Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 6 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 717
Nekem van egy olyan reflexem, hogyha bármikor látok egy 150 kilós falembert blokkolatlanul érkezni, akkor mindenféle olvasás nélkül megyek le a földre magzatpózban, ahelyett hogy vaktában eltüzeljek egy 40 yardost, egy olyan területre, ahol csak a CB kaphatja el.

Nem is tudom...
Ez az állásinterjún nálatok előny vagy hátrány? 😀
akdestroyer
Az attól függ, hogy a backfieldből jön-e egy másik 150 kilós falember, miközben te magzatpózban vagy 😊
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Brady szabad. Be kéne húzni, már egy jó elkapója biztosan van 😀
Helmut Zimmer
Bár félig trollkodásnak szántad, de tudod, a fasztudja.
Abban egészen biztos vagyok hogy Brady nem a csilliószór megmockolt TB-Raiders duó valamelyikéhez megy, hanem robbant, és az kurva nagyot fog szólni. Csak figyeljetek.
...
akdestroyer
Egyébként persze trollkodás, de tényleg azt gondolom, hogy 1000 szer inkább, mint Allen...de ezt már leírtam. Ha ráérsz, és nem fosol a koronavírustól, leugorhatnál egy tryoutra, mert Te is sokkal inkább, mint Allen. Dobni nem tudsz, de van úgynevezett agyad.
De amúgy tényleg trollkodom
Helmut Zimmer
Nekem van egy olyan reflexem, hogyha bármikor látok egy 150 kilós falembert blokkolatlanul érkezni, akkor mindenféle olvasás nélkül megyek le a földre magzatpózban, ahelyett hogy vaktában eltüzeljek egy 40 yardost, egy olyan területre, ahol csak a CB kaphatja el.

Nem is tudom...
Ez az állásinterjún nálatok előny vagy hátrány? 😀
akdestroyer
Nem dobsz intercityt, rosszabb esetben picket...előny! 😀
több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 916
Brady szabad. Be kéne húzni, már egy jó elkapója biztosan van 😀
Helmut Zimmer
Bár félig trollkodásnak szántad, de tudod, a fasztudja.
Abban egészen biztos vagyok hogy Brady nem a csilliószór megmockolt TB-Raiders duó valamelyikéhez megy, hanem robbant, és az kurva nagyot fog szólni. Csak figyeljetek.
...
akdestroyer
Egyébként persze trollkodás, de tényleg azt gondolom, hogy 1000 szer inkább, mint Allen...de ezt már leírtam. Ha ráérsz, és nem fosol a koronavírustól, leugorhatnál egy tryoutra, mert Te is sokkal inkább, mint Allen. Dobni nem tudsz, de van úgynevezett agyad.
De amúgy tényleg trollkodom
Helmut Zimmer
Nekem van egy olyan reflexem, hogyha bármikor látok egy 150 kilós falembert blokkolatlanul érkezni, akkor mindenféle olvasás nélkül megyek le a földre magzatpózban, ahelyett hogy vaktában eltüzeljek egy 40 yardost, egy olyan területre, ahol csak a CB kaphatja el.

Nem is tudom...
Ez az állásinterjún nálatok előny vagy hátrány? 😀

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 954 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ha úgy nézem, hogy Hopkins mibe került, akkor borzasztó trade. De úgy nem leehet. Ha úgy nézem, hogy a Raidersben kínlódó Cooper mibe került, akkor korrekt trade. Picit több, egy jobban is játszó játékosért.

