Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
A Denver elleni meccsen sikerül beállítanunk a Blackout recordot- 24.000 üres szék!
Tapsoljuk meg ezt a szép teljesítményt! 😕 😂
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Egy újabb érdektelen hét, amikor Buffaloban nem történt valójában semmi!
A fórumok üvöltenek, a bérletesek visszamondják, a főszponzorunk már mással tárgyal, de Buffaloban nem történik semmi.
Én gondolkoztam, hogy veszek egy új mezt, mert mikor utoljára feltörték a kecóm 3 éve, akkor az összeset elvitték- de inkább egy Earl Thomasra ruháztam be!
Buffalo a szeretet, és megbocsájtás városa!
Szeretlek Titeket 😀
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 507 — StuG Life
In the two meetings between the teams, the Bills (5-9) went a combined 0 for 23 on third-down conversions.

ezt elnézve, sajna nem csak a d-be kell pénzt nyomni

több mint 12 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 164 — Bills & Dawgs fan
eljutottam oda, hogy már én sem nézem a meccseket... :/
csak bele-bele szagolok mint most is, mikor feljöttünk 9 pontra rögtön beszívtunk egy 76 yardos futást, siralmas 😕



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Söpörtek minket a Delfinek is, igazán büszkék lehetünk a teljesítményünkre október novembertől kezdődően! Pozitívumot nem sokat találni a mai meccsből, talán annyit, hogy a védelem ahol lehetett, megállította a Dolphins támadósorát, bár a 30 bekapott pont és Bush 200+ yardos futóteljesítménye nem épp erről árulkodik. Fitz megint borzasztó volt az elején, rendszeresen túldobálta az embereit. Utána valamelyest javult, de hát mindez megint későn jött.

Megint szarok voltunk, és megint szopóágon vagyunk. De sebaj, javultunk tavalyhoz képest, gratuláció a csapatnak! *sarcasm*

Szégyellem ezt kimondani, de már alig várom a szezon végét, mert ezt az idényt így mégrosszabb végignézni, mint a tavalyit, ott legalább a végére javultunk fel, ami optimizmusra adhatott okot. 😕 😕Hungarian Bill
Nem néztem a meccset, mivel megfogadtam, hogy addig nem nézek Bills meccset, amíg valami tisztességes D szakember nem veszi kezébe a csapatot!
Láttam, hogy a Tresstájmban kemények voltunk, hogy előtte miért nem, azt nem akarom érteni.
Gaileyt sajnálom, nagyon!
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
nana, Spiller király.... 😛 😀
A tavalyi évet jobban élveztem....nem hittem, hogy ez lesz a vége az ideinek, playoffal nem számoltam, de egy 50% körüli mérlegben reménykedtem... :/

több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 514
Söpörtek minket a Delfinek is, igazán büszkék lehetünk a teljesítményünkre október novembertől kezdődően! Pozitívumot nem sokat találni a mai meccsből, talán annyit, hogy a védelem ahol lehetett, megállította a Dolphins támadósorát, bár a 30 bekapott pont és Bush 200+ yardos futóteljesítménye nem épp erről árulkodik. Fitz megint borzasztó volt az elején, rendszeresen túldobálta az embereit. Utána valamelyest javult, de hát mindez megint későn jött.

Megint szarok voltunk, és megint szopóágon vagyunk. De sebaj, javultunk tavalyhoz képest, gratuláció a csapatnak! *sarcasm*

Szégyellem ezt kimondani, de már alig várom a szezon végét, mert ezt az idényt így mégrosszabb végignézni, mint a tavalyit, ott legalább a végére javultunk fel, ami optimizmusra adhatott okot. 😕 😕
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 514
Ne szakítsuk meg, legyen 5-11.
Jöjjön RGIII! 😛Helmut Zimmer
Hogy aztán Vince Young 2-t csináljon belőle a zseniális edzői stábunk? Inkább nyerjünk, és húzzunk minél később bustot. Dareus persze nem az, és Spiller is egy jobb csapatban szebb statokat tudna felmutatni, ahogy Maybin is.
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Ne szakítsuk meg, legyen 5-11.
Jöjjön RGIII! 😛
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 514
Gameday!

