Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 6 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 525 — karsaijanos@gmail.com
Elnézést, de Helmuttól (is) kérdeznék egy-két dolgot. 1. Mit puskáztunk el az idei drafton? 2. Mi az, ami egyértelműen előre mutat? 3. Miért nem erősítettük a támadó falat? Ez fog problémát okozni?
Természetesen mindenki egyéb szakértőtől is örömmel várom az elemzéseket. (A szomszédom Patriots fan, lesz miről beszélnünk.)
több mint 6 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 920
Az idei év nagy lehetőség nektek egyrészt a ti keretetek a legerősebb a csoportban, a Dophinsnál és a Jetsnél szerintem mindenképpen erősebbek vagytok, a Patriotsnál pedig sok múlik majd az új LB soron és Stidhamen.
Ráadásul az az előnyötök is megvan hogy a csapat nagyrészt egyben volt már tavaly is, nem az edzőtáborban fognak bemutatkozni egymásnak a játékosok ez az idei vírusos szezonban, amikor ki tudja hogy lesz a felkészülés sokat érhet.
Sajnos a legfontosabb poszt nálatok a legnagyobb kérdőjel, senkit nem akarok megbántani, de szerintem J. Allen jelenleg max a csoport harmadik-negyedik legjobb irányítója /Darnold jobb nála, Tua szerintem jobb lesz nála és még Fitzmagicet is jobbnak tartom/ és nem vagyok benne biztos hogy a szezon közben nem előzi be még Stidham is.
Mindenesetre remélem jó szezonotok lesz, nagyon kedvelem a Billst jó látni hogy hosszas vergődés után végre egyenesbe kerül a gárda.
Cuchulain82
90%-ban egyetértek azzal, amit itt leírtál, de ezt a "Darnold jobb, mint Allen" dolgot sürgősen el kellene engednie az embereknek. A 2018-as irányító classból aki valami értékelhetőt is nyújtott az egyelőre Lamar és Allen. Mayfield amilyen erősen kezdett, úgy süllyedt el tavaly, így ez az év neki is hasonló okokból fontos, mint Allennek. Darnold-nak ugyan volt a betegsége is, de eddig nem sok minden, amit láttunk tőle. Rosen értékelhetetlen.

Szerkesztette: Muffalo_Bafia

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 6 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Az idei év nagy lehetőség nektek egyrészt a ti keretetek a legerősebb a csoportban, a Dophinsnál és a Jetsnél szerintem mindenképpen erősebbek vagytok, a Patriotsnál pedig sok múlik majd az új LB soron és Stidhamen.
Ráadásul az az előnyötök is megvan hogy a csapat nagyrészt egyben volt már tavaly is, nem az edzőtáborban fognak bemutatkozni egymásnak a játékosok ez az idei vírusos szezonban, amikor ki tudja hogy lesz a felkészülés sokat érhet.
Sajnos a legfontosabb poszt nálatok a legnagyobb kérdőjel, senkit nem akarok megbántani, de szerintem J. Allen jelenleg max a csoport harmadik-negyedik legjobb irányítója /Darnold jobb nála, Tua szerintem jobb lesz nála és még Fitzmagicet is jobbnak tartom/ és nem vagyok benne biztos hogy a szezon közben nem előzi be még Stidham is.
Mindenesetre remélem jó szezonotok lesz, nagyon kedvelem a Billst jó látni hogy hosszas vergődés után végre egyenesbe kerül a gárda.
több mint 6 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 920
A csapat erősebb lett de a sorsolás is az lesz.
PO-ra van esély, kiváncsian várom mi történik még az offseasonban.
BillsFan
A csoportot nyerni kell, nincs mese. A védelem a BBB/McD éra óta most lesz a legerősebb, legkomplettebb egység.
Támadókra ezt szintén rá lehet szerintem húzni, annyi kiegészítéssel, hogy ott van végre a várva várt WR1 a rosteren, de szerintem a liga egyik legjobb elkapótriója biztos, hogy nálunk van. RB poszt oké, Singletary és Moss darálni fognak, csak kapjanak több cipelést. Az OL kicsit problémásabb, de bőven nem a liga legrosszabb egységéről beszélünk. Amin áll vagy bukik minden, az Allen. Ha szar lesz, jöhet Newton és átnevezhetjük a csapatot Buffalo Panthersre.

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 6 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 198 — Bills & Dawgs fan
A csapat erősebb lett de a sorsolás is az lesz.
PO-ra van esély, kiváncsian várom mi történik még az offseasonban.



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 6 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 920
Üdv. srácok!

Közvéleménykutatás: most, így a FA és a draft után kinek mi a véleménye a jelenlegi rosterről? Nyilván sok az ismeretlen az egyenletben, de számos erősorrend szerint bőven top10-es csapat vagyunk a mezőnyben.
Hungarian Bill
Super bowl.

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 6 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 525 — karsaijanos@gmail.com
Üdv. srácok!

