Brian Winters a fedélzeten.After his surprise release yesterday, former #Jets G Brian Winters has landed. He agreed to terms with the #Bills, source said. A starter right as camp begins.
— Ian Rapoport (@RapSheet) August 3, 2020
több mint 5 éve
EJ Gaines csatlakozott Lotuleleihez és kiüli a szezont. Bills’ GM Brandon Beane said CB EJ Gaines is opting out of the 2020 season.
— Adam Schefter (@AdamSchefter) August 2, 2020
több mint 5 éve
Jon Feliciano elszakította a mellizmát, már meg is műtötték, minimum visszatérős IR esélyes.
több mint 5 éve
Ma Höri csapatonkénti szezonbeharangozó sorozatában a Bills offseasonját értékelte, nem túl pozitívra,www.youtube.com/watch?v=QRxFfoCmqb4
több mint 5 éve
Már 5-en vannak nálunk a COVID-listán, úgyhogy gyorsan módosítottak a terven a górék, és hazaküldték az újoncokat. A további meetingek virtuálisan lesznek megtartva.
több mint 5 éve
Lotulelei nem játszik idén, élt az erre az évre szóló opt-out opcióval.
több mint 6 éve

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
kedvenc irányító
több mint 6 éve
www.youtube.com/watch?v=fG3SyoqXnl4
több mint 6 éve
Persze így is simán elfogják meszelni pár meccsre, de talán nem a karrierje vége ez a sztory.McDermotték helyében még az NFL általi eltiltást megfejelném +1 meccsel. A DL úgyis mélyítve lett 😊
alatriste
több mint 6 éve
Újabb jelentkező az elmebajnokok ligájába 😕....kezd pofásan kinézni a börtönválogatott.
dande
több mint 6 éve
Ő "csak" ittasan vezetett és volt nála olyan fegyver amire nem volt engedélye. Öröm az ürömben, hogy nem egy boltban hadonászott a stukkerral vagy otthon puffogtatta.
Persze így is simán elfogják meszelni pár meccsre, de talán nem a karrierje vége ez a sztory.

Liverpool Fc
több mint 6 éve
Újabb jelentkező az elmebajnokok ligájába 😕....
több mint 6 éve
A baromság terjed mint a covid 19www.espn.com/nfl/story/_/id/29185936/bills-lineman-ed-oliver-arrested-dwi-gun-charges
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
Vasárnap 1ként a CBS-en, Romo új műsorában az "In the Huddle with Tony Romo" lesz Allen, Darnold és Danlel Jones is.Trolletető 😊
BillsFan
www.youtube.com/watch?v=FkwyDcQ9HJw
több mint 6 éve
Vasárnap 1ként a CBS-en, Romo új műsorában az "In the Huddle with Tony Romo" lesz Allen, Darnold és Danlel Jones is.Allen bust, téma lezárva.
BillsFan
"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 6 éve
Node a Védelem: Kyle Williams valami 5x Pro Bowler szerintem kora legjobb 10 DL-je közé tartozott. Mellé Strout levezetett. Kelsay nem volt olyan jó, mint Aaron, de a mai Seattleben simán kezdő lenne.És ne felejtsük el azt a gigamegabust Troupot sem, aki kezdő NT-nek lett draftolva George Edwards (aki mint kiderült, nem olyan rossz szaki) rendszerébe, ehhez képest tudjuk, milyen karriert futott be nálunk. Rajtunk kívül játszott valahol máshol az NFL-ben?
POZ -nem az aki a rozmárok gyönyörű mezében parádézott, hanem az igazi.... és egy mai szemmel vállalható Secondary mondjuk McKelvin mehhh. Innen kúrvára hiányzott egy tisztességes kezdő Passrusher ...
Maybin gigabust McKelvin bust…. McCargo gigabust, Spiller a pro bowl éve ellenére 1/9-re bust, Evans Bust, Whitner azért nem bust, mert a 9-ersben megmutatta, hogy nem az.