Kellett az elkapó nagyon, indokolható. De ..... én elkapóért pont most nem adtam volna ennyit. Igazából semmit. Kb. minden idők legdurvább WR classa jön, az első 3-4 igenelit név mögötti lista is nagyon komoly, onnan is lehet bőven minőséget húzni. (Sőt, ha hitelt adok a komolyabb guruknak akkor kb. 15 első v. második körös grade-et érő elkapó lesz, itt még a 3. körben is komolyat lehet húzni.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Brady szabad. Be kéne húzni, már egy jó elkapója biztosan van 😀
Helmut Zimmer
Bár félig trollkodásnak szántad, de tudod, a fasztudja.
Abban egészen biztos vagyok hogy Brady nem a csilliószór megmockolt TB-Raiders duó valamelyikéhez megy, hanem robbant, és az kurva nagyot fog szólni. Csak figyeljetek.
...
akdestroyer
Egyébként persze trollkodás, de tényleg azt gondolom, hogy 1000 szer inkább, mint Allen...de ezt már leírtam. Ha ráérsz, és nem fosol a koronavírustól, leugorhatnál egy tryoutra, mert Te is sokkal inkább, mint Allen. Dobni nem tudsz, de van úgynevezett agyad.
De amúgy tényleg trollkodom
több mint 6 éve
Bazsinho Buffalo Bills 1 279
Jordan Philips is ment arizonaba.
Ö pl miért nem kellett?
több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 916
Brady szabad. Be kéne húzni, már egy jó elkapója biztosan van 😀
Helmut Zimmer
Bár félig trollkodásnak szántad, de tudod, a fasztudja.
Abban egészen biztos vagyok hogy Brady nem a csilliószór megmockolt TB-Raiders duó valamelyikéhez megy, hanem robbant, és az kurva nagyot fog szólni. Csak figyeljetek.
...

több mint 6 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Cam? Szerintem jöhetne, Allent is mentorálni kicsit 😊 s megmutatni hogy is kell ezt 😛
dande
Bírnám, és hozhatná Smith Sr-t is 😛
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
Cam? Szerintem jöhetne, Allent is mentorálni kicsit 😊 s megmutatni hogy is kell ezt 😛
több mint 6 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 198 — Bills & Dawgs fan
Jött Matakevich a Steelersből erősíteni(?) az LB sort
 twitter.com/MikeGarafolo/status/1239905447521529863
iktriad
ST specialista , oda jön!

Brady mindegy hová megy, csak el a csoportunkból 😉

Szerkesztette: BillsFan



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Brady szabad. Be kéne húzni, már egy jó elkapója biztosan van 😀
Helmut Zimmer
Szted nyomna egy Favret és elmenne csoport riválishoz? 😀
Hightower94
Én csak reagálnék arra a nagyszerű 35.000.000.000/10 harcértékű lépésre, hogy hoztunk egy ligaelit elkapót, egy igazi Pán Péter irányítónak.

Gondoltam Beane komoly ember, és ez egy terv, aminek lesz folytatása. Nekem Rivers, sőt még Dalton is jó, vagy bárki a draftról, aki felnőtt személyiséggel rendelkezik, felelősséget vállal, fél, tanul, és szeret, tehát nem Josh Allen.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 013 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Brady szabad. Be kéne húzni, már egy jó elkapója biztosan van 😀
Helmut Zimmer
Szted nyomna egy Favret és elmenne csoport riválishoz? 😀
Hightower94
A Phins próbálkozott nála a hírek szerint. Ráadásul a HC, Flores ex-Patses és igazoltak pár Pats kötődésű embert is tegnap.

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
Hightower94 Kansas City Chiefs Clemson Tigers 233
Brady szabad. Be kéne húzni, már egy jó elkapója biztosan van 😀
Helmut Zimmer
Szted nyomna egy Favret és elmenne csoport riválishoz? 😀
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Brady szabad. Be kéne húzni, már egy jó elkapója biztosan van 😀
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 013 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jött Matakevich a Steelersből erősíteni(?) az LB sort
több mint 6 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 198 — Bills & Dawgs fan
Soha rosszab kezdést az FA piacon!
Diggs, Klein, Addison

Szerkesztette: BillsFan



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk oké, hogy 4 pick, de ott számoljunk inkább hárommal, meg a 4+5 nem tétel. És csak azért, mert Hopkinst elherdálta a Texans, azért más csapatnak még nem kell ezt megtennie a problémás elkapójával. Abban viszont nem vagyok biztos, hogy ez nagy biznisz lesz végül, meccsenként biztosan megy felé egy-két 50 yardos passz, amiből ha elkapás lesz, már szépek lesznek a számai

több mint 6 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 717
WR mindenképp kellett, sosem vagyok tisztában a tárgyévi draft class-szal, ha azt mondjátok, hogy első körben nem lett volna olyan WR, aki megérte volna, akkor elhiszem. A helyzet az, hogy most már mindenki tudja, hogy Buffalóban olyan FO van, amelynél nincs helye mellébeszélésnek, siránkozásnak, teljesíteni kell, a kérdés az, hogy Diggs meg lett-e kérdezve erről, hogy megfelel-e neki az Orchard Park. A Beane-McDermott páros pedig biztos, hogy meg fog tőle válni, ha tovább folytatja a hisztit. Ez a trade vagy jól fog elsülni, és valamennyi picket meg fogja érni, vagy mindegyik draftcetli kukába való volt.