Jön a hét közben edzőváltáson átesett Miami. Nagy kérdés, hogy milyen hatással volt a játékosokra ez a váltás, én személy szerint nem értettem, miért most rúgták ki Sparanót, mikor sorozatban nyerték a meccseket, de hát ez az ő dolguk. A mi dolgunk az, hogy megszakítsuk ezt a csúnya bukószériát, mert megint mindenki rajtunk röhög, a múlt heti SNF előtt azzal viccelődtek, hogy a legutóbbi győzelmünk nem is az Egyesült Államokban volt már... Kicsit el kéne csendesíteni őket azzal, hogy legyőzzük a csoportriválist. A sérültlistánk szerencsére nem túl nagy, Chandler tuti nem játszik ismét, viszont Aaron Williams visszatérhet a csapatba, és így McKelvin visszatér 4. CB-nek. Mikor a sorsolást közzétették, örültem neki, hogy Buffalóban decemberben játszunk majd a Dolphins-szal, de annyira nem lesz rossz idő, 3-5 fok körüli idő lesz, szóval annyira nem fognak megfázni a vendégek sajnos 😕

Ez mindenképp egy nyerhető meccs, lehetőleg tegyük oda magunkat, és szakítsuk meg ezt a vereségszériát, mert ha most nem nyerünk, akkor szinte garantált az 5-11 év végén, és a legnagyobb összeomlás, amit az utóbbi pár évben láttunk a csapattól, ezt pedig nem igazán szeretné egy Bills-fan sem.

LET'S GO BUFFALO! :cool:
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Jó hír!
Bills WR Marcus Easley has been medically cleared to resume football activities after missing the 2011 season with a heart condition.
Chan Gailey was asked Wednesday whether Easley will play football again. "That's up to him," said Buffalo's head coach. "We're going to give him every opportunity but that's up to him. Every player gets an opportunity. What they do with that opportunity is totally up to them."

Király, remélem többet nem sérül le. :rolleyes: 😊

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Erik Pears (OT) szerződést hosszabbítást kapott és írt is alá ma, részletek még nincsenek az új egyezségről.
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Na, nagy pelyhekben hullanak a HC-k!
Van egy elméletem, lehet faszság, de így látom! 5-11 lesz a vége, kb 1/5 re behúzzuk RG3-t! (reálisan a Colts(Luck), a Rams(nem húz QB-t), Vikes, Jags (ők sem) húz előttünk, szerintem a Fins mögöttünk lesz, mert oda vissza ver minket , Browns futót húz, vagy elkapót, vagy Barkleyt, Carolina nem húz QB-t, Tampa nem húz QB-t).

Aki látta játszani RG3-at az mit gondol erről! Nekem borzasztóan tetszik a srác játéka!Helmut Zimmer
Tavaly és idén is láttam jó néhányszor játszani és hát enyhén szólva is k#rvára örülnék neki. Az idei classból messze benne van a legnagyobb potenciál, azt hozzá téve, hogy már most kezdő szint. Mondhatni egy új Newton, jobb dobótechnikával. 😀Newman
Imádnám!

Sapka!
Shanny, helyett Snyder inkább oda fogja adni az első kört, és még valamit Manningért, és ezzel megint Ti lesztek júliusig a legjobb csapat(sorry, ez van), az Indy edig megkezdi az újjáépítést!
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Na, nagy pelyhekben hullanak a HC-k!
Van egy elméletem, lehet faszság, de így látom! 5-11 lesz a vége, kb 1/5 re behúzzuk RG3-t! (reálisan a Colts(Luck), a Rams(nem húz QB-t), Vikes, Jags (ők sem) húz előttünk, szerintem a Fins mögöttünk lesz, mert oda vissza ver minket , Browns futót húz, vagy elkapót, vagy Barkleyt, Carolina nem húz QB-t, Tampa nem húz QB-t).

Aki látta játszani RG3-at az mit gondol erről! Nekem borzasztóan tetszik a srác játéka!Helmut Zimmer
Tavaly és idén is láttam jó néhányszor játszani és hát enyhén szólva is k#rvára örülnék neki. Az idei classból messze benne van a legnagyobb potenciál, azt hozzá téve, hogy már most kezdő szint. Mondhatni egy új Newton, jobb dobótechnikával. 😀

több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Helmut, úgy tudom legalábbis most úgy látszik, hogy a skinsnek a legrosszabb a tiebrakerje (vagy a legjobb ha a draftot nézzük 😊); szerinted mi nyerünk még két meccset idén? :rolleyes: :rolleyes:sapka
Szerintem benne van! Vikingeket elkapjátok, a két ki-ki csoportrivális meccsből egyet tudtok hozni!
De, ha nem is, akkor sem hiszem, hogy Shanny (vagy más) RG3-al vesződne!Helmut Zimmer
Vikingek ellen tényleg van keresni valónk, de a Giantsnek akkora extra motivációja-létharca lesz, hogy én nem hiszem, a másik meccs meg az utolsó lesz, és nem akarok dolgokat belelátni, de legutóbb Moss konkrétan az utolsó mspbe beledobta az LB kezébe a két kézzel fogott labdáját, (amiből egyenlítettünk volna az 5 yardnál) nem akarunk mi valójában nyerni.
Sajnos a második mondatoddal teljesen egyetértek, de inog az a szék, és ha nem lesz más, mert Barkley gondolom marad és Jones nem az igazi, kényszerűség+esetleg új OC?
Szerintem mindenképp Qb lesz, ha csak RGIII lesz akkor ő.
bocs az offért