Ennyi Bustot kell húzni 5-6 év alatt egy 4-12-höz. 2 jó első körünk volt... Lynch, Wood. 2 stealünk: Byrd, és Kyle Williams.... hát ez nagyon nagyon kevés.
Helmut Zimmer
Kár amúgy, mert 2-3 éven belül fel lehetett volna építeni egy jó csapatot, csak a baj az volt, hogy egy átlagon felüli scoutot tett meg RW Jr. képviseletében Russ Brandon (akit szintén utolért a zaklatási botrány később) GM-nek.
több mint 6 éve
Azt néztem, hogy Top 5 legdurvább futó duo evör. Lynch HOF szintű játékos, Fred egy óriás volt...ide mi a tökömnek húzták Spillert? Ehhez képest a falban van 2 kompetens ember a többi ...semmi!Irányító Fitz, akit én szerettem, de azért Pure Fucking Apcalypse.
Két vállalható kezdő 2-es elkapó...1-es sehol. TE-sehol
Innen hiányzott egy 1-es, és egy kezdő Tackle.
Node a Védelem: Kyle Williams valami 5x Pro Bowler szerintem kora legjobb 10 DL-je közé tartozott. Mellé Strout levezetett. Kelsay nem volt olyan jó, mint Aaron, de a mai Seattleben simán kezdő lenne.
POZ -nem az aki a rozmárok gyönyörű mezében parádézott, hanem az igazi.... és egy mai szemmel vállalható Secondary mondjuk McKelvin mehhh. Innen kúrvára hiányzott egy tisztességes kezdő Passrusher ...
Maybin gigabust McKelvin bust…. McCargo gigabust, Spiller a pro bowl éve ellenére 1/9-re bust, Evans Bust, Whitner azért nem bust, mert a 9-ersben megmutatta, hogy nem az.
Ennyi Bustot kell húzni 5-6 év alatt egy 4-12-höz. 2 jó első körünk volt... Lynch, Wood. 2 stealünk: Byrd, és Kyle Williams.... hát ez nagyon nagyon kevés.
Kösz Helm, hogy ezt kikukáztad, most döbbentem rá, hogy megboldogult egyetemista koromban mikre nem volt időm.Ma jelentik be az 53-as rostert. Az én tippem:Erre a kezdőre emlékszik valaki? Amúgy betalált, mert ez lett a kezdő. 😊
QB: Trent Edwards, Fitzpatrick, Brown 3 (I'm sorry Brian...)
RB: Fred Jackson, Lynch, Spiller, Bell 7
FB: McIntyre 8
TE: Supar, Foschi, Schouman (Foschi-Schouman kettősből valaki cut, miután Nelson letöltötte eltiltását) 11
WR: Evans, Steve Johnson, Parrish, Chad Jackson, David Nelson, Hardy 17
C: Hangartner, Gaddis 19
OG: Levitre, Wood, Chambers, Ramsey 23
OT: Bell, Green, Meredith, Wang 27
NT: Williams, Troup 29
DE: Stroud, Dwan Edwards, Carrington, Spencer Johnson (bye-bye McCargo) 33
MLB: Posluszny, Davis, Mitchell, Ellison 37
OLB: Kelsay, Torbor, Maybin, Ellis 41
CB: McGee, McKelvin, Florence, Corner, Youboty 46
S: Byrd, Whitner, Wilson, Scott 50
K: Lindell 51
P: Moorman 52
LS: Sanborn 53
Bele lehet kötni, de én momentán így látom a helyzetet.
Hungarian Bill
Helmut Zimmer
Ez a 2010-es csapat asszem, GM Buddy Nix, HC Chan Gailey. Akárhogy is nézem, még ebben a csapatban is Moorman volt a legjobb, pedig ekkor már elkezdett azért lefelé ívelni a karrierje. Marshawnt, a Freden kívüli egyetlen épkézláb játékosunkat gyorsan elcseréltük, mert nem illett Chan koncepciójába 😊 Sokan tuti 1/1-es csapatnak gondoltak minket, de aztán egy huszáros szezon végi hajrával majdnem még a Steelerst is elpicsáztuk, ha Stevie nem ejti el a forró krumplit. Így lettünk 1/3-asok, ahol kiválasztottuk Dareust, hogy aztán elinduljunk a felfelé vezető úton. Vagy várjunk csak...