Azért ez a Diggs-John Brown-Beasley trió jól néz ki most 😊
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 051 — Whoops, looks like something went wrong.
Hát nem tudom, én inkább bíztam volna az idei WR classban. Azért Diggs nem egy klasszis WR. Nem az, akire bármikor számíthatsz ha kell, hogy hozza a yardokat. Van amikor megvillan, és akkor rohadt nagyot. De megér ez ennyit, egy ilyen jó WR class fényében? Ráadásul a személyisége sem elragadó, az ilyenekkel csak baj van. Nem lepődnék meg ha már holnap fizetésemelésért reklamálna twitteren.
Sixo
Igen. Diggs abszolut top elkapo, aki Thielen nelkul is villogott. Csak kicsit gyagyas. A kerdes ez a resze, hogy megis meddig birja majd a Billsnel, ahogy azert meg egy Cousins-szint sem dobal neki majd. Es nem fogja Allen tomni ot labdakkat.

A Buffalo pickjevel hiaba huzhatott volna nagy tehetseget, ugymond a masodvonalbol valogathatna az elkapok kozul, azok meg mind lutrik. Felcserelni tul sokba fajt volna valamelyik top WR-ert, Diggs pedig mar bizonyitott. Az arral magaval nincs problema szerintem. Allennek es a csapatnak pedig most pont, hogy a bizonyitott jatekos kellett erre a posztra. Mivel a piacon nem volt Cooperen kivul asz elkapo, Diggs abszolut logikus lepes volt. Es neki nem is kellene evi 20 milliot kifizetni, meg akkor sem, ha uj szerzodest ker.

Ez egy jo csere volt a Buffalonak. Es Diggs megerte ezt. Inkabb BOB-nak kene elgondolkoznia, hogy engedhette el Hopkinst ket elso kornel kevesebbert.

több mint 6 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Hát nem tudom, én inkább bíztam volna az idei WR classban. Azért Diggs nem egy klasszis WR. Nem az, akire bármikor számíthatsz ha kell, hogy hozza a yardokat. Van amikor megvillan, és akkor rohadt nagyot. De megér ez ennyit, egy ilyen jó WR class fényében? Ráadásul a személyisége sem elragadó, az ilyenekkel csak baj van. Nem lepődnék meg ha már holnap fizetésemelésért reklamálna twitteren.

több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 051 — Whoops, looks like something went wrong.
Dragabb volt Hopkinsnal. Mondjuk jobb is nala. 😀

több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 4 226
Addison is itt. A vörös még meggyőzi Keket is, hogy focizon egy kicsit nálatok.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 013 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Diggs mellett jött a LB AJ Klein a Saintsből.


Alaposan megkérte a Minny az árát, főleg a tízszer jobb Hopkinshoz képest, de nektek szerintem így is megérte csinálni. Korrekt csere, korrekt játékosért, aki sokat dobhat a liga egyik leggyengébb target állomány, ahogy Allen játékán is. Eddig nem igazán dobálhatott hasonló kalibernek.
Cruyffista
NÉGY pick ment érte, köztük az idei 1. körös.Plusz jön majd érte egy 7. kör.


Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 6 071
Alaposan megkérte a Minny az árát, főleg a tízszer jobb Hopkinshoz képest, de nektek szerintem így is megérte csinálni. Korrekt csere, korrekt játékosért, aki sokat dobhat a liga egyik leggyengébb target állományán, ahogy Allen játékán is. Eddig nem igazán dobálhatott hasonló kalibernek, ez segíteni fog a képességeinek a realizásában.

Szerkesztette: Cruyffista
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 013 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Stefon Diggs in da house!!!!