Buffalo Bills
33 feliratkozó
több mint 6 éve
GAMEDAY! Andre Roberts és Kroft tuti nem játszik, GO BILLS!


NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 6 éve
Azt hiszem, hálát adhatunk az égnek így utólag, hogy Őfelsége Antonio Brown se új, se régi sisakban nem volt hajlandó Bills-mezben játszani... 😊
több mint 6 éve
nem tudom, én azt láttam, hogy ott volt jó qb teljesítmény, ahol kifejezetten elit futó volt. ugye legjobb példa a rams, nekik konkréta a superbowljukba került görli kiesése, de mahomesnak is kellett az elit futó és kell is, nem véletlenül kellett nekik shady. vagy nézd meg a picbörgöt, akik a szezon második felében megpróbálkoztak csak a levegőben haladni, totális faszság volt még az ötlet is. mindenkinek szüksége van az elit futóra, az utóbbi években sztem pont hogy felértékelődött a szerepük.Én a Rex ittléte idején, a futójátékon alapuló támadójátékra gondoltam, mint ground&p o u n d-ra, szerintem az van már leáldozóban. Egyre kevésbé látni azt, hogy mondjuk egy átlagos irányító mögött elit futó van a backfieldben, inkább az elit (vagy annak mondott) irányító-átlag futó párosítás a preferált. McCoy sajnos feláldozható lett, és remélem, hogy a nagy futójátékokat nem Allen fogja hozni, mint tavaly. Mert ha rá építünk ilyen téren is, akkor megint legyalulják huzamosabb időn belül.
gedam
több mint 6 éve
Fogok, jobbulást!OFFJa ha nem balfaszkodtak volna a sporik, akkor 3 turnover egymás után. Elég bíztató, és úgy hogy a Lions sem volt jó. Hallod Bevell hívta az O playeket. Ha valakit, őt tényleg ismerem elég jól, ki se nyitotta a playbookját.vót az a bünti miatt kihagyott INC call ajándékba, de hulladék volt az O, persze kozmetikázott hulladék...Rosszul láttam volna?Én imádom, hogy mindig optimista vagy 😊
Buffalo Bill
Helmut Zimmer
sutianap
Helmut Zimmer
Szia Helm!
A Bevell féle offenseről tudnál picit írni a Lions topikba?
Mire számíthatunk?
Várható, hogy már ebben az évben látható lesz a fejlődés?
Köszi: Bazza
(Egy vakbélműtét miatt offolva vagyok a munkától így van időm olvasgatni.)
ON
Bazzani
több mint 6 éve
OFFJa ha nem balfaszkodtak volna a sporik, akkor 3 turnover egymás után. Elég bíztató, és úgy hogy a Lions sem volt jó. Hallod Bevell hívta az O playeket. Ha valakit, őt tényleg ismerem elég jól, ki se nyitotta a playbookját.vót az a bünti miatt kihagyott INC call ajándékba, de hulladék volt az O, persze kozmetikázott hulladék...Rosszul láttam volna?Én imádom, hogy mindig optimista vagy 😊
Buffalo Bill
Helmut Zimmer
sutianap
Helmut Zimmer
Szia Helm!
A Bevell féle offenseről tudnál picit írni a Lions topikba?
Mire számíthatunk?
Várható, hogy már ebben az évben látható lesz a fejlődés?
Köszi: Bazza
(Egy vakbélműtét miatt offolva vagyok a munkától így van időm olvasgatni.)
ON
több mint 6 éve
Ahhoz dagadt, copycat 😛Tudjuk egy sima kém 😀Belichick soha nem talált ki semmit, a liga legnagyobb adapálója 😀 😀 😀 😀 😀Szerintem nem jár ide senki, én csak a 3. körös RB-tekkel kapcsolatban vagyok rendkívül szkeptikus, szerintem ő nem lesz megoldás, aztán majd max rám cáfol 😊Singletaryvel és Yeldonnal ha nem is elit a backfield, de azért nem is kutyaütő.Egyáltalán nem az, sőt... Csak idejárnak a peccesek lehúzni őket, aztán majd pislognak, amikor még Brédit is körbefutják!4!