Hungarian Bill
több mint 6 éve
Kösz Helm, hogy ezt kikukáztad, most döbbentem rá, hogy megboldogult egyetemista koromban mikre nem volt időm.Ma jelentik be az 53-as rostert. Az én tippem:Erre a kezdőre emlékszik valaki? Amúgy betalált, mert ez lett a kezdő. 😊
QB: Trent Edwards, Fitzpatrick, Brown 3 (I'm sorry Brian...)
RB: Fred Jackson, Lynch, Spiller, Bell 7
FB: McIntyre 8
TE: Supar, Foschi, Schouman (Foschi-Schouman kettősből valaki cut, miután Nelson letöltötte eltiltását) 11
WR: Evans, Steve Johnson, Parrish, Chad Jackson, David Nelson, Hardy 17
C: Hangartner, Gaddis 19
OG: Levitre, Wood, Chambers, Ramsey 23
OT: Bell, Green, Meredith, Wang 27
NT: Williams, Troup 29
DE: Stroud, Dwan Edwards, Carrington, Spencer Johnson (bye-bye McCargo) 33
MLB: Posluszny, Davis, Mitchell, Ellison 37
OLB: Kelsay, Torbor, Maybin, Ellis 41
CB: McGee, McKelvin, Florence, Corner, Youboty 46
S: Byrd, Whitner, Wilson, Scott 50
K: Lindell 51
P: Moorman 52
LS: Sanborn 53
Bele lehet kötni, de én momentán így látom a helyzetet.
Hungarian Bill
Helmut Zimmer
Ez a 2010-es csapat asszem, GM Buddy Nix, HC Chan Gailey. Akárhogy is nézem, még ebben a csapatban is Moorman volt a legjobb, pedig ekkor már elkezdett azért lefelé ívelni a karrierje. Marshawnt, a Freden kívüli egyetlen épkézláb játékosunkat gyorsan elcseréltük, mert nem illett Chan koncepciójába 😊 Sokan tuti 1/1-es csapatnak gondoltak minket, de aztán egy huszáros szezon végi hajrával majdnem még a Steelerst is elpicsáztuk, ha Stevie nem ejti el a forró krumplit. Így lettünk 1/3-asok, ahol kiválasztottuk Dareust, hogy aztán elinduljunk a felfelé vezető úton. Vagy várjunk csak...
több mint 6 éve
Ma jelentik be az 53-as rostert. Az én tippem:Erre a kezdőre emlékszik valaki? Amúgy betalált, mert ez lett a kezdő. 😊
QB: Trent Edwards, Fitzpatrick, Brown 3 (I'm sorry Brian...)
RB: Fred Jackson, Lynch, Spiller, Bell 7
FB: McIntyre 8
TE: Supar, Foschi, Schouman (Foschi-Schouman kettősből valaki cut, miután Nelson letöltötte eltiltását) 11
WR: Evans, Steve Johnson, Parrish, Chad Jackson, David Nelson, Hardy 17
C: Hangartner, Gaddis 19
OG: Levitre, Wood, Chambers, Ramsey 23
OT: Bell, Green, Meredith, Wang 27
NT: Williams, Troup 29
DE: Stroud, Dwan Edwards, Carrington, Spencer Johnson (bye-bye McCargo) 33
MLB: Posluszny, Davis, Mitchell, Ellison 37
OLB: Kelsay, Torbor, Maybin, Ellis 41
CB: McGee, McKelvin, Florence, Corner, Youboty 46
S: Byrd, Whitner, Wilson, Scott 50
K: Lindell 51
P: Moorman 52
LS: Sanborn 53
Bele lehet kötni, de én momentán így látom a helyzetet.
Hungarian Bill