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Helmut, úgy tudom legalábbis most úgy látszik, hogy a skinsnek a legrosszabb a tiebrakerje (vagy a legjobb ha a draftot nézzük 😊); szerinted mi nyerünk még két meccset idén? :rolleyes: :rolleyes:sapka
Szerintem benne van! Vikingeket elkapjátok, a két ki-ki csoportrivális meccsből egyet tudtok hozni!
De, ha nem is, akkor sem hiszem, hogy Shanny (vagy más) RG3-al vesződne!
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Helmut, úgy tudom legalábbis most úgy látszik, hogy a skinsnek a legrosszabb a tiebrakerje (vagy a legjobb ha a draftot nézzük 😊); szerinted mi nyerünk még két meccset idén? :rolleyes: :rolleyes:

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Na, nagy pelyhekben hullanak a HC-k!
Van egy elméletem, lehet faszság, de így látom! 5-11 lesz a vége, kb 1/5 re behúzzuk RG3-t! (reálisan a Colts(Luck), a Rams(nem húz QB-t), Vikes, Jags (ők sem) húz előttünk, szerintem a Fins mögöttünk lesz, mert oda vissza ver minket , Browns futót húz, vagy elkapót, vagy Barkleyt, Carolina nem húz QB-t, Tampa nem húz QB-t).

Aki látta játszani RG3-at az mit gondol erről! Nekem borzasztóan tetszik a srác játéka!
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Ez a meccs megint egy olyan meccs volt, ami mellett jobb, ha jó gyorsan elsiklunk. Sérültek ide, vagy oda, de most már egyértelműen kezd felmerülni Gailey felelőssége ebben az impotens támadójátékban! Persze Fitz is borzasztóan homály, de futni nekünk ugye megint luxus, az edzők lehet nem néznek statisztikákat, ez a Chargers-védelem a földön verhető lett volna. Sajnos a D# is egy kalap kaki volt megint, a második félidő elején volt egy kis fellángolás, de ez semmi, ez lófasz! Simán kinéz egy 5-11, lássuk, kik ellen is zárjuk a szezont:

Miami: Moore megsérült, ha szerencsénk van, akkor Losman karóba húzza az egész stadiont.
Denver: Karácsony, kis Jézus, Tebow Chuck Norris-szinten lesz.
@ New England: Addigra már az első soruk pihen, de lehet a második is, Mallett most fogja bizonyítani, hogy Brady után is lesz élet a Patsnél.

Remélem a szezon végén egyesek magukba néznek, és elgondolkodnak a folytatáson. Persze az se ártana már, ha az öreg végre komolyabban gondolkodna azon, hogy kinek adja el a klubot.

Ha legközelebb egy csaj és a Bills-meccs közt dilemmáztok, semmiképp se essetek abba a hibába, mint én.

Jó éjt mindenkinek!Hungarian Bill
Én már nem fárasztottam magam meccsnézéssel, van jobb dolgom is. Sőt már azt sem nézem, hogy kirugtak-e valakit, mert baromi perverz dolog. NEM lesz itt semmi sem!
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
A támadásainkat szörnyű nézni, Fitz szörnyű az új szerződés óta, futójátékok alig vannak (több kellene!), a fal is sokat gyengült a sérülések miatt, de a legnagyobb probléma, hogy semmi fantázia nincs a hívásokban, borzasztó. A védelmet meg ismertük eddig is, Sheppard király lesz jövőre, csak kéne egy értelmes DC és bőven a liga első felében lenne a védelem.
Ma a ST is bénázott....nem a mi meccsünk volt (ez se) 😕

több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 514
Ez a meccs megint egy olyan meccs volt, ami mellett jobb, ha jó gyorsan elsiklunk. Sérültek ide, vagy oda, de most már egyértelműen kezd felmerülni Gailey felelőssége ebben az impotens támadójátékban! Persze Fitz is borzasztóan homály, de futni nekünk ugye megint luxus, az edzők lehet nem néznek statisztikákat, ez a Chargers-védelem a földön verhető lett volna. Sajnos a D# is egy kalap kaki volt megint, a második félidő elején volt egy kis fellángolás, de ez semmi, ez lófasz! Simán kinéz egy 5-11, lássuk, kik ellen is zárjuk a szezont:

Miami: Moore megsérült, ha szerencsénk van, akkor Losman karóba húzza az egész stadiont.
Denver: Karácsony, kis Jézus, Tebow Chuck Norris-szinten lesz.
@ New England: Addigra már az első soruk pihen, de lehet a második is, Mallett most fogja bizonyítani, hogy Brady után is lesz élet a Patsnél.

Remélem a szezon végén egyesek magukba néznek, és elgondolkodnak a folytatáson. Persze az se ártana már, ha az öreg végre komolyabban gondolkodna azon, hogy kinek adja el a klubot.

Ha legközelebb egy csaj és a Bills-meccs közt dilemmáztok, semmiképp se essetek abba a hibába, mint én.

Jó éjt mindenkinek!
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Eljött az idő, Puntert kell húzni 1. Körben!
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Jókor jön a Chargers. Ugye december van, meg egész imponálóak voltak a Jaguars ellen.
Sok jóra nem számítok, ha nem döngölnek betonba, elégedett leszek. Ez van. Tudom, picit kishítű vagyok, de hátha ma tévedek egy nagyot. 😊
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 514
Gameday!

Ma 22:15-től a Chargers otthonába látogatunk. Riversék is egy hosszú vereségsorozatot szakítottak meg kedd hajnalban, sikerült a Jaguars otthonában nyerniük, és a passzjátékuk is feltámadt, és Mathews is jól fut mostanában . Nagyon örülök, hogy Wilson visszatér, ő legalább létező tényező a futás és a passz ellen is. Aaron Williams nem biztos, hogy tud majd kezdeni, helyette McKelvin kezdhet majd, ami nem igazán egy életbiztosítás... Offense oldalon Chandler kiesett, a helyére Fendi Onobun jött, nem hiszem, hogy ő sok lehetőséget kapna, Smith is olyan Tight End, akinél lehet számítani a passzjátéknál. Bár Gailey helyében nem feltétlen a passzjátékra helyezném a hangsúlyt, a Chargers védelme a 6. legjobb passz ellen, engedett yardokat tekintve. Spillerben látszik, hogy van azért valami, meg Choice se volt rossz múlt héten rövid yardos szituknál, inkább a futást kéne az első hívásoknál erőltetni, de tudom, hogy az öreg makacsul hisz a passzjáték sikerességében... Egyébként Lindell IR-re került, Raynerrel fogjuk befejezni a szezont, aztán remélhetőleg megköszönjük neki, hogy beugrott erre a kis időre.

Most, hogy esélyünk még maradt ugye a playoffra, igaz 0,1%, a célunk nem lehet más, mint minél jobb mérleggel befejezni a szezont, ezt mondta Stevie is!

LET'S GO BUFFALO! :cool:
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 471
OFF
Az a baj, hogy AJ eltakarodik, de már nincs Brees, LT, nincs Tank, nincs JWilliams... nincs Merriman és főképpen nem azt a rettenetesen zsigeri focit játsza a csapat, amit szerettem. Én a Chargerst nem a meze, vagy LT fekete ellenzője miatt szerettem meg, hanem mert akkor ők voltak a liga ösztönlényei. Emléxel még, amikor 2005-ben a megállíthatatlan Coltsot 13-0-nál agyonverték?! Emléxel még arra, amikor Merrimannel találkozni maga volt a baleset! Na én azt az attitűdöt szerettem! Azóta sem találtam csapatot, ami annyira megfogott volna! Persza a Hox valami hasonló, de még ész nélkül, a Billst meg szeretem, mert a Bills nagyon szeretetreméltó! 😊
Menjen AJ, menjen Norv, jöjjön egy karizmatikus gárda!Helmut Zimmer
Ha off, hát legyen off.

1. 2005, at Colts - Michael Turner akkor lett kedvencem 😀
2. Nézz át a Chargers topikban, hasonló dolgokról is írtam a jövendő draft kapcsán.
Amúgy szerintem így átlátva kicsit dolgokat, Wade Phillipsnek óriási szerepe volt abban a 2005-06 körüli vadállat védelemben, látva, hogy mi működik most a Texansnál, kénytelen vagyok elismerni, hogy hihetetlen szakemberről van szó.

Akkor most viszont on. 😛