Hungarian Bill
Muffalo_Bafia
Szerintem Oliver kurva jó lesz pl, marhára sajnáltam is, hogy ide került 😕
Önmagában pedig a lehúzásokról elég annyit szerintem, hogy a Pats-topicba írt idény előtti összegzőmben a buffalói meccset nektek húztam győzelemre 😉
Wyatt
lapozzunk
Helmut Zimmer
dande
több mint 6 éve
Tudjuk egy sima kém 😀Belichick soha nem talált ki semmit, a liga legnagyobb adapálója 😀 😀 😀 😀 😀Szerintem nem jár ide senki, én csak a 3. körös RB-tekkel kapcsolatban vagyok rendkívül szkeptikus, szerintem ő nem lesz megoldás, aztán majd max rám cáfol 😊Singletaryvel és Yeldonnal ha nem is elit a backfield, de azért nem is kutyaütő.Egyáltalán nem az, sőt... Csak idejárnak a peccesek lehúzni őket, aztán majd pislognak, amikor még Brédit is körbefutják!4!
Hungarian Bill
Muffalo_Bafia
Szerintem Oliver kurva jó lesz pl, marhára sajnáltam is, hogy ide került 😕
Önmagában pedig a lehúzásokról elég annyit szerintem, hogy a Pats-topicba írt idény előtti összegzőmben a buffalói meccset nektek húztam győzelemre 😉
Wyatt
lapozzunk
Helmut Zimmer
több mint 6 éve
Sziasztok! Örülök, hogy laikus hozzászólásommal kicsit felpezsdítettem a fórumot. Tudom, hogy ezek csak felkészülési mérkőzések voltak, és nagy következtetéseket nem lehet levonni, de azért jobban esik egy ilyen mutatóval várni a szezont, mint egy 1-3-mal például. Akkor is jól elvertek bennünket. Hajrá Bills!
több mint 6 éve
Belichick soha nem talált ki semmit, a liga legnagyobb adapálója 😀 😀 😀 😀 😀Szerintem nem jár ide senki, én csak a 3. körös RB-tekkel kapcsolatban vagyok rendkívül szkeptikus, szerintem ő nem lesz megoldás, aztán majd max rám cáfol 😊Singletaryvel és Yeldonnal ha nem is elit a backfield, de azért nem is kutyaütő.Egyáltalán nem az, sőt... Csak idejárnak a peccesek lehúzni őket, aztán majd pislognak, amikor még Brédit is körbefutják!4!
Hungarian Bill
Muffalo_Bafia
Szerintem Oliver kurva jó lesz pl, marhára sajnáltam is, hogy ide került 😕
Önmagában pedig a lehúzásokról elég annyit szerintem, hogy a Pats-topicba írt idény előtti összegzőmben a buffalói meccset nektek húztam győzelemre 😉
Wyatt
lapozzunk
több mint 6 éve
szerintem meg egy smile hiányzott csak a mondat végéről Muffalo kollégánál 😊Szerintem nem jár ide senki, én csak a 3. körös RB-tekkel kapcsolatban vagyok rendkívül szkeptikus, szerintem ő nem lesz megoldás, aztán majd max rám cáfol 😊Singletaryvel és Yeldonnal ha nem is elit a backfield, de azért nem is kutyaütő.Egyáltalán nem az, sőt... Csak idejárnak a peccesek lehúzni őket, aztán majd pislognak, amikor még Brédit is körbefutják!4!
Hungarian Bill
Muffalo_Bafia
Szerintem Oliver kurva jó lesz pl, marhára sajnáltam is, hogy ide került 😕
Önmagában pedig a lehúzásokról elég annyit szerintem, hogy a Pats-topicba írt idény előtti összegzőmben a buffalói meccset nektek húztam győzelemre 😉
Wyatt


NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 6 éve
Szerintem nem jár ide senki, én csak a 3. körös RB-tekkel kapcsolatban vagyok rendkívül szkeptikus, szerintem ő nem lesz megoldás, aztán majd max rám cáfol 😊Singletaryvel és Yeldonnal ha nem is elit a backfield, de azért nem is kutyaütő.Egyáltalán nem az, sőt... Csak idejárnak a peccesek lehúzni őket, aztán majd pislognak, amikor még Brédit is körbefutják!4!
Hungarian Bill
Muffalo_Bafia
Szerintem Oliver kurva jó lesz pl, marhára sajnáltam is, hogy ide került 😕
Önmagában pedig a lehúzásokról elég annyit szerintem, hogy a Pats-topicba írt idény előtti összegzőmben a buffalói meccset nektek húztam győzelemre 😉

több mint 6 éve
nem tudom, én azt láttam, hogy ott volt jó qb teljesítmény, ahol kifejezetten elit futó volt. ugye legjobb példa a rams, nekik konkréta a superbowljukba került görli kiesése, de mahomesnak is kellett az elit futó és kell is, nem véletlenül kellett nekik shady. vagy nézd meg a picbörgöt, akik a szezon második felében megpróbálkoztak csak a levegőben haladni, totális faszság volt még az ötlet is. mindenkinek szüksége van az elit futóra, az utóbbi években sztem pont hogy felértékelődött a szerepük.Definiáljuk az elit futó fogalmát és aztán folytathatjuk a diskurzust. Amúgy, rengeteg ellenpéldát fel lehet hozni az álláspontod ellen, mivel Brady, Luck, Foles (2017), Rodgers, Wilson mellett sem volt/van elit futó, mégis "jó" QB teljesítmény jött tőlük. Ugyanezt el tudom mondani a Steelers esetében is, ahol hiába nem volt Bell, Conner-rel sem voltak egyáltalán kevesebbek, ott teljesen más dolgon csúszott el a dolog.
gedam
Szerkesztette: Muffalo_Bafia
"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 6 éve
gedam
6 508
Sajnálom, hogy megváltunk Shadytől, de azért ha a szívünkre tesszük a kezünket, az előző szezonban nem nyújtott olyan teljesítményt, mint 2017-ben, amikor majdnem egyedül vitte be a csapatot a playoffba, ráadásul a mutatott teljesítménye a fizujával sem állt egyenes arányban. A Chiefs számára tökéletes választás, Reiddel együtt dolgozhat, és még egy utolsó nagy hajrá keretében a gyűrűért is harcolhat.nem tudom, én azt láttam, hogy ott volt jó qb teljesítmény, ahol kifejezetten elit futó volt. ugye legjobb példa a rams, nekik konkréta a superbowljukba került görli kiesése, de mahomesnak is kellett az elit futó és kell is, nem véletlenül kellett nekik shady. vagy nézd meg a picbörgöt, akik a szezon második felében megpróbálkoztak csak a levegőben haladni, totális faszság volt még az ötlet is. mindenkinek szüksége van az elit futóra, az utóbbi években sztem pont hogy felértékelődött a szerepük.
Ez is jelzi, mennyire nélkülözhetővé kezdenek válni a futók az NFL-ben, és mennyire nincs jövője szerintem a ground&p o u n d támadófilozófiának. Nyilván nem Gore az, akire a következő években alapozni fogunk, viszont Singletaryvel és Yeldonnal ha nem is elit a backfield, de azért nem is kutyaütő.
Hungarian Bill
Szerkesztette: gedam
több mint 6 éve
Singletaryvel és Yeldonnal ha nem is elit a backfield, de azért nem is kutyaütő.Egyáltalán nem az, sőt... Csak idejárnak a peccesek lehúzni őket, aztán majd pislognak, amikor még Brédit is körbefutják!4!
Hungarian Bill
"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 6 éve
Sajnálom, hogy megváltunk Shadytől, de azért ha a szívünkre tesszük a kezünket, az előző szezonban nem nyújtott olyan teljesítményt, mint 2017-ben, amikor majdnem egyedül vitte be a csapatot a playoffba, ráadásul a mutatott teljesítménye a fizujával sem állt egyenes arányban. A Chiefs számára tökéletes választás, Reiddel együtt dolgozhat, és még egy utolsó nagy hajrá keretében a gyűrűért is harcolhat.Ez is jelzi, mennyire nélkülözhetővé kezdenek válni a futók az NFL-ben, és mennyire nincs jövője szerintem a ground&p o u n d támadófilozófiának. Nyilván nem Gore az, akire a következő években alapozni fogunk, viszont Singletaryvel és Yeldonnal ha nem is elit a backfield, de azért nem is kutyaütő.
Szerkesztette: Hungarian Bill
több mint 6 éve
Engem valahogy nem lepett meg a dolog, sőt... Aminek viszont örülök, hogy így Singletary így megkapja a megfelelő terhelést már ideje korán.<3
A két futó összesen 67 éves volt, draftoltak magasan egy (vacak) futót. Tök egyértelmű volt, hogy felesleges a két all time kiemelkedő, de már évek óta kiégett RB előttegtfo.
Wyatt
Muffalo_Bafia

több mint 6 éve

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
én most egy kicsit befejeztem, jó 1/1et, ahogyy Eric Wood írta azé tanácstalan az ügybben, hogy az egyszemélyes ofenzbő kivágják az egyszemélyt, jó utat fijjug...

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
Engem valahogy nem lepett meg a dolog, sőt... Aminek viszont örülök, hogy így Singletary így megkapja a megfelelő terhelést már ideje korán.A két futó összesen 67 éves volt, draftoltak magasan egy (vacak) futót. Tök egyértelmű volt, hogy felesleges a két all time kiemelkedő, de már évek óta kiégett RB előttegtfo.
Wyatt
"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 6 éve
A két futó összesen 67 éves volt, draftoltak magasan egy (vacak) futót. Tök egyértelmű volt, hogy felesleges a két all time kiemelkedő, de már évek óta kiégett RB előtteMcCoy kivágva 😮pont most néztem én is, leesett állal. Ez most hogy? MIért?
Löfli
Antonius

több mint 6 éve
Már van a csapatnak új Motorja 😊

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
McCoy kivágva 😮pont most néztem én is, leesett állal. Ez most hogy? MIért?
Löfli
Cowboys 4ever.
több mint 6 éve
McCoy kivágva 😮Nem meglepo. Elkezdodott a fiatalitas, Gore a Bills uj kezdo futoja. XD
Löfli
több mint 6 éve
McCoy kivágva 😮

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 6 éve
4-0.... 😊 elég szép comeback volt... Jacksonnak sem rosszak a számai, meg annál a TDnél elég jól odatette magát. látta valaki a mérkőzést? Helmut alig várom az összegzésed! meg mindenkiét..😊Nem láttam még. Most a Seattle meccset néztem(váltogatom), de pótlom
cyberfox