Közvéleménykutatás: most, így a FA és a draft után kinek mi a véleménye a jelenlegi rosterről? Nyilván sok az ismeretlen az egyenletben, de számos erősorrend szerint bőven top10-es csapat vagyunk a mezőnyben.
Hungarian Bill
Sziasztok! Bár nem vagyok nagy szakértő, de az offensiv falat kicsit jobban erősítettem volna.
több mint 6 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 717
Üdv. srácok!

Közvéleménykutatás: most, így a FA és a draft után kinek mi a véleménye a jelenlegi rosterről? Nyilván sok az ismeretlen az egyenletben, de számos erősorrend szerint bőven top10-es csapat vagyunk a mezőnyben.
több mint 6 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 920
Trey 'Bigger dick' Adams is a fedélzeten, mint UDFA. Tavalyi mockokban még 1/2-ként láttam, most pedig ide jutottunk.

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 966 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.82787-15/618842742_18071002886135984_1497565291029088309_n.jpg?stp=c216.0.648.648a_dst-jpg_e35_s640x640_tt6&_nc_cat=105&ccb=7-5&_nc_sid=18de74&efg=eyJlZmdfdGFnIjoiRkVFRC5iZXN0X2ltYWdlX3VybGdlbi5DMyJ9&_nc_ohc=RMVYqPYQ9jAQ7kNvwFlkkXV&_nc_oc=AdpAZdr3LND9zG47P0dGbESsw5PMOHshey3R6huf8ZYSfp-r8D6scLEZUlWhy7S2e3k&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&_nc_gid=9gb2gHBo_gt0ETmMD-Jbnw&_nc_ss=7b60f&oh=00_Af_ami8SPTpUgRg2nl2XSRFObWqlaQOZuETIQglqzlVdfw&oe=6A40A35B
NFL on Instagram: "@jake_fromm11's headed to the @buffalobills! #NFLDraft"
231K likes, 1,751 comments - nfl on April 25, 2020: "@jake_fromm11's headed to the @buffalobills! #NFLDraft".
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 10 351 — WHO DAT!!!!
Ha 2018-ban kijöhetett volna Fromm draftra, akkor 1. körös pick. Így csak egy esetleges sérülés után lesz franchise QB. Respect, hogy ad másnak is esélyt, mielőtt a Brady pályára áll 😊 .
MarioAna
Szerintem Fromm soha nem volt első körös pick, ha tavaly jön talán 2-3 körül elviszik, de feljebb nem hinném


több mint 6 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 920
Nyugalom, nincs magasan a léc. Ha a Jetset verjük vele, akkor már nem lehet bust.

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 6 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 253 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Fromm lehet akár Josh Allen végzete?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 198 — Bills & Dawgs fan
Peterman is 5. körös volt , félek 😛



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 6 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 18 655 — StuG Life
Fromm 😊
Ő szerintem egy jó védelemmel és futójátékkal fasza kis game manager lesz.
Ha Allen kiütteti magát, érdekes szitu kerekedhet belőle.
gabokocka
egy 15 yardos Fromm-passzt kb. 7 yarddal fog félrefújni az Orchard Park szele
empty taxi
teljesen új módja a zónavédekezés soft spotjainak megtámadására

több mint 6 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 198 — Bills & Dawgs fan
De miééééért? 😊



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 317 — NFL bracket champion '26
Fromm 😊
Ő szerintem egy jó védelemmel és futójátékkal fasza kis game manager lesz.
Ha Allen kiütteti magát, érdekes szitu kerekedhet belőle.
gabokocka
egy 15 yardos Fromm-passzt kb. 7 yarddal fog félrefújni az Orchard Park szele


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 396 — Keep pounding
Fromm 😊
Ő szerintem egy jó védelemmel és futójátékkal fasza kis game manager lesz.
Ha Allen kiütteti magát, érdekes szitu kerekedhet belőle.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 920
Gandy Golden simán elérhető volt még, de úgy skipeltük Gabriel Davis-ért, mint a huzat. Hát ennyit jelentek neked, Brandon Beane.

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Asszem én szeretem ezt a draftot. 😊
Helmut Zimmer
😃😃😃😃😃
Rózsa Sándor (betyár)
Mosméér?! 😊
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Asszem én szeretem ezt a draftot. 😊
Helmut Zimmer
😃😃😃😃😃
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Remèljük valamelyik csúszik annyit.
Egy Guard azèrt kellene majd.
BillsFan
Igen kéne. Sajnálom hogy Pittmant elvitték, az apját csíptem, meg vele meg lenne a csapat a következő, remélhetőleg immáron való ban franchise irányítónak, mindegy ez van.
több mint 6 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 198 — Bills & Dawgs fan
Remèljük valamelyik csúszik annyit.
Egy Guard azèrt kellene majd.



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 6 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 920
Kèt jó pick needre, hol van màr a règi BOA szemlèlet 😊 Nekem tetszik idàig.
WR,CB,OL jöhet mèg!
BillsFan
OL szerintem nem kell, viszont léptettem a kedvenceim-boardon: Gandy Golden, vagy Bryce Hall.

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 6 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 920
Asszem én szeretem ezt a draftot. 😊
Helmut Zimmer
Elmegy. Mondjuk Pittmant egy picivel előbb kikapták, mint vártam, szóval csak 98%-ban vagyok elégedett.

